Pożyczka w 15 minut przez Internet bez zaświadczeń

Pożyczka w 15 minut przez Internet bez zaświadczeń

Potrzebujesz pieniędzy na już, na dziś, a może nawet na wczoraj? Dobrze trafiłeś. Pożyczka w 15 minut gwarantuje maksymalnie szybką wypłatę pieniędzy na konto bankowe. Sprawdź najlepsze pożyczki w 15 minut przez Internet bez zaświadczeń w naszym rankingu.

author
Autor
Patryk Byczek
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
author
Ekspert finansowy
Łukasz Guzek
Sprawdzone przez eksperta
author
Ekspert finansowy
Ekonomista, absolwent Kolegium Ekonomicznego UG oraz Wydziału Zarządzania UG. Ukończył Studia Doktoranckie z Ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim. Wieloletni Członek Rady Wydziału Ekonomicznego UG. Praktyk i wykładowca akademicki.
author
Prawnik
Kornel Siwiec
Weryfikacja prawna
Prawnik, absolwent wydziału prawa na Uniwersytecie Gdańskim. Doświadczenie zawodowe zdobywał w trójmiejskich kancelariach prawnych. Ukończył Podyplomowe Studia Menedżerskie na UG oraz studia Lean Six Sigma Black Belt na Politechnice Gdańskiej.
Ostatnia aktualizacja 22.04.2024
Ranking tworzony według najczęściej wybieranych ofert

Pożyczki w 15 minut – ranking

Spis treści:

 1. Pożyczki w 15 minut – ranking
 2. Na czym polegają pożyczki w 15 minut?
 3. Kto udziela pożyczek w 15 minut na konto?
 4. Błyskawiczna pożyczka w 15 minut – czy to możliwe?
 5. Jak wygląda proces przyznawania pożyczek w 15 minut?
 6. Czy na przelew będziemy czekać faktycznie 15 minut?
 7. Jak otrzymać pożyczkę w 15 minut?
 8. Jakie dokumenty do pożyczki w 15 minut?
Zwiń spis treści

Na czym polegają pożyczki w 15 minut?

Pożyczka w 15 minut to oferty od instytucji finansowych, które cechuje bardzo prosty proces pożyczkowy i szybka weryfikacja Klienta. Czynniki te powodują bowiem, że od momentu złożenia wniosku do wypłaty pieniędzy mija bardzo niewiele czasu – czasem jest to zaledwie 15 minut. Są to więc szybkie pożyczki online. Warto zaznaczyć, że pożyczki online to coraz częściej wybierany rodzaj finansowania wybierany przez osoby, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki.

Błyskawiczna pożyczka w 15 minut – jak to możliwe?

Pożyczka w 15 minut wielu osobom wydaje się podejrzana – zastanawiają się, jak to możliwe, że w zaledwie kwadrans można mieć dodatkowe pieniądze na koncie. Nie ma w tym jednak nic podejrzanego – na rynku znajdziemy wiele legalnych i godnych zaufania ofert pożyczkowych, które rzeczywiście wypłacane są bardzo szybko. Szybkość analizy wniosku i wypłaty to domena firm pożyczkowych, dlatego przez pożyczkę w tak krótkim czasie rozumiemy więc głównie pożyczkę pozabankową.

Formularz pożyczkowy w takiej firmie jest z reguły dużo mniej skomplikowany niż w bankach. Wystarczy, że wejdziemy na stronę pożyczkodawcy i podamy kilka wymaganych informacji na swój temat. Weryfikacja tożsamości przeprowadzana jest online, ponoszenia dodatkowych kosztów przez nas. Dzięki temu pożyczka pozabankowa naprawdę może być dostępna w 15 minut. Pożyczka 600 zł – sprawdź najlepsze oferty.

Kto udziela pożyczek w 15 minut na konto?

Pożyczki od ręki, czyli te dostępne już nawet w ciągu 15 minut, to – jak już wskazaliśmy – oferty udostępniane w ramach pożyczki pozabankowej. Szybka pożyczka online udzielana jest głównie przez firmy pozabankowe. Mogą one, w przeciwieństwie do banków, nie stosować restrykcyjnych wymogów. Szybka pożyczka jest coraz bardziej popularnym produktem na rynku pożyczek pozabankowych. Dzięki temu cały proces weryfikacji Klienta i udzielania pożyczki online jest bardzo prosty, a przede wszystkim krótki. Dodatkowo firmy pożyczkowe często pracują dłużej niż banki, dzięki czemu rozpatrywanie wniosków odbywa się nawet całodobowo. Pieniądze z pożyczki online automatycznie szybciej trafiają więc do Klientów.

W naszym rankingu znajdują się właśnie takie oferty, warto więc zwrócić na niego uwagę. Co ciekawe, niektóre z nich to również oferty znane jako darmowe pożyczki, czyli takie, przy których oddaje się tylko pożyczoną kwotę. Pierwsza pożyczka udzielana przez większość firm pozabankowych jest zupełnie darmowa. Można więc wziąć taką pożyczkę online bez żadnych dodatkowych kosztów.

Błyskawiczna pożyczka w 15 minut – czy to możliwe?

Tak, pożyczka online w 15 minut jest w pełni możliwa, ponieważ sposób przyznawania takiej pożyczki jest w pełni uproszczony. To już standard, że firmy pożyczkowe nie wymagają załatwiania wielu formalności. Udzielają finansowania często wyłącznie na podstawie tego, że mamy dowód osobisty, dlatego te pożyczki znane są jako pożyczki na dowód.

Błyskawiczna pożyczka online dostępna w ciągu 15 minut działaj podobnie jak kredyt online. Oznacza to, że do uzyskania środków potrzebny będzie tylko dostęp do Internetu, bez odwiedzania stacjonarnych placówek pożyczkodawców.

Jak wygląda proces przyznawania pożyczek w 15 minut?

Pożyczka w 15 minut przyznawana jest w zaledwie kilku następujących krokach:

 1. deklarujemy kwotę pożyczki i termin spłaty,
 2. firma pożyczkowa przyjmuje nasz wniosek online,
 3. wniosek jest rozpatrywany automatycznie,
 4. formalności ograniczone są do minimum,
 5. potwierdzana jest nasza tożsamość,
 6. środki wypłacane są na konto bankowe.

Uzyskanie pożyczki online jest zatem banalnie proste. Przyznanie pożyczki zależy od pozytywnej decyzji pożyczkowej (o niej decydują głównie zarobki oraz wpisy z Biura Informacji Kredytowej). Przy weryfikacji tożsamości warto natomiast posiadać dostęp do swojego konta bankowego, bo najczęściej to właśnie przez konto przeprowadzany jest ten proces. Pożyczka online wpłynie zawsze na to konto, które wykorzystaliśmy do weryfikacji tożsamości. Sprawdź również pożyczki dla zadłużonych.

Czy na przelew będziemy czekać faktycznie 15 minut?

Czas oczekiwania na przelew naprawdę może wynieść zaledwie 15 minut. Pożyczki oraz chwilówki online wypłacane są od razu, gdy pożyczkodawca zdecyduje się na udzielenie nam finansowania. Prędkość otrzymania pożyczki zależy najczęściej od tego, w jakim banku posiadamy konto my, a w jakim pożyczkodawca.

W skrócie:

 • jeśli posiadamy konto w tym samym banku, co firma, z której pożyczamy, pieniądze rzeczywiście uzyskać można nawet w ciągu kilku sekund,
 • jeżeli firma wysyła pieniądze za pomocą przelewu natychmiastowego, to pieniądze uzyskamy w ciągu kilku minut,
 • jeżeli mamy konto w innym banku niż firma pożyczkowa i jednocześnie firma nie oferuje przelewów natychmiastowych – pożyczkę otrzymamy dopiero w następnym dniu roboczym.

Co ciekawe, są firmy pożyczkowe, które pracują do bardzo późnych godzin, a nawet w weekendy. W takim wypadku szanse na uzyskanie finansowania będą miały również osoby, które złożyły wniosek o późnej godzinie lub w sobotę czy niedzielę.

Jak otrzymać pożyczkę w 15 minut?

Wnioskowanie o pożyczkę online jest dużo prostsze niż uzyskanie kredytu bankowego. Wystarczy, że wybierzemy odpowiednią ofertę i złożymy szybki wniosek na stronie internetowej pożyczkodawcy. Do wybranej oferty można przejść bezpośrednio z naszego rankingu. Wystarczy kliknąć w banner “złóż wniosek“.

Następnie należy przejść przez proces weryfikacji tożsamości. Ten natomiast zwykle odbywa się poprzez przelew weryfikacyjny w wysokość 1 grosza, 10 groszy lub 1 złotego. Po pozytywnej weryfikacji wystarczy już tylko oczekiwać na pojawienie się decyzji. W momencie uzyskania pozytywnej decyzji, na nasze konto bankowe zostanie przesłany przelew z pożyczką.

Pilna pożyczka dla zadłużonych online to bardzo często wybierane rozwiązanie finansowe, ponieważ pieniądze na koncie pojawiają się nawet w 15 minut.

Co z weryfikacją w BIK?

Weryfikacja Klientów w rejestrach dłużników takich jak Biuro Informacji Kredytowej, KRD czy innych, to jeden z elementów, który często pojawia się podczas procesu ubiegania się o finansowanie. Weryfikacja w bazach wiele osób zniechęca do skorzystania z usług danego pożyczkodawcy.

Czy pożyczkodawcy, którzy udzielają pożyczek w 15 minut, również sprawdzają dokładnie historię kredytową Klienta? Niekoniecznie. Nie zapominajmy o tym, że istnieją takie produkty, jak pożyczki bez baz, a więc takich, przy których pożyczkodawca rezygnuje z weryfikacji Klienta w bazach dłużników lub nie musi ich uwzględniać podczas etapu przyznawania pożyczki.

Najprościej ujmując, niektóre pożyczki w 15 minut są znane jako pożyczki bez BIK, a więc również Klienci z zadłużeniem będą mieć szansę na szybki zastrzyk dodatkowej gotówki. Jednocześnie nie musi to oznaczać, że każda osoba z długami może bez problemu dostać pożyczkę w każdej firmie. Wiele w tej kwestii zależy bowiem od konkretnej sytuacji danego Klienta oraz od polityki prowadzonej w instytucji pożyczkowej. Warto również mieć na uwadze, że w wielu firmach pożyczkowych można skorzystać z opcji pierwsza pożyczka gratis.

Jakie dokumenty do pożyczki w 15 minut?

Przy klasycznych ofertach pożyczek lub kredytów zaświadczenie o dochodach jest jednym z wymaganych elementów podczas procesu ubiegania się o finansowanie. Jednak pożyczki w 15 minut to nic innego jak pożyczki bez zaświadczeń, czyli takie, które otrzymamy bez dołączania zaświadczeń o dochodach czy innych dokumentów z pracy, czy innych miejsc, z których uzyskujemy stały dochód.

Pożyczki w 15 minut z reguły nie wymagają dostarczania zaświadczenia o dochodach. Finansowanie może zostać przyznane na podstawie danych z dowodu osobistego. Pożyczkodawca może oczekiwać od Klienta co najwyżej oświadczenia o dochodach, czyli informacji o wysokości otrzymywanych dochodów oraz ich źródle. Jest to zdecydowanie wygodniejsze rozwiązanie, gdyż zmniejsza liczbę gromadzonych dokumentów i skraca w ten sposób cały proces. To dobre rozwiązanie także dla osób, które zatrudnione są na podstawie umowy o dzieło czy umowy zlecenie, lub nawet nie są w ogóle zatrudnione, a utrzymują się np. z zasiłków lub alimentów. Wypełnienie wniosku online jest z reguły możliwe bez załączenia skanu umowy czy wyciągu z banku. Sprawdź także pożyczki online bez weryfikacji.

Czy pożyczka w 15 minut jest bezpieczna?

Od razu warto zaznaczyć, że pożyczki w 15 minut mogą być jak najbardziej bezpieczne. Wierzymy jednak w to, że taka oferta może budzić sporo wątpliwości, no bo jak to możliwe, że wszystko da się załatwić w tak krótkim czasie? Skrócony czas oczekiwania na pieniądze nie wynika jednak z tego, że coś odbywa się nielegalnie, a wyłącznie z faktu uproszczonej procedury pożyczkowej.

Wspominaliśmy już, że pożyczka w 15 minut nie wymaga dostarczania praktycznie żadnych dokumentów i ubiegać się o nią można za pomocą internetowego wniosku. Czynniki te powodują więc, że cały proces odbywa się naprawdę szybko, a pieniądze wypłacane są od razu w momencie pojawienia się pozytywnej decyzji.

Pożyczka w 15 minut – co grozi za opóźnienia w spłacie?

Termin spłaty w przypadku pożyczek jest bardzo ważny. Za opóźnienia w spłacie pożyczki na raty lub chwilówki grożą nam oczywiście konsekwencje wynikające z umowy – z reguły są to odsetki karne lub kara finansowa za nieterminową spłatę zobowiązania. W ostateczności możemy nawet doprowadzić do wszczęcia postępowania komorniczego, które może skończyć się nawet zajęciem konta lub naszych ruchomości/nieruchomości. Jest to najgorszy scenariusz, który w dodatku zmniejsza to nasze szanse na kolejne pożyczki czy kredyty w przyszłości (wtedy pozostaje jedynie ratunek w postaci pożyczki z komornikiem). Jeżeli nie będziemy w stanie spłacić pożyczki o czasie, warto postarać się o refinansowanie pożyczki.

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Każda oferta z naszego rankingu to pożyczka online w 15 minut.

Pieniądze trafią na konto Klienta nawet w 15 minut, jeżeli będą spełnione najpotrzebniejsze do tego warunki, np. konto w tym samym banku co pożyczkodawca.

Szybka gotówka jest dostępna dzięki pożyczkom pozabankowym, które można otrzymać nawet w 15 minut od otrzymania pozytywnej decyzji pożyczkowej, czyli w kilkadziesiąt minut od momentu złożenia wniosku. Szybka pożyczka online to coraz popularniejszy produkt.

Tak. Pożyczki z naszego rankingu to oferty z minimum formalności – najczęściej do otrzymania pożyczki wystarczy wyłącznie dowód osobisty.

author
Patryk Byczek
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

Marlena
Marlena
2022-10-04 15:34:45

Ze wszystkich firm w tym rankingu, korzystałam z usług Vivus, Szybka Gotówka, Miloan i Kuki i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że nazwa rankingu "Pożyczka w 15 minut" odpowiada rzeczywistości tylko w Szybkiej Gotówce. Jeszcze nigdzie nie otrzymywałam pieniążki tak szybko jak otrzymałam w Szybkiej Gotówce! Serdecznie polecam tę firmę.

Podobne artykuły

Bank Pekao we Władysławowie

Bank Pekao jest jednym z największych banków detalicznych w Polsce. Jedna z placówek banku mieści się we Władysławiowie – sprawdzamy godziny otwarcia, dane kontaktowe oraz ofertę oddziału.

author
Patryk Byczek
17 lipca 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Bilety do kina za 10 zł – promocja Mastercard

Cinema City i Mastercard łączą siły. Zamawiając bilety przez Internet i płacąc za nie przy wykorzystaniu portfela Masterpass, obejrzenie filmu będzie kosztowało jedynie 10 złotych. Z promocji można skorzystać w każdym dniu tygodnia do 28 grudnia włącznie.

author
Patryk Byczek
21 czerwca 2018
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Darmowy kredyt od Raiffeisen Polbanku

Wystartowała interesująca promocja Raiffeisen Polbanku dla posiadaczy kart kredytowych. Klienci, którzy opłacą kartą wyjazd wakacyjny, mogą rozłożyć zadłużenie na 5 lub 10 nieoprocentowanych rat.

author
Patryk Byczek
19 maja 2015
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Alior Bank rozdaje bony do Allegro

Alior Bank wychodzi do swoich obecnych Klientów z promocją. Instytucja wraz z największą platformą zakupów online w Polsce, mają do zaoferowania pieniądze. Są to bony w wysokości 50 złotych, 100 złotych oraz 150 złotych.

author
Patryk Byczek
28 czerwca 2018
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Zmiany w działaniu placówek BNP Paribas

BNP Paribas Bank Polska poinformował w oficjalnym komunikacie, że od 18 marca 2020 roku oddziały banku będą czynne w godzinach od 10:00 do 15:00. W instytucji dodatkowo zmieniły się również zasady obsługi Klientów.

author
Patryk Byczek
20 marca 2020
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Bank Pekao w Jejkowicach

Bank Pekao jest jednym z największych banków detalicznych w Polsce. Jeden z jego oddziałów mieści się w Jejkowicach – sprawdzamy godziny otwarcia, dane kontaktowe oraz ofertę placówki.

author
Patryk Byczek
05 lipca 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Porównaj