Kredyt na leczenie

Kredyt na leczenie

author
16 marca 2022

Potrzebujesz kredytu na leczenie, rehabilitację lub dowolną usługę medyczną? Sprawdź, w których bankach i firmach pożyczkowych znajdziemy najlepsze oferty. Maksymalna kwota to nawet 200 000 zł, a wszystkie formalności załatwimy bez wychodzenia z domu.

Kredyt na leczenie - ranking

1
image

Kasa Stefczyka

13056 osób wybrało tę ofertę

KWOTA POŻYCZKI

500 - 150 000

OKRES SPŁATY

4 - 120 miesięcy

RRSO

8,35%

WNIOSEK PRZEZ INTERNET

TAK

13056 osób wybrało tę ofertę

Złóż wniosek
2
smartney

Smartney

9821 osób wybrało tę ofertę

KWOTA POŻYCZKI

3000 - 60 000

OKRES SPŁATY

6 - 96 miesięcy

RRSO

24,24%

WNIOSEK PRZEZ INTERNET

TAK

9821 osób wybrało tę ofertę

Złóż wniosek

(3,29)

3
bancovo_logo

Bancovo

10142 osób wybrało tę ofertę

KWOTA POŻYCZKI

1000 - 200 000

OKRES SPŁATY

3 - 120 miesięcy

RRSO

9,59%

WNIOSEK PRZEZ INTERNET

TAK

10142 osób wybrało tę ofertę

Złóż wniosek

(3,29)

supergrosz

SuperGrosz

6489 osób wybrało tę ofertę

KWOTA POŻYCZKI

1000 - 15 000

OKRES SPŁATY

4 - 48 miesięcy

RRSO

60,82%

WNIOSEK PRZEZ INTERNET

TAK

6489 osób wybrało tę ofertę

Złóż wniosek

(3,13)

logo-santander-consumer-bank

Santander Consumer Bank

7811 osób wybrało tę ofertę

KWOTA POŻYCZKI

10 000 - 100 000

OKRES SPŁATY

3 - 120 miesięcy

RRSO

27,06%

WNIOSEK PRZEZ INTERNET

TAK

7811 osób wybrało tę ofertę

Złóż wniosek
wonga-1

Wonga

5154 osób wybrało tę ofertę

KWOTA POŻYCZKI

200 - 20 000

OKRES SPŁATY

1 - 48 miesięcy

RRSO

19,9%

WNIOSEK PRZEZ INTERNET

TAK

5154 osób wybrało tę ofertę

Złóż wniosek
alior

Alior Bank - nowość

6235 osób wybrało tę ofertę

KWOTA POŻYCZKI

500 - 10 000

OKRES SPŁATY

12 - 36 miesięcy

RRSO

6,06%

WNIOSEK PRZEZ INTERNET

TAK

6235 osób wybrało tę ofertę

Złóż wniosek
gotowkowo zrzut

Gotówkovo.pl

8142 osób wybrało tę ofertę

KWOTA POŻYCZKI

1000 - 200 000

OKRES SPŁATY

3 miesiące - 10 lat

RRSO

9,59%

WNIOSEK PRZEZ INTERNET

TAK

8142 osób wybrało tę ofertę

Złóż wniosek

(4,11)

skok chmielewskiego logo

SKOK Chmielewskiego

9143 osób wybrało tę ofertę

KWOTA POŻYCZKI

1000 - 180 000

OKRES SPŁATY

3 - 120 miesięcy

RRSO

od 9,59%

WNIOSEK PRZEZ INTERNET

Tak

9143 osób wybrało tę ofertę

Złóż wniosek

(4,43)

pko2

PKO BP – pożyczka

6721 osób wybrało tę ofertę

KWOTA POŻYCZKI

1500 - 200 000

OKRES SPŁATY

2 - 96 miesięcy

RRSO

19,08%

WNIOSEK PRZEZ INTERNET

TAK

6721 osób wybrało tę ofertę

Złóż wniosek

Kredyt na leczenie – najważniejsze informacje:

Nazwa produktu: kredyt na leczenie
Kto udziela:banki, instytucje pozabankowe
Na co:operacje, zabiegi medyczne, leczenie
Maksymalna kwota:200 000 zł
Okres spłaty: do 120 miesięcy
Wymagane dokumenty:dowód osobisty
Weryfikacja BIK:tak
Wniosek online:tak
Czas oczekiwania na środki:1 dzień roboczy

 

Spis treści:

  1. Kredyt na leczenie - ranking
  2. Jak otrzymać kredyt na leczenie?
  3. Kredyt na leczenie - wymagania
  4. Kredyt medyczny – ważne informacje
  5. Czy warto brać kredyt na leczenie?
  6. Na jakie zabiegi można wziąć kredyt medyczny?
  7. Kredyt na operację
  8. Pożyczki na leczenie
  9. Operacja plastyczna na raty
Zwiń spis treści

Jak otrzymać kredyt na leczenie?

Procedura jest bardzo prosta, a wszystkie formalności załatwimy w całości przez Internet. Wystarczy:

1. Wybrać interesujący nasz produkt.
2. Wskazać kwotę finansowania i okres spłaty.
3. Złożyć wniosek o kredyt lub pożyczkę.
4. Poczekać na decyzję kredytową.

To przykład kredytu online. Pieniądze trafiają więc bezpośrednio na wskazany przez nas rachunek bankowy. Co istotne – nie ma konieczności zbierania dokumentacji medycznej. Pieniądze możemy bowiem przeznaczyć na dowolny cel związany z leczeniem.

Kredyt na leczenie - wymagania

W przypadku większości finansowań wymagana jest od Klienta odpowiednia zdolność kredytowa oraz pozytywna historia kredytowa. Czym jest zdolność kredytowa? Klient oceniany jest wówczas pod kątem tego, czy jego dochody są wystarczające, by mógł terminowo spłacić zaciągnięty dług. Osoby, które otrzymują wysokie dochody, mają zwykle szansę na otrzymanie wysokiej kwoty kredytu lub pożyczki. Mogą liczyć również na dłuższy okres spłaty. Pamiętajmy jednak, że przy ocenie zdolności kredytowej ważne okazać może się także źródło, z którego otrzymujemy nasz miesięczny dochód. Dlatego kluczowy może okazać się rodzaj umowy, na podstawie której jesteśmy zatrudnieni. Największe szanse na otrzymanie finansowania, a także na najlepsze warunki mają osoby, które zatrudnione są na umowę o pracę, szczególnie jeśli jest ona na czas nieokreślony. Nie oznacza to oczywiście, że osoby z umową o dzieło, czy umową zlecenie, nie mają szans na finansowania. W takim przypadku jednak istotny może być staż pracy. W przeciwnym wypadku pozostaje alternatywa w postaci kredytu dla bezrobotnych.

Natomiast jeśli chodzi o pozytywną historię kredytową, to oznacza ona spłacanie zadłużeń w wyznaczonych do tego terminach. Chodzi o to, aby nie doprowadzić do sytuacji, w której poprzez niedopilnowanie spłaty naszego zobowiązania finansowego trafimy do jednego z rejestru dłużników. Najczęściej są nimi Biuro Informacji Kredytowej oraz Krajowy Rejestr Dłużników. To właśnie tam najczęściej kredytodawca poszukuje informacji na temat spłacanych przez nas do tej pory długów. Jeśli osoba, która ubiega się o finansowanie, znajduje się już w takiej bazie, to w wielu przypadkach może spotkać się z odrzuceniem wniosku o finansowanie. Warto więc dbać o swoją historię kredytową.

W przypadku kredytu na leczenie procedury te działają tak samo. Kredytodawcy również będą stawiać przed Klientem wyżej wymienione wymagania. Jeśli osoby zainteresowane finansowaniem je spełnią, to jest wysoce prawdopodobne, że otrzymają pozytywną decyzję kredytową. W takiej sytuacji pozostaje już tylko oczekiwać przesłania przelewu do miejsca leczenia. Proces ten trwa przeważnie około doby. Co do długości okresu spłaty tej formy finansowania nie ma jego, odgórnie ustalonego czasu. Wszystko zależy bowiem od konkretnej oferty.

Kredyt medyczny – ważne informacje

Kredyt medyczny to rodzaj finansowania, które wykorzystać można na pokrycie usług medycznych. Oznacza to, że dzięki dodatkowym środkom opłacić można zabieg lub dłuższe leczenie. Rozwiązanie te dostępne jest w bankach lub instytucjach pozbankowych. W obu przypadkach pieniądze udzielane są na dowolny cel, nie ma więc nawet konieczności wskazywania we wniosku, że chcemy opłacić leczenie.

Na pieniądze liczyć mogą osoby, które mają odpowiednią zdolność kredytową oraz dobrą historię kredytową. Krótko mówiąc chodzi o to, aby osoba ubiegająca się o finansowanie uzyskiwała stałe dochody i nie posiadała zaległości w spłacie innych zobowiązań finansowych.

Aby skorzystać z finansowania na leczenie, nie trzeba nawet wychodzić z domu, gdyż większość ofert dostępna jest w całości przez Internet. Wiele ofert dostaniemy nawet bez załatwiania zbędnych formalności, są to więc pożyczki bez zaświadczeń, których głównych zaletą jest zupełne minimum formalności.

Podstawowym dokumentem, który jest potrzebny podczas procesu wnioskowania, jest dowód osobisty. Pożyczki na dowód cieszą się sporą popularnością, gdyż można je uzyskać w naprawdę szybkim tempie, a dzięki temu szybko można opłacić potrzebne leczenie.

Czy warto brać kredyt na leczenie?

W Polsce wiele zabiegów opłacanych jest dzięki opłacaniu składek na Narodowy Fundusz Zdrowia. Zdarza się jednak tak, że pacjent nie posiada odpowiedniego ubezpieczenia lub zabieg czy leczenie konieczne w jego przypadku nie jest refundowane przez NFZ. Wówczas kwestia pokrycia kosztów leży po stronie Pacjenta.

Niestety koszty związane z leczeniem czy zabiegiem są zwykle bardzo wysokie. Nie każdy dysponuje oszczędnościami, które pozwoliłby na pokrycie niezbędnych kosztów. W takim wypadku dobrym rozwiązaniem może być kredyt na leczenie. Takie finasowanie, jak każde inne, musi być jednak dobrze przemyślane. Warto pamiętać o tym, że uzyskane środki trzeba będzie spłacić razem z odsetkami. Dlatego przed podjęciem decyzji o wzięciu dodatkowego kredytu na opłacenie leczenia, musimy upewnić się, że nasz budżet będzie w stanie udźwignąć kolejne obciążenie. W przypadku nieprzemyślanych finansowań bardzo łatwo wpaść w długi, wówczas dobrym rozwiązaniem może być kredyt oddłużeniowy.

Na jakie zabiegi można wziąć kredyt medyczny?

Finansowanie leczenia i usług medycznych staje się coraz popularniejsze wśród pacjentów. Pieniądze można otrzymać na dowolny zabieg, operację lub usługę medyczną między innymi w zakresie:

– stomatologii,
– rehabilitacji,
– leczenia bezpłodności
– ortopedii
– okulistyki
– medycyny estetycznej
– kardiologii.

I wiele innych. Pieniądze można również przeznaczyć na pobyt w sanatorium oraz zakup sprzętu medycznego/rehabilitacyjnego.

Kredyt na operację

Nie każdy rodzaj operacji refundowany jest przez Narodowy Fundusz Zdrowia. W niektórych wypadkach opłacenie operacji należy w pełni do zadań samego pacjenta. W zależności od poziomu skomplikowania takiego zabiegu, jego koszty mogą być różne. Czasami sięgają nawet rzędu kilkunastu lub kilkudziesięciu tysięcy złotych. Skąd wówczas wziąć takie środki? Rozwiązaniem może być kredyt na operacje.

Nie oznacza to, że w banku znajdziemy ofertę właśnie pod taką nazwą. W rzeczywistości może to być popularny kredyt gotówkowy, który Klient wykorzystać może na zupełnie dowolny cel, a więc także i na pokrycie kosztów operacji, a także późniejszego dalszego leczenia.

Kredyt na leczenie – w banku

Dla kogo bankowy kredyt na leczenie? To najlepsza opcja dla osób, które potrzebują większego finansowania. Maksymalna kwota kredytu to nawet 150 000 zł, podczas gdy w firmie pożyczkowej maksymalnie możemy otrzymać 25 000 zł. W banku dostaniemy także dłuższy okres spłaty (do 10 lat) i zdecydowanie lepsze warunki finansowania. Z drugiej strony – to oferta dla osób, które mają pozytywną historię kredytową.

Pożyczki na leczenie

Dla kogo pożyczki na finansowanie leczenia ? Dla pacjentów, którzy potrzebują kwoty do 25 000 zł bez zbędnych formalności i przede wszystkim z szybką wypłatą. Większość firm pożyczkowych nie potrzebuje zaświadczeń o dochodach produktów dostaniemy bez zaświadczeń o dochodach. Wszystkie prezentowane produkty otrzymamy przez Internet, bez wychodzenia z domu.

1
hapipozyczki

Hapi Pożyczki

6418 osób wybrało tę ofertę

KWOTA POŻYCZKI

2000 - 15 000

OKRES SPŁATY

6 - 36 miesięcy

RRSO

9,80%

WNIOSEK PRZEZ INTERNET

TAK

6418 osób wybrało tę ofertę

Złóż wniosek
2
smartney

Smartney

9821 osób wybrało tę ofertę

KWOTA POŻYCZKI

3000 - 60 000

OKRES SPŁATY

6 - 96 miesięcy

RRSO

24,24%

WNIOSEK PRZEZ INTERNET

TAK

9821 osób wybrało tę ofertę

Złóż wniosek

(3,29)

3
supergrosz

SuperGrosz

6489 osób wybrało tę ofertę

KWOTA POŻYCZKI

1000 - 15 000

OKRES SPŁATY

4 - 48 miesięcy

RRSO

60,82%

WNIOSEK PRZEZ INTERNET

TAK

6489 osób wybrało tę ofertę

Złóż wniosek

(3,13)

2

Provident

5617 osób wybrało tę ofertę

KWOTA POŻYCZKI

300 - 20 000

OKRES SPŁATY

3 - 48 miesięcy

RRSO

9,87%

WNIOSEK PRZEZ INTERNET

TAK

5617 osób wybrało tę ofertę

Złóż wniosek

(3,13)

wonga-1

Wonga

5154 osób wybrało tę ofertę

KWOTA POŻYCZKI

200 - 20 000

OKRES SPŁATY

1 - 48 miesięcy

RRSO

19,9%

WNIOSEK PRZEZ INTERNET

TAK

5154 osób wybrało tę ofertę

Złóż wniosek
takto

TAKTO Finanse

6402 osób wybrało tę ofertę

KWOTA POŻYCZKI

1000 - 10 000

OKRES SPŁATY

6 - 40 miesięcy

RRSO

97,55%

WNIOSEK PRZEZ INTERNET

TAK

6402 osób wybrało tę ofertę

Złóż wniosek

(3,86)

Operacja plastyczna na raty

Finansowanie na zabiegi medycznie nie ogranicza się wyłącznie do zabiegów ratujących zdrowie czy życie. Coraz częściej pobierane są także pożyczki na raty, które wykorzystywane są do opłacenia operacji plastycznych. Usługi medycyny estetycznej są zwykle bardzo kosztowne, dlatego nie każdy jest w stanie pozwolić sobie na sfinansowanie takiego zabiegu ze środków dostępnych na koncie.

Poza ofertami dostępnymi w ramach kredytów gotówkowych w bankach czy pożyczkach pozabankowych operacje plastyczne opłacić można także dzięki pożyczkom na usługi medyczne, które oferują również prywatne kliniki. Informacje o takiej opcji uzyskać można najczęściej w recepcji gabinetu lub na stronie internetowej wybranej kliniki. Pożyczka w klinice nie różni się znacznie od finansowania od instytucji pozabankowej. Środki również spłacamy w ratach, a decyzja o przyznaniu pieniędzy dostępna jest nawet w ciągu kilkunastu minut.

Przykłady reprezentatywne

1) Kasa Stefczyka

Przykład reprezentatywny z dnia 26.02.2021 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 78 840 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją: 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 6%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 6,22%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 955,05 zł oraz ostatnia, 107. rata: 954,76 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 102 190,06 zł,
w tym odsetki: 23 190,06 zł.

2) Smartney

Oferta produktowa „Nowoczesna” obowiązuje od 09.10.2019 r. i dotyczy pożyczki w wysokości od 5 000 zł do 60 000 zł, zawieranej na okres od 51 do 84 miesięcy za pośrednictwem strony www.smartney.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 17,58%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 20 000,73 zł, całkowita kwota do zapłaty 31 298,24 zł, oprocentowanie zmienne 10,5%, całkowity koszt kredytu 11 297,51 zł (w tym: prowizja 3 240,12 zł, odsetki 8 057,39 zł), 70 miesięcznych równych rat po 440,86 zł, ostatnia rata wyrównująca 438,04 zł. Kalkulacja na dzień 10.01.2022 r.

3) Bancovo

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich wynosi 60,54 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.681,85 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.932,95 zł, oprocentowanie stałe 9,26%, całkowity koszt kredytu 4.251,10 zł (w tym: prowizja 3.094,31 zł, odsetki 1.156,79 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości po 248,21 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.

4) SuperGrosz

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 53,64% dla całkowitej kwoty pożyczki 4 500 PLN, czas obowiązywania umowy 35 miesięcy, spłata w 35 ratach miesięcznych po 229,56 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 11.5% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 3 534,75 zł, w tym: prowizja 2 298,69 zł, odsetki 1 236,06 zł. Całkowita kwota do zapłaty 8 034,75 zł (stan na dzień 14.01.2022).

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 106,64% dla całkowitej kwoty pożyczki 6 500 PLN, czas obowiązywania umowy 32 miesięcy, spłata w 32 ratach miesięcznych po 473,65 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 11.5% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 8 656,75 zł, w tym: prowizja 6 500,00 zł, odsetki 2 156,75 zł. Całkowita kwota do zapłaty 15 156,75 zł (stan na dzień 14.01.2022).

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 15,35% dla całkowitej kwoty pożyczki 6 500 PLN, czas obowiązywania umowy 38 miesięcy, spłata w 38 ratach miesięcznych po 213,90 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 11.5% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 1 628,00 zł, w tym: prowizja 285,57 zł, odsetki 1 342,43 zł. Całkowita kwota do zapłaty 8 128,00 zł (stan na dzień 14.01.2022).

5) Santander Consumer Bank

Dla kredytu gotówkowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 01.09.2021 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu: 7,20% , całkowity koszt kredytu: 4710,87 zł obejmuje: prowizję: 1 153,57 zł, odsetki: 3 557,3 zł, opłatę za wypłatę gotówki przelewem na rachunek bankowy Klienta: 0 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 10,33%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 21 964,08 zł; czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 26 674,95 zł; wysokość 47 miesięcznych równych rat 555,73 zł, ostatnia rata w wysokości 555,64 zł. W przypadku skorzystania przez konsumenta z usługi dodatkowej PUB, do wysokości raty kredytu doliczana jest opłata w kwocie 11,99 zł.

6) Wonga

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 75,08%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000 zł, całkowita kwota do zapłaty 5115,53 zł, oprocentowanie zmienne 7,2%, całkowity koszt kredytu 2115,53 zł (w tym: prowizja 1749,90 zł, odsetki 365,63 zł), 23 miesięczne raty równe 213,09 zł i ostatnia rata 214,46 zł. Dane aktualne na dzień 07.08.2020 r.

7) Alior Bank

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) „Pierwszej pożyczki” wynosi 6,06%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 8300 zł; całkowita kwota do zapłaty: 8991,03 zł; oprocentowanie stałe: 5,9%; całkowity koszt pożyczki: 691,03 zł, w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 691,03 zł; 32 miesięczne raty, w tym 31 równych rat w wysokości 280,98 zł, ostatnia rata: 280,65 zł. Kalkulacja została dokonana na 1.10.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.

8) Gotówkovo.pl

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich wynosi 60,54 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.681,85 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.932,95 zł, oprocentowanie stałe 9,26%, całkowity koszt kredytu 4.251,10 zł (w tym: prowizja 3.094,31 zł, odsetki 1.156,79 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości po 248,21 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.

9) SKOK Chmielewskiego

Przykład reprezentatywny dla Członka posiadającego trzy dodatkowe udziały: Całkowita kwota pożyczki 38 000 zł, umowa zawarta w dniu 1.09.2021 r. na okres 90 miesięcy z oprocentowaniem zmiennym rocznym 7,2%, prowizją od kwoty pożyczki w wysokości 3 800 zł (tj. 10%), opłatą przygotowawczą w wysokości 100 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,94%, całkowita kwota do zapłaty wynosi 53 192,93zł, całkowity koszt pożyczki wynosi 15 192,93 zł (w tym kwota odsetek 11 292,93zł), a kwota raty miesięcznej wynosi 547,70 zł.

10) PKO BP

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,45%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 7 100,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 7 645,32 zł, oprocentowanie zmienne 7,20%, całkowity koszt kredytu 545,32 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 545,32 zł), 23 miesięczne raty równe po 318,55 zł i ostatnia rata: 318,67 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 22.03.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.

11) Hapi Pożyczki

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,80%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 15.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 17.268,00 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 2.268,00 zł (w tym: prowizja 1.701,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata przygotowawcza 567,00 zł), 36 miesięcznych rat: 35 pierwszych miesięcznych równych rat w wysokości po 479,67 zł., ostatnia 36 miesięczna rata w wysokości 479,55 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Długoterminowej.

12) Provident

Reprezentatywny przykład dla Pożyczki Dopasowanej tygodniowej w Gotówce: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 159,09% całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4 200 zł, całkowita kwota do zapłaty 6 984,59 zł, oprocentowanie stałe 7,2%, całkowity koszt kredytu 2 784,59 zł (w tym: prowizja 1 229,70 zł, opłata przygotowawcza 40 zł, opłata za elastyczny plan spłat 1 229,71 zł, odsetki 285,18 zł), 60 tygodniowych rat równych w wysokości 116,41 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 29.09.2021 na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Dopasowanej.

Reprezentatywny przykład dla Pożyczki Dopasowanej miesięcznej w Gotówce / na Konto: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 125,11% całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 5 366,59 zł, oprocentowanie stałe 7,2%, całkowity koszt kredytu 2 366,59 zł (w tym: prowizja 1 027,89 zł, opłata przygotowawcza 40 zł, opłata za elastyczny plan spłat 1 027,90 zł, odsetki 270,80 zł), 18 miesięcznych rat równych w wysokości 298,15 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 29.09.2021 na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Dopasowanej.

Reprezentatywny przykład dla Pożyczki Samoobsługowej: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 124,76%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3600 zł, całkowita kwota do zapłaty 6420,78 zł, oprocentowanie stałe 7,2%, całkowity koszt kredytu 2820,78 zł (w tym: prowizja za udzielenie pożyczki 1729,80 zł, opłata za plan komfort 741,24 zł, odsetki 349,74 zł), 18 miesięcznych równych rat w wysokości 356,71 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 29.09.2021 na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Samoobsługowej.

13) Takto Finanse

Reprezentatywny przykład dla pożyczki Premium. Całkowita kwota pożyczki: 5 000,00 zł; Całkowity czas obowiązywania umowy: 40 miesięcy; Miesięczna rata: 270,43 zł; Całkowity koszt pożyczki: 5 815,82 zł; Całkowita kwota do zapłaty 10 815,82 zł (Opłata prowizyjna: 3 750,00 zł, Opłata za udzielenie pożyczki: 200,00 zł, Kwota odsetek 1 865,82 zł); Stopa oprocentowania: 11,50 % w skali roku; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi: 67,84%. (według stanu na dzień 05-01-2022 r.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

BNP Paribas oddziały w Prudniku
Oddziały
author
22 kwietnia 2019

BNP Paribas oddziały w Prudniku

Jak zamknąć konto w Orange Finanse?
Banki
author
18 września 2018

Jak zamknąć konto w Orange Finanse?

Średni dług rolnika to 49 000 zł
Wpisy
author
21 września 2018

Średni dług rolnika to 49 000 zł

Bank Pekao w Szczucinie
Oddziały
author
07 lipca 2019

Bank Pekao w Szczucinie

Szybkie pożyczki Bytów
Bez kategorii
author
16 stycznia 2021

Szybkie pożyczki Bytów