Kredyt gotówkowy Bochnia

Kredyt gotówkowy Bochnia

author
Patryk Byczek
19 maja 2022

Potrzebujesz dodatkowych środków, dlatego chcesz skorzystać z kredytu gotówkowego? Zebraliśmy dla Ciebie w jednym rankingu wszystkie oferty dostępne w Bochni. Maksymalna kwota kredytu to aż 200 000 zł, a jego spłata może zostać rozłożona na 10 lat. Kredyt gotówkowy możemy uzyskać bez wychodzenia z domu, wystarczy złożyć wniosek online. Dodatkowo banki przyznają finansowanie bez względu na cel, na który chcemy je przeznaczyć. Procedura kredytowa jest naprawdę prosta i wystarczy poświęcić na nią niewiele czasu.

Kredyt gotówkowy Bochnia – ranking

Oferta przygotowana dla miasta Bochnia.

Parametry kredytu gotówkowego w Bochni:

Kwota kredytu:od 100 do 200 000 zł
Spłata kredytu:od 3 miesięcy do 10 lat
Rodzaj produktu:kredyt gotówkowy
Przeznaczenie:na dowolny cel
Wniosek:przez Internet lub w oddziale
Prowizja:od 0 zł
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Kredyt gotówkowy Bochnia – ranking
  2. Dla kogo kredyt gotówkowy w Bochni?
  3. Warunki do otrzymania kredytu gotówkowego
  4. Jak otrzymać kredyt gotówkowy w Kaliszu?
  5. Kredyty gotówkowe w Bochni
  6. Gdzie dostaniemy kredyt gotówkowy w Bochni?
Zwiń spis treści

Dla kogo kredyt gotówkowy w Bochni?

W Bochni znajdują się banki komercyjne, które specjalizują się w udzielaniu kredytów gotówkowych. Część produktów dostępna jest w całości online, bez wychodzenia z domu. Dlatego to dobry przykład kredytu online. W pozostałych przypadkach konieczna będzie wizyta w oddziale banku lub placówce w Bochni.
Oferta skierowana jest zarówno do osób fizycznych, jak i przedsiębiorców prowadzących własną działalność gospodarczą.

Warto pamiętać, że wszystkie zapisy w umowie kredytowej, powinny być zgodnie z przepisami ustawy prawo bankowe, która reguluje najważniejsze kwestie w tym zakresie.

Warunki do otrzymania kredytu gotówkowego

Warunkiem do otrzymania pozytywnej decyzji kredytowej jest:

– ukończenie 18 lat
– posiadania zdolności do czynności prawnych
– zameldowania i zamieszkiwanie w Polsce (np. w Bochni)
– posiadania stałych dochodów
– pozytywna historia kredytowa w BIK (w przeciwnej sytuacji możemy skorzystać z opcji kredytu dla zadłużonych)
– wypełnienie wniosku o kredyt
– dostarczenie wymaganych dokumentów

Wnioskując o kredyt gotówkowy w Bochni powinniśmy dodatkowo posiadać:

a) ważny dowód osobisty
b) konto w banku
c) telefon komórkowy
d) adres e-mail.

Trudności w otrzymaniu kredytu w banku mogą mieć Klienci, którzy posiadają równolegle kilka zobowiązań finansowych. Powodują one bowiem, że nasz budżet nie jest oceniany najlepiej.

Obecnie na rynku finansowym łatwo dostępne są pożyczki chwilowe, przez co wiele osób ma problem ze spłatą swojego zadłużenia. W takiej sytuacji pomocna może być konsolidacja chwilówek, która pozwala na zmianę kilku zobowiązań w jedno, z niższą ratą.

Jak otrzymać kredyt gotówkowy w Kaliszu?

Procedura kredytowa różni się w zależności od konkretnego banku i sposobu zawarcia umowy o kredyt. Można jednak przyjąć w uproszczeniu, że proces wygląda następująco:

1. Wybieramy interesujący nas kredyt.
2. Wskazujemy kwotę kredytu oraz okres spłaty.
3. Wypełniamy wniosek o kredyt.
4. Bank weryfikuje nasze dane.
5. Otrzymujemy decyzję kredytową.
6. Zawieramy umowę o kredyt.
7. Wypłata pieniędzy na konto.

Umowę zawieramy przez Internet, przez telefon, za pośrednictwem kuriera lub w oddziale banku w Bochni.

Podobnie jak w sytuacji wzięcia pożyczek na dowód, najważniejszym warunkiem stawianym przez bank, jest posiadanie aktualnego dowodu osobistego. Banki wymagają również, aby Klienci uzyskiwali stałe dochody, dlatego może pojawić się również konieczność dostarczenia zaświadczenia od pracodawcy. Dla osób, które mają problem z udokumentowaniem swoich przychodów pozostają natomiast pożyczki bez zaświadczeń.

Mieszkasz w Bochni? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Bochnia – darmowe pożyczki

Pożyczki Bochnia – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Bochnia – niska rata

Kredyt hipoteczny Bochnia – ranking

Kredyty gotówkowe w Bochni

Środki uzyskane w ramach kredytu gotówkowego można wykorzystać na każdy cel. Do otrzymania pieniędzy będziemy potrzebowali dowodu osobistego oraz potwierdzenia naszego dochodu. W zależności od oferty, może to być zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach lub zwykły wyciąg z rachunku bankowego z 3 ostatnich miesięcy, na który wpływa nasz dochód. Kredyt dostępny jest również dla emerytów i rencistów. Dla Klientów, którzy mają kłopot w uzyskaniu kredytu w banku, dobrą opcją są finansowania udzielane w instytucjach pozabankowych. Przykładem takich finansowań są pożyczki na raty.

Kredyt Bochnia – o czym należy pamiętać?

Osoby zainteresowane kredytem w Bochni muszą zadbać najpierw o odpowiednią zdolność kredytową oraz dobrą zdolność kredytową. W praktyce oznacza to, że wysokość miesięcznych dochodów powinna wynosić średnio około 1500-2000 zł, a wszystkie zobowiązania finansowe muszą być spłacane w wyznaczonych terminach.

W przeciwnym razie można nie otrzymać kredytu, a w takim przypadku można skorzystać z pożyczki bez baz, czyli oferty od pożyczkodawców, którzy nie sprawdzają Klientów w bazach np. KRD, BIK, ERIF. W Bochni wniosek można złożyć przez Internet oraz w stacjonarnych placówkach firm pożyczkowych.

Na co można przeznaczyć kredyt gotówkowy w Bochni?

Kredyt możemy przeznaczyć na jakikolwiek cel. Klienci zazwyczaj remontują mieszkania bądź kupują sprzęty AGD czy RTV. Często inwestują również w zakup lub remont samochodu. To sprawdzone rozwiązanie dla osób z Bochni oraz okolic, które szukają dodatkowego finansowania. Warto pamiętać, że bankowe kredyty oferują najniższe oprocentowania, dzięki czemu co miesiąc płacimy niską ratę. Jeżeli zależy nam na najtańszym kredycie gotówkowym, sprawdzajmy przede wszystkim RRSO, czyli rzeczywistą stopę rocznego oprocentowania. Jest to zatem dobra alternatywa dla pożyczek prywatnych, których ogłoszenia znaleźć można w serwisach internetowych.

Jak szybko kredyt trafi na konto?

Czas wypłaty kredytu zależy od kilku czynników:
– rodzaju złożenia wniosku (przez Internet lub w oddziale banku)
– wysokości kwoty kredytu
– naszej zdolności oraz historii kredytowej
– wymaganej liczby dokumentów.

Jeżeli wnioskujemy o kredyt przez Internet, pieniądze możemy otrzymać nawet w ciągu 1 dnia. W przypadku wizyty w stacjonarnej placówce, ten czas może się wydłużyć do 1-2 dni roboczych. Pieniądze zostaną przelane na nasz rachunek bankowy. Należy również uważać na to, aby nie przeznaczać dodatkowych pieniędzy na spłatę innych zobowiązań finansowych. Może to nas doprowadzić do niebezpiecznej spirali zadłużeń. Sposobem na uniknięcie długów może być kredyt oddłużeniowy albo kredyt konsolidacyjny online – dostępny w pełni bez wychodzenia z domu.

Ile trzeba zarabiać, aby otrzymać kredyt gotówkowy w Bochni?

Nie można jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Znaczenie ma bowiem to, ile chcemy pożyczyć i na jaki okres. Bez wątpienia dla banków ważne będzie, abyśmy otrzymywali stałe dochody z udokumentowanego źródła. Wysokość dochodów oceniania jest indywidualnie w każdym wypadku, znaczenie będzie mieć także to, ile osób przebywa na naszym utrzymaniu, a także fakt, czy mamy inne zobowiązania finansowe.

Warunki udzielanego finansowania będą zatem od naszego miesięcznego budżetu. Do niego dostosowana będzie wysokość rat i czas spłaty. Wysokość dochodów Klienta w stosunku do raty kredytu regulowana jest przez założenia tak zwanej Rekomendacji T. Jest to rozporządzenie wydane przez Komisję Nadzoru Finansowego, które pomaga w przestrzeganiu właściwych praktyk w sektorze finansowym.

Rekomendacja T zakłada, że wysokość kredytu nie może przekraczać 50-65% przychodów netto, ale górna granica normy może być zastosowana tylko w przypadku osób, których dochody są wyższe od aktualnej średniej krajowej. Od 2013 roku istnieje jednak swoboda w stosowaniu tej zasady. Aktualnie banki mają możliwość dostosowywania wysokości raty do indywidualnych możliwości każdego Klienta.

Gdzie dostaniemy kredyt gotówkowy w Bochni?

Poniżej znajdziecie adresy oddziałów i placówek bankowych w Bochni:

Kasa Stefczyka Bochnia

– ul. Krakowskie Przedmieście 3, 32-700 Bochnia


Alior Bank Bochnia

– ul. Kazimierza Wielkiego 16-22, 32-700 Bochnia

– ul. Partyzantów 2a, 32-700 Bochnia


PKO BP Bochnia

– 32-700 Bochnia, ul. Trudna 13


Santander Consumer Bank Bochnia

– ul. Trudna 20, 32-700 Bochnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kredyt gotówkowy Barlinek
Kredyty miasta
author
Aleksandra Gościnna
22 czerwca 2020

Kredyt gotówkowy Barlinek

PKO BP w Jarocinie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
05 września 2019

PKO BP w Jarocinie

Provident w Nysie
Oddziały
author
Patryk Byczek
08 marca 2019

Provident w Nysie

Głos Przedsiębiorcy przedmiotem współpracy FPP i Rzecznika MŚP
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
17 września 2019

Głos Przedsiębiorcy przedmiotem współpracy FPP i Rzecznika MŚP

Jak otrzymać wyciąg z konta w Banku Pekao SA?
Banki
author
Dominika Sobieraj
18 lutego 2022

Jak otrzymać wyciąg z konta w Banku Pekao SA?

Porównaj