Kredyt gotówkowy Gniezno

Kredyt gotówkowy Gniezno

author
Dominika Sobieraj
25 grudnia 2021

Potrzebujesz kredytu gotówkowego w Twoim mieście, ale przed dokonaniem wyboru chciałbyś porównać wszystkie dostępne oferty? Sprawdź nasz ranking kredytów, które można dostać w Gnieźnie i wybierz słusznie. Maksymalna kwota takiego kredytu to 200 000 zł, a jego spłatę możesz rozłożyć nawet na 10 lat. Kredyt gotówkowy jest bardzo wygodnym finansowaniem dla Klientów, ponieważ możemy je uzyskać przez Internet. Procedura kredytowa jest bardzo prosta oraz zajmuje niewiele czasu. Dodatkowo kredyt możesz uzyskać bez względu na cel.

Kredyt gotówkowy Gniezno – ranking

Oferta przygotowana dla miasta Gniezno na rok 2022.

Parametry kredytu gotówkowego w Gnieźnie:

Kwota kredytu:od 100 do 200 000 zł
Spłata kredytu:od 3 miesięcy do 10 lat
Rodzaj produktu:kredyt gotówkowy
Przeznaczenie:na dowolny cel
Wniosek:przez Internet lub w oddziale
Prowizja:od 0 zł
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Kredyt gotówkowy Gniezno – ranking
  2. Dla kogo kredyt gotówkowy w Gnieźnie?
  3. Warunki do otrzymania kredytu gotówkowego
  4. Jak otrzymać kredyt gotówkowy w Gnieźnie?
  5. Kredyty gotówkowe w Gnieźnie
  6. Gdzie dostaniemy kredyt gotówkowy w Gnieźnie?
  7. Przykłady reprezentatywne
Zwiń spis treści

Dla kogo kredyt gotówkowy w Gnieźnie?

W Gnieźnie znajdziemy wiele banków komercyjnych specjalizujących się w udzielaniu kredytów gotówkowych. Część produktów dostępna jest w całości online, bez wychodzenia z domu. Dzięki możliwości przyznania kredytu całkowicie przez Internet jest on nazywany kredytem online. W pozostałych przypadkach konieczna będzie wizyta w oddziale banku lub placówce w Gnieźnie.
Oferta skierowana jest zarówno do osób fizycznych, jak i przedsiębiorców prowadzących własną działalność gospodarczą.

Warto pamiętać, że wszystkie zapisy w umowie kredytowej, powinny być zgodnie z przepisami ustawy prawo bankowe, która reguluje najważniejsze kwestie w tym zakresie.

Warunki do otrzymania kredytu gotówkowego

Warunkiem do otrzymania pozytywnej decyzji kredytowej jest:

– ukończenie 18 lat
– posiadania zdolności do czynności prawnych
– zameldowania i zamieszkiwanie w Polsce (np. w Gnieźnie)
– posiadania stałych dochodów
– pozytywna historia kredytowa w BIK (w sytuacji posiadania negatywnej historii możemy sięgnąć po pożyczki bez BIK)
– wypełnienie wniosku o kredyt
– dostarczenie wymaganych dokumentów

Wnioskując o kredyt gotówkowy w Gnieźnie powinniśmy dodatkowo posiadać:

a) ważny dowód osobisty
b) konto w banku
c) telefon komórkowy
d) adres e-mail.

Trudności z otrzymaniem finansowania mogą mieć osoby, które mają wiele innych aktywnych zobowiązań finansowych. Powodują one bowiem, że nasz budżet nie jest oceniany najlepiej.

Obecnie na rynku finansowym łatwo dostępne są pożyczki chwilowe, przez co wiele osób ma problem ze spłatą swojego zadłużenia. W takiej sytuacji pomocna może być konsolidacja chwilówek, która pozwala na zmianę kilku zobowiązań w jedno, z niższą ratą.

Jak otrzymać kredyt gotówkowy w Gnieźnie?

Procedura kredytowa różni się w zależności od banku i sposobu zawarcia umowy o kredyt. Można jednak przyjąć w uproszczeniu, że proces wygląda następująco:

1. Wybieramy interesujący nas kredyt.
2. Wskazujemy kwotę kredytu oraz okres spłaty.
3. Wypełniamy wniosek o kredyt.
4. Bank weryfikuje nasze dane.
5. Otrzymujemy decyzję kredytową.
6. Zawieramy umowę o kredyt.
7. Wypłata pieniędzy na konto.

Umowę zawieramy przez Internet, przez telefon, za pośrednictwem kuriera lub w oddziale banku w Gnieźnie.

Podobnie jak w sytuacji sięgnięcia po pożyczkę na dowód, podstawowym wymaganym dokumentem jest dowód osobisty Klienta. W większości banki stawiają przed Klientem warunek uzyskiwania stałych dochodów oraz okazanie zaświadczenia o otrzymywaniu regularnych zarobków wydanego przez pracodawcę. Dla osób, które z jakiś powodów nie są w stanie okazać potwierdzenia uzyskiwania stałych dochodów, dostępna jest również opcja pożyczki bez zaświadczeń.

Mieszkasz w Gnieźnie? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Gniezno – darmowe pożyczki

Pożyczki Gniezno – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Gniezno – niska rata

Kredyt hipoteczny Gniezno – ranking

Kredyty gotówkowe w Gnieźnie

Warto pamiętać, że kredyt gotówkowy może zostać przeznaczony na dowolny cel. Do otrzymania pieniędzy będziemy potrzebowali dowodu osobistego oraz potwierdzenia naszego dochodu. W zależności od oferty, może to być zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach lub zwykły wyciąg z rachunku bankowego z 3 ostatnich miesięcy, na który wpływa nasz dochód. Kredyt dostępny jest również dla emerytów i rencistów. Warto pamiętać, że kredyt gotówkowy może zostać przeznaczony na dowolny cel. Do otrzymania pieniędzy będziemy potrzebowali dowodu osobistego oraz potwierdzenia naszego dochodu. W zależności od oferty, może to być zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach lub zwykły wyciąg z rachunku bankowego z 3 ostatnich miesięcy, na który wpływa nasz dochód. Kredyt dostępny jest również dla emerytów i rencistów.

Kredyt Gniezno – o czym należy pamiętać?

W Gnieźnie mogą otrzymać osoby, które mają odpowiednią zdolność kredytową i pozytywną historię kredytową. W praktyce oznacza to, że podczas wnioskowania mieć przychody miesięczne w wysokości około 1500-2000 zł (ma znaczenie również ich źródło), a także aby terminowo spłacać wszystkie inne zobowiązania.

W innym wypadku Klienci mogą otrzymać negatywną decyzję kredytową, a w takiej sytuacji pozostaje skorzystać z pożyczki bez baz. Przy tego typu finansowaniu Klienci nie będą sprawdzani  w KRD, BIK, ERIF czy innych bazach. W Gnieźnie wnioskować można poprzez stronę internetową lub w każdej stacjonarnej placówce wybranego pożyczkodawcy.

Na co można przeznaczyć kredyt gotówkowy w Gnieźnie?

Kredyt możemy przeznaczyć na cokolwiek chcemy. Popularne inwestycje to: remont mieszkania oraz zakup sprzętu AGD czy RTV. Klienci często inwestują również w zakup lub remont samochodu. To sprawdzone rozwiązanie dla osób z Gniezna i okolic szukających dodatkowego finansowania. Należy pamiętać, że bankowe kredyty oferują najniższe oprocentowania, dzięki czemu co miesiąc płacimy niską ratę. Szukając najtańszego kredytu gotówkowego sprawdzajmy przede wszystkim RRSO, czyli rzeczywistą stopę rocznego oprocentowania. Jest to zatem dobra alternatywa dla pożyczek prywatnych, których ogłoszenia znaleźć można w serwisach internetowych.

Jak szybko kredyt trafi na konto?

Czas wypłaty kredytu zależy od kilku czynników:
– rodzaju wnioskowania (przez Internet lub w oddziale banku)
– wnioskowanej kwoty kredytu
– naszej zdolności oraz historii kredytowej
– wymaganej liczby dokumentów.

Jeżeli wnioskujemy o kredyt online, pieniądze możemy otrzymać nawet w ciągu 24 godzin. W przypadku wizyty w tradycyjnej bankowej placówce, ten czas może się wydłużyć do 1-2 dni roboczych. Niezależnie od metody wnioskowania, pieniądze są przelewane na nasz rachunek bankowy. Warto również pamiętać o tym, aby nie przeznaczać otrzymanych pieniędzy na spłatę innych zadłużeń, ponieważ może się to okazać bardzo niebezpieczne. Sposobem na uniknięcie długów może być kredyt oddłużeniowy albo kredyt konsolidacyjny online – dostępny w pełni bez wychodzenia z domu.

Ile trzeba zarabiać, aby otrzymać kredyt gotówkowy w Gnieźnie?

Trudno jednoznacznie wskazać, ile trzeba zarabiać, aby uzyskać kredyt gotówkowy. Znaczenie ma bowiem to, ile chcemy pożyczyć i na jaki okres. Bez wątpienia dla banków ważne będzie, abyśmy otrzymywali stałe dochody z udokumentowanego źródła. Wysokość dochodów oceniania jest indywidualnie w każdym wypadku, znaczenie będzie mieć także to, ile osób przebywa na naszym utrzymaniu, a także fakt, czy mamy inne zobowiązania finansowe.

Warunki udzielanego finansowania będą zatem od naszego miesięcznego budżetu. Do niego dostosowana będzie wysokość rat i czas spłaty. Wysokość dochodów Klienta w stosunku do raty kredytu regulowana jest przez założenia tak zwanej Rekomendacji T. Jest to rozporządzenie wydane przez Komisję Nadzoru Finansowego, które pomaga w przestrzeganiu właściwych praktyk w sektorze finansowym.

Rekomendacja T zakłada, że wysokość kredytu nie może przekraczać 50-65% przychodów netto, ale górna granica normy może być zastosowana tylko w przypadku osób, których dochody są wyższe od aktualnej średniej krajowej. Od 2013 roku istnieje jednak swoboda w stosowaniu tej zasady. Aktualnie banki mają możliwość dostosowywania wysokości raty do indywidualnych możliwości każdego Klienta.

Gdzie dostaniemy kredyt gotówkowy w Gnieźnie?

Poniżej znajdziecie adresy oddziałów i placówek bankowych w Gnieźnie:

Kasa Stefczyka Gniezno

– Osiedle Jagiellońskie 47, 62-200 Gniezno

– ul. Mieszka I 14, 62-200 Gniezno

– ul. Kościuszki 5, 87-800 Gniezno


Alior Bank Gniezno

– ul. Chrobrego 14, 62-200 Gniezno

– os. Jagiellońskie 44/2, 62-200 Gniezno


PKO BP Gniezno

62-200 Gniezno, ul. Jana Pawła II 9-10

62-200 Gniezno, ul. Chrobrego 12 B

62-200 Gniezno, ul. Staszica 19

62-200 Gniezno, os. Jagiellońskie 45


BNP Paribas Gniezno

– Mieszka I 15, 62-200 Gniezno


Getin Bank Gniezno

– ul. Dąbrówki 14/3, 62-200 Gniezno

Przykłady reprezentatywne

1) Kasa Stefczyka

Przykład reprezentatywny z dnia 26.02.2021 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 78 840 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją: 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 6%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 6,22%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 955,05 zł oraz ostatnia, 107. rata: 954,76 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 102 190,06 zł, w tym odsetki: 23 190,06 zł.


2) Smartney

Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 18,19%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14 160,81 zł, całkowita kwota do zapłaty 21 802,06 zł, oprocentowanie zmienne 9,5%, całkowity koszt kredytu 7 641,25 zł (w tym: prowizja 2 769,86 zł, odsetki 4 871,39 zł), 65 miesięcznych równych rat po 330,34 zł, ostatnia rata wyrównująca 329,96 zł. Kalkulacja na dzień 04.11.2021 r.

Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Korzystna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 34,04%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 8 922,05 zł, całkowita kwota do zapłaty 13 999,88 zł, oprocentowanie zmienne 9,5%, całkowity koszt kredytu 5 077,83 zł (w tym: prowizja 3 083,41 zł, odsetki 1 994,42 zł), 38 miesięcznych równych rat po 359,00 zł, ostatnia rata wyrównująca 357,88 zł. Kalkulacja na dzień 04.11.2021 r.


3) Santander Consumer Bank

Dla kredytu gotówkowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 13.10.2021 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu: 8%, całkowity koszt kredytu: 1 773,38zł obejmuje: prowizję: 1 023,37zł, odsetki: 750,01zł, opłatę za wypłatę gotówki przelewem na rachunek bankowy Klienta: 0zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 23,75%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 5 000,00 zł; czas obowiązywania umowy: 35 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 6 773,38 zł; wysokość 34 miesięcznych równych rat 193,52zł, ostatnia rata w wysokości 193,70zł.


4) Alior Bank

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) „Pierwszej pożyczki” wynosi 6,06%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 8300 zł; całkowita kwota do zapłaty: 8991,03 zł; oprocentowanie stałe: 5,9%; całkowity koszt pożyczki: 691,03 zł, w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 691,03 zł; 32 miesięczne raty, w tym 31 równych rat w wysokości 280,98 zł, ostatnia rata: 280,65 zł. Kalkulacja została dokonana na 1.10.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.


5) PKO BP

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,45%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 7 100,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 7 645,32 zł, oprocentowanie zmienne 7,20%, całkowity koszt kredytu 545,32 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 545,32 zł), 23 miesięczne raty równe po 318,55 zł i ostatnia rata: 318,67 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 22.03.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.


6) SuperGrosz

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 74.76% dla całkowitej kwoty pożyczki 10000 PLN, czas obowiązywania umowy 40 miesięcy, spłata w 40 ratach miesięcznych po 563.89 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 7.2% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 12555.54 zł, w tym: prowizja 10000 zł, odsetki 2555.54 zł. Całkowita kwota do zapłaty 22555.54 zł (stan na dzień 04.10.2021).


7) BNP Paribas

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego na 15.11.2021 r. wynosi 12,73 %. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 32000 zł, całkowita kwota do zapłaty 47 100,47 zł oprocentowanie stałe 9,49 % w skali roku, całkowity koszt kredytu 15 100,47 zł (prowizja 2560,00 zł; odsetki 12 540,47 zł ) 82 miesięczne raty (81 po 574,39 zł i jedna 574,88 zł).


8) SKOK Chmielewskiego

Przykład reprezentatywny dla Członka posiadającego trzy dodatkowe udziały: Całkowita kwota pożyczki 38 000 zł, umowa zawarta w dniu 1.09.2021 r. na okres 90 miesięcy z oprocentowaniem zmiennym rocznym 7,2%, prowizją od kwoty pożyczki w wysokości 3 800 zł (tj. 10%), opłatą przygotowawczą w wysokości 100 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,94%, całkowita kwota do zapłaty wynosi 53 192,93zł, całkowity koszt pożyczki wynosi 15 192,93 zł (w tym kwota odsetek 11 292,93zł), a kwota raty miesięcznej wynosi 547,70 zł.


9) Getin Bank

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 22,4%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 31 300 zł, całkowita kwota do zapłaty 60 876 zł, oprocentowanie zmienne 9,49%, całkowity koszt kredytu 29 576 zł (w tym: prowizja 5 226,11 zł, odsetki  17 288,76 zł, koszt ubezpieczenia 7 061,13 zł), 89 miesięcznych rat równych w wysokości po 684 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.11.2021r. na reprezentatywnym przykładzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Co drugi bankrut konsumencki notowany w KRD
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
17 września 2019

Co drugi bankrut konsumencki notowany w KRD

Lombardy w Radomiu
Lombardy
author
Patryk Byczek
09 marca 2022

Lombardy w Radomiu

Kredyt gotówkowy Łódź
Kredyty miasta
author
Dominika Sobieraj
22 grudnia 2021

Kredyt gotówkowy Łódź

Automatyczne otwieranie bramek na A1 z PKO
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
04 listopada 2020

Automatyczne otwieranie bramek na A1 z PKO

Rekrutacja do Alior Bank Startup Accelator
Wpisy
author
Patryk Byczek
05 czerwca 2018

Rekrutacja do Alior Bank Startup Accelator

Porównaj