Kredyt gotówkowy Oława

Kredyt gotówkowy Oława

author
Dominika Sobieraj
19 maja 2022

Szukasz kredytu gotówkowego, który można wziąć w Oławie? Sprawdź nasz ranking. Maksymalna kwota kredytu to nawet 200 000 zł. Raty można spłacać nawet 10 lat. Pieniądze uzyskać można w całości bez wychodzenia z domu. Cała procedura jest bardzo prosta i nie zajmuje dużo czasu. Kredyty udzielane są na dowolny cel.

Kredyt gotówkowy Oława – ranking

Oferta przygotowana dla miasta Oława.

Parametry kredytu gotówkowego w Oławie:

Kwota kredytu:od 100 do 200 000 zł
Spłata kredytu:od 3 miesięcy do 10 lat
Rodzaj produktu:kredyt gotówkowy
Przeznaczenie:na dowolny cel
Wniosek:przez Internet lub w oddziale
Prowizja:od 0 zł
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Kredyt gotówkowy Oława – ranking
  2. Warunki do otrzymania kredytu gotówkowego
  3. Jak otrzymać kredyt gotówkowy w Oławie?
  4. Kredyty gotówkowe w Słupsku
  5. Gdzie dostaniemy kredyt gotówkowy w Słupsku?
Zwiń spis treści

W Oławie jest wiele banków komercyjnych specjalizujących się w udzielaniu kredytów gotówkowych. Część produktów dostępna jest w całości online, bez wychodzenia z domu. Kredyty udzielane drogą online są nazywane kredytami online. W pozostałych przypadkach konieczna będzie wizyta w oddziale banku lub placówce w Oławie.
Oferta skierowana jest zarówno do osób fizycznych, jak i przedsiębiorców prowadzących własną działalność gospodarczą.

Warto pamiętać, że wszystkie zapisy w umowie kredytowej, powinny być zgodnie z przepisami ustawy prawo bankowe, która reguluje najważniejsze kwestie w tym zakresie.

Warunki do otrzymania kredytu gotówkowego

Warunkiem do otrzymania pozytywnej decyzji kredytowej jest:

– ukończenie 18 lat
– posiadania zdolności do czynności prawnych
– zameldowania i zamieszkiwanie w Polsce (np. w Oławie)
– posiadania stałych dochodów
– pozytywna historia kredytowa w BIK (w przeciwnym wypadku pozostają pożyczki bez BIK)
– wypełnienie wniosku o kredyt
– dostarczenie wymaganych dokumentów

Wnioskując o kredyt gotówkowy w Oławie powinniśmy dodatkowo posiadać:

a) ważny dowód osobisty
b) konto w banku
c) telefon komórkowy
d) adres e-mail.

Trudności z otrzymaniem finansowania w banku mogą mieć osoby, które dodatkowo posiadają inne zadłużenia oraz zobowiązania finansowe. W takich sytuacjach większość banków negatywnie ocenia możliwości finansowe Klienta.

Obecnie na rynku finansowym łatwo dostępne są pożyczki chwilowe, przez co wiele osób ma problem ze spłatą swojego zadłużenia. W takiej sytuacji pomocna może być konsolidacja chwilówek, która pozwala na zmianę kilku zobowiązań w jedno, z niższą ratą.

Jak otrzymać kredyt gotówkowy w Oławie?

Procedura kredytowa różni się w zależności od banku i sposobu zawarcia umowy o kredyt. Można jednak przyjąć w uproszczeniu, że proces wygląda następująco:

1. Wybieramy interesujący nas kredyt.
2. Wskazujemy kwotę kredytu oraz okres spłaty.
3. Wypełniamy wniosek o kredyt.
4. Bank weryfikuje nasze dane.
5. Otrzymujemy decyzję kredytową.
6. Zawieramy umowę o kredyt.
7. Wypłata pieniędzy na konto.

Umowę zawieramy przez Internet, przez telefon, za pośrednictwem kuriera lub w oddziale banku w Oławie.

Tak jak w przypadku pożyczek na dowód, podstawowym wymaganym dokumentem jest dowód osobisty Klienta. Banki wymagają również, aby Klienci uzyskiwali stałe dochody, dlatego może pojawić się również konieczność dostarczenia zaświadczenia od pracodawcy. Dla osób, które mają problem z udokumentowaniem swoich przychodów pozostają natomiast pożyczki bez zaświadczeń.

Mieszkasz w Oławie? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Oława – darmowe pożyczki

Pożyczki Oława – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Oława – niska rata

Kredyt hipoteczny Oława – ranking

Kredyty gotówkowe w Słupsku

Dobra wiadomość jest taka, że kredyt gotówkowy może zostać przeznaczony na dowolny cel. Do otrzymania pieniędzy będziemy potrzebowali dowodu osobistego oraz potwierdzenia naszego dochodu. W zależności od oferty, może to być zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach lub zwykły wyciąg z rachunku bankowego z 3 ostatnich miesięcy, na który wpływa nasz dochód. Kredyt dostępny jest również dla emerytów i rencistów. Klienci, którzy z różnych powodów mają trudności w uzyskaniu kredytu bankowego, mogą skorzystać z alternatywnych opcji finansowań pozabankowych, takich jak pożyczki na raty.

Kredyt Oława – o czym należy pamiętać?

Klienci w Oławie muszą pamiętać o tym, aby zadbać o odpowiednią zdolność kredytową i pozytywną historię kredytową. Chodzi o to, aby podczas wnioskowania mieć miesięczne dochody w wysokości około 1500-2000 zł, a wszystkie inne zobowiązania spłacać w wyznaczonych terminach.

W innym przypadku możemy nie otrzymać kredytu. Całe szczęście istnieje alternatywa w postaci pożyczki bez baz. Pożyczkodawcy w tym przypadku nie sprawdzają Klientów w KRD, BIK, ERIF czy innych bazach. Wnioski w Oławie złożyć możesz zarówno online, jak i w stacjonarnej placówce wybranego pożyczkodawcy.

Na co można przeznaczyć kredyt gotówkowy w Oławie?

Kredyt można zainwestować w cokolwiek chcemy. Popularne inwestycje to: remont mieszkania, zakup sprzętu AGD czy RTV. Klienci często finansują również zakup lub renowacje samochodu. To niezawodne rozwiązania dla osób z Oławy i okolic szukających dodatkowego finansowania. Warto pamiętać, że bankowe kredyty oferują najniższe oprocentowania, dzięki czemu co miesiąc płacimy niską ratę. Szukając najtańszego kredytu gotówkowego sprawdzajmy przede wszystkim RRSO, czyli rzeczywistą stopę rocznego oprocentowania. Jest to zatem dobra alternatywa dla pożyczek prywatnych, których ogłoszenia znaleźć można w serwisach internetowych.

Jak szybko kredyt trafi na konto?

Czas wypłaty kredytu zależy od kilku czynników:
– rodzaju wnioskowania (przez Internet lub w oddziale banku)
– wnioskowanej kwoty kredytu
– naszej zdolności oraz historii kredytowej
– wymaganej liczby dokumentów.

Wnioskując o kredyt online, pieniądze możemy otrzymać nawet w ciągu 1 dnia. W przypadku wizyty w tradycyjnej bankowej placówce, ten czas może się wydłużyć do 1-2 dni roboczych. Niezależnie od metody wnioskowania, pieniądze są przelewane na nasz rachunek bankowy. Pamiętajmy o tym, aby finansowaniem nie spłacać poprzednich zadłużeń, gdyż w ten sposób łatwo wpaść w spiralę zadłużenia. Pomocne w sytuacji zadłużenia może być kredyt oddłużeniowy albo kredyt konsolidacyjny online – otrzymamy je w całości drogą online.

Ile trzeba zarabiać, aby otrzymać kredyt gotówkowy w Oławie?

Trudno jednoznacznie wskazać, ile trzeba zarabiać, aby uzyskać kredyt gotówkowy. Znaczenie ma bowiem to, ile chcemy pożyczyć i na jaki okres. Bez wątpienia dla banków ważne będzie, abyśmy otrzymywali stałe dochody z udokumentowanego źródła. Wysokość dochodów oceniania jest indywidualnie w każdym wypadku, znaczenie będzie mieć także to, ile osób przebywa na naszym utrzymaniu, a także fakt, czy mamy inne zobowiązania finansowe.

Warunki udzielanego finansowania będą zatem od naszego miesięcznego budżetu. Do niego dostosowana będzie wysokość rat i czas spłaty. Wysokość dochodów Klienta w stosunku do raty kredytu regulowana jest przez założenia tak zwanej Rekomendacji T. Jest to rozporządzenie wydane przez Komisję Nadzoru Finansowego, które pomaga w przestrzeganiu właściwych praktyk w sektorze finansowym.

Rekomendacja T zakłada, że wysokość kredytu nie może przekraczać 50-65% przychodów netto, ale górna granica normy może być zastosowana tylko w przypadku osób, których dochody są wyższe od aktualnej średniej krajowej. Od 2013 roku istnieje jednak swoboda w stosowaniu tej zasady. Aktualnie banki mają możliwość dostosowywania wysokości raty do indywidualnych możliwości każdego Klienta.

Gdzie dostaniemy kredyt gotówkowy w Słupsku?

Poniżej znajdziecie adresy oddziałów i placówek bankowych w Oławie:

Kasa Stefczyka Oława

ul. Rynek 7 A, 55-200 Oława


Alior Bank Oława

– Rynek 11, 55-200 Oława

– ul. Szymanowskiego 31, 55-200 Oława

– ul. 3 Maja 8U/9, 55-200 Oława


PKO BP Oława

55-200 Oława, ul. Rynek 22

55-200 Oława, ul. Zaciszna 36/1U


Santander Consumer Bank Oława

– ul. Wrocławska 2, 55-200 Oława

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kasa Stefczyka sesje przychodzące i wychodzące
Sesje przelewów
author
Dominika Sobieraj
30 grudnia 2022

Kasa Stefczyka sesje przychodzące i wychodzące

Ile zarabia recepcjonista?
Bez kategorii
author
Sandra Tessmer
11 grudnia 2019

Ile zarabia recepcjonista?

Bank Millennium z tytułem najlepszego banku w Polsce
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
26 kwietnia 2019

Bank Millennium z tytułem najlepszego banku w Polsce

Biuro paszportowe w Jastrzębiu-Zdroju
Biura paszportowe
author
Patryk Byczek
13 lipca 2022

Biuro paszportowe w Jastrzębiu-Zdroju

Porównaj