Kredyt konsolidacyjny Tomaszów Mazowiecki

Kredyt konsolidacyjny Tomaszów Mazowiecki

author
Aleksandra Gościnna
25 stycznia 2022

Kredyt konsolidacyjny pozwala na połączenie rat kredytowych w jedną. Sprawdziliśmy, gdzie można znaleźć najlepszą konsolidację w Tomaszowie Mazowieckim. Maksymalną kwotą jest 200 000 zł bez dodatkowych zabezpieczeń.

Kredyt konsolidacyjny Tomaszów Mazowiecki - ranking

Kredyt konsolidacyjny Tomaszów Mazowiecki – szczegółowe parametry:

Kwota kredytu:od 1000 do 200 000 zł
Spłata:od 1 miesiąca do 10 lat
Gdzie dostanę:Kasa Stefczyka, Alior Bank
Dodatkowe zabezpieczenia:nie
Wniosek przez Internet:tak
Weryfikacja w BIK:tak
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Kredyt konsolidacyjny Tomaszów Mazowiecki - ranking
  2. Kredyt konsolidacyjny w Tomaszowie Mazowieckim - dla kogo?
  3. Konsolidacja w Tomaszowie Mazowieckim - jakie wymagania?
  4. Jak otrzymać kredyt konsolidacyjny w Tomaszowie Mazowieckim?
  5. Kredyty konsolidacyjne w Tomaszowie Mazowieckim
  6. Gdzie dostaniemy kredyt konsolidacyjny w Tomaszowie Mazowieckim?
  7. Przykłady reprezentatywne
Zwiń spis treści

Kredyt konsolidacyjny w Tomaszowie Mazowieckim - dla kogo?

W Tomaszowie Mazowieckim jest wiele oddziałów banków komercyjnych – w nich możesz uzyskać kredyty konsolidacyjne. Część ofert dostępna jest bez konieczności wychodzenia z domu, mówimy wówczas o kredycie online. Po pozostałe trzeba udać się do oddziału w Tomaszowie Mazowieckim.

Z oferty kredytu konsolidacyjnego korzystają osoby, które nie mogą poradzić sobie ze spłatą kilku miesięcznych rat jednocześnie. Kredyt konsolidacyjny pozwala połączyć wszystkie raty w jedną, a dodatkowo wydłuża czas spłaty. Dzięki niemu miesięczne raty nie są tak dużym obciążeniem dla budżetu.

Warto jednak pamiętać o tym, że wszystkie zapisy w umowie kredytowej powinny być zgodne z przepisami ustawy prawo bankowe, gdyż odpowiada ona za regulacje prawne z tego zakresu. Ciekawą opcję na uniknięcie spirali zadłużenia jest również oferta kredyt oddłużeniowego.

Konsolidacja w Tomaszowie Mazowieckim - jakie wymagania?

Warunkiem do otrzymania pozytywnej decyzji kredytowej przy kredycie konsolidacyjnym jest:

– ukończone 18 lat,
– zdolność do czynności prawnych,
– meldunek i stałe przebywanie w kraju (np. w Tomaszowie Mazowieckim),
– regularne dochody,
– wypełnienie wniosku,
– pozytywna historia kredytowa w BIK, (w przeciwnym wypadku pozostaje kredyt dla zadłużonych),
– skompletowanie odpowiednich dokumentów.

Wnioskując o kredyt konsolidacyjny w Tomaszowie Mazowieckim powinniśmy dodatkowo posiadać:

a) ważny dowód osobisty,
b) konto w banku,
c) telefon komórkowy,
d) adres e-mail.

Jak otrzymać kredyt konsolidacyjny w Tomaszowie Mazowieckim?

Procedura kredytowa wygląda różnie, w zależności od banku lub firmy, którą wybierzemy do konsolidacji naszych zadłużeń. Proces wygląda inaczej także w zależności od tego, czy skorzystamy z pożyczki online, czy z oferty w lokalnym oddziale.

Możemy jednak przyjąć w uproszczeniu, że proces kredytowy wygląda następująco:

1. Porównujemy różne oferty.
2. Wybieramy odpowiednią pożyczkę/kredyt.
3. Składamy wniosek
4. Wybieramy kwotę i czas spłaty.
5. Wypełniamy wniosek.
6. Czekamy na potwierdzenie danych i decyzję.
7. Zawieramy umowę.
8. Cieszymy się pieniędzmi.

Umowę zawieramy przez Internet, przez telefon, za pośrednictwem kuriera lub w oddziale banku w Tomaszowie Mazowieckim. Nie ma potrzeby dostarczania dużej liczby dokumentów, zwykle potrzebny jest tylko dokument tożsamości, tak jak w przypadku pożyczek na dowód.

Mieszkasz w Tomaszowie Mazowieckim? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Tomaszów Mazowiecki – darmowe pożyczki

Pożyczki Tomaszów Mazowiecki – szybka wypłata

Kredyt gotówkowy Tomaszów Mazowiecki – niska rata

Kredyt hipoteczny Tomaszów Mazowiecki – ranking

 

Kredyty konsolidacyjne w Tomaszowie Mazowieckim

Kredyt konsolidacyjny, podobnie jak konsolidacja chwilówek, jest bardzo pomocną opcją dla Klientów, którzy mają problemy finansowe. Takie finansowania pomagają zamienić kilka miesięcznych rat w jedną. Taka opcja jest często łatwiejsza do spłacenia. Ponadto kredytodawcy zazwyczaj udzielają finansowania na dowolnie wybrany cel. Jedynym wymaganiem do otrzymania finansowania jest posiadanie pozytywnej historii oraz odpowiedniej zdolności kredytowej.

Oferta kredytów konsolidacyjnych przygotowana na rok 2022 dla miasta Tomaszów Mazowiecki.

Kredyt konsolidacyjny Tomaszów Mazowiecki – o czym warto pamiętać?

Klienci, którym zależy na otrzymaniu kredytu w Tomaszowie Mazowieckim muszą posiadać odpowiednią zdolność oraz pozytywną historię kredytową. W praktyce oznacza to, że jeżeli chcemy ubiegać się o takie finansowanie, musimy spłacać terminowo wszelkie zobowiązania oraz otrzymywać dochody  w wysokości średnio 2000 zł (choć wiele zależy także od ich źródła).

W sytuacji, w której z różnych przyczyn nie możemy spełnić tych warunków, możemy spodziewać się otrzymania negatywnej decyzji kredytowej. W takim przypadku warto rozpatrzyć opcję pożyczki bez baz, czyli w firmach pożyczkowych, które nie weryfikują BIK, KRD, ERIF lub innych baz. Wniosek w Tomaszowie Mazowieckim można złożyć online lub w banku.

Kiedy otrzymam konsolidację w Tomaszowie Mazowieckim?

W przypadku, kiedy decydujemy się na uzyskanie finansowania drogą online, możemy spodziewać się znacznie szybszego otrzymania decyzji kredytowej. Wynika to przede wszystkim z faktu, iż Klient nie musi dostarczać obszernej dokumentacji. Jest to zatem przykład pożyczki bez zaświadczeń. Oczywiście wciąż wiele zależeć będzie od konkretnego banku i jego technologicznego zaawansowania. Jednak w wielu przypadkach wstępna decyzja pojawia się już na samym początku procesu wnioskowania o kredyt.

Czas oczekiwania jest również zależny od tego, kiedy wypełnimy wszelkie formalności. W przypadku kredyt konsolidacyjnego przez Internet potrzebne są najczęściej dane z dowodu osobistego (numer i seria, data wydania, ważności). Jednak w kolejnym etapie, bank może nas jednak poprosić o przesłanie przez Internet pozostałych rzeczy – najczęściej będzie to wyciąg z rachunku bankowego lub zaświadczenie o dochodach. W przypadku konsolidacji innych zobowiązań, możemy zostać również poproszeni o przedstawienie zadłużenia w pozostałych instytucjach, które ma być przedmiotem konsolidacji.

Do czego wykorzystywany jest kredyt konsolidacyjny w Tomaszowie Mazowieckim?

Kredyt konsolidacyjny przeznaczony może być na różne produkty finansowe, np.:

– pożyczki gotówkowe (także pożyczki na raty),

– kredyty bankowe,

– niespłacone środki z karty kredytowej,

– raty za produkt AGD/RTV wzięty ze sklepu (np.: smartfon, telewizor),

– raty za samochód.

Gdzie dostaniemy kredyt konsolidacyjny w Tomaszowie Mazowieckim?

Poniżej znajdziecie adresy oddziałów i placówek bankowych w Tomaszowie Mazowieckim:

Alior Bank Tomaszów Mazowiecki

– ul. Polna 1, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

Santander Bank Polska Tomaszów Mazowiecki

–  ul. Józefa Piłsudskiego 1/3, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

PKO BP Tomaszów Mazowiecki

– 97-200 Tomaszów Mazowiecki, ul. Tkacka 2

– 97-200 Tomaszów Mazowiecki, ul. Św. Antoniego 15

– 97-200 Tomaszów Mazowiecki, ul. Grunwaldzka 7

– 97-200 Tomaszów Mazowiecki, ul. Graniczna 9

BNP Paribas Tomaszów Mazowiecki

– plac Tadeusza Kościuszki 9, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

Kasa Stefczyka Tomaszów Mazowiecki

– ul. Pl. Kościuszki 13, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

Przykłady reprezentatywne

1) Kasa Stefczyka

Przykład reprezentatywny z dnia 26.02.2021 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 78 840 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją: 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 6%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 6,22%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 955,05 zł oraz ostatnia, 107. rata: 954,76 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 102 190,06 zł, w tym odsetki: 23 190,06 zł.


2) Bancovo 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich wynosi 60,54 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.681,85 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.932,95 zł, oprocentowanie stałe 9,26%, całkowity koszt kredytu 4.251,10 zł (w tym: prowizja 3.094,31 zł, odsetki 1.156,79 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości po 248,21 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.


3) Smartney

Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 17,58%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 20 000,73 zł, całkowita kwota do zapłaty 31 298,24 zł, oprocentowanie zmienne 10,5%, całkowity koszt kredytu 11 297,51 zł (w tym: prowizja 3 240,12 zł, odsetki 8 057,39 zł), 70 miesięcznych równych rat po 440,86 zł, ostatnia rata wyrównująca 438,04 zł. Kalkulacja na dzień 10.01.2022 r.

Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Korzystna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 36,66%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 9 650,88 zł, całkowita kwota do zapłaty 15 896,10 zł, oprocentowanie zmienne 11,5%, całkowity koszt kredytu 6 245,22 zł (w tym: prowizja 3 445,36 zł, odsetki 2 799,86 zł), 40 miesięcznych równych rat po 387,78 zł, ostatnia rata wyrównująca 384,90 zł. Kalkulacja na dzień 05.01.2022 r.


4) SuperGrosz

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 53,64% dla całkowitej kwoty pożyczki 4 500 PLN, czas obowiązywania umowy 35 miesięcy, spłata w 35 ratach miesięcznych po 229,56 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 11.5% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 3 534,75 zł, w tym: prowizja 2 298,69 zł, odsetki 1 236,06 zł. Całkowita kwota do zapłaty 8 034,75 zł (stan na dzień 14.01.2022).

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 106,64% dla całkowitej kwoty pożyczki 6 500 PLN, czas obowiązywania umowy 32 miesięcy, spłata w 32 ratach miesięcznych po 473,65 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 11.5% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 8 656,75 zł, w tym: prowizja 6 500,00 zł, odsetki 2 156,75 zł. Całkowita kwota do zapłaty 15 156,75 zł (stan na dzień 14.01.2022).

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 15,35% dla całkowitej kwoty pożyczki 6 500 PLN, czas obowiązywania umowy 38 miesięcy, spłata w 38 ratach miesięcznych po 213,90 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 11.5% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 1 628,00 zł, w tym: prowizja 285,57 zł, odsetki 1 342,43 zł. Całkowita kwota do zapłaty 8 128,00 zł (stan na dzień 14.01.2022).


5) Getin Bank

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 22,4%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 31 300 zł, całkowita kwota do zapłaty 60 876 zł, oprocentowanie zmienne 9,49%, całkowity koszt kredytu 29 576 zł (w tym: prowizja 5 226,11 zł, odsetki  17 288,76 zł, koszt ubezpieczenia 7 061,13 zł), 89 miesięcznych rat równych w wysokości po 684 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.11.2021r. na reprezentatywnym przykładzie.


6) Santander Consumer Bank

Dla kredytu gotówkowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 01.09.2021 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu: 7,20% , całkowity koszt kredytu: 4710,87 zł obejmuje: prowizję: 1 153,57 zł, odsetki: 3 557,3 zł, opłatę za wypłatę gotówki przelewem na rachunek bankowy Klienta: 0 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 10,33%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 21 964,08 zł; czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 26 674,95 zł; wysokość 47 miesięcznych równych rat 555,73 zł, ostatnia rata w wysokości 555,64 zł. W przypadku skorzystania przez konsumenta z usługi dodatkowej PUB, do wysokości raty kredytu doliczana jest opłata w kwocie 11,99 zł.


7) Alior Bank 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) oferty promocyjnej “Bezpieczna konsolidacja III” wynosi 9%; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 68 572 zł; całkowita kwota do zapłaty: 97 385,30 zł; oprocentowanie zmienne: 6,2%; całkowity koszt kredytu: 28 813,30 zł, w tym prowizja: 0 zł (0%), składka na ubezpieczenie od utraty pracy i NNW: 6797,40 zł, odsetki: 22 015,90 zł; 103 miesięczne raty, w tym 102 równe raty w wysokości 945,50 zł, ostatnia rata: 944,30 zł. Kalkulacja została dokonana na 15.09.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.


8) Gotówkovo.pl

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich wynosi 60,54 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.681,85 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.932,95 zł, oprocentowanie stałe 9,26%, całkowity koszt kredytu 4.251,10 zł (w tym: prowizja 3.094,31 zł, odsetki 1.156,79 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości po 248,21 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.


9) SKOK Chmielewskiego

Przykład reprezentatywny dla Członka posiadającego trzy dodatkowe udziały: Całkowita kwota pożyczki 38 000 zł, umowa zawarta w dniu 1.09.2021 r. na okres 90 miesięcy z oprocentowaniem zmiennym rocznym 7,2%, prowizją od kwoty pożyczki w wysokości 3 800 zł (tj. 10%), opłatą przygotowawczą w wysokości 100 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,94%, całkowita kwota do zapłaty wynosi 53 192,93zł, całkowity koszt pożyczki wynosi 15 192,93 zł (w tym kwota odsetek 11 292,93zł), a kwota raty miesięcznej wynosi 547,70 zł.


10) PKO BP 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,04%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 28 600,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 38 483,23 zł oprocentowanie zmienne 7,20% całkowity koszt kredytu 9 883,23 zł (w tym: prowizja 580,70 zł, odsetki 9 302,53 zł), 95 miesięcznych rat równych po 400,86 zł i ostatnia rata: 401,53 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 11.06.2021r. na reprezentatywnym przykładzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Santander Bank Polska w Lidzbarku Warmińskim
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
22 czerwca 2019

Santander Bank Polska w Lidzbarku Warmińskim

Ile zarabia detektyw?
Bez kategorii
author
Sandra Tessmer
21 sierpnia 2019

Ile zarabia detektyw?

Promocja: „Z nami najlepiej – VI edycja” w Alior Banku
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
13 stycznia 2021

Promocja: „Z nami najlepiej – VI edycja” w Alior Banku

VASy, czyli usługi niebankowe
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
06 czerwca 2019

VASy, czyli usługi niebankowe

Promocja: „Szlachetna Paczka” w BNP Paribas
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
13 listopada 2020

Promocja: „Szlachetna Paczka” w BNP Paribas

Pod lupą Zadłużenia.com – pożyczka Kredito24raty
Pod Lupą
autor wpisu
Lukasz_Zubrzycki
22 kwietnia 2014

Pod lupą Zadłużenia.com – pożyczka Kredito24raty

Porównaj