Kredyt na wyciąg z konta

Kredyt na wyciąg z konta

Kredyt po wysłaniu wyciągu z konta bankowego? Tak, to możliwe. Wyciąg jest przez wiele banków uznawany za wystarczający i wiarygodny dowód naszych miesięcznych zarobków i sytuacji finansowej. Przedstawiamy ranking ofert, w których można skorzystać z kredytu bez wychodzenia z domu i bez zbędnych formalności.

author
Autor
Dominika Byczek
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.
author
Ekspert finansowy
Łukasz Guzek
Sprawdzone przez eksperta
author
Ekspert finansowy
Ekonomista, absolwent Kolegium Ekonomicznego UG oraz Wydziału Zarządzania UG. Ukończył Studia Doktoranckie z Ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim. Wieloletni Członek Rady Wydziału Ekonomicznego UG. Praktyk i wykładowca akademicki.
author
Prawnik
Kornel Siwiec
Weryfikacja prawna
Prawnik, absolwent wydziału prawa na Uniwersytecie Gdańskim. Doświadczenie zawodowe zdobywał w trójmiejskich kancelariach prawnych. Ukończył Podyplomowe Studia Menedżerskie na UG oraz studia Lean Six Sigma Black Belt na Politechnice Gdańskiej.

Kredyt na wyciąg – ranking ofert

Kredyt na wyciąg z konta – szczegóły

Kwota kredytu:od 500 do 200 000 zł
Okres spłaty:od 2 miesięcy do 10 lat
Wymagane dokumenty:wyciąg z konta
Dane z konta: 3 lub 6 ostatnich miesięcy
Jakie banki: Bancovo, Smartney, Alior Bank
Minimalny wiek:18 lat
Wniosek przez Internet:tak
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Kredyt na wyciąg – ranking ofert
  2. Kredyt na wyciąg – jakie banki oferują taki produkt?
  3. Kto może otrzymać kredyt - sprawdź jakie warunki należy spełniać?
  4. Wyciąg z rachunku bankowego – co to jest? Wyjaśnimy szczegóły
  5. Co jest wymagane poza wyciągiem z konta? Sprawdzamy najważniejsze informacje
  6. Jak otrzymać kredyt na wyciąg? Wyjaśniamy krok po kroku
  7. Czy warto brać kredyt na wyciąg z konta? Wyjaśniamy
  8. Pożyczki na wyciąg z konta - oferta
Zwiń spis treści

Kredyt na wyciąg – jakie banki oferują taki produkt?

Kredytu na wyciąg z konta udzielają niemalże wszystkie banki w Polsce. W szczególności kredyt taki uzyskamy obecnie w bankach, które ujęte są w naszym zestawieniu. Wszystkie one oferują intuicyjne kredyty, z których możemy skorzystać bez wychodzenia z domu. Są to po prostu oferty kredytu gotówkowego. Wyciąg z konta można bezpłatnie pobrać korzystając z bankowości elektronicznej banku.

Wyjątkową ofertę kredytu gotówkowego na dowód prezentuje także Smartney należący do grupy Oney Bank. Wprawdzie z nazwy jest to firma pożyczkowa, ale maksymalna kwota udzielanej pożyczki (nawet do 60 000 zł) sprawia, że oferta ta często klasyfikowana jest jako oferta kredytowa. Smartney to jednocześnie dużo mniej formalności i przystępna forma dostępna w całości online. Kredyt na wyciąg z konta jest tu po prostu prosty.

W ofertach bankowych kredytów online na wyciąg z konta bankowego możemy także zorientować się dzięki platformie Bancovo. Jest to strona internetowa współpracująca z wieloma kredytodawcami i pożyczkodawcami w Polsce. Ta platforma w kilka minut pokaże nam wszystkie oferty spełniające nasze oczekiwania i pomoże wybrać najtańszą ofertę dostępną na rynku.

Kto może otrzymać kredyt - sprawdź jakie warunki należy spełniać?

Kredyt na wyciąg z konta może otrzymać osoba, która:

– posiada prywatne konto bankowe,
– ma co najmniej 18 lat,
– mieszka i/lub jest zameldowana na terytorium RP,
– posiada polskie obywatelstwo,
– legitymuje się własnym i ważnym dowodem osobistym,
– posiada pełnię czynności prawnych,
– nie ma zadłużeń w spłacie innych zobowiązań.

Klienci zostaną poddani ocenie zdolności kredytowej. Posiadanie takiej zdolności oznacza, że stać nas na spłatę danego kredytu gotówkowego lub pożyczki. Skąd bank będzie wiedział, czy będzie nas stać, czy nie? Właśnie po to potrzebne jest dostarczenie wyciągu z konta, a do tego potrzebne jest posiadanie konta bankowego. Posiadanie konta bankowego to jeden z najważniejszych warunków, które należy spełniać, aby otrzymać kredyt gotówkowy. Trzeba wiedzieć, że w przypadku kredytu gotówkowego nie zawsze potrzebny jest wyciąg z konta. Otrzymanie kredytu na własne konto bankowe jest możliwe wyłącznie na podstawie podanych informacji. Otrzymanie kredytu gotówkowego zależy jednak od zdolności kredytowej Klienta.

Bank na takim wyciągu widzi, skąd pozyskujemy środki do życia i jak nimi dysponujemy. Przede wszystkim bank jest zainteresowany tym, jakie pieniądze wpływają na nasze konto regularnie. Każdy regularny wpływ zwiększa naszą zdolność kredytową. Najlepiej widziane są oczywiście wpływy z wynagrodzenia albo świadczenia emerytalno-rentowego, ale równie pożądane są także inne wpływy (np.: z 500+ albo alimentów).

Wyciąg z rachunku bankowego – co to jest? Wyjaśnimy szczegóły

Wyciąg z konta bankowego (z rachunku) to nic innego jak wykaz wszystkich transakcji wchodzących i wychodzących obejmujący jeden numer konta bankowego. Na takim spisie są wszystkie informacje o wykonanych przelewach, o wpływach, o kwotach naszych zakupów oraz wysokości spłacanych przez nas rat zadłużeń. Jest to zatem niesamowicie wartościowe źródło informacji o naszej sytuacji finansowej.

Wyciągi z konta nazywane są także historią rachunku bankowego. Mogą one przyjmować dwie formy:
wyciągu papierowego – taki wyciąg jest drukowany przez bank i przysyłany nam po kolejnym okresie rozliczeniowym w formie listu,
wyciągu elektronicznego – taki wyciąg jest nam przysyłany w formie załącznika wiadomości e-mail po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego, ale w dowolnym okresie możemy go także pobrać z naszego konta w bankowości internetowej. Kredyt na wyciąg z konta otrzymamy wyłącznie z wyciągiem z naszego konta bankowego.

Historia rachunku bankowego może obejmować dowolny okres, ale z reguły w jednym pliku zbiorczym znajduje się wyciąg jedynie z pojedynczego miesiąca kalendarzowego. Nie zmienia to jednak faktu, że jesteśmy w stanie dostarczyć kredytodawcy wyciągi z kilku miesięcy (zazwyczaj banki proszą o wyciąg z 3 lub 6 miesięcy). Wtedy po prostu musimy wygenerować z systemu bankowości internetowej kilka plików – osobny dla każdego miesiąca.

Co jest wymagane poza wyciągiem z konta? Sprawdzamy najważniejsze informacje

Poza wyciągiem z konta bankowego musimy bezwzględnie posiadać dowód osobisty – jest to dokument, który warunkuje fakt potwierdzenia naszej tożsamości. Dane z dowodu osobistego, które podajemy we wniosku, muszą pokrywać się z danymi z konta bankowego, z którego wysyłać będziemy przelew weryfikacyjny. Mając jedynie dowód osobisty możemy także skorzystać z pożyczek na dowód.

Wiele osób myśli, że poza wyciągiem z konta musimy mieć także zaświadczenie lub oświadczenie o kwocie uzyskiwanej w ramach wynagrodzenia. Nie jest to jednak prawdą – na nic nam takie zaświadczenie, jeżeli na rachunku bankowym jest widoczna wypłata od naszego pracodawcy. Wynagrodzenia są zawsze osobno klasyfikowane na wyciągach z konta i kredytodawca będzie od razu widział, które środki pochodzą z wypłaty, a które z innych wpływów.

Poza wyciągiem z konta i dowodem osobistym będziemy natomiast potrzebować:
– prywatnego adresu e-mail,
– numeru telefonu,
– naszego numeru konta w banku.

Jak otrzymać kredyt na wyciąg? Wyjaśniamy krok po kroku

Kredyt gotówkowy na wyciąg z konta bankowego jest bardzo prosty do uzyskania i niezależnie od konkretnego banku można je opisać w kilku uniwersalnych krokach:

1. Przeglądamy różne oferty dostępne na rynku.
2. Wybieramy kredyt gotówkowy, który najlepiej odpowiada naszym oczekiwaniom i możliwościom.
3. Deklarujemy pożądaną kwotę oraz okres spłaty kredytu.
4. Przechodzimy do składania wniosku poprzez kliknięcie na przycisk “złóż wniosek”.
5. Wypełniamy wniosek naszymi danymi osobowymi.
6. Potwierdzamy naszą tożsamość.
7. Załączamy wyciągi z naszego konta bankowego.
8. Czekamy na decyzję kredytową i wypłatę środków.

Pieniądze są wypłacane zazwyczaj w następnym dniu roboczym po uzyskaniu przez nas pozytywnej decyzji kredytowej, ale niektóre oferty gwarantują wypłatę jeszcze tego samego dnia. Cały proces kredytowy odbywa się zdalnie, bez wychodzenia z domu, dlatego też oferty te nazywane są kredytami online.

Czy warto brać kredyt na wyciąg z konta? Wyjaśniamy

Odpowiedź na to pytanie nie jest oczywiście jednoznaczna, ponieważ opłacalność to zawsze kwestia bardzo indywidualna. Niemniej jednak można wskazać pewne aspekty tej opłacalności – jednakie właściwie dla wszystkich osób.

Przede wszystkim warto zdać sobie sprawę z tego, czym tak naprawdę jest proces kredytowania. Polega on na uzyskaniu pewnej gotówki, którą chcemy przeznaczyć na dowolny cel, a następnie na regularnym spłacaniu rat tego kredytu. By spłacić kredyt, musimy co miesiąc odkładać na ten cel konkretną kwotę (jest to kwota raty).

Czym różni się to od oszczędzania? Właściwie przy oszczędzaniu zachodzi przecież ten sam proces – również na konkretny cel musimy odkładać regularnie tę samą kwotę. Różnica jest natomiast w samym znaczeniu słowa “musimy”.

Jeżeli oszczędzamy, to musimy odkładać pieniądze, bo sami tego chcemy. Nieodłożenie kwoty w danym miesiącu będzie skutkować co najwyżej tym, że zawiedziemy się sami na sobie, nic poważniejszego się nie stanie. Jeżeli natomiast spłacamy kredyt, to niespłacenie kwoty raty w danym miesiącu będzie miało już o wiele poważniejsze konsekwencje. Będą to konsekwencje prawne.

Przede wszystkim musimy zdawać sobie sprawę z tego, że w przypadku spóźnienia w spłacie raty w bazie Biura Informacji Kredytowej przy naszym nazwisku pojawi się na ten temat negatywny wpis. Taki wpis w bazie BIK to spore utrudnienie na przyszłość – dużo trudniej o uzyskanie jakiegokolwiek finansowania, kiedy widać w naszej historii kredytowej, że poprzedniego nie spłaciliśmy na czas. Jeżeli będziemy mieli negatywne wpisy w bazach, dostępne będą dla nas jedynie pożyczki dla zadłużonych.

Czy wyciąg z konta jest zawsze wymagany?

Wyciąg z konta (wyciąg bankowy) jest wymagany w przypadku ofert, które zawarliśmy w naszym rankingu. Warto jednak wiedzieć, że nie przy wszystkich ofertach dostępnych na rynku rzeczywiście wyciąg z konta to konieczność. Jeżeli nie chcemy załączać do naszego wniosku kredytowego wyciągu z konta, możemy zainteresować się ofertami kredytów na oświadczenie. Oświadczenie oznacza, że to nie bank dociera do tego, jakie są nasze wpływy, ale my sami deklarujemy, na czym i ile zarabiamy bądź skąd pobieramy środki do życia.

Pożyczki na wyciąg z konta - oferta

Takie oferty dostępne są także poza bankami – w popularnych firmach pożyczkowych. W tym przypadku również finansowanie dostać można na podstawie wyciągów z konta. Pożyczkodawcy pozabankowi dużo mniej restrykcyjnie podchodzą do swoich Klientów, dlatego pożyczki dostępne są dla szerokiego grona odbiorców.

Dodatkowe pieniądze uzyskać można więc bez konieczności dostarczania dokumentów od pracodawców. Pożyczki bez zaświadczeń udzielane są na podstawie oświadczenia Klienta lub wyciągów z konta. Brak konieczności dostarczania zaświadczenia z pracy oznacza, że akceptowane są również inne źródła dochodów, np. emerytura czy świadczenia socjalne. Należy jednak zwracać uwagę na to, aby całkowita kwota pożyczki była jak najniższa.

Pożyczka na wyciąg z konta bez BIK

Finansowanie dostępne bez zaświadczeń o dochodach, wyłącznie na podstawie rachunku bankowego, możliwe jest do uzyskania także przez osoby, które mają negatywną historię kredytową. Niektóre instytucje pozabankowe rezygnują z weryfikacji Klientów w rejestrach dłużników. W takim przypadku poprzednie zadłużenia nie powinny stanowić przeszkody do uzyskania finansowania.

Warto pamiętać, że niektóre bazy dłużników gromadzą również pozytywne informacje o Klientach. Wpis w takich rejestrach nie musi oznaczać więc zawsze czegoś złego. Pożyczki bez BIK wybierane są najczęściej przez osoby, które są świadome, że mają negatywną historię kredytową i wiedzą, że nie mogą liczyć na finansowanie, które udzielane jest tylko osobom z brakiem opóźnień o spłacie.

Osoby zadłużone mogą więc pobierać kolejne pożyczki. Warto jednak pamiętać, że spłacanie długów kolejną pożyczką nie jest dobrym wyjściem. W takiej sytuacji bardzo łatwo wpaść w spiralę długów. Dobrym wyjściem jest korzystanie z takich ofert jak kredyt oddłużeniowy, który może okazać się bardzo pomocny dla osób mających słabą sytuację finansową.

Pożyczka pozabankowa na wyciąg z konta

Dodatkowe środki na wyciąg z konta to nie tylko kredyty bankowe, lecz także popularne pożyczki pozabankowe. Instytucje pożyczkowe chętnie udzielają zadłużenia bez oczekiwania dostarczenia pliku formalności. Środki dostępne są w pełni bez wychodzenia z domu, wystarczą wyłącznie dane z dowodu osobistego.

Pieniądze uzyskać można więc bardzo szybko i w pełni bez wychodzenia z domu. Oznacza to, że środki w krótkim czasie można mieć na swoim koncie. Czas oczekiwania zależeć będzie oczywiście od takich czynników jak godzina złożenia wniosku czy sesji ELIXIR. Najczęściej na dodatkowe środki czekać będzie trzeba do 1 dnia roboczego.

Pytania i odpowiedzi

Nie, niestety nie możemy wziąć kredytu na czyjś wyciąg z konta, musi to być bezwzględnie nasz własny wyciąg bankowy. Wszystkie banki szybko zorientują się, jeżeli będziemy próbowali wysłać nie nasz wyciąg z konta, ponieważ na oryginalnym pliku zawarte są wszystkie informacje konieczne do weryfikacji właściciela danego wyciągu. Ponadto posłużenie się cudzym dokumentem jest przestępstwem i w tym wypadku może być traktowane jako próba wyłudzenia pożyczki.

Nie, nie możemy wykonać przelewu weryfikacyjnego z cudzego konta. Dlaczego? Ponieważ, jak sama nazwa wskazuje, jest to przelew służący weryfikacji, a nie po prostu wysłaniu środków. Weryfikacja polega w tym wypadku na sprawdzeniu zgodności tożsamości podanej we wniosku kredytowym z danymi posiadacza konta bankowego wykonującego przelew weryfikacyjny.

Tak, ze wszystkich ofert wskazanych w naszym rankingu możemy korzystać w 100% online, bez zbędnego wychodzenia z domu w celu złożenia wniosku lub podpisania umowy. Internet towarzyszy nam w procesie kredytowym już od momentu wybierania oferty aż po samą wypłatę środków, która również realizowana jest poprzez przelew online.

Oferty kredytowe możemy porównywać samodzielnie albo po skorzystaniu ze specjalnych porównywarek kredytowych dostępnych online. Jeżeli wybierzemy opcję porównywania na własną rękę, powinniśmy najpierw sprecyzować, jaka kwota kredytu oraz okres spłaty kredytu nas interesują, a potem sprawdzić w konkretnych bankach RRSO dla wybranych przez nas parametrów. Jeżeli zaś chcemy skorzystać z porównywarek internetowych, możemy wybrać na przykład wskazane w naszym rankingu Bancovo.

Tak, okres spłaty kredytu może oczywiście wpływać na jego ostateczny koszt. Z reguły im dłużej spłacamy nasz kredyt, tym więcej finalnie pieniędzy będziemy musieli oddać. Z kolei krótszy okres spłaty kredytu to mniejsza kwota do spłaty.

Tak, ale jest tu zależność zupełnie przeciwna niż przy relacji okresu spłaty do łącznej kwoty spłaty. Im krótszy okres kredytowania, tym rata miesięczna będzie wyższa, lecz na spłatę kredytu wydamy mniej. Natomiast na im więcej miesięcy będzie rozłożone nasze zadłużenie, tym mniej miesięcznie będziemy musieli oddawać z tego tytułu do banku.

Wszystko zależy od oferty instytucji, w której planujemy zaciągnąć zobowiązanie. Warto zawsze korzystać z kalkulatorów, które są dostępne na stronach internetowych firm pożyczkowych i banków.

Podsumowanie

1. Pieniądze z kredytu na wyciąg z konta (wyciąg bankowy) możemy przeznaczyć na dowolny cel.
2. Wyciąg z konta może zastąpić zaświadczenie od naszego pracodawcy, ponieważ w historii konta widoczne są wpływy z wynagrodzenia.
3. Do otrzymania kredytu na wyciąg z konta będzie nam bezwzględnie potrzebny nasz dowód osobisty.
4. Proces udzielania kredytu jest w 100% zdalny – nie musimy wychodzić z domu nawet w celu podpisania umowy kredytowej.
5. Do uzyskania kredytu na wyciąg z konta nie potrzebujemy wkładu własnego.
6. Kredyty w Polsce są dostępne jedynie dla osób pełnoletnich.
7. Środki z kredytu na wyciąg z konta wypłacane są tego samego dnia lub maksymalnie w następnym dniu roboczym.
8. Decyzję kredytową otrzymamy najczęściej już po kilku minutach.
9. Banki zawsze sprawdzają swoich potencjalnych Klientów we wszystkich bazach dłużników.
10. Z produktów bankowych mogą korzystać jedynie osoby posiadające zdolność kredytową i niemające zadłużenia oraz komornika.

Przykłady reprezentatywne

1) Kasa Stefczyka

Przykład reprezentatywny z dnia 26.02.2021 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 78 840 zł. Zmienna RSO dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją: 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 6%. RRSO: 6,22%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 955,05 zł oraz ostatnia, 107. rata: 954,76 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 102 190,06 zł, w tym odsetki: 23 190,06 zł.


2) Bancovo

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r. RRSO dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich wynosi 60,54 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.681,85 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.932,95 zł, oprocentowanie stałe 9,26%, całkowity koszt kredytu 4.251,10 zł (w tym: prowizja 3.094,31 zł, odsetki 1.156,79 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości po 248,21 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.


3) Smartney

Oferta produktowa „Nowoczesna” obowiązuje od 09.10.2019 r. i dotyczy pożyczki w wysokości od 5 000 zł do 60 000 zł, zawieranej na okres od 51 do 84 miesięcy za pośrednictwem strony www.smartney.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: RRSO wynosi 17,58%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 20 000,73 zł, całkowita kwota do zapłaty 31 298,24 zł, oprocentowanie zmienne 10,5%, całkowity koszt kredytu 11 297,51 zł (w tym: prowizja 3 240,12 zł, odsetki 8 057,39 zł), 70 miesięcznych równych rat po 440,86 zł, ostatnia rata wyrównująca 438,04 zł. Kalkulacja na dzień 10.01.2022 r.


4) Santander Consumer Bank

Dla kredytu gotówkowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 01.09.2021 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu: 7,20% , całkowity koszt kredytu: 4710,87 zł obejmuje: prowizję: 1 153,57 zł, odsetki: 3 557,3 zł, opłatę za wypłatę gotówki przelewem na rachunek bankowy Klienta: 0 zł. RRSO 10,33%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 21 964,08 zł; czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 26 674,95 zł; wysokość 47 miesięcznych równych rat 555,73 zł, ostatnia rata w wysokości 555,64 zł. W przypadku skorzystania przez konsumenta z usługi dodatkowej PUB, do wysokości raty kredytu doliczana jest opłata w kwocie 11,99 zł.


5) Alior Bank

RRSO „Pierwszej pożyczki” wynosi 6,06%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 8300 zł; całkowita kwota do zapłaty: 8991,03 zł; oprocentowanie stałe: 5,9%; całkowity koszt pożyczki: 691,03 zł, w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 691,03 zł; 32 miesięczne raty, w tym 31 równych rat w wysokości 280,98 zł, ostatnia rata: 280,65 zł. Kalkulacja została dokonana na 1.10.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.


6) Super Grosz

RRSO: 53,64% dla całkowitej kwoty pożyczki 4 500 PLN, czas obowiązywania umowy 35 miesięcy, spłata w 35 ratach miesięcznych po 229,56 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 11.5% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 3 534,75 zł, w tym: prowizja 2 298,69 zł, odsetki 1 236,06 zł. Całkowita kwota do zapłaty 8 034,75 zł (stan na dzień 14.01.2022).

RRSO: 106,64% dla całkowitej kwoty pożyczki 6 500 PLN, czas obowiązywania umowy 32 miesięcy, spłata w 32 ratach miesięcznych po 473,65 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 11.5% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 8 656,75 zł, w tym: prowizja 6 500,00 zł, odsetki 2 156,75 zł. Całkowita kwota do zapłaty 15 156,75 zł (stan na dzień 14.01.2022).

RRSO: 15,35% dla całkowitej kwoty pożyczki 6 500 PLN, czas obowiązywania umowy 38 miesięcy, spłata w 38 ratach miesięcznych po 213,90 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 11.5% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 1 628,00 zł, w tym: prowizja 285,57 zł, odsetki 1 342,43 zł. Całkowita kwota do zapłaty 8 128,00 zł (stan na dzień 14.01.2022).


7) PKO BP

RRSO wynosi 7,45%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 7 100,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 7 645,32 zł, oprocentowanie zmienne 7,20%, całkowity koszt kredytu 545,32 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 545,32 zł), 23 miesięczne raty równe po 318,55 zł i ostatnia rata: 318,67 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 22.03.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.


8) Gotówkovo.pl

RRSO dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich wynosi 60,54 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.681,85 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.932,95 zł, oprocentowanie stałe 9,26%, całkowity koszt kredytu 4.251,10 zł (w tym: prowizja 3.094,31 zł, odsetki 1.156,79 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości po 248,21 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.

author
Dominika Byczek
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Jednodniowa promocja w Pożyczka Plus

Pożyczka Plus zorganizowała jednodniową promocję, która wyróżnia się na tle konkurencji. Oferta skierowana jest do wszystkich Klientów – zarówno nowych, jak i tych, którzy wcześniej korzystali z usług firmy. Warunki akcji są proste: po spełnieniu określonych kryteriów, Klient otrzymuje nie tylko korzystną pożyczkę, ale również atrakcyjną nagrodę. Sprawdź szczegóły.

author
Patryk Byczek
28 marca 2024
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

PKO BP w Stargardzie

PKO BP jest największym bankiem w Polsce. Sprawdzamy placówki i oddziały w Stargardzie – godziny otwarcia, dane adresowe oraz ofertę.

author
Aleksandra Gościnna
09 sierpnia 2019
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Promocja: „Konto Mocno Oszczędnościowe – edycja IV” w Alior Banku

Czwarta edycja promocji Konta Mocno Oszczędnościowego w Alior Banku wystartowała. Nowi i obecni Klienci zakładając konto oszczędnościowe mogą liczyć na oprocentowanie wynoszące 2,7% w skali roku. Do oferty przystąpić można do 22 stycznia 2019 roku.

author
Patryk Byczek
23 listopada 2018
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

5 lat oferty PKO Junior

Oferta PKO Junior w banku PKO BP obchodziła swoją piątą rocznicę powstania. Rachunek mogą otworzyć rodzin, którego dziecko ma mniej niż trzynaście lat. Przez cały ten okres bank osiągnął poziom 10% ubankowienia w tej grupie wiekowej - podaje biuro prasowe PKO BP.

author
Patryk Byczek
04 czerwca 2018
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Na czym polega preautoryzacja karty płatniczej?

Często, kiedy rezerwujemy nocleg w hotelu lub wynajem samochodu, jesteśmy proszeni o preautoryzację karty płatniczej w celu ukończenia procesu rezerwacji. Co kryje się pod tą nazwą i czy powinnyśmy uważać na oferty stawiające za warunek skorzystania preautoryzację karty?

author
Dominika Byczek
07 marca 2018
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Druga edycja programu Credit Agricole wspierającego personel medyczny

Credit Agricole poinformował w komunikacie prasowym o starcie drugiej edycji programu wellbeingowego Power Sport Challenge, w którym pracownicy banku uprawiają aktywność fizyczną, a to przekłada się na fundowanie przez Credit Agricole posiłków dla personelu medycznego pracującego w Warszawie i we Wrocławiu.

author
Patryk Byczek
19 grudnia 2020
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Porównaj