zadluzenia.com
zamknij

Ostatnia chwila na pożyczkę przed Świętami

Do Świąt Bożego Narodzenia zostało jedynie kilkanaście godzin. Co zrobić jeżeli znależliśmy się w trudnej sytuacji i brakuje nam pieniędzy na przygotowania świąteczne lub prezenty dla najbliższych ?

 

Najłatwiejszy sposób to pożyczka prywatna od rodziny i znajomych. Unikamy wówczas wysokiego oprocentowania i składania jakichkolwiek wniosków o pożyczkę/kredyt.

 

Kolejna możliwość to skorzystanie z debetu na rachunku osobistym lub wypłata środków z karty kredytowej (pamiętajmy, że banki słono sobie za to liczą).

 

Z różnych względów nie zawsze jest to jednak możliwe. Co zatem pozostaje ?

 

Kredyt w banku odpada - w standardowej wersji cała procedura zajmie minimum kilka dni roboczych (skompletowanie dokumentów do wniosku kredytowego, w tym zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach od pracodawcy, złożenie wniosku kredytowego, wizyta w oddziale, podpisanie umowy etc.).

 

W tym miejscu na pierwszy plan wychodzą firmy pożyczkowe. Najpopularniejsze to Vivus.pl, Kredito24 czy Provident. Radzimy jednak rozsądne korzystanie z takich pożyczek.

 

Oferta firm pożyczkowych nie jest bowiem skierowana do osób, które mają problemy z otrzymaniem kredytu w banku (większość firm i tak weryfikuje Klienta sprawdzając bazy BIK i biura informacji gospodarczej), lecz do osób z pozytywną historią kredytową, które potrzebują drobnej pożyczki w najkrótszym możliwym terminie. W zamian za szybką gotówkę są w stanie więcej zapłacić, spłacając całość średnio po 30 dniach wraz z odsetkami i innymi kosztami.

 

Rynek pożyczek chwilówek jest mocno zróżnicowany. Obecnie w Polsce działa kilkudziesięciu operatorów udzielających krótkoterminowych pożyczek online. W niektórych RRSO potrafi wynieść kilka tysięcy procent (!), przy najlepszych ofertach RRSO wynosi „jedynie” kilkaset procent.

 

 

Obecnie najlepsze warunki oferują:

 

 

1) Vivus.pl

 

- pierwsza pożyczka do 1200 zł jest całkowicie darmowa, po 30 dniach oddajemy wyłącznie tyle ile pożyczyliśmy

 

- pieniądze przelewane są w przeciągu 15 minut od rozpatrzenia wniosku; warunkiem jest posiadanie konta w jednym z banków: Alior Bank, Bank Pekao S.A., Bank Pocztowy, Getin Bank, ING Bank, Kredyt Bank, Millennium Bank, PKO Bank Polski

 

- wysoka kwota pierwszej pożyczki – do 1200 zł

 

- Vivus pracuje 7 dni w tygodniu, od 6:00 do 23:00

 

Złóż wniosek

 

 

2) Pandamoney.pl

 

- marka należąca do Kredito24

 

- bardzo korzystne RRSO – pożyczając 1000 zł, po 30 dniach oddajemy 1101 zł

 

- automatyczna weryfikacja wniosku o pożyczkę

 

- pieniądze w 15 minut na koncie po otrzymaniu przelewu weryfikacyjnego.

 

Złóż wniosek

 

 

3) OK Money.pl

 

- pierwsza pożyczka do 500 zł całkowicie darmowa

 

- pieniądze przelewane są w przeciągu godziny, warunkiem jest posiadanie konta w jednym z banków: Alior Bank, BPH, BZ WBK, ING Bank, Kredyt Bank, Millenium Bank, PeKaO S.A., PKO BP/Inteligo, Bank Pocztowy

 

- wypłata środków od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00.

 

Złóż wniosek

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY