Kredyt gotówkowy Kędzierzyn-Koźle

Kredyt gotówkowy Kędzierzyn-Koźle

author
Aleksandra Gościnna
20 grudnia 2021

Chcesz dowiedzieć się, które oferty kredytu gotówkowego są dostępne dla mieszkańców Kędzierzyna-Koźla? Poniższy ranking ofert został przygotowany dla Twojego miasta. Kwota maksymalna, którą może udzielić Ci bank to 200 000 zł, a spłata rozłożona może zostać nawet na 10 lat. Pieniądze uzyskać można w całości bez wychodzenia z domu. Cała procedura jest bardzo prosta i nie zajmuje dużo czasu. Kredyty udzielane są na dowolny cel.

Kredyt gotówkowy Kędzierzyn-Koźle – ranking

Oferta przygotowana dla miasta Kędzierzyn-Koźle na rok 2022.

Parametry kredytu gotówkowego w Kędzierzynie-Koźlu:

Kwota kredytu:od 100 do 200 000 zł
Spłata kredytu:od 3 miesięcy do 10 lat
Rodzaj produktu:kredyt gotówkowy
Przeznaczenie:na dowolny cel
Wniosek:przez Internet lub w oddziale
Prowizja:od 0 zł
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Kredyt gotówkowy Kędzierzyn-Koźle – ranking
  2. Dla kogo kredyt gotówkowy w Kędzierzynie-Koźlu?
  3. Warunki do otrzymania kredytu gotówkowego
  4. Jak otrzymać kredyt gotówkowy w Kędzierzynie-Koźlu?
  5. Kredyty gotówkowe w Kędzierzynie-Koźlu
  6. Gdzie dostaniemy kredyt gotówkowy w Kędzierzynie-Koźlu?
  7. Przykłady reprezentatywne
Zwiń spis treści

Dla kogo kredyt gotówkowy w Kędzierzynie-Koźlu?

W Kędzierzynie-Koźlu jest wiele banków komercyjnych, w których możesz otrzymać kredyt gotówkowy. Niektóre oferty dostępne są w pełni przez Internet, reszta po wizycie w oddziale w Kędzierzynie-Koźlu. Kredyty udzielane drogą online są nazywane kredytami online.Oferta skierowana jest do osób fizycznych, ale również przedsiębiorców, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.

Co ważne, zapisy z umowy powinny być zgodne z tym, co głosi ustawa prawo bankowe, gdyż to ona reguluje najważniejsze kwestie w tym zakresie.

Warunki do otrzymania kredytu gotówkowego

Warunkiem do otrzymania pozytywnej decyzji kredytowej jest:

– ukończenie 18 lat
– posiadania zdolności do czynności prawnych
– zameldowania i zamieszkiwanie w Polsce (np. w Kędzierzynie-Koźlu)
– posiadania stałych dochodów
– pozytywna historia kredytowa w BIK (w przeciwnym wypadku pozostają pożyczki bez BIK)
– wypełnienie wniosku o kredyt
– dostarczenie wymaganych dokumentów

Wnioskując o kredyt gotówkowy w Kędzierzynie-Koźlu powinniśmy dodatkowo posiadać:

a) ważny dowód osobisty
b) konto w banku
c) telefon komórkowy
d) adres e-mail.

Trudności z otrzymaniem finansowania w banku mogą mieć osoby, które dodatkowo posiadają inne zadłużenia oraz zobowiązania finansowe. W takich sytuacjach większość banków negatywnie ocenia możliwości finansowe Klienta.

Obecnie na rynku finansowym łatwo dostępne są pożyczki chwilowe, przez co wiele osób ma problem ze spłatą swojego zadłużenia. W takiej sytuacji pomocna może być konsolidacja chwilówek, która pozwala na zmianę kilku zobowiązań w jedno, z niższą ratą.

Jak otrzymać kredyt gotówkowy w Kędzierzynie-Koźlu?

Procedura kredytowa różni się w zależności od banku i sposobu zawarcia umowy o kredyt. Można jednak przyjąć w uproszczeniu, że proces wygląda następująco:

1. Wybieramy interesujący nas kredyt.
2. Wskazujemy kwotę kredytu oraz okres spłaty.
3. Wypełniamy wniosek o kredyt.
4. Bank weryfikuje nasze dane.
5. Otrzymujemy decyzję kredytową.
6. Zawieramy umowę o kredyt.
7. Wypłata pieniędzy na konto.

Umowę zawieramy przez Internet, przez telefon, za pośrednictwem kuriera lub w oddziale banku w Kędzierzynie-Koźlu.

Tak jak w przypadku pożyczek na dowód, podstawowym wymaganym dokumentem jest dowód osobisty Klienta. Banki wymagają również, aby Klienci uzyskiwali stałe dochody, dlatego może pojawić się również konieczność dostarczenia zaświadczenia od pracodawcy. Dla osób, które mają problem z udokumentowaniem swoich przychodów pozostają natomiast pożyczki bez zaświadczeń.

Mieszkasz w Kędzierzynie-Koźlu? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Kędzierzyn-Koźle– darmowe pożyczki

Pożyczki Kędzierzyn-Koźle – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Kędzierzyn-Koźle – niska rata

Kredyt hipoteczny Kędzierzyn-Koźle – ranking

Kredyty gotówkowe w Kędzierzynie-Koźlu

Kredyt gotówkowy przeznaczysz na każdy cel. Aby otrzymać pieniądze potrzeba dowodu osobistego oraz potwierdzenia naszego dochodu. Od każdej oferty zależy, czego potrzeba – może to być zaświadczenie o zatrudnieniu lub wyciąg z konta bankowego, na którym potwierdzony zostanie nasz dochód z ostatnich 3 miesięcy. Kredyt dostępny też dla rencistów i emerytów. Klienci, którzy z różnych powodów mają trudności w uzyskaniu kredytu bankowego, mogą skorzystać z alternatywnych opcji finansowań pozabankowych, takich jak pożyczki na raty.

Kredyt Kędzierzyn-Koźle – o czym należy pamiętać?

Do otrzymania kredytu w Kędzierzynie-Koźlu musimy mieć dobrą historię kredytową i odpowiednią zdolność, czyli nasze przychody miesięczne powinny wynosić około 1500-2000 zł. Natomiast wszystkie inne zobowiązania muszą być spłacane w wyznaczonych do tego terminach.

W innych przypadku możemy nie otrzymać kredytu. Wtedy konieczne będzie wzięcie pożyczki bez baz. Pożyczkodawcy przy tej pożyczce nie weryfikują Klientów w BIK, KRD, ERIF czy innych bazach. Aby złożyć wniosek, wystarczy udać się do stacjonarnej placówki lub oddziału pożyczkodawcy lub można złożyć wniosek przez Internet.

Na co można przeznaczyć kredyt gotówkowy w Kędzierzynie-Koźlu?

Kredyt można wykorzystać na dowolny cel: remont mieszkania, zakup sprzętu AGD czy RTV lub na inne bieżące potrzeby. Klienci często w ten sposób finansują zakup bądź remont samochodu. Jest to sprawdzone rozwiązanie dla osób z Kędzierzyna-Koźla i okolic szukających dodatkowego finansowania. Jeżeli szukamy najtańszego kredytu, sprawdzajmy przede wszystkim RRSO, czyli rzeczywistą stopę rocznego oprocentowania. Bankowe kredyty oferują najniższe oprocentowania, dzięki czemu co miesiąc płacimy niską ratę. Jest to zatem dobra alternatywa dla pożyczek prywatnych, których ogłoszenia znaleźć można w serwisach internetowych.

Jak szybko kredyt trafi na konto?

Czas wypłaty kredytu zależy od kilku czynników:
– rodzaju wnioskowania (przez Internet lub w oddziale banku)
– wnioskowanej kwoty kredytu
– naszej zdolności oraz historii kredytowej
– wymaganej liczby dokumentów.

Wnioskując o kredyt online, pieniądze możemy otrzymać bardzo szybko – nawet w ciągu 1 dnia. W przypadku wizyty w tradycyjnej bankowej placówce, ten czas może się wydłużyć do 1-2 dni roboczych. Niezależnie od metody wnioskowania, pieniądze są przelewane na nasz rachunek bankowy. Pamiętajmy o tym, aby finansowaniem nie spłacać poprzednich zadłużeń, gdyż w ten sposób łatwo wpaść w spiralę zadłużenia. Pomocne w sytuacji zadłużenia może być kredyt oddłużeniowy albo kredyt konsolidacyjny online – otrzymamy je w całości drogą online.

Ile trzeba zarabiać, aby otrzymać kredyt gotówkowy w Kędzierzynie-Koźlu?

Trudno jednoznacznie wskazać, ile trzeba zarabiać, aby uzyskać kredyt gotówkowy. Znaczenie ma bowiem to, ile chcemy pożyczyć i na jaki okres. Bez wątpienia dla banków ważne będzie, abyśmy otrzymywali stałe dochody z udokumentowanego źródła. Wysokość dochodów oceniania jest indywidualnie w każdym wypadku, znaczenie będzie mieć także to, ile osób przebywa na naszym utrzymaniu, a także fakt, czy mamy inne zobowiązania finansowe.

Warunki udzielanego finansowania będą zatem od naszego miesięcznego budżetu. Do niego dostosowana będzie wysokość rat i czas spłaty. Wysokość dochodów Klienta w stosunku do raty kredytu regulowana jest przez założenia tak zwanej Rekomendacji T. Jest to rozporządzenie wydane przez Komisję Nadzoru Finansowego, które pomaga w przestrzeganiu właściwych praktyk w sektorze finansowym.

Rekomendacja T zakłada, że wysokość kredytu nie może przekraczać 50-65% przychodów netto, ale górna granica normy może być zastosowana tylko w przypadku osób, których dochody są wyższe od aktualnej średniej krajowej. Od 2013 roku istnieje jednak swoboda w stosowaniu tej zasady. Aktualnie banki mają możliwość dostosowywania wysokości raty do indywidualnych możliwości każdego Klienta.

Gdzie dostaniemy kredyt gotówkowy w Kędzierzynie-Koźlu?

Poniżej znajdziecie adresy oddziałów i placówek bankowych w Kędzierzynie-Koźlu:

Kasa Stefczyka Kędzierzyn-Koźle

– ul. Wojska Polskiego 6, 47-200 Kędzierzyn-Koźle


Alior Bank Kędzierzyn-Koźle

– ul. Damrota 14, 47-220 Kędzierzyn-Koźle

– ul. Konopnickiej 1, 47-200 Kędzierzyn-Koźle


BNP Paribas Kędzierzyn-Koźle

– Aleja Jana Pawła II 17, 47-220 Kędzierzyn-Koźle

– ul. Grzegorza Piramowicza 16, 47-200 Kędzierzyn-Koźle


PKO BP Kędzierzyn-Koźle

– 47-220 Kędzierzyn-Koźle, ul. Grunwaldzka 5

– 47-220 Kędzierzyn-Koźle, pl. Wolności 13

– 47-220 Kędzierzyn-Koźle, ul. Wojska Polskiego 15

– 47-200 Kędzierzyn-Koźle, ul. Łukasiewicza 5

– 47-220 Kędzierzyn-Koźle, ul. Reymonta 8/10/12/1


Getin Bank Kędzierzyn-Koźle

– ul. Wojska Polskiego 4/II, 47-220 Kędzierzyn-Koźle

Przykłady reprezentatywne

1) Kasa Stefczyka

Przykład reprezentatywny z dnia 26.02.2021 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 78 840 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją: 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 6%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 6,22%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 955,05 zł oraz ostatnia, 107. rata: 954,76 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 102 190,06 zł, w tym odsetki: 23 190,06 zł.


2) Smartney

Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 18,19%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14 160,81 zł, całkowita kwota do zapłaty 21 802,06 zł, oprocentowanie zmienne 9,5%, całkowity koszt kredytu 7 641,25 zł (w tym: prowizja 2 769,86 zł, odsetki 4 871,39 zł), 65 miesięcznych równych rat po 330,34 zł, ostatnia rata wyrównująca 329,96 zł. Kalkulacja na dzień 04.11.2021 r.

Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Korzystna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 34,04%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 8 922,05 zł, całkowita kwota do zapłaty 13 999,88 zł, oprocentowanie zmienne 9,5%, całkowity koszt kredytu 5 077,83 zł (w tym: prowizja 3 083,41 zł, odsetki 1 994,42 zł), 38 miesięcznych równych rat po 359,00 zł, ostatnia rata wyrównująca 357,88 zł. Kalkulacja na dzień 04.11.2021 r.


3) Santander Consumer Bank

Dla kredytu gotówkowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 13.10.2021 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu: 8%, całkowity koszt kredytu: 1 773,38zł obejmuje: prowizję: 1 023,37zł, odsetki: 750,01zł, opłatę za wypłatę gotówki przelewem na rachunek bankowy Klienta: 0zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 23,75%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 5 000,00 zł; czas obowiązywania umowy: 35 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 6 773,38 zł; wysokość 34 miesięcznych równych rat 193,52zł, ostatnia rata w wysokości 193,70zł.


4) Alior Bank

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) „Pierwszej pożyczki” wynosi 6,06%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 8300 zł; całkowita kwota do zapłaty: 8991,03 zł; oprocentowanie stałe: 5,9%; całkowity koszt pożyczki: 691,03 zł, w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 691,03 zł; 32 miesięczne raty, w tym 31 równych rat w wysokości 280,98 zł, ostatnia rata: 280,65 zł. Kalkulacja została dokonana na 1.10.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.


5) PKO BP

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,45%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 7 100,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 7 645,32 zł, oprocentowanie zmienne 7,20%, całkowity koszt kredytu 545,32 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 545,32 zł), 23 miesięczne raty równe po 318,55 zł i ostatnia rata: 318,67 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 22.03.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.


6) SuperGrosz

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 74.76% dla całkowitej kwoty pożyczki 10000 PLN, czas obowiązywania umowy 40 miesięcy, spłata w 40 ratach miesięcznych po 563.89 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 7.2% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 12555.54 zł, w tym: prowizja 10000 zł, odsetki 2555.54 zł. Całkowita kwota do zapłaty 22555.54 zł (stan na dzień 04.10.2021).


7) BNP Paribas

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego na 15.11.2021 r. wynosi 12,73 %. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 32000 zł, całkowita kwota do zapłaty 47 100,47 zł oprocentowanie stałe 9,49 % w skali roku, całkowity koszt kredytu 15 100,47 zł (prowizja 2560,00 zł; odsetki 12 540,47 zł ) 82 miesięczne raty (81 po 574,39 zł i jedna 574,88 zł).


8) SKOK Chmielewskiego

Przykład reprezentatywny dla Członka posiadającego trzy dodatkowe udziały: Całkowita kwota pożyczki 38 000 zł, umowa zawarta w dniu 1.09.2021 r. na okres 90 miesięcy z oprocentowaniem zmiennym rocznym 7,2%, prowizją od kwoty pożyczki w wysokości 3 800 zł (tj. 10%), opłatą przygotowawczą w wysokości 100 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,94%, całkowita kwota do zapłaty wynosi 53 192,93zł, całkowity koszt pożyczki wynosi 15 192,93 zł (w tym kwota odsetek 11 292,93zł), a kwota raty miesięcznej wynosi 547,70 zł.


9) Getin Bank

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 22,4%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 31 300 zł, całkowita kwota do zapłaty 60 876 zł, oprocentowanie zmienne 9,49%, całkowity koszt kredytu 29 576 zł (w tym: prowizja 5 226,11 zł, odsetki  17 288,76 zł, koszt ubezpieczenia 7 061,13 zł), 89 miesięcznych rat równych w wysokości po 684 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.11.2021r. na reprezentatywnym przykładzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Konsumenci docenili BZ WBK
Wpisy
autor wpisu
Maciej_Stanko
15 maja 2013

Konsumenci docenili BZ WBK

Katastrofa demograficzna w Polsce?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
14 stycznia 2020

Katastrofa demograficzna w Polsce?

Egzamin ósmoklasisty – sprawdź terminy
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
07 stycznia 2021

Egzamin ósmoklasisty – sprawdź terminy

Ilu emerytów jest w Polsce?
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
08 stycznia 2020

Ilu emerytów jest w Polsce?

Co czwarty sklep RTV/AGD ma problem z oddawaniem starych urządzeń
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
28 października 2019

Co czwarty sklep RTV/AGD ma problem z oddawaniem starych urządzeń

Bierzemy pożyczkę w Ekspres Kasa
Wpisy
autor wpisu
Lukasz_Zubrzycki
22 października 2014

Bierzemy pożyczkę w Ekspres Kasa

Porównaj