Kredyt gotówkowy Kielce

Kredyt gotówkowy Kielce

author
Patryk Byczek
23 grudnia 2021

Potrzebujesz sporej gotówki? Szukasz najlepszego kredytu gotówkowego? Sprawdź ranking kredytów z Kielc. Maksymalna kwota możliwa do uzyskania to 200 000 zł, a spłatę można rozłożyć nawet na 10 lat. Dodatkowym atutem tego finansowania jest fakt, że możemy je uzyskać całkowicie przez Internet. Procedura wzięcia kredytu jest naprawdę prosta oraz zajmuje kilka chwil. Finansowanie jest przyznawane bez względu na cel, na który chcemy przeznaczyć pieniądze.

Kredyt gotówkowy Kielce – ranking

Oferta przygotowana dla miasta Kielce na rok 2022.

Parametry kredytu gotówkowego w Kielcach:

Kwota kredytu:od 100 do 200 000 zł
Spłata kredytu:od 3 miesięcy do 10 lat
Rodzaj produktu:kredyt gotówkowy
Przeznaczenie:na dowolny cel
Wniosek:przez Internet lub w oddziale
Prowizja:od 0 zł
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Kredyt gotówkowy Kielce – ranking
  2. Dla kogo kredyt gotówkowy w Kielcach?
  3. Warunki do otrzymania kredytu gotówkowego
  4. Jak otrzymać kredyt gotówkowy w Kielcach?
  5. Kredyty gotówkowe w Kielcach
  6. Gdzie dostaniemy kredyt gotówkowy w Kielcach?
  7. Przykłady reprezentatywne
Zwiń spis treści

Dla kogo kredyt gotówkowy w Kielcach?

W Kielcach znajdziemy wiele banków komercyjnych specjalizujących się w udzielaniu kredytów gotówkowych. Część produktów dostępna jest w całości online, bez wychodzenia z domu. Jest to przykład kredytu online. W pozostałych przypadkach konieczna będzie wizyta w oddziale banku lub placówce w Kielcach. Oferta skierowana jest zarówno do osób fizycznych, jak i przedsiębiorców prowadzących własną działalność gospodarczą.

Warto pamiętać, że wszystkie zapisy w umowie kredytowej powinny być zgodne z przepisami ustawy prawo bankowe, która reguluje najważniejsze kwestie w tym zakresie.

Warunki do otrzymania kredytu gotówkowego

Warunkiem do otrzymania pozytywnej decyzji kredytowej jest:

– ukończenie 18 lat
– posiadania zdolności do czynności prawnych
– zameldowanie i zamieszkiwanie w Polsce (np. w Kielcach)
– posiadania stałych dochodów
– pozytywna historia kredytowa w BIK (w sytuacji, w której nie posiadamy pozytywnej historii, możemy sięgnąć po alternatywne opcje, jak pożyczki bez BIK)
– wypełnienie wniosku o kredyt
– dostarczenie wymaganych dokumentów

Wnioskując o kredyt gotówkowy w Kielcach powinniśmy dodatkowo posiadać:

a) ważny dowód osobisty
b) konto w banku
c) telefon komórkowy
d) adres e-mail.

Trudności w otrzymaniu kredytu udzielanego przez bank mogą mieć Klienci, którzy posiadają kilka zobowiązań finansowych. Taka sytuacja Interesanta sprawia, że bank nie ocenia jego możliwości budżetowych pozytywnie.

Obecnie na rynku finansowym łatwo dostępne są pożyczki chwilowe, przez co wiele osób ma problem ze spłatą swojego zadłużenia. W takiej sytuacji pomocna może być konsolidacja chwilówek, która pozwala na zmianę kilku zobowiązań w jedno, z niższą ratą.

Jak otrzymać kredyt gotówkowy w Kielcach?

Procedura kredytowa różni się w zależności od banku i sposobu zawarcia umowy o kredyt. Można jednak przyjąć w uproszczeniu, że proces wygląda następująco:

1. Wybieramy interesujący nas kredyt.
2. Wskazujemy kwotę kredytu oraz okres spłaty.
3. Wypełniamy wniosek o kredyt.
4. Bank weryfikuje nasze dane.
5. Otrzymujemy decyzję kredytową.
6. Zawieramy umowę o kredyt.
7. Wypłata pieniędzy na konto.

Umowę zawieramy przez Internet, przez telefon, za pośrednictwem kuriera lub w oddziale banku w Kielcach.

Podobnie jak w sytuacji wzięcia pożyczki na dowód, podstawowym wymaganym dokumentem jest dowód osobisty Klienta. Dodatkowo większość banków obliguje Klientów do okazania zaświadczenia o uzyskiwaniu stałych dochodów. Czasem jest również wymagane przedstawienie zaświadczenia od pracodawcy. Dla osób, które mają problem z udokumentowaniem swoich przychodów pozostają natomiast pożyczki bez zaświadczeń.

Mieszkasz w Kielcach? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Kielce – darmowe pożyczki

Pożyczki Kielce – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Kielce – niska rata

Kredyt hipoteczny Kielce – ranking

Kredyty gotówkowe w Kielcach

Osoby, które zdecydują się na kredyt gotówkowy mogą przeznaczyć go na dowolny cel. Aby instytucja mogła wypłacić pieniądze, Klienci muszą mieć przy sobie: dowód osobisty oraz potwierdzenie własnego dochodu. Potwierdzeniem może być zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach, lub zwykły wyciąg z rachunku bankowego z ostatnich 3 miesięcy. Z kredytu skorzystają również renciści i emeryci. Osoby, które z różnych powodów nie mają możliwości uzyskania finansowania w banku, mogą skorzystać z alternatywnych ofert z instytucji pozabankowych, jakimi są pożyczki na raty.

Kredyt Kielce – o czym należy pamiętać?

Aby otrzymać kredyt w Kielcach, Klienci muszą mieć pozytywną historię kredytową i odpowiednią zdolność kredytową. Oznacza to, że nie można zalegać ze spłatą innych zobowiązań i mieć miesięczne przychody w kwocie około 1500-2000 zł (znaczenie ma też ich źródło).

Niestety, jeśli nie spełnimy tych warunków, to możemy otrzymać negatywna decyzję kredytową. Całe szczęście istnieje dobra alternatywa – pożyczka bez baz. W tym przypadku pożyczkodawca nie sprawdza swoich Klientów w KRD, BIK, ERIF i innych bazach. Jeśli chcemy otrzymać tę pożyczkę, to wystarczy udać się do stacjonarnej placówki w Kielcach lub złożyć wniosek przez Internet.

Na co można przeznaczyć kredyt gotówkowy w Kielcach?

Kredyt możemy przeznaczyć na cokolwiek chcemy. Popularne inwestycje to: remont mieszkania bądź zakup sprzętu AGD czy RTV. Klienci często w ten sposób finansują również zakup lub remont samochodu. To sprawdzone rozwiązanie dla osób z Kielc i okolic szukających dodatkowego finansowania. Warto pamiętać, że bankowe kredyty oferują najniższe oprocentowania, dzięki czemu co miesiąc płacimy niskie raty. Szukając najtańszego kredytu gotówkowego, sprawdzajmy przede wszystkim RRSO, czyli rzeczywistą stopę rocznego oprocentowania. Jest to zatem dobra alternatywa dla pożyczek prywatnych, których ogłoszenia znaleźć można w serwisach internetowych.

Jak szybko kredyt trafi na konto?

Czas wypłaty kredytu uwarunkowany jest kilkoma czynnikami:
– rodzaju wnioskowania (przez Internet lub w oddziale banku)
– wnioskowanej kwoty kredytu
– naszej zdolności oraz historii kredytowej
– wymaganej liczby dokumentów.

Pieniądze najszybciej otrzymamy wnioskując online, nawet w ciągu 1 dnia. Czas może się wydłużyć do 1-2 dni roboczych, jeśli wybierzemy wizytę w stacjonarnej bankowej placówce. Niezależnie od metody wnioskowania, pieniądze są przelewane na nasz rachunek bankowy. Zwracajmy szczególną uwagę na to, aby nie przeznaczać pieniędzy z kredytu na spłatę innych zadłużeń. Może być to niebezpieczne i wpędzić nas w kłopoty finansowe. Aby uniknąć takich sytuacji warto skorzystać z opcji kredytu oddłużeniowego albo kredytu konsolidacyjnego online – obydwa finansowania otrzymamy w całości przez Internet.

Ile trzeba zarabiać, aby otrzymać kredyt gotówkowy w Kielcach?

Trudno jednoznacznie wskazać, ile trzeba zarabiać, aby uzyskać kredyt gotówkowy. Znaczenie ma bowiem to, ile chcemy pożyczyć i na jaki okres. Bez wątpienia dla banków ważne będzie, abyśmy otrzymywali stałe dochody z udokumentowanego źródła. Wysokość dochodów oceniania jest indywidualnie w każdym wypadku, znaczenie będzie mieć także to, ile osób przebywa na naszym utrzymaniu, a także fakt, czy mamy inne zobowiązania finansowe.

Warunki udzielanego finansowania będą zatem od naszego miesięcznego budżetu. Do niego dostosowana będzie wysokość rat i czas spłaty. Wysokość dochodów Klienta w stosunku do raty kredytu regulowana jest przez założenia tak zwanej Rekomendacji T. Jest to rozporządzenie wydane przez Komisję Nadzoru Finansowego, które pomaga w przestrzeganiu właściwych praktyk w sektorze finansowym.

Rekomendacja T zakłada, że wysokość kredytu nie może przekraczać 50-65% przychodów netto, ale górna granica normy może być zastosowana tylko w przypadku osób, których dochody są wyższe od aktualnej średniej krajowej. Od 2013 roku istnieje jednak swoboda w stosowaniu tej zasady. Aktualnie banki mają możliwość dostosowywania wysokości raty do indywidualnych możliwości każdego Klienta.

Gdzie dostaniemy kredyt gotówkowy w Kielcach?

Poniżej znajdziecie adresy oddziałów i placówek bankowych w Kielcach:

Kasa Stefczyka Kielce

– ul. Sienkiewicza 43, 25-005 Kielce

– ul. św. Leonarda 1 H, 25-311 Kielce

– ul. Warszawska 21, 25-506 Kielce


Alior Bank Kielce

– ul. Jana Pawła II 13, 25-025 Kielce

– ul. Sienkiewicza 63, 25-002 Kielce

– ul. Warszawska 146, 25-414 Kielce

– ul. Mojżesza Pelca 4, 25-302 Kielce

– ul. Zagórska 12, 25-355 Kielce

– ul. Warszawska 146, 25-414 Kielce

– ul. Nałkowskiej 2A/44, 25-546 Kielce


BNP Paribas Kielce

– Henryka Sienkiewicza 47, 25-005 Kielce

– Warszawska 4, 25-306 Kielce

– Warszawska 143d, 25-547 Kielce


PKO BP Kielce

25-005 Kielce, ul. Sienkiewicza 33/35

25-363 Kielce, ul. Wesoła 47/49

25-372 Kielce, ul. Seminaryjska 28 A

25-547 Kielce, ul. Warszawska 139/141

25-734 Kielce, ul. Jagiellońska 62 C

25-323 Kielce, ul. Radomska 20 C

25-112 Kielce, ul. Wapiennikowa 14

25-705 Kielce, ul. Podklasztorna 117 A


Getin Bank Kielce

– ul. Piotrkowska 12, 25-510 Kielce

– ul. Świętokrzyska 20, 25-406 Kielce

Przykłady reprezentatywne

1) Kasa Stefczyka

Przykład reprezentatywny z dnia 26.02.2021 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 78 840 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją: 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 6%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 6,22%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 955,05 zł oraz ostatnia, 107. rata: 954,76 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 102 190,06 zł, w tym odsetki: 23 190,06 zł.


2) Smartney

Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 18,19%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14 160,81 zł, całkowita kwota do zapłaty 21 802,06 zł, oprocentowanie zmienne 9,5%, całkowity koszt kredytu 7 641,25 zł (w tym: prowizja 2 769,86 zł, odsetki 4 871,39 zł), 65 miesięcznych równych rat po 330,34 zł, ostatnia rata wyrównująca 329,96 zł. Kalkulacja na dzień 04.11.2021 r.

Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Korzystna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 34,04%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 8 922,05 zł, całkowita kwota do zapłaty 13 999,88 zł, oprocentowanie zmienne 9,5%, całkowity koszt kredytu 5 077,83 zł (w tym: prowizja 3 083,41 zł, odsetki 1 994,42 zł), 38 miesięcznych równych rat po 359,00 zł, ostatnia rata wyrównująca 357,88 zł. Kalkulacja na dzień 04.11.2021 r.


3) Santander Consumer Bank

Dla kredytu gotówkowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 13.10.2021 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu: 8%, całkowity koszt kredytu: 1 773,38zł obejmuje: prowizję: 1 023,37zł, odsetki: 750,01zł, opłatę za wypłatę gotówki przelewem na rachunek bankowy Klienta: 0zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 23,75%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 5 000,00 zł; czas obowiązywania umowy: 35 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 6 773,38 zł; wysokość 34 miesięcznych równych rat 193,52zł, ostatnia rata w wysokości 193,70zł.


4) Alior Bank

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) „Pierwszej pożyczki” wynosi 6,06%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 8300 zł; całkowita kwota do zapłaty: 8991,03 zł; oprocentowanie stałe: 5,9%; całkowity koszt pożyczki: 691,03 zł, w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 691,03 zł; 32 miesięczne raty, w tym 31 równych rat w wysokości 280,98 zł, ostatnia rata: 280,65 zł. Kalkulacja została dokonana na 1.10.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.


5) PKO BP

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,45%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 7 100,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 7 645,32 zł, oprocentowanie zmienne 7,20%, całkowity koszt kredytu 545,32 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 545,32 zł), 23 miesięczne raty równe po 318,55 zł i ostatnia rata: 318,67 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 22.03.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.


6) SuperGrosz

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 74.76% dla całkowitej kwoty pożyczki 10000 PLN, czas obowiązywania umowy 40 miesięcy, spłata w 40 ratach miesięcznych po 563.89 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 7.2% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 12555.54 zł, w tym: prowizja 10000 zł, odsetki 2555.54 zł. Całkowita kwota do zapłaty 22555.54 zł (stan na dzień 04.10.2021).


7) BNP Paribas

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego na 15.11.2021 r. wynosi 12,73 %. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 32000 zł, całkowita kwota do zapłaty 47 100,47 zł oprocentowanie stałe 9,49 % w skali roku, całkowity koszt kredytu 15 100,47 zł (prowizja 2560,00 zł; odsetki 12 540,47 zł ) 82 miesięczne raty (81 po 574,39 zł i jedna 574,88 zł).


8) SKOK Chmielewskiego

Przykład reprezentatywny dla Członka posiadającego trzy dodatkowe udziały: Całkowita kwota pożyczki 38 000 zł, umowa zawarta w dniu 1.09.2021 r. na okres 90 miesięcy z oprocentowaniem zmiennym rocznym 7,2%, prowizją od kwoty pożyczki w wysokości 3 800 zł (tj. 10%), opłatą przygotowawczą w wysokości 100 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,94%, całkowita kwota do zapłaty wynosi 53 192,93zł, całkowity koszt pożyczki wynosi 15 192,93 zł (w tym kwota odsetek 11 292,93zł), a kwota raty miesięcznej wynosi 547,70 zł.


9) Getin Bank

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 22,4%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 31 300 zł, całkowita kwota do zapłaty 60 876 zł, oprocentowanie zmienne 9,49%, całkowity koszt kredytu 29 576 zł (w tym: prowizja 5 226,11 zł, odsetki  17 288,76 zł, koszt ubezpieczenia 7 061,13 zł), 89 miesięcznych rat równych w wysokości po 684 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.11.2021r. na reprezentatywnym przykładzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Projekt Grupy Azoty współfinansowany przez BNP Paribas
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
04 czerwca 2020

Projekt Grupy Azoty współfinansowany przez BNP Paribas

Alior Bank w Debrznie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
20 lipca 2019

Alior Bank w Debrznie

Pekao i BGK wspierają Tramwaje Śląskie
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
06 września 2021

Pekao i BGK wspierają Tramwaje Śląskie

Santander Bank Polska w Lidzbarku Warmińskim
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
22 czerwca 2019

Santander Bank Polska w Lidzbarku Warmińskim

Kredyt hipoteczny Braniewo
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
21 lutego 2023

Kredyt hipoteczny Braniewo

Co zrobić, gdy bankomat nie wypłacił pieniędzy?
Poradnik
author
Halszka Gronek
12 kwietnia 2018

Co zrobić, gdy bankomat nie wypłacił pieniędzy?

Porównaj