Kredyt gotówkowy Mielec

Kredyt gotówkowy Mielec

author
Aleksandra Gościnna
22 grudnia 2021

Myślisz nad tym, który kredyt gotówkowy w Mielcu jest najlepszy? Sprawdź nasz ranking. Maksymalna kwota kredytu to nawet 200 000 zł, a spłatę można rozłożyć nawet na 10 lat. Dodatkowo większość finansowań możesz uzyskać w całości drogą online. Procedura kredytowa zajmuje tylko parę chwil i jest niezwykle prosta. Ponadto banki przyznają finansowanie bez względu na cel, na który chcemy przeznaczyć dodatkowe pieniądze.

Kredyt gotówkowy Mielec – ranking

Oferta przygotowana dla miasta Mielec na rok 2022.

Parametry kredytu gotówkowego w Mielcu:

Kwota kredytu:od 100 do 200 000 zł
Spłata kredytu:od 3 miesięcy do 10 lat
Rodzaj produktu:kredyt gotówkowy
Przeznaczenie:na dowolny cel
Wniosek:przez Internet lub w oddziale
Prowizja:od 0 zł
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Kredyt gotówkowy Mielec – ranking
  2. Dla kogo kredyt gotówkowy w Mielcu?
  3. Warunki do otrzymania kredytu gotówkowego
  4. Jak otrzymać kredyt gotówkowy w Mielcu?
  5. Kredyty gotówkowe w Mielcu
  6. Gdzie dostaniemy kredyt gotówkowy w Mielcu?
  7. Przykłady reprezentatywne
Zwiń spis treści

Dla kogo kredyt gotówkowy w Mielcu?

W Mielcu jest wiele banków komercyjnych, które udzielają kredytów gotówkowych. Niektóre oferty dostępne są w pełni przez Internet. Dzięki temu, że część procedur kredytowych odbywa się przez Internet, takie finansowania są również nazywane kredytami online. Po resztę wystarczy udać się do placówki bankowej w Mielcu. Z oferty tej mogą korzystać osoby fizyczne oraz przedsiębiorcy, który prowadzą własną działalność gospodarczą.

Pamiętajmy, że zapisy z umowy powinny być zgodne z tym, co określają przepisy ustawy prawo bankowe.

Warunki do otrzymania kredytu gotówkowego

Warunkiem do otrzymania pozytywnej decyzji kredytowej jest:

– ukończenie 18 lat
– posiadania zdolności do czynności prawnych
– zameldowania i zamieszkiwanie w Polsce (np. w Mielcu)
– posiadania stałych dochodów
– pozytywna historia kredytowa w BIK (w przeciwnym wypadku pozostają pożyczki bez BIK)
– wypełnienie wniosku o kredyt
– dostarczenie wymaganych dokumentów

Wnioskując o kredyt gotówkowy w Mielcu powinniśmy dodatkowo posiadać:

a) ważny dowód osobisty
b) konto w banku
c) telefon komórkowy
d) adres e-mail.

Osoby, które mają w swojej historii kredytowej inne zobowiązania finansowe lub zadłużenia, mogą mieć trudności z uzyskaniem kredytu gotówkowego. Dodatkowe zadłużenia powodują, że nasz budżet nie jest oceniany najlepiej.

Obecnie na rynku finansowym łatwo dostępne są pożyczki chwilowe, przez co wiele osób ma problem ze spłatą swojego zadłużenia. W takiej sytuacji pomocna może być konsolidacja chwilówek, która pozwala na zmianę kilku zobowiązań w jedno, z niższą ratą.

Jak otrzymać kredyt gotówkowy w Mielcu?

Procedura kredytowa różni się w zależności od banku i sposobu zawarcia umowy o kredyt. Można jednak przyjąć w uproszczeniu, że proces wygląda następująco:

1. Wybieramy interesującą nas ofertę kredytu.
2. Wskazujemy wysokość kredytu i czas spłaty.
3. Wypełniamy wniosek.
4. Bank weryfikuje nasze dane.
5. Otrzymujemy decyzję kredytową.
6. Zawieramy umowę o kredyt.
7. Otrzymujemy wypłatę na konto.

Umowę zawieramy przez Internet, przez telefon, za pośrednictwem kuriera lub w oddziale banku w Mielcu.

Podobnie jak w przypadku pożyczek na dowód, podstawowym wymaganym dokumentem jest dowód osobisty Klienta. Banki wymagają również, aby Klienci uzyskiwali stałe dochody, dlatego może pojawić się również konieczność dostarczenia zaświadczenia od pracodawcy. Dla osób, które mają problem z udokumentowaniem swoich przychodów pozostają natomiast pożyczki bez zaświadczeń.

Mieszkasz w Mielcu? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Mielec – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Mielec – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Mielec – niska rata

Kredyt hipoteczny Mielec – ranking

Kredyty gotówkowe w Mielcu

Co istotne, kredyt gotówkowy to dodatkowe środki na każdy cel. Aby otrzymać pieniądze, należy posiadać dowód osobisty i potwierdzić dochody. Niektóre firmy wymagają wyłącznie zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach, inne wyciągów z konta bankowego, które potwierdzą wpływy z ostatnich 3 miesięcy. Z oferty kredytu gotówkowego mogą korzystać także emeryci i renciści. Osoby, które nie mają szansy na uzyskanie kredytu bankowego, mogą skorzystać z alternatywnych ofert z instytucji pozabankowych, jakimi są pożyczki na raty.

Kredyt Mielec – o czym należy pamiętać?

Przed wnioskowaniem o kredyt w Mielcu warto pamiętać o dobrej historii kredytowej i odpowiedniej zdolności kredytowej. W praktyce wygląda to tak, że wysokość miesięcznych dochodów Klienta powinna wynosić około 1500-2000 zł, a wszystkie inne zaciągnięte zobowiązania finansowe powinny być terminowo spłacane.

Jeśli nie spełniamy tych warunków, to skorzystać można z oferty pożyczki bez baz. Firmy pożyczkowe nie sprawdzają bowiem Klientów w żadnych bazach (BIK, KRD, ERIF). Wnioskowanie można odbyć w pełni online lub w każdym oddziale pożyczkodawcy w Mielcu.

Na co można przeznaczyć kredyt gotówkowy w Mielcu?

Kredyt można przeznaczyć na dowolny cel: remont mieszkania, zakup sprzętu AGD czy RTV lub inne bieżące wydatki. Klienci często kupują bądź remontują samochód. Jest to sprawdzone rozwiązanie dla osób z Mielca i okolic szukających dodatkowego finansowania. Warto pamiętać, że bankowe kredyty oferują najniższe oprocentowania, dzięki temu miesięczna rata jest niska. Szukając najtańszego kredytu gotówkowego sprawdzajmy przede wszystkim RRSO, czyli rzeczywistą stopę rocznego oprocentowania. Jest to zatem dobra alternatywa dla pożyczek prywatnych, których ogłoszenia znaleźć można w serwisach internetowych.

Jak szybko kredyt trafi na konto?

Czas wypłaty kredytu zależy od kilku czynników:
– rodzaju wnioskowania (przez Internet lub w oddziale banku)
– wnioskowanej kwoty kredytu
– naszej zdolności oraz historii kredytowej
– wymaganej liczby dokumentów.

Najszybciej otrzymamy pieniądze składając wniosek przez Internet, przelew otrzymamy nawet w ciągu 1 dnia. W przypadku wizyty w stacjonarnej bankowej placówce, ten czas może się wydłużyć do 1-2 dni roboczych. Niezależnie od metody wnioskowania, pieniądze są przelewane na nasz rachunek bankowy. Ważne jest, aby nie przeznaczać otrzymanych pieniędzy na spłatę innych zadłużeń, ponieważ może okazać się to groźne dla naszego budżetu. Sposobem na uniknięcie długów może być kredyt oddłużeniowy albo kredyt konsolidacyjny online – dostępny w pełni bez wychodzenia z domu.

Ile trzeba zarabiać, aby otrzymać kredyt gotówkowy w Mielcu?

Trudno jednoznacznie wskazać, ile trzeba zarabiać, aby uzyskać kredyt gotówkowy. Znaczenie ma bowiem to, ile chcemy pożyczyć i na jaki okres. Bez wątpienia dla banków ważne będzie, abyśmy otrzymywali stałe dochody z udokumentowanego źródła. Wysokość dochodów oceniania jest indywidualnie w każdym wypadku, znaczenie będzie mieć także to, ile osób przebywa na naszym utrzymaniu, a także fakt, czy mamy inne zobowiązania finansowe.

Warunki udzielanego finansowania będą zatem od naszego miesięcznego budżetu. Do niego dostosowana będzie wysokość rat i czas spłaty. Wysokość dochodów Klienta w stosunku do raty kredytu regulowana jest przez założenia tak zwanej Rekomendacji T. Jest to rozporządzenie wydane przez Komisję Nadzoru Finansowego, które pomaga w przestrzeganiu właściwych praktyk w sektorze finansowym.

Rekomendacja T zakłada, że wysokość kredytu nie może przekraczać 50-65% przychodów netto, ale górna granica normy może być zastosowana tylko w przypadku osób, których dochody są wyższe od aktualnej średniej krajowej. Od 2013 roku istnieje jednak swoboda w stosowaniu tej zasady. Aktualnie banki mają możliwość dostosowywania wysokości raty do indywidualnych możliwości każdego Klienta.

Gdzie dostaniemy kredyt gotówkowy w Mielcu?

Poniżej znajdziecie adresy oddziałów i placówek bankowych w Mielcu:

Kasa Stefczyka Mielec

– ul. Al. Niepodległości 5, 39-302 Mielec


Alior Bank Mielec

ul. Pisarka 3A, 39-300 Mielec

al. Niepodległości 12, 39-300 Mielec


BNP Paribas Mielec

aleja Niepodległości 8, 39-300 Mielec

ul. Obrońców Pokoju 3, 39-300 Mielec


PKO BP Mielec

39-300 Mielec, ul. Godlewskiego 10 b

39-300 Mielec, ul. Żeromskiego 26

39-300 Mielec, ul. Jagiellończyka 11


Getin Bank Mielec

– Al. Niepodległości 14, 39-300 Mielec

Przykłady reprezentatywne

1) Kasa Stefczyka

Przykład reprezentatywny z dnia 26.02.2021 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 78 840 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją: 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 6%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 6,22%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 955,05 zł oraz ostatnia, 107. rata: 954,76 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 102 190,06 zł, w tym odsetki: 23 190,06 zł.


2) Smartney

Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 18,19%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14 160,81 zł, całkowita kwota do zapłaty 21 802,06 zł, oprocentowanie zmienne 9,5%, całkowity koszt kredytu 7 641,25 zł (w tym: prowizja 2 769,86 zł, odsetki 4 871,39 zł), 65 miesięcznych równych rat po 330,34 zł, ostatnia rata wyrównująca 329,96 zł. Kalkulacja na dzień 04.11.2021 r.

Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Korzystna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 34,04%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 8 922,05 zł, całkowita kwota do zapłaty 13 999,88 zł, oprocentowanie zmienne 9,5%, całkowity koszt kredytu 5 077,83 zł (w tym: prowizja 3 083,41 zł, odsetki 1 994,42 zł), 38 miesięcznych równych rat po 359,00 zł, ostatnia rata wyrównująca 357,88 zł. Kalkulacja na dzień 04.11.2021 r.


3) Santander Consumer Bank

Dla kredytu gotówkowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 13.10.2021 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu: 8%, całkowity koszt kredytu: 1 773,38zł obejmuje: prowizję: 1 023,37zł, odsetki: 750,01zł, opłatę za wypłatę gotówki przelewem na rachunek bankowy Klienta: 0zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 23,75%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 5 000,00 zł; czas obowiązywania umowy: 35 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 6 773,38 zł; wysokość 34 miesięcznych równych rat 193,52zł, ostatnia rata w wysokości 193,70zł.


4) Alior Bank

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) „Pierwszej pożyczki” wynosi 6,06%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 8300 zł; całkowita kwota do zapłaty: 8991,03 zł; oprocentowanie stałe: 5,9%; całkowity koszt pożyczki: 691,03 zł, w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 691,03 zł; 32 miesięczne raty, w tym 31 równych rat w wysokości 280,98 zł, ostatnia rata: 280,65 zł. Kalkulacja została dokonana na 1.10.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.


5) PKO BP

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,45%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 7 100,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 7 645,32 zł, oprocentowanie zmienne 7,20%, całkowity koszt kredytu 545,32 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 545,32 zł), 23 miesięczne raty równe po 318,55 zł i ostatnia rata: 318,67 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 22.03.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.


6) SuperGrosz

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 74.76% dla całkowitej kwoty pożyczki 10000 PLN, czas obowiązywania umowy 40 miesięcy, spłata w 40 ratach miesięcznych po 563.89 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 7.2% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 12555.54 zł, w tym: prowizja 10000 zł, odsetki 2555.54 zł. Całkowita kwota do zapłaty 22555.54 zł (stan na dzień 04.10.2021).


7) BNP Paribas

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego na 15.11.2021 r. wynosi 12,73 %. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 32000 zł, całkowita kwota do zapłaty 47 100,47 zł oprocentowanie stałe 9,49 % w skali roku, całkowity koszt kredytu 15 100,47 zł (prowizja 2560,00 zł; odsetki 12 540,47 zł ) 82 miesięczne raty (81 po 574,39 zł i jedna 574,88 zł).


8) SKOK Chmielewskiego

Przykład reprezentatywny dla Członka posiadającego trzy dodatkowe udziały: Całkowita kwota pożyczki 38 000 zł, umowa zawarta w dniu 1.09.2021 r. na okres 90 miesięcy z oprocentowaniem zmiennym rocznym 7,2%, prowizją od kwoty pożyczki w wysokości 3 800 zł (tj. 10%), opłatą przygotowawczą w wysokości 100 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,94%, całkowita kwota do zapłaty wynosi 53 192,93zł, całkowity koszt pożyczki wynosi 15 192,93 zł (w tym kwota odsetek 11 292,93zł), a kwota raty miesięcznej wynosi 547,70 zł.


9) Getin Bank

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 22,4%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 31 300 zł, całkowita kwota do zapłaty 60 876 zł, oprocentowanie zmienne 9,49%, całkowity koszt kredytu 29 576 zł (w tym: prowizja 5 226,11 zł, odsetki  17 288,76 zł, koszt ubezpieczenia 7 061,13 zł), 89 miesięcznych rat równych w wysokości po 684 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.11.2021r. na reprezentatywnym przykładzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

PKO BP otrzymał nagrodę „Filantrop Polski
Wpisy
author
Patryk Byczek
11 lipca 2018

PKO BP otrzymał nagrodę „Filantrop Polski

W 2019 tylko 15 niedziel handlowych
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
02 stycznia 2019

W 2019 tylko 15 niedziel handlowych

PKO BP w Puławach
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
26 września 2019

PKO BP w Puławach

Credit Agricole w Działdowie
Oddziały
author
Patryk Byczek
19 lipca 2019

Credit Agricole w Działdowie

Kredyt hipoteczny Otwock
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
25 sierpnia 2017

Kredyt hipoteczny Otwock

Szybkie pożyczki Gryfino
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
17 stycznia 2021

Szybkie pożyczki Gryfino

Porównaj