Kredyt gotówkowy Pabianice

Kredyt gotówkowy Pabianice

author
Patryk Byczek
22 grudnia 2021

Nadszedł moment, w którym potrzebujesz sporej gotówki? Jeżeli tak, nasz ranking może pomóc Ci w wyborze odpowiedniego dla Twoich potrzeb kredytu gotówkowego, który dostępny będzie w Pabianicach. Bank może zaoferować Ci aż 200 000 zł kredytu, a spłata tej sumy zostanie rozłożona nawet na 10 lat. Dodatkowo kredyt możesz uzyskać przez Internet, a cała procedura jest niezwykle prosta. Finansowanie jest udzielane bez względu na cel.

Kredyt gotówkowy Pabianice – ranking

Oferta przygotowana dla miasta Pabianice na rok 2022.

Parametry kredytu gotówkowego w Pabianicach:

Kwota kredytu:od 100 do 200 000 zł
Spłata kredytu:od 3 miesięcy do 10 lat
Rodzaj produktu:kredyt gotówkowy
Przeznaczenie:na dowolny cel
Wniosek:przez Internet lub w oddziale
Prowizja:od 0 zł
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Kredyt gotówkowy Pabianice – ranking
  2. Dla kogo kredyt gotówkowy w Pabianicach?
  3. Warunki do otrzymania kredytu gotówkowego
  4. Jak otrzymać kredyt gotówkowy w Pabianicach?
  5. Kredyty gotówkowe w Pabianicach
  6. Gdzie dostaniemy kredyt gotówkowy w Pabianicach?
  7. Przykłady reprezentatywne
Zwiń spis treści

Dla kogo kredyt gotówkowy w Pabianicach?

W Pabianicach znajdziemy wiele banków komercyjnych specjalizujących się w udzielaniu kredytów gotówkowych. Część produktów dostępna jest w całości online, bez wychodzenia z domu. Jest to więc kredyt online.  W pozostałych przypadkach konieczna będzie wizyta w oddziale banku lub placówce w Pabianicach.
Oferta skierowana jest zarówno do osób fizycznych, jak i przedsiębiorców prowadzących własną działalność gospodarczą.

Warto pamiętać, że wszystkie zapisy w umowie kredytowej, powinny być zgodnie z przepisami ustawy prawo bankowe, która reguluje najważniejsze kwestie w tym zakresie.

Warunki do otrzymania kredytu gotówkowego

Warunkiem do otrzymania pozytywnej decyzji kredytowej jest:

– ukończenie 18 lat
– posiadania zdolności do czynności prawnych
– zameldowania i zamieszkiwanie w Polsce (np. w Pabianicach)
– posiadania stałych dochodów
– pozytywna historia kredytowa w BIK (w  przeciwnej sytuacji możemy skorzystać z alternatywnej opcji, jaką jest np. kredyt dla zadłużonych)
– wypełnienie wniosku o kredyt
– dostarczenie wymaganych dokumentów

Wnioskując o kredyt gotówkowy w Pabianicach powinniśmy dodatkowo posiadać:

a) ważny dowód osobisty
b) konto w banku
c) telefon komórkowy
d) adres e-mail.

Jeśli posiadamy kilka zobowiązań finansowych lub zadłużeń, możemy mieć kłopot z uzyskaniem kredytu w banku. W takiej sytuacji bank negatywnie ocenia budżet oraz sytuację finansową Klienta.

Obecnie na rynku finansowym łatwo dostępne są pożyczki chwilowe, przez co wiele osób ma problem ze spłatą swojego zadłużenia. W takiej sytuacji pomocna może być konsolidacja chwilówek, która pozwala na zmianę kilku zobowiązań w jedno, z niższą ratą.

Jak otrzymać kredyt gotówkowy w Pabianicach?

Procedura kredytowa różni się w zależności od banku i sposobu zawarcia umowy o kredyt. Można jednak przyjąć w uproszczeniu, że proces wygląda następująco:

1. Wybieramy interesujący nas kredyt.
2. Wskazujemy kwotę kredytu oraz okres spłaty.
3. Wypełniamy wniosek o kredyt.
4. Bank weryfikuje nasze dane.
5. Otrzymujemy decyzję kredytową.
6. Zawieramy umowę o kredyt.
7. Wypłata pieniędzy na konto.

Umowę zawieramy przez Internet, przez telefon, za pośrednictwem kuriera lub w oddziale banku w Pabianicach.

Podobnie, jak w sytuacji wzięcia pożyczki na dowód, podstawowym wymaganym dokumentem jest dowód osobisty Klienta. Większość kredytodawców oczekuje również tego, aby Klienci uzyskiwali stałe dochody, dlatego może pojawić się również konieczność dostarczenia zaświadczenia od pracodawcy. Dla osób, które mają problem z udokumentowaniem swoich przychodów pozostają natomiast pożyczki bez zaświadczeń.

Mieszkasz w Pabianicach? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Pabianice – darmowe pożyczki

Pożyczki Pabianice – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Pabianice – niska rata

Kredyt hipoteczny Pabianice – ranking

Kredyty gotówkowe w Pabianicach

Warto pamiętać, że kredyt gotówkowy może zostać przeznaczony na dowolny cel. Do otrzymania pieniędzy będziemy potrzebowali dowodu osobistego oraz potwierdzenia naszego dochodu. W zależności od oferty, może to być zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach lub zwykły wyciąg z rachunku bankowego z 3 ostatnich miesięcy, na który wpływa nasz dochód. Kredyt dostępny jest również dla emerytów i rencistów. Klienci, którzy z różnych przyczyn nie mogą otrzymać kredytu w banku, mogą skorzystać z innych opcji dostępnych na rynku finansowym. Jedną z nich jest pożyczka na raty.

Kredyt Pabianice – o czym należy pamiętać?

Klienci w Pabianicach muszą pamiętać, że do otrzymania kredytu konieczna jest dobra historia kredytowa i odpowiednia zdolność kredytowa. W przybliżeniu wygląda to tak, że Klient powinien mieć miesięczny przychód w wysokości około 1500-2000 (brane jest pod uwagę także źródło dochodu), a wszystkie inne zobowiązania muszą być spłacane w odpowiednich terminach.

W przeciwnym razie możemy otrzymać odmowę udzielenia kredytu, a w takiej sytuacji pozostają pożyczki bez baz. Klienci nie są bowiem sprawdzani w BIK, KRD, ERIF i innych bazach. Wniosek o pożyczkę złożymy w każdej placówce stacjonarnej w Pabianicach oraz przez Internet.

Na co można przeznaczyć kredyt gotówkowy w Pabianicach?

Pieniądze z kredytu można zainwestować w dowolny cel: remont mieszkania, zakup sprzętu AGD czy RTV lub inne bieżące potrzeby. Klienci w ten sposób finansują również zakup lub remont samochodu. To sprawdzone rozwiązanie dla osób z Pabianic i okolic szukających dodatkowego finansowania. Jeśli zależy nam na najtańszym kredycie, warto sprawdzać RRSO, czyli rzeczywistą stopę rocznego oprocentowania. Bankowe kredyty oferują najniższe oprocentowania, dzięki czemu co miesiąc płacimy niską ratę. Jest to zatem dobra alternatywa dla pożyczek prywatnych, których ogłoszenia znaleźć można w serwisach internetowych.

Jak szybko kredyt trafi na konto?

Czas wypłaty kredytu zależy od kilku czynników:
– rodzaju wnioskowania (przez Internet lub w oddziale banku)
– wnioskowanej kwoty kredytu
– naszej zdolności oraz historii kredytowej
– wymaganej liczby dokumentów.

Składając wniosek o kredyt przez Internet, pieniądze możemy otrzymać nawet w ciągu 1 dnia. W przypadku wizyty w stacjonarnej placówce, ten czas może się wydłużyć do 1-2 dni roboczych. Niezależnie od metody wnioskowania, pieniądze są przelewane na nasz rachunek bankowy. Należy szczególnie uważać na to, aby nie przeznaczać otrzymanego kredytu na spłatę innych zadłużeń, ponieważ mogą one spowodować kłopoty finansowe. Sposobem na uniknięcie długów może być kredyt oddłużeniowy albo kredyt konsolidacyjny online – dostępny w pełni bez wychodzenia z domu.

Ile trzeba zarabiać, aby otrzymać kredyt gotówkowy w Pabianicach?

Trudno jednoznacznie wskazać, ile trzeba zarabiać, aby uzyskać kredyt gotówkowy. Znaczenie ma bowiem to, ile chcemy pożyczyć i na jaki okres. Bez wątpienia dla banków ważne będzie, abyśmy otrzymywali stałe dochody z udokumentowanego źródła. Wysokość dochodów oceniania jest indywidualnie w każdym wypadku, znaczenie będzie mieć także to, ile osób przebywa na naszym utrzymaniu, a także fakt, czy mamy inne zobowiązania finansowe.

Warunki udzielanego finansowania będą zatem od naszego miesięcznego budżetu. Do niego dostosowana będzie wysokość rat i czas spłaty. Wysokość dochodów Klienta w stosunku do raty kredytu regulowana jest przez założenia tak zwanej Rekomendacji T. Jest to rozporządzenie wydane przez Komisję Nadzoru Finansowego, które pomaga w przestrzeganiu właściwych praktyk w sektorze finansowym.

Rekomendacja T zakłada, że wysokość kredytu nie może przekraczać 50-65% przychodów netto, ale górna granica normy może być zastosowana tylko w przypadku osób, których dochody są wyższe od aktualnej średniej krajowej. Od 2013 roku istnieje jednak swoboda w stosowaniu tej zasady. Aktualnie banki mają możliwość dostosowywania wysokości raty do indywidualnych możliwości każdego Klienta.

Gdzie dostaniemy kredyt gotówkowy w Pabianicach?

Poniżej znajdziecie adresy oddziałów i placówek bankowych w Pabianicach:

Kasa Stefczyka Pabianice

– ul. Słoneczna 35, 33-100 Pabianice


Alior Bank Pabianice

– ul. Zamkowa 28, 95-200 Pabianice

– ul. Wajsówny 1A, 95-200 Pabianice

– ul. Zamkowa 37, 95-200 Pabianice


PKO BP Pabianice

95-200 Pabianice, ul. Zamkowa 3

95-200 Pabianice, ul. Waryńskiego 11

95-200 Pabianice, ul. Zamkowa 40

95-200 Pabianice, ul. Warszawska 47

95-200 Pabianice, ul. 20 Stycznia 58

95-200 Pabianice, ul. Łaska 34/36


BNP Paribas Pabianice

– ul. Zamkowa 19, 95-200 Pabianice


Getin Bank Pabianice

– ul. Zamkowa 22, 95-200 Pabianice

Przykłady reprezentatywne

1) Kasa Stefczyka

Przykład reprezentatywny z dnia 26.02.2021 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 78 840 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją: 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 6%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 6,22%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 955,05 zł oraz ostatnia, 107. rata: 954,76 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 102 190,06 zł, w tym odsetki: 23 190,06 zł.


2) Smartney

Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 18,19%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14 160,81 zł, całkowita kwota do zapłaty 21 802,06 zł, oprocentowanie zmienne 9,5%, całkowity koszt kredytu 7 641,25 zł (w tym: prowizja 2 769,86 zł, odsetki 4 871,39 zł), 65 miesięcznych równych rat po 330,34 zł, ostatnia rata wyrównująca 329,96 zł. Kalkulacja na dzień 04.11.2021 r.

Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Korzystna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 34,04%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 8 922,05 zł, całkowita kwota do zapłaty 13 999,88 zł, oprocentowanie zmienne 9,5%, całkowity koszt kredytu 5 077,83 zł (w tym: prowizja 3 083,41 zł, odsetki 1 994,42 zł), 38 miesięcznych równych rat po 359,00 zł, ostatnia rata wyrównująca 357,88 zł. Kalkulacja na dzień 04.11.2021 r.


3) Santander Consumer Bank

Dla kredytu gotówkowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 13.10.2021 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu: 8%, całkowity koszt kredytu: 1 773,38zł obejmuje: prowizję: 1 023,37zł, odsetki: 750,01zł, opłatę za wypłatę gotówki przelewem na rachunek bankowy Klienta: 0zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 23,75%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 5 000,00 zł; czas obowiązywania umowy: 35 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 6 773,38 zł; wysokość 34 miesięcznych równych rat 193,52zł, ostatnia rata w wysokości 193,70zł.


4) Alior Bank

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) „Pierwszej pożyczki” wynosi 6,06%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 8300 zł; całkowita kwota do zapłaty: 8991,03 zł; oprocentowanie stałe: 5,9%; całkowity koszt pożyczki: 691,03 zł, w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 691,03 zł; 32 miesięczne raty, w tym 31 równych rat w wysokości 280,98 zł, ostatnia rata: 280,65 zł. Kalkulacja została dokonana na 1.10.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.


5) PKO BP

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,45%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 7 100,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 7 645,32 zł, oprocentowanie zmienne 7,20%, całkowity koszt kredytu 545,32 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 545,32 zł), 23 miesięczne raty równe po 318,55 zł i ostatnia rata: 318,67 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 22.03.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.


6) SuperGrosz

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 74.76% dla całkowitej kwoty pożyczki 10000 PLN, czas obowiązywania umowy 40 miesięcy, spłata w 40 ratach miesięcznych po 563.89 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 7.2% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 12555.54 zł, w tym: prowizja 10000 zł, odsetki 2555.54 zł. Całkowita kwota do zapłaty 22555.54 zł (stan na dzień 04.10.2021).


7) BNP Paribas

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego na 15.11.2021 r. wynosi 12,73 %. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 32000 zł, całkowita kwota do zapłaty 47 100,47 zł oprocentowanie stałe 9,49 % w skali roku, całkowity koszt kredytu 15 100,47 zł (prowizja 2560,00 zł; odsetki 12 540,47 zł ) 82 miesięczne raty (81 po 574,39 zł i jedna 574,88 zł).


8) SKOK Chmielewskiego

Przykład reprezentatywny dla Członka posiadającego trzy dodatkowe udziały: Całkowita kwota pożyczki 38 000 zł, umowa zawarta w dniu 1.09.2021 r. na okres 90 miesięcy z oprocentowaniem zmiennym rocznym 7,2%, prowizją od kwoty pożyczki w wysokości 3 800 zł (tj. 10%), opłatą przygotowawczą w wysokości 100 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,94%, całkowita kwota do zapłaty wynosi 53 192,93zł, całkowity koszt pożyczki wynosi 15 192,93 zł (w tym kwota odsetek 11 292,93zł), a kwota raty miesięcznej wynosi 547,70 zł.


9) Getin Bank

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 22,4%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 31 300 zł, całkowita kwota do zapłaty 60 876 zł, oprocentowanie zmienne 9,49%, całkowity koszt kredytu 29 576 zł (w tym: prowizja 5 226,11 zł, odsetki  17 288,76 zł, koszt ubezpieczenia 7 061,13 zł), 89 miesięcznych rat równych w wysokości po 684 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.11.2021r. na reprezentatywnym przykładzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Większość Polaków zakupy świąteczne robi przez Internet
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
12 grudnia 2018

Większość Polaków zakupy świąteczne robi przez Internet

Inspektorat ZUS w Przeworsku
Oddziały
author
Patryk Byczek
21 sierpnia 2019

Inspektorat ZUS w Przeworsku

Pożyczki Dąbrowa Górnicza
Pożyczki miasta
author
Patryk Byczek
24 stycznia 2022

Pożyczki Dąbrowa Górnicza

Alior Bank w Chełmie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
03 lipca 2019

Alior Bank w Chełmie

Sprzedaż kredytów w styczniu 2020
Aktualności
author
Dominika Sobieraj
10 października 2020

Sprzedaż kredytów w styczniu 2020

Co czwarty sklep RTV/AGD ma problem z oddawaniem starych urządzeń
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
28 października 2019

Co czwarty sklep RTV/AGD ma problem z oddawaniem starych urządzeń

Porównaj