Kredyt gotówkowy Piotrków Trybunalski

Kredyt gotówkowy Piotrków Trybunalski

author
Aleksandra Gościnna
24 grudnia 2021

Szukasz kredytu gotówkowego w Piotrkowie Trybunalskim, ale zastanawiasz się, który będzie najlepszy? Sprawdź nasz ranking kredytów.  Maksymalna kwota takiego kredytu to 200 000 zł, a jego spłatę możesz rozłożyć nawet na 10 lat. Dodatkowo kredyt otrzymasz nie wychodząc z domu – w całości przez Internet. Ponadto finansowanie jest przyznawane bez względu na cel. Procedura kredytowa jest niezwykle prosta oraz zajmuje kilka chwil.

Kredyt gotówkowy Piotrków Trybunalski – ranking

Oferta przygotowana dla miasta Piotrków Trybunalski na rok 2022.

Parametry kredytu gotówkowego w Piotrkowie Trybunalskim:

Kwota kredytu:od 100 do 200 000 zł
Spłata kredytu:od 3 miesięcy do 10 lat
Rodzaj produktu:kredyt gotówkowy
Przeznaczenie:na dowolny cel
Wniosek:przez Internet lub w oddziale
Prowizja:od 0 zł
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Kredyt gotówkowy Piotrków Trybunalski – ranking
  2. Dla kogo kredyt gotówkowy w Piotrkowie Trybunalskim?
  3. Warunki do otrzymania kredytu gotówkowego
  4. Jak otrzymać kredyt gotówkowy w Piotrkowie Trybunalskim?
  5. Kredyty gotówkowe w Piotrkowie Trybunalskim
  6. Gdzie dostaniemy kredyt gotówkowy w Piotrkowie Trybunalskim?
  7. Przykłady reprezentatywne
Zwiń spis treści

Dla kogo kredyt gotówkowy w Piotrkowie Trybunalskim?

W Piotrkowie Trybunalskim jest wiele banków komercyjnych, w których możesz otrzymać kredyt gotówkowy. Niektóre oferty dostępne są w pełni przez Internet, a pozostałe po wizycie w oddziale banku w Piotrkowie Trybunalskim. Możliwość uzyskania finansowania w całości przez Internet sprawia, że jest on nazywany kredytem online.
Oferta skierowana jest zarówno dla fizycznych, jak i przedsiębiorców, którzy mają własną działalność gospodarczą.

Istotna sprawa – wszystkie zapisy w umowie kredytowej powinny być zgodne z tym, co widnieje w ustawie prawo bankowe, gdyż reguluje ona najważniejsze kwestie w tym zakresie.

Warunki do otrzymania kredytu gotówkowego

Warunkiem do otrzymania pozytywnej decyzji kredytowej jest:

– ukończenie 18 lat
– posiadania zdolności do czynności prawnych
– zameldowania i zamieszkiwanie w Polsce (np. w Piotrkowie Trybunalskim)
– posiadania stałych dochodów
– pozytywna historia kredytowa w BIK (w przypadku posiadania negatywnej historii możemy skorzystać z alternatywnej opcji, jaką jest kredyt dla zadłużonych)
– wypełnienie wniosku o kredyt
– dostarczenie wymaganych dokumentów

Wnioskując o kredyt gotówkowy w Piotrkowie Trybunalskim powinniśmy dodatkowo posiadać:

a) ważny dowód osobisty
b) konto w banku
c) telefon komórkowy
d) adres e-mail.

Problem z uzyskaniem finansowania w banku mogą mieć osoby, które mają wiele innych aktywnych zobowiązań finansowych. Powodują one bowiem, że nasz budżet nie jest oceniany najlepiej.

Obecnie na rynku finansowym łatwo dostępne są pożyczki chwilowe, przez co wiele osób ma problem ze spłatą swojego zadłużenia. W takiej sytuacji pomocna może być konsolidacja chwilówek, która pozwala na zmianę kilku zobowiązań w jedno, z niższą ratą.

Jak otrzymać kredyt gotówkowy w Piotrkowie Trybunalskim?

Procedura kredytowa różni się w zależności od banku i sposobu zawarcia umowy o kredyt. Można jednak przyjąć w uproszczeniu, że proces wygląda następująco:

1. Wybieramy interesujący nas kredyt.
2. Wskazujemy kwotę kredytu oraz okres spłaty.
3. Wypełniamy wniosek o kredyt.
4. Bank weryfikuje nasze dane.
5. Otrzymujemy decyzję kredytową.
6. Zawieramy umowę o kredyt.
7. Wypłata pieniędzy na konto.

Umowę zawieramy przez Internet, przez telefon, za pośrednictwem kuriera lub w oddziale banku w Piotrkowie Trybunalskim.

Podobnie jak w sytuacji sięgnięcia po pożyczkę na dowód, wymaganym dokumentem przez większość banków jest aktualny dowód osobisty Klienta. Banki wymagają również, aby Klienci uzyskiwali stałe dochody, dlatego może pojawić się również konieczność dostarczenia zaświadczenia od pracodawcy. Dla osób, które mają problem z udokumentowaniem swoich przychodów pozostają natomiast pożyczki bez zaświadczeń.

Mieszkasz w Piotrkowie Trybunalskim? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Piotrków Trybunalski – darmowe pożyczki

Pożyczki Piotrków Trybunalski – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Piotrków Trybunalski – niska rata

Kredyt hipoteczny Piotrków Trybunalski – ranking

Kredyty gotówkowe w Piotrkowie Trybunalskim

Kredyt gotówkowy możesz przeznaczyć na każdy cel. Do otrzymania finansowania potrzeba dowodu osobistego oraz potwierdzenia naszego dochodu. W zależności od oferty, może to być zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach lub zwykły wyciąg z rachunku bankowego z 3 ostatnich miesięcy, na który wpływa nasz dochód. Kredyt dostępny jest również dla emerytów i rencistów. Dla osób, które mają kłopot w otrzymaniu finansowania z banku, pomocne mogą się okazać pożyczki oraz kredyty udzielane w instytucjach pozabankowych, takie jak np. pożyczki na raty.

Kredyt Piotrków Trybunalski – o czym należy pamiętać?

Do otrzymania kredytu w Piotrkowie Trybunalskim konieczna będzie odpowiednia zdolność kredytowa oraz dobra historia kredytowa. W praktyce oznacza to, że wnioskując o kredyt powinniśmy mieć miesięczne przychody w wysokości około 1500-2000 zł (w zależności od ich źródła), a inne nasze zobowiązania muszą być spłacane w terminach.

Inaczej niestety możemy otrzymać odmowę udzielenia finansowania. W takiej sytuacji warto przemyśleć ofertę pożyczki bez baz, czyli tej bez sprawdzania Klientów w KRD, BIK, ERIF i innych bazach. Wnioskowanie w Piotrkowie Trybunalskim może odbywać się online lub w stacjonarnych placówkach pożyczkodawców.

Na co można przeznaczyć kredyt gotówkowy w Piotrkowie Trybunalskim?

Kredyt możemy przeznaczyć na dowolny cel. Popularną inwestycją jest zakup lub remont samochodu. Klienci często inwestują w zakup sprzętu AGD czy RTV oraz remont mieszkania. To sprawdzone rozwiązanie dla osób z Piotrkowa Trybunalskiego i okolic, szukających dodatkowego finansowania. Warto pamiętać, że bankowe kredyty oferują najniższe oprocentowania, dzięki czemu co miesiąc płacimy niską ratę. Szukając najtańszego kredytu gotówkowego sprawdzajmy przede wszystkim RRSO, czyli rzeczywistą stopę rocznego oprocentowania. Jest to zatem dobra alternatywa dla pożyczek prywatnych, których ogłoszenia znaleźć można w serwisach internetowych.

Jak szybko kredyt trafi na konto?

Czas wypłaty kredytu zależy od kilku czynników:
– rodzaju wnioskowania (przez Internet lub w oddziale banku)
– wnioskowanej kwoty kredytu
– naszej zdolności oraz historii kredytowej
– wymaganej liczby dokumentów.

Wnioskując o kredyt przez Internet, pieniądze możemy otrzymać nawet w ciągu 24 godzin. W przypadku wizyty w tradycyjnej bankowej placówce, ten czas może się wydłużyć do 1-2 dni roboczych. Niezależnie od metody wnioskowania, pieniądze są przelewane na nasz rachunek bankowy. Należy uważać na to, aby nie wpaść w spiralę zadłużenia. Do takiej sytuacji może doprowadzić przeznaczanie otrzymywanych środków na spłatę innych zadłużeń. Sposobem na uniknięcie długów może być kredyt oddłużeniowy albo kredyt konsolidacyjny online – dostępny w pełni bez wychodzenia z domu.

Ile trzeba zarabiać, aby otrzymać kredyt gotówkowy w Piotrkowie Trybunalskim?

Trudno jednoznacznie wskazać, ile trzeba zarabiać, aby uzyskać kredyt gotówkowy. Znaczenie ma bowiem to, ile chcemy pożyczyć i na jaki okres. Bez wątpienia dla banków ważne będzie, abyśmy otrzymywali stałe dochody z udokumentowanego źródła. Wysokość dochodów oceniania jest indywidualnie w każdym wypadku, znaczenie będzie mieć także to, ile osób przebywa na naszym utrzymaniu, a także fakt, czy mamy inne zobowiązania finansowe.

Warunki udzielanego finansowania będą zatem od naszego miesięcznego budżetu. Do niego dostosowana będzie wysokość rat i czas spłaty. Wysokość dochodów Klienta w stosunku do raty kredytu regulowana jest przez założenia tak zwanej Rekomendacji T. Jest to rozporządzenie wydane przez Komisję Nadzoru Finansowego, które pomaga w przestrzeganiu właściwych praktyk w sektorze finansowym.

Rekomendacja T zakłada, że wysokość kredytu nie może przekraczać 50-65% przychodów netto, ale górna granica normy może być zastosowana tylko w przypadku osób, których dochody są wyższe od aktualnej średniej krajowej. Od 2013 roku istnieje jednak swoboda w stosowaniu tej zasady. Aktualnie banki mają możliwość dostosowywania wysokości raty do indywidualnych możliwości każdego Klienta.

Gdzie dostaniemy kredyt gotówkowy w Piotrkowie Trybunalskim?

Poniżej znajdziecie adresy oddziałów i placówek bankowych w Piotrkowie Trybunalski:

Kasa Stefczyka Piotrków Trybunalski

– ul. Słowackiego 20, 97-300 Piotrków Trybunalski


Alior Bank Piotrków Trybunalski

– al. 3 Maja 2, 97-200 Piotrków Trybunalski

– ul. Słowackiego 66, 97-300 Piotrków Trybunalski

– ul. Słowackiego 3, 97-300 Piotrków Trybunalski


BNP Paribas Piotrków Trybunalski

– ul. Sieradzka 6, 97-300 Piotrków Trybunalski


PKO BP Piotrków Trybunalski

– 97-300 Piotrków Trybunalski, ul. Belzacka 66

– 97-300 Piotrków Trybunalski, ul. Narutowicza 9/13

– 97-300 Piotrków Trybunalski, ul. Wyzwolenia 1A0


Provident Piotrków Trybunalski

– ul. Kostromska 39a, 97-300 Piotrków Trybunalski


Getin Bank Piotrków Trybunalski

– ul. Juliusza Słowackiego 74, 97-300 Piotrków Trybunalski

Przykłady reprezentatywne

1) Kasa Stefczyka

Przykład reprezentatywny z dnia 26.02.2021 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 78 840 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją: 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 6%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 6,22%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 955,05 zł oraz ostatnia, 107. rata: 954,76 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 102 190,06 zł, w tym odsetki: 23 190,06 zł.


2) Smartney

Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 18,19%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14 160,81 zł, całkowita kwota do zapłaty 21 802,06 zł, oprocentowanie zmienne 9,5%, całkowity koszt kredytu 7 641,25 zł (w tym: prowizja 2 769,86 zł, odsetki 4 871,39 zł), 65 miesięcznych równych rat po 330,34 zł, ostatnia rata wyrównująca 329,96 zł. Kalkulacja na dzień 04.11.2021 r.

Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Korzystna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 34,04%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 8 922,05 zł, całkowita kwota do zapłaty 13 999,88 zł, oprocentowanie zmienne 9,5%, całkowity koszt kredytu 5 077,83 zł (w tym: prowizja 3 083,41 zł, odsetki 1 994,42 zł), 38 miesięcznych równych rat po 359,00 zł, ostatnia rata wyrównująca 357,88 zł. Kalkulacja na dzień 04.11.2021 r.


3) Santander Consumer Bank

Dla kredytu gotówkowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 13.10.2021 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu: 8%, całkowity koszt kredytu: 1 773,38zł obejmuje: prowizję: 1 023,37zł, odsetki: 750,01zł, opłatę za wypłatę gotówki przelewem na rachunek bankowy Klienta: 0zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 23,75%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 5 000,00 zł; czas obowiązywania umowy: 35 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 6 773,38 zł; wysokość 34 miesięcznych równych rat 193,52zł, ostatnia rata w wysokości 193,70zł.


4) Alior Bank

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) „Pierwszej pożyczki” wynosi 6,06%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 8300 zł; całkowita kwota do zapłaty: 8991,03 zł; oprocentowanie stałe: 5,9%; całkowity koszt pożyczki: 691,03 zł, w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 691,03 zł; 32 miesięczne raty, w tym 31 równych rat w wysokości 280,98 zł, ostatnia rata: 280,65 zł. Kalkulacja została dokonana na 1.10.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.


5) PKO BP

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,45%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 7 100,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 7 645,32 zł, oprocentowanie zmienne 7,20%, całkowity koszt kredytu 545,32 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 545,32 zł), 23 miesięczne raty równe po 318,55 zł i ostatnia rata: 318,67 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 22.03.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.


6) SuperGrosz

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 74.76% dla całkowitej kwoty pożyczki 10000 PLN, czas obowiązywania umowy 40 miesięcy, spłata w 40 ratach miesięcznych po 563.89 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 7.2% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 12555.54 zł, w tym: prowizja 10000 zł, odsetki 2555.54 zł. Całkowita kwota do zapłaty 22555.54 zł (stan na dzień 04.10.2021).


7) BNP Paribas

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego na 15.11.2021 r. wynosi 12,73 %. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 32000 zł, całkowita kwota do zapłaty 47 100,47 zł oprocentowanie stałe 9,49 % w skali roku, całkowity koszt kredytu 15 100,47 zł (prowizja 2560,00 zł; odsetki 12 540,47 zł ) 82 miesięczne raty (81 po 574,39 zł i jedna 574,88 zł).


8) SKOK Chmielewskiego

Przykład reprezentatywny dla Członka posiadającego trzy dodatkowe udziały: Całkowita kwota pożyczki 38 000 zł, umowa zawarta w dniu 1.09.2021 r. na okres 90 miesięcy z oprocentowaniem zmiennym rocznym 7,2%, prowizją od kwoty pożyczki w wysokości 3 800 zł (tj. 10%), opłatą przygotowawczą w wysokości 100 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,94%, całkowita kwota do zapłaty wynosi 53 192,93zł, całkowity koszt pożyczki wynosi 15 192,93 zł (w tym kwota odsetek 11 292,93zł), a kwota raty miesięcznej wynosi 547,70 zł.


9) Getin Bank

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 22,4%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 31 300 zł, całkowita kwota do zapłaty 60 876 zł, oprocentowanie zmienne 9,49%, całkowity koszt kredytu 29 576 zł (w tym: prowizja 5 226,11 zł, odsetki  17 288,76 zł, koszt ubezpieczenia 7 061,13 zł), 89 miesięcznych rat równych w wysokości po 684 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.11.2021r. na reprezentatywnym przykładzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Polski Kompas 2018” dla prezesa PKO BP
Wpisy
author
Aneta Jankowska
04 listopada 2018

Polski Kompas 2018” dla prezesa PKO BP

Co Polacy myślą o aferze Amber Gold ?
Blog
author
Aneta Jankowska
30 kwietnia 2018

Co Polacy myślą o aferze Amber Gold ?

Jaki jest stan usług płatniczych w Polsce?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
18 października 2019

Jaki jest stan usług płatniczych w Polsce?

Biuro Terenowe ZUS w Lipsku
Oddziały
author
Patryk Byczek
20 sierpnia 2019

Biuro Terenowe ZUS w Lipsku

Biuro Terenowe ZUS we Wrześni
Oddziały
author
Patryk Byczek
24 sierpnia 2019

Biuro Terenowe ZUS we Wrześni

Santander Bank Polska w Błoniach
Oddziały
author
Patryk Byczek
02 czerwca 2019

Santander Bank Polska w Błoniach

Porównaj