Kredyt gotówkowy Tomaszów Mazowiecki

Kredyt gotówkowy Tomaszów Mazowiecki

author
Aleksandra Gościnna
22 grudnia 2021

Szukasz dobrego kredytu gotówkowego Tomaszowie Mazowieckim? Poniżej przedstawione są najlepsze oferty w Twoim mieście. Maksymalna kwota kredytu to nawet 200 000 zł, a spłatę możesz rozłożyć nawet na 10 lat. Finansowanie możesz uzyskać w całości przez Internet – nie musisz nawet wychodzić z domu. Kredyt jest przyznawany bez względu na cel, na który chcemy przeznaczyć otrzymane środki.

Kredyt gotówkowy Tomaszów Mazowiecki – ranking

Oferta przygotowana dla miasta Tomaszów Mazowiecki na rok 2022.

Parametry kredytu gotówkowego w Tomaszowie Mazowieckim:

Kwota kredytu:od 100 do 200 000 zł
Spłata kredytu:od 3 miesięcy do 10 lat
Rodzaj produktu:kredyt gotówkowy
Przeznaczenie:na dowolny cel
Wniosek:przez Internet lub w oddziale
Prowizja:od 0 zł
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Kredyt gotówkowy Tomaszów Mazowiecki – ranking
  2. Dla kogo kredyt gotówkowy w Tomaszowie Mazowieckim?
  3. Warunki do otrzymania kredytu gotówkowego
  4. Jak otrzymać kredyt gotówkowy w Tomaszowie Mazowieckim?
  5. Kredyty gotówkowe w Tomaszowie Mazowieckim
  6. Gdzie dostaniemy kredyt gotówkowy w Tomaszowie Mazowieckim?
  7. Przykłady reprezentatywne
Zwiń spis treści

Dla kogo kredyt gotówkowy w Tomaszowie Mazowieckim?

W Tomaszowie Mazowieckim znajdziemy wiele banków komercyjnych specjalizujących się w udzielaniu kredytów gotówkowych. Część produktów dostępna jest w całości online, bez wychodzenia z domu. Kredyty udzielane drogą internetową są nazywane kredytem online. W pozostałych przypadkach konieczna będzie wizyta w oddziale banku lub placówce w Tomaszowie Mazowieckim.
Oferta skierowana jest zarówno do osób fizycznych, jak i przedsiębiorców prowadzących własną działalność gospodarczą.

Pamiętaj, aby sprawdzić, czy zapisy z umowy są zgodne z przepisami ustawy prawo bankowe, gdyż reguluje ona najważniejsze kwestie w tym zakresie.

Warunki do otrzymania kredytu gotówkowego

Warunkiem do otrzymania pozytywnej decyzji kredytowej jest:

– ukończenie 18 lat
– posiadania zdolności do czynności prawnych
– zameldowania i zamieszkiwanie w Polsce (np. w Tomaszowie Mazowieckim)
– posiadania stałych dochodów
– pozytywna historia kredytowa w BIK (w przeciwnym wypadku pozostają pożyczki bez BIK)
– wypełnienie wniosku o kredyt
– dostarczenie wymaganych dokumentów

Wnioskując o kredyt gotówkowy w Tomaszowie Mazowieckim powinniśmy dodatkowo posiadać:

a) ważny dowód osobisty
b) konto w banku
c) telefon komórkowy
d) adres e-mail.

Osoby, które mają w swojej historii kredytowej inne zobowiązania finansowe lub zadłużenia, mogą mieć trudności z uzyskaniem kredytu gotówkowego. Dodatkowe zadłużenia powodują, że nasz budżet nie jest oceniany najlepiej.

Obecnie na rynku finansowym łatwo dostępne są pożyczki chwilowe, przez co wiele osób ma problem ze spłatą swojego zadłużenia. W takiej sytuacji pomocna może być konsolidacja chwilówek, która pozwala na zmianę kilku zobowiązań w jedno, z niższą ratą.

Jak otrzymać kredyt gotówkowy w Tomaszowie Mazowieckim?

Procedura kredytowa różni się w zależności od banku i sposobu zawarcia umowy o kredyt. Można jednak przyjąć w uproszczeniu, że proces wygląda następująco:

1. Wybieramy interesujący nas kredyt.
2. Wskazujemy kwotę kredytu oraz okres spłaty.
3. Wypełniamy wniosek o kredyt.
4. Bank weryfikuje nasze dane.
5. Otrzymujemy decyzję kredytową.
6. Zawieramy umowę o kredyt.
7. Wypłata pieniędzy na konto.

Umowę zawieramy przez Internet, przez telefon, za pośrednictwem kuriera lub w oddziale banku w Tomaszowie Mazowieckim.

Podobnie jak w przypadku pożyczek na dowód, podstawowym wymaganym dokumentem jest dowód osobisty Klienta. Banki wymagają również, aby Klienci uzyskiwali stałe dochody, dlatego może pojawić się również konieczność dostarczenia zaświadczenia od pracodawcy. Dla osób, które mają problem z udokumentowaniem swoich przychodów pozostają natomiast pożyczki bez zaświadczeń.

Mieszkasz w Tomaszowie Mazowieckim? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Tomaszów Mazowiecki – darmowe pożyczki

Pożyczki Tomaszów Mazowiecki – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Tomaszów Mazowiecki – niska rata

Kredyt hipoteczny Tomaszów Mazowiecki – ranking

Kredyty gotówkowe w Tomaszowie Mazowieckim

Co istotne – kredyt gotówkowy to środki do wykorzystania na dowolny cel. Do otrzymania potrzeba dowodu osobistego oraz potwierdzenia naszego dochodu. W zależności od wybranej oferty, może to być wyciąg z konta z ostatnich 3 miesięcy lub zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach. Kredyt także dla rencistów i emerytów. Osoby, które nie mają szansy na uzyskanie kredytu bankowego, mogą skorzystać z alternatywnych ofert z instytucji pozabankowych, jakimi są pożyczki na raty.

Kredyt Tomaszów Mazowiecki – o czym należy pamiętać?

Aby otrzymać kredyt w Tomaszowie Mazowieckim, musimy wykazać się dobrą zdolnością kredytową i historią kredytową. Oznacza to, że otrzymywane co miesiąc wypływy powinny być w kwocie około 1500-2000. Historia kredytowa będzie pozytywna, jeśli wszystkie pozostałe zobowiązania finansowe były spłacane terminowe.

Jeśli nie spełniamy powyższych oczekiwań, możemy skorzystać z alternatywy – pożyczki bez baz. Klienci nie są wtedy sprawdzani w KRD, BIK, ERIF czy innych bazach. Wniosek o to finansowanie w Tomaszowie Mazowieckim złożyć można w każdej placówce stacjonarnej lub przez Internet.

Na co można przeznaczyć kredyt gotówkowy w Tomaszowie Mazowieckim?

Kredyt można przeznaczyć na dowolny cel: remont mieszkania, zakup sprzętu AGD czy RTV lub inne bieżące wydatki. Popularną inwestycją jest również zakup samochodu. To sprawdzone rozwiązanie dla osób z Tomaszowa Mazowieckiego i okolic szukających dodatkowego finansowania. Warto pamiętać, że bankowe kredyty oferują najniższe oprocentowania, dzięki temu miesięczne raty są niskie. Poszukując najtańszego kredytu gotówkowego, sprawdzajmy przede wszystkim RRSO, czyli rzeczywistą stopę rocznego oprocentowania. Jest to zatem dobra alternatywa dla pożyczek prywatnych, których ogłoszenia znaleźć można w serwisach internetowych.

Jak szybko kredyt trafi na konto?

Czas wypłaty kredytu zależy od kilku czynników:
– rodzaju wnioskowania (przez Internet lub w oddziale banku)
– wnioskowanej kwoty kredytu
– naszej zdolności oraz historii kredytowej
– wymaganej liczby dokumentów.

Najszybciej możemy otrzymać pieniądze wnioskując online, czas oczekiwania wynosi 1 dzień. W przypadku wizyty w tradycyjnej bankowej placówce, ten czas może się wydłużyć do 1-2 dni roboczych. Niezależnie od metody wnioskowania, pieniądze są przelewane na nasz rachunek bankowy. Ważne jest, aby nie przeznaczać otrzymanych pieniędzy na spłatę innych zadłużeń, ponieważ może okazać się to groźne dla naszego budżetu. Sposobem na uniknięcie długów może być kredyt oddłużeniowy albo kredyt konsolidacyjny online – dostępny w pełni bez wychodzenia z domu.

Ile trzeba zarabiać, aby otrzymać kredyt gotówkowy w Tomaszowie Mazowieckim?

Trudno jednoznacznie wskazać, ile trzeba zarabiać, aby uzyskać kredyt gotówkowy. Znaczenie ma bowiem to, ile chcemy pożyczyć i na jaki okres. Bez wątpienia dla banków ważne będzie, abyśmy otrzymywali stałe dochody z udokumentowanego źródła. Wysokość dochodów oceniania jest indywidualnie w każdym wypadku, znaczenie będzie mieć także to, ile osób przebywa na naszym utrzymaniu, a także fakt, czy mamy inne zobowiązania finansowe.

Warunki udzielanego finansowania będą zatem od naszego miesięcznego budżetu. Do niego dostosowana będzie wysokość rat i czas spłaty. Wysokość dochodów Klienta w stosunku do raty kredytu regulowana jest przez założenia tak zwanej Rekomendacji T. Jest to rozporządzenie wydane przez Komisję Nadzoru Finansowego, które pomaga w przestrzeganiu właściwych praktyk w sektorze finansowym.

Rekomendacja T zakłada, że wysokość kredytu nie może przekraczać 50-65% przychodów netto, ale górna granica normy może być zastosowana tylko w przypadku osób, których dochody są wyższe od aktualnej średniej krajowej. Od 2013 roku istnieje jednak swoboda w stosowaniu tej zasady. Aktualnie banki mają możliwość dostosowywania wysokości raty do indywidualnych możliwości każdego Klienta.

Gdzie dostaniemy kredyt gotówkowy w Tomaszowie Mazowieckim?

Poniżej znajdziecie adresy oddziałów i placówek bankowych w Tomaszowie Mazowieckim:

Kasa Stefczyka Tomaszów Mazowiecki

– Pl. Kościuszki 13, 97-200 Tomaszów Mazowiecki


Alior Bank Tomaszów Mazowiecki

– ul. Polna 1, 97-200 Tomaszów Mazowiecki


BNP Paribas Tomaszów Mazowiecki

– plac Tadeusza Kościuszki 9, 97-200 Tomaszów Mazowiecki


PKO BP Tomaszów Mazowiecki

– 97-200 Tomaszów Mazowiecki, ul. Tkacka 2

– 97-200 Tomaszów Mazowiecki, ul. Św. Antoniego 15

– 97-200 Tomaszów Mazowiecki, ul. Grunwaldzka 7

– 97-200 Tomaszów Mazowiecki, ul. Graniczna 9


Provident Tomaszów Mazowiecki

– ul. Tkacka 4, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

– ul. Legionów 18, 97-200 Tomaszów Mazowiecki


Getin Bank Tomaszów Mazowiecki

– Pl. Tadeusza Kościuszki 11, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

Przykłady reprezentatywne

1) Kasa Stefczyka

Przykład reprezentatywny z dnia 26.02.2021 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 78 840 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją: 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 6%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 6,22%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 955,05 zł oraz ostatnia, 107. rata: 954,76 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 102 190,06 zł, w tym odsetki: 23 190,06 zł.


2) Smartney

Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 18,19%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14 160,81 zł, całkowita kwota do zapłaty 21 802,06 zł, oprocentowanie zmienne 9,5%, całkowity koszt kredytu 7 641,25 zł (w tym: prowizja 2 769,86 zł, odsetki 4 871,39 zł), 65 miesięcznych równych rat po 330,34 zł, ostatnia rata wyrównująca 329,96 zł. Kalkulacja na dzień 04.11.2021 r.

Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Korzystna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 34,04%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 8 922,05 zł, całkowita kwota do zapłaty 13 999,88 zł, oprocentowanie zmienne 9,5%, całkowity koszt kredytu 5 077,83 zł (w tym: prowizja 3 083,41 zł, odsetki 1 994,42 zł), 38 miesięcznych równych rat po 359,00 zł, ostatnia rata wyrównująca 357,88 zł. Kalkulacja na dzień 04.11.2021 r.


3) Santander Consumer Bank

Dla kredytu gotówkowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 13.10.2021 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu: 8%, całkowity koszt kredytu: 1 773,38zł obejmuje: prowizję: 1 023,37zł, odsetki: 750,01zł, opłatę za wypłatę gotówki przelewem na rachunek bankowy Klienta: 0zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 23,75%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 5 000,00 zł; czas obowiązywania umowy: 35 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 6 773,38 zł; wysokość 34 miesięcznych równych rat 193,52zł, ostatnia rata w wysokości 193,70zł.


4) Alior Bank

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) „Pierwszej pożyczki” wynosi 6,06%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 8300 zł; całkowita kwota do zapłaty: 8991,03 zł; oprocentowanie stałe: 5,9%; całkowity koszt pożyczki: 691,03 zł, w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 691,03 zł; 32 miesięczne raty, w tym 31 równych rat w wysokości 280,98 zł, ostatnia rata: 280,65 zł. Kalkulacja została dokonana na 1.10.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.


5) PKO BP

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,45%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 7 100,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 7 645,32 zł, oprocentowanie zmienne 7,20%, całkowity koszt kredytu 545,32 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 545,32 zł), 23 miesięczne raty równe po 318,55 zł i ostatnia rata: 318,67 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 22.03.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.


6) SuperGrosz

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 74.76% dla całkowitej kwoty pożyczki 10000 PLN, czas obowiązywania umowy 40 miesięcy, spłata w 40 ratach miesięcznych po 563.89 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 7.2% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 12555.54 zł, w tym: prowizja 10000 zł, odsetki 2555.54 zł. Całkowita kwota do zapłaty 22555.54 zł (stan na dzień 04.10.2021).


7) BNP Paribas

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego na 15.11.2021 r. wynosi 12,73 %. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 32000 zł, całkowita kwota do zapłaty 47 100,47 zł oprocentowanie stałe 9,49 % w skali roku, całkowity koszt kredytu 15 100,47 zł (prowizja 2560,00 zł; odsetki 12 540,47 zł ) 82 miesięczne raty (81 po 574,39 zł i jedna 574,88 zł).


8) SKOK Chmielewskiego

Przykład reprezentatywny dla Członka posiadającego trzy dodatkowe udziały: Całkowita kwota pożyczki 38 000 zł, umowa zawarta w dniu 1.09.2021 r. na okres 90 miesięcy z oprocentowaniem zmiennym rocznym 7,2%, prowizją od kwoty pożyczki w wysokości 3 800 zł (tj. 10%), opłatą przygotowawczą w wysokości 100 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,94%, całkowita kwota do zapłaty wynosi 53 192,93zł, całkowity koszt pożyczki wynosi 15 192,93 zł (w tym kwota odsetek 11 292,93zł), a kwota raty miesięcznej wynosi 547,70 zł.


9) Getin Bank

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 22,4%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 31 300 zł, całkowita kwota do zapłaty 60 876 zł, oprocentowanie zmienne 9,49%, całkowity koszt kredytu 29 576 zł (w tym: prowizja 5 226,11 zł, odsetki  17 288,76 zł, koszt ubezpieczenia 7 061,13 zł), 89 miesięcznych rat równych w wysokości po 684 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.11.2021r. na reprezentatywnym przykładzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Promocja: Zwrot wydatków do 10 000 zł w Mastercard
Promocje bankowe
author
Patryk Byczek
16 sierpnia 2018

Promocja: Zwrot wydatków do 10 000 zł w Mastercard

Ile kosztuje akademik w Opolu?
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
06 września 2019

Ile kosztuje akademik w Opolu?

Kredyt hipoteczny Pekao S.A.
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
10 marca 2019

Kredyt hipoteczny Pekao S.A.

Kredyt konsolidacyjny Olkusz
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
10 lipca 2022

Kredyt konsolidacyjny Olkusz

PKO BP w Ostródzie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
26 września 2019

PKO BP w Ostródzie

PBS Bank – kody SWIFT/BIC oraz IBAN
Banki
author
Dominika Sobieraj
01 grudnia 2018

PBS Bank – kody SWIFT/BIC oraz IBAN

Porównaj