O nas

author
Dominika Byczek
16 lipca 2018

Zadłużenia.com to portal stworzony dla tych, którzy poszukują sprawdzonych źródeł informacji oraz niezależnych rankingów porównujących różne oferty finansowe. To miejsce, gdzie każdy, niezależnie od swojej sytuacji finansowej, znajdzie wsparcie i rozwiązania prezentowane przez ekspertów. Naszą misją jest dostarczanie wiarygodnych i rzetelnych danych, które pomogą naszym użytkownikom w podejmowaniu najlepszych decyzji dotyczących pożyczek online, kredytów przez Internet oraz innych produktów finansowych.

Eksperci Zadłużenia.com: Wiedza, Doświadczenie, Zaufanie

Naszą siłą są również nasi eksperci, którzy pracują nad dostarczaniem najnowszych informacji i analiz rynku finansowego. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić użytkownikom najbardziej aktualne dane i rekomendacje, co sprawia, że zadłużenia.com to miejsce, na które można liczyć w kwestiach finansowych, w szczególności podczas poszukiwania finansowania, np.: pożyczek bez zaświadczeń.

Eksperci zadłużenia.com

Autorami artykułów opublikowanych na naszej stronie są:

 • Patryk Byczek, ekspert finansowy, redaktor naczelny portalu, absolwent bezpieczeństwa narodowego na Uniwersytecie Gdańskim, z zadłużenia.com związany od 2015 roku,
 • Dominika Byczek, ekspertka finansowa, autorka większości rankingów finansowych (np.: pożyczki na dowód), specjalistka od języka polskiego, magister filologii polskiej oraz gedanistyki na Uniwersytecie Gdańskim, z zadłużenia.com związana od 2014 roku,
 • Halszka Gronek, dziennikarka i socjolożka, absolwentka dwóch kierunków na Uniwersytecie Gdańskim, na stronie zadluzenia.com autorka wielu praktycznych poradników,
 • Natalia de Ridder-Narloch, absolwentka renomowanego kierunku International Business na Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, zdobyła doświadczenie także na dwóch uznanych francuskich uczelniach biznesowych, SKEMA Business School oraz EDHEC Business School,
 • Aleksandra Gościnna, ekspertka w dziedzinie finansów osobistych, magister filologii polskiej na Uniwersytecie Gdańskim, wieloletnia redaktor naczelna portalu, autorka popularnych wpisów rankingowych jak pożyczki z komornikiem,
 • Aneta Jankowska, dziennikarka, magister dziennikarstwa na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego,
 • Dorota Grycko, specjalistka od artykułów bankowych, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Gdańskim, z zadłużenia.com związana od początku 2021 roku,
 • Alicja Hirsekorn, specjalistka od prawa konsumenckiego, prawniczka, ukończyła studia prawnicze na uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu,
 • Katarzyna Wasiłowska, ekspertka od researchu, magister filologii polskiej na Uniwersytecie Gdańskim,
 • Julia Wierciło, ekspertka finansowa, z zadłużenia.com związana od 2022 roku,
 • Tomasz Jurczak, dziennikarz i redaktor serwisów biznesowych, specjalista w tematyce bankowości, cyberbezpieczeństwa i IT, z portalem zadluzenia.com współpracował w 2019 roku,
 • Emilia Łobińska-Szyc, radca prawny, członkini Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku.

Weryfikacją prawną najważniejszych wpisów na stronie zajmuje się natomiast Kornel Siwiec, prawnik i jednocześnie założyciel porównywarki finansowej zadłużenia.com.

Kornel Siwiec

Kornel Siwiec – założyciel portalu zadłużenia.com

Absolwent studiów prawniczych na Uniwersytecie Gdańskim. Przez blisko 10 lat swojej kariery pracował jako ekspert finansowy w renomowanych bankach: GE Money Bank, Banku BPH oraz Alior Bank, zdobywając cenne doświadczenie w sektorze finansowym. Jego pasja do ciągłego rozwoju zawodowego w dziedzinie finansów doprowadziła go do ukończenia Podyplomowych Studiów Menedżerskich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz Lean Six Sigma Black Belt na Politechnice Gdańskiej. Współpracował również w ramach Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości (AIP) w Sopocie, gdzie rozwijał pierwsze projekty biznesowe.

Jego umiejętność dzielenia się wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie finansów przyczyniła się do wsparcia wielu początkujących przedsiębiorstw oraz do założenia własnej działalności – portalu zadłużenia.com, który od 2012 roku dostarcza cenne informacje i narzędzia dla osób zainteresowanych finansami.

Prywatnie pasjonuje się zdrowym trybem życia, aktywnym spędzaniem czasu i grą w tenisa. Ponadto od lat wspiera charytatywnie inicjatywy społeczne, w szczególności poprzez portal siepomaga.pl, na którym suma wpłat wynosi już niemal 25 000 zł: https://www.siepomaga.pl/www-zadluzenia-com.

Historia portalu zadluzenia.com

Portal zadluzenia.com został założony 12 grudnia 2012 roku, dokładnie wtedy napisaliśmy pierwszy artykuł informujący o starcie nowego portalu zadluzenia.com, gdzie opisywaliśmy nasz pomysł na nowopowstałą stronę. Jednym z pierwszych rankingów, który stworzyliśmy, był ranking kredytów dla zadłużonych. Początkowo na portalu pracowało zaledwie dwóch redaktorów, ale zespół szybko powiększył się i wzbogacił o ekspertów.

Historia portalu zadluzenia.com

W 2018 roku zostaliśmy zaproszeni do radia jako eksperci w dziedzinie finansów. Jedna z naszych redaktorek, Dominika Byczek, wystąpiła wtedy w porannym magazynie ekonomicznym “Pieniądz nie śpi” Jedynki – Programu 1. Polskiego Radia. Audycję Mariusza Gzyla z udziałem naszej redaktorki, Dominiki Byczek (występującej jeszcze wtedy pod panieńskim nazwiskiem – Sobieraj) odsłuchać można do dziś na stronie Polskiego Radia: https://jedynka.polskieradio.pl/artykul/2167007,Pieniądz-nie-śpi-13-lipca-godz-0505.

W 2019 roku portal zadluzenia.com był patronem medialnym Kongresu Consumer Finance, podczas którego eksperci debatowali na temat zagrożeń sektora, największych wyzwań branży pożyczkowej oraz najnowszych regulacji i mądrego wykorzystania innowacyjnych technologii (zobacz naszą relację z Kongresu Consumer Finance 2019). Na tym wydarzeniu naszej redaktorce udało się również przeprowadzić wywiad z prof. Leszkiem Pawłowiczem.

Dlaczego zadłużenia.com? Geneza nazwy portalu

“Nasza nazwa, zadłużenia.com, odzwierciedla nasze zaangażowanie w pomaganie osobom z różnymi potrzebami finansowymi. Bez względu na to, czy szukasz rozwiązania na swoje istniejące zadłużenia, czy też poszukujesz sposobu na rozpoczęcie nowego etapu finansowego życia, nasza strona jest tutaj, aby Ci pomóc. Dlatego, jeśli zastanawiasz się, gdzie znaleźć najlepsze pożyczki, odpowiedź jest prosta – najlepszych pożyczek szukaj na zadluzenia.com” – tłumaczy założyciel strony zadluzenia.com, Kornel Siwiec.

Zadłużenia.com: Pożyczki. Kredyty. Porównywanie ofert

Na zadluzenia.com prezentujemy głównie rankingi kredytów i pożyczek, które można zaciągnąć przez Internet. Wszystkie prezentowane na stronie oferty są bezpieczne i oferowane przez banki i firmy pożyczkowe nadzorowane przez KNF (Komisję Nadzoru Finansowego). Nasze rankingi przygotowujemy na podstawie kryteriów mających największe znaczenie dla Klientów, takich jak: oprocentowanie, RRSO, okres spłaty czy dostępna kwota kredytu lub pożyczki. Wszystkie oferty są na bieżąco aktualizowane przez ekspertów, dzięki czemu Klient może mieć pewność, że na stronie prezentowane są odpowiednie parametry danego produktu finansowego.

Ponadto nasza platforma udostępnia również intuicyjną porównywarkę, dzięki której każdy może szybko i sprawnie zestawić ze sobą różne oferty dostępne na rynku. W celu skorzystania z naszej porównywarki, wystarczy wybrać interesującą Cię ofertę i kliknąć “dodaj do porównania”. Możesz to zrobić dla wielu ofert, aby sprawdzić, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Następnie, przejdź do sekcji “porównaj”, gdzie znajdziesz pełny zestawienie wszystkich wybranych ofert. Dzięki tej funkcji proces wyboru odpowiedniego produktu staje się wyjątkowo prosty. W jednym miejscu masz dostęp do kluczowych informacji, które pomogą Ci dokładnie ocenić, która oferta jest najlepsza dla Ciebie. Zobacz także nasz poradnik tłumaczący, jak działa nasza porównywarka.

Co możesz znaleźć na portalu zadluzenia.com?

Nasz portal prezentuje wiarygodne i zweryfikowane informacje na temat finansów. Poza rankingami kredytów i pożyczek znajdziesz u nas także rzetelne i cenne artykuły poradnikowe i informacyjne, przygotowywane przez ekspertów w dziedzinie finansów osobistych i firmowych. Monitorujemy również sektor finansowy, aby dostarczać naszym czytelnikom bieżące informacje o wydarzeniach w firmach pożyczkowych i bankach. Na naszej stronie znajdziesz szeroką gamę informacji i narzędzi, które pomogą Ci w zarządzaniu finansami oraz wybieraniu najlepszych produktów finansowych. W szczególności znajdziesz u nas:

 1. Rankingi pożyczek. Nasze rankingi pożyczek obejmują chwilówki, pożyczki na raty i wiele innych bardziej szczegółowych ofert, na przykład ograniczonych wiekiem czy kwotą. W naszych rankingach prezentujemy najlepsze oferty, uwzględniając korzystne warunki, okresy spłaty, RRSO i inne istotne kryteria, które mogą pomóc Ci dokonać dobrego wyboru pożyczki dostosowanej do Twoich potrzeb.
 2. Rankingi kredytów. Dla tych, którzy poszukują kredytów, oferujemy rankingi różnych rodzajów kredytów, w tym kredytów konsolidacyjnych, kredytów gotówkowych i kredytów dla firm. Pomagamy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie finansowe, które spełni Twoje potrzeby.
 3. Poradniki finansowe. Nasze poradniki finansowe dostarczają cennych wskazówek, na przykład jak zwiększyć swoją zdolność kredytową, zarządzać budżetem i podejmować mądre decyzje finansowe.
 4. Artykuły “krok po kroku”. Prezentujemy praktyczne instrukcje, które krok po kroku pomogą Ci w codziennych finansowych wyzwaniach, takie jak zmiana limitu przelewu w danym banku czy instrukcja zamknięcia konta bankowego.
 5. Poradniki dla dłużników. Jeśli borykasz się z problemami zadłużenia, oferujemy różnego rodzaju eksperckie poradniki, które pokazują na przykład jak wyjść z długów i uniknąć pułapki spirali zadłużenia.
 6. Informacje eksperckie o egzekucji komorniczej. Oferujemy kompleksowe informacje prawne na temat procesu egzekucji komorniczej, w tym ile może zająć komornik lub w jakim banku komornik nie zajmie konta, pomagając Ci zrozumieć swoje prawa i obowiązki.
 7. Promocje bankowe i pozabankowe. Przedstawiamy szczegółowe informacje o aktualnych promocjach oferowanych zarówno przez banki, jak i instytucje pozabankowe, abyś w jak najlepszy sposób mógł zarządzać swoimi finansami.
 8. Narzędzia pomagające zarządzać finansami, czyli w szczególności nasz autorski kalkulator sesji Elixir, który pomaga obliczyć, kiedy dojdzie przelew oraz narzędzie prezentujące kwotę słownie.

Co możesz znaleźć na portalu zadluzenia.com

Media o nas

Nasze artykuły zyskały uznanie w renomowanych serwisach finansowych, takich jak Poradnik Przedsiębiorcy, Forsal, wGospodarce i WPFinanse. Dzięki naszym treściom zapewniamy wartościową wiedzę i ekspertyzy w dziedzinie finansów, dostarczając czytelnikom informacji na temat pożyczek, kredytów oraz sposobów walki z zadłużeniem.

Publikacja naszych tekstów w tak renomowanych serwisach to dla nas ogromne wyróżnienie i jednocześnie potwierdzenie, że nasza praca ma znaczenie i wartość dla szerokiej społeczności zainteresowanej finansami. Wierzymy w transparentność i profesjonalizm, dlatego każdy artykuł i ranking, który prezentujemy, jest starannie przygotowany przez naszych ekspertów. Nasza strona to nie tylko źródło informacji, to także narzędzie, które pomaga naszym użytkownikom osiągnąć stabilność finansową i dokonywać świadomych wyborów. Jeśli zastanawiasz się, gdzie znaleźć najlepsze rozwiązania finansowe, odpowiedź jest prosta – najlepsze oferty znajdziesz właśnie na Zadłużenia.com.

Podobne artykuły

Kasa Stefczyka Kluczbork
Oddziały
author
Julia Wierciło
13 marca 2024

Kasa Stefczyka Kluczbork

Umowa na czas określony a kredyt
Poradniki kredytowe
author
Halszka Gronek
10 marca 2020

Umowa na czas określony a kredyt

Klienci Alior Banku płacą smartfonem co sekundę
Aktualności
author
Dominika Byczek
08 listopada 2019

Klienci Alior Banku płacą smartfonem co sekundę

Ile zarabia kosmetyczka?
Bez kategorii
author
Sandra Tessmer
11 października 2019

Ile zarabia kosmetyczka?

Chwilówki Żółkiewka
Chwilówki w miastach
author
Patryk Byczek
12 lutego 2022

Chwilówki Żółkiewka

Porównaj