Pożyczki Tomaszów Mazowiecki

Pożyczki Tomaszów Mazowiecki

author
Aleksandra Gościnna
22 stycznia 2022

Poszukujesz taniej pożyczki w Tomaszowie Mazowieckim? Przygotowaliśmy ranking z najlepszymi ofertami pożyczek online przez Internet.  Najwyższa kwota, o jaką możemy się ubiegać to aż 200 000 zł, a spłatę rozłożyć można na nawet 10 lat. Czas oczekiwania na pieniądze jest niesamowicie krótki.

Pożyczki Tomaszów Mazowiecki – ranking

Pożyczka Tomaszów Mazowiecki – parametry:

Kwota pożyczki:od 300 do 200 000 zł
Spłata:od 1 do 120 miesięcy
Jakie firmy:Kasa Stefczyka, SuperGrosz, Bancovo
Wymagane dokumenty:dowód osobisty
Weryfikacja BIK:tak
Oprocentowanie:od 6,99%
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki Tomaszów Mazowiecki – ranking
  2. Dla kogo pożyczka w Tomaszowie Mazowieckim?
  3. Wymagane dokumenty
  4. Jak otrzymać pożyczkę w Tomaszowie Mazowieckim?
  5. Czy warto brać szybką pożyczkę w Tomaszowie Mazowieckim?
  6. Adresy firm pożyczkowych - Tomaszów Mazowiecki
  7. Przykłady reprezentatywne
Zwiń spis treści

Najlepsze pożyczki w Tomaszowie Mazowieckim

Starając się o pożyczki pozabankowe, nie ma konieczności obawiania się o zbędne formalności. Klienci są weryfikowani dużo szybciej, niż w przypadku weryfikacji bankowej. Firmy pożyczkowe rezygnują czasami nawet z weryfikacji Klientów w rejestrach zadłużonych, dlatego ofertami interesują się także osoby, które poszukują pożyczek bez baz.

Aby otrzymać finansowanie wystarczy posiadać dowód osobisty, konto w banku oraz telefon komórkowy. Z tego powodu produkty te bywają nazywane pożyczkami na dowód. Nic więc dziwnego, że popularność tych pożyczek stale rośnie.

W niektórych firmach pożyczkowych finansowanie uzyskają również osoby z niskimi zarobkami. Na pieniądze mogą liczyć także osoby z zadłużeniami lub negatywna historią kredytową.

Pożyczki pozabankowe to w pełni kredyt online, są jednak dostępne także w stacjonarnych placówkach.

Zestawienie przygotowane dla miasta Tomaszów Mazowiecki na rok 2022.

Dla kogo pożyczka w Tomaszowie Mazowieckim?

Jak wiadomo, żeby otrzymać pożyczkę pozabankową lub pożyczki na raty, należy spełniać oczekiwania danego pożyczkodawcy. W każdej firmie kryteria są różne kryteria, według których podejmowana jest decyzja o przyznaniu pożyczki.

W większości firm pożyczkę może otrzymać osoba, która:

– ma 21 lat (w niektórych firmach jest wymagany niższy wiek),

– posiada polskie obywatelstwo,

– posiada nieograniczone zdolności do czynności prawnych,

– ma ważny dowód osobisty,

– posiada dowód osobisty,

– ma własne konto w banku.

Większość firm pozabankowych udziela także pożyczki dla zadłużonych.

Wymagane dokumenty

Wszystkie firmy wymagają koniecznie dowodu osobistego. Ten dokument jest niezbędny do wypełnienia wniosku pożyczkowego. Ważne, aby dowód należał do nas i był aktualny.

Rzadko zdarza się, aby pożyczkodawca wymagał od swoich Klientów wyciągów z konta lub zaświadczenia o zatrudnieniu. Zwykle wystarczy oświadczenie o dochodach, czyli informacja o kwocie i źródle miesięcznych dochodów. Pożyczki pozabankowe to absolutne minimum formalności. Nie bez powodu tego typu oferty nazywamy także pożyczkami bez zaświadczeń.

W firmach pozabankowych znaleźć można wiele ofert pożyczkowych, które są dużo łatwiej dostępne niż kredyty w banku. Niektórzy pożyczkodawcy udzielają finansowania także osobom, które nie uzyskują dochodów z tytułu zatrudnienia. W tym przypadku brane są pod uwagę np. dochody otrzymywane w ramach świadczeń. Pożyczki na 500 plus stają się coraz popularniejsze.

Jak otrzymać pożyczkę w Tomaszowie Mazowieckim?

Aby otrzymać pożyczkę online w Tomaszowie Mazowieckim, musimy:

1. Robimy rozeznanie w ofertach i wybieramy najlepszą.

2. Rozpoczynamy proces wnioskowania.

3. Uzupełniamy wniosek.

4. Podajemy informacje o dochodach i podstawowe dane.

5. Uzupełniamy wniosek danymi z dowodu.

4. Czekamy na decyzję.

5. Jeśli decyzja jest pozytywna, to oczekujemy na przelew.

W Tomaszowie Mazowieckim możemy również otrzymać pożyczkę w placówce lokalnej. W tym celu należy udać się do placówki pożyczkodawcy w godzinach otwarcia. Decyzję kredytową otrzymamy od ręki.

W Tomaszowie Mazowieckim można skorzystać z usługi wizyty pracownika terenowego firmy Provident – pożyczkę otrzymamy wtedy we własnym domu.

Mieszkasz w Tomaszowie Mazowieckim? Sprawdź najlepsze:

Chwilówki Tomaszów Mazowiecki – darmowe pożyczki

Kredyt gotówkowy Tomaszów Mazowiecki – minimum formalności

Kredyt konsolidacyjny Tomaszów Mazowiecki – niska rata

Kredyt hipoteczny Tomaszów Mazowiecki – ranking

Czy warto brać szybką pożyczkę w Tomaszowie Mazowieckim?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, trzeba ocenić zdolność kredytową i oczekiwania każdego Klienta. Do największych atutów szybkich pożyczek zaliczamy dużą dostępność ofert darmowych. Są to pożyczki, przy których oddajemy tylko tyle, ile pożyczyliśmy. Darmową pożyczkę możemy otrzymać w wielu firmach pozabankowych w Polsce.

Z szybkich pożyczek zwykle korzystają osoby, które “na szybko” potrzebują pieniędzy. Należy jednak zaznaczyć, że pieniądze nie są wypłacane w gotówce, zawsze otrzymujemy je przelewem na konto. Nie ma na to wpływu nawet fakt, czy w Tomaszowie Mazowieckim znajduje się placówka wybranego pożyczkodawcy.

Zaletą wypłat na konto jest krótki czas oczekiwania na finansowanie. Pieniądze zwykle pojawiają się w ciągu 15 minut – i nawet w środku nocy. Szybkie pożyczki to dodatkowe środki, które możemy wydać w dowolnym momencie i na dowolny cel.

Jak bezpiecznie wziąć pożyczkę? Zasady bezpieczeństwa

Jesteś mieszkańcem Tomaszowa Mazowieckiego i potrzebujesz szybko gotówki? Pamiętaj o podstawowych zasadach bezpieczeństwa:

1. Wybieraj tylko oferty z pewnych źródeł. Upewnij się, że firma pożyczkowa wpisana jest do Rejestru instytucji pożyczkowych prowadzonego przez KNF.
2. Omijaj serwisy z ogłoszeniami pożyczek prywatnych.
3. Unikaj ofert, w których wymagany jest zastaw nieruchomości lub ruchomości.
4. Jeśli masz wątpliwości co do warunków umowy, to skontaktuj się z prawnikiem.
5. Nie podpisuj umowy, której nie jesteś pewien.
6. Sprawdź, czy wysokość miesięcznej raty nie obciąży za mocno Twojego budżetu.
7. Nie wpłacaj pieniędzy wyłącznie na sprawdzanie lub wysyłanie wniosku.
8. Uważaj na oszustów, którzy podają się za firmy pożyczkowe.
9. Zastanów się, czy na pewno musisz wziąć pożyczkę.

Warto pamiętać o tym, aby nie pobierać pożyczek na spłatę innych zadłużeń, gdyż w ten sposób łatwo wpaść w spiralę zadłużenia. Sposobem na uniknięcie długów może być natomiast kredyt oddłużeniowy.

Adresy firm pożyczkowych - Tomaszów Mazowiecki

Większość ofert dostępna jest przez Internet. W Tomaszowie Mazowieckim znajdziemy jednak także stacjonarne placówki pożyczkodawców. Poniżej znajdziecie aktualne adresy:

a) Fines
Adres: plac Tadeusza Kościuszki 13, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

b) Provident
Adres: Tkacka 4, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

c) Pożyczka OKAY
Adres: plac Tadeusza Kościuszki 5A, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

d) Andrzej Pożyczka Biuro Rachunkowe
Adres: Polskiej Organizacji Wojskowej 5, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

e) Kasa Stefczyka
Adres: ul. Pl. Kościuszki 13, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

Pożyczki Tomaszów Mazowiecki – podsumowanie

1. Pożyczkę w Tomaszowie Mazowieckim otrzymać można w bankach i firmach pozabankowych.
2. Najwyższa kwota pożyczki to 200 000 zł.
3. Maksymalny okres spłaty to 120 miesięcy (10 lat).
4. Pożyczki są dostępne także dla ludzi z negatywną historią kredytową.
5. Pieniądze przeznaczyć można na dowolny cel.
6. Większość firm oferuje zdalny proces pożyczkowy.
7. Minimum zaświadczeń.
8. Wypłaty na konto bankowe.
9. Do złożenia wniosku potrzebne są dane z dowodu osobistego.
10. Pieniądze już w ciągu 1 dnia na koncie.

Przykłady reprezentatywne

1) Kasa Stefczyka

Przykład reprezentatywny z dnia 26.02.2021 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 78 840 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją: 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 6%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 6,22%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 955,05 zł oraz ostatnia, 107. rata: 954,76 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 102 190,06 zł, w tym odsetki: 23 190,06 zł.


2) Smartney

Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 17,58%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 20 000,73 zł, całkowita kwota do zapłaty 31 298,24 zł, oprocentowanie zmienne 10,5%, całkowity koszt kredytu 11 297,51 zł (w tym: prowizja 3 240,12 zł, odsetki 8 057,39 zł), 70 miesięcznych równych rat po 440,86 zł, ostatnia rata wyrównująca 438,04 zł. Kalkulacja na dzień 10.01.2022 r.

Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Korzystna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 36,66%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 9 650,88 zł, całkowita kwota do zapłaty 15 896,10 zł, oprocentowanie zmienne 11,5%, całkowity koszt kredytu 6 245,22 zł (w tym: prowizja 3 445,36 zł, odsetki 2 799,86 zł), 40 miesięcznych równych rat po 387,78 zł, ostatnia rata wyrównująca 384,90 zł. Kalkulacja na dzień 05.01.2022 r.


3) Bancovo

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich wynosi 60,54 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.681,85 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.932,95 zł, oprocentowanie stałe 9,26%, całkowity koszt kredytu 4.251,10 zł (w tym: prowizja 3.094,31 zł, odsetki 1.156,79 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości po 248,21 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.


4) Sponto

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego wynosi: 101,75%. Całkowita Kwota Pożyczki (bez kredytowanych kosztów) wynosi: 5700 zł; oprocentowanie zmienne w skali roku: 7,2 %; czas obowiązywania umowy: 30 miesięcy; wysokość miesięcznych równych rat: 417,00 zł oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 382,11 zł; Całkowita Kwota do Zapłaty: 12 475,11 zł; Całkowity Koszt Pożyczki 6 775,11 zł (w tym: odsetki 1 075,11 zł, prowizja 5 700,00 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 07.07.2021 r.


5) SuperGrosz

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 53,64% dla całkowitej kwoty pożyczki 4 500 PLN, czas obowiązywania umowy 35 miesięcy, spłata w 35 ratach miesięcznych po 229,56 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 11.5% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 3 534,75 zł, w tym: prowizja 2 298,69 zł, odsetki 1 236,06 zł. Całkowita kwota do zapłaty 8 034,75 zł (stan na dzień 14.01.2022).

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 106,64% dla całkowitej kwoty pożyczki 6 500 PLN, czas obowiązywania umowy 32 miesięcy, spłata w 32 ratach miesięcznych po 473,65 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 11.5% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 8 656,75 zł, w tym: prowizja 6 500,00 zł, odsetki 2 156,75 zł. Całkowita kwota do zapłaty 15 156,75 zł (stan na dzień 14.01.2022).

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 15,35% dla całkowitej kwoty pożyczki 6 500 PLN, czas obowiązywania umowy 38 miesięcy, spłata w 38 ratach miesięcznych po 213,90 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 11.5% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 1 628,00 zł, w tym: prowizja 285,57 zł, odsetki 1 342,43 zł. Całkowita kwota do zapłaty 8 128,00 zł (stan na dzień 14.01.2022).


6) Provident

Reprezentatywny przykład dla Pożyczki Dopasowanej tygodniowej w Gotówce: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 159,09% całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4 200 zł, całkowita kwota do zapłaty 6 984,59 zł, oprocentowanie stałe 7,2%, całkowity koszt kredytu 2 784,59 zł (w tym: prowizja 1 229,70 zł, opłata przygotowawcza 40 zł, opłata za elastyczny plan spłat 1 229,71 zł, odsetki 285,18 zł), 60 tygodniowych rat równych w wysokości 116,41 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 29.09.2021 na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Dopasowanej.

Reprezentatywny przykład dla Pożyczki Dopasowanej miesięcznej w Gotówce / na Konto: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 125,11% całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 5 366,59 zł, oprocentowanie stałe 7,2%, całkowity koszt kredytu 2 366,59 zł (w tym: prowizja 1 027,89 zł, opłata przygotowawcza 40 zł, opłata za elastyczny plan spłat 1 027,90 zł, odsetki 270,80 zł), 18 miesięcznych rat równych w wysokości 298,15 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 29.09.2021 na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Dopasowanej.

Reprezentatywny przykład dla Pożyczki Samoobsługowej: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 124,76%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3600 zł, całkowita kwota do zapłaty 6420,78 zł, oprocentowanie stałe 7,2%, całkowity koszt kredytu 2820,78 zł (w tym: prowizja za udzielenie pożyczki 1729,80 zł, opłata za plan komfort 741,24 zł, odsetki 349,74 zł), 18 miesięcznych równych rat w wysokości 356,71 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 29.09.2021 na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Samoobsługowej.


7) Wonga

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 75,08%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000 zł, całkowita kwota do zapłaty 5115,53 zł, oprocentowanie zmienne 7,2%, całkowity koszt kredytu 2115,53 zł (w tym: prowizja 1749,90 zł, odsetki 365,63 zł), 23 miesięczne raty równe 213,09 zł i ostatnia rata 214,46 zł. Dane aktualne na dzień 07.08.2020 r.


8) Hapi Pożyczki

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,80%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 15.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 17.268,00 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 2.268,00 zł (w tym: prowizja 1.701,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata przygotowawcza 567,00 zł), 36 miesięcznych rat: 35 pierwszych miesięcznych równych rat w wysokości po 479,67 zł., ostatnia 36 miesięczna rata w wysokości 479,55 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Długoterminowej.


9) Gotówkovo.pl

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich wynosi 60,54 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.681,85 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.932,95 zł, oprocentowanie stałe 9,26%, całkowity koszt kredytu 4.251,10 zł (w tym: prowizja 3.094,31 zł, odsetki 1.156,79 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości po 248,21 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.


10) Finzmo

Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 1926,41%. RRSO dla reprezentatywnego przykładu wynosi 78,07%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 4 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 7 718,63 zł, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie, całkowity koszt kredytu 3 718,63 zł (w tym: prowizja 3 182,61 zł, odsetki 536,02 zł), 30 miesięczne raty, spłata w 30 ratach miesięcznych po 258,62 zł każda rata. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021 r.


11) Santander Consumer Bank

Dla kredytu gotówkowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 01.09.2021 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu: 7,20% , całkowity koszt kredytu: 4710,87 zł obejmuje: prowizję: 1 153,57 zł, odsetki: 3 557,3 zł, opłatę za wypłatę gotówki przelewem na rachunek bankowy Klienta: 0 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 10,33%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 21 964,08 zł; czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 26 674,95 zł; wysokość 47 miesięcznych równych rat 555,73 zł, ostatnia rata w wysokości 555,64 zł. W przypadku skorzystania przez konsumenta z usługi dodatkowej PUB, do wysokości raty kredytu doliczana jest opłata w kwocie 11,99 zł.


12) Getin Bank

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 22,4%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 31 300 zł, całkowita kwota do zapłaty 60 876 zł, oprocentowanie zmienne 9,49%, całkowity koszt kredytu 29 576 zł (w tym: prowizja 5 226,11 zł, odsetki  17 288,76 zł, koszt ubezpieczenia 7 061,13 zł), 89 miesięcznych rat równych w wysokości po 684 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.11.2021r. na reprezentatywnym przykładzie.


13) Alior Bank

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) „Pierwszej pożyczki” wynosi 6,06%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 8300 zł; całkowita kwota do zapłaty: 8991,03 zł; oprocentowanie stałe: 5,9%; całkowity koszt pożyczki: 691,03 zł, w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 691,03 zł; 32 miesięczne raty, w tym 31 równych rat w wysokości 280,98 zł, ostatnia rata: 280,65 zł. Kalkulacja została dokonana na 1.10.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.


14) SolCredit

Solcredit pomaga znaleźć najlepsze oferty kredytowe od większości pożyczkodawców na rynku, z możliwością spłaty od 91 do 120 dni, maksymalne RRSO wynosi 1926,41%. Na przykład, w przypadku pożyczki w wysokości 2000zł na spłatę w ciągu 91 dni, opłaty będą miały wysokość 686,97zł, całkowita płatność wyniesie 2686,97zł; RRSO 501,22%. Solcredit nigdy nie naliczy opłaty za korzystanie z naszych usług. Dokładny koszt pożyczki jest zależny od indywidualnego wniosku. Zawsze otrzymasz pełną i precyzyjną informację o wysokości RRSO i wszystkich dodatkowych kosztach przed zawarciem umowy o pożyczkę. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

PKO BP w Orzyszu
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
14 września 2019

PKO BP w Orzyszu

Expander w Legnicy
Wpisy
autor wpisu
m_szydlowski
27 stycznia 2015

Expander w Legnicy

Bank Pekao w Złotowie
Oddziały
author
Patryk Byczek
14 sierpnia 2019

Bank Pekao w Złotowie

Czy komornik pracuje w niedziele?
Dla zadłużonych
author
Dominika Sobieraj
22 sierpnia 2018

Czy komornik pracuje w niedziele?

Getin Noble Bank – NIP, REGON, KRS i dane adresowe
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
01 grudnia 2018

Getin Noble Bank – NIP, REGON, KRS i dane adresowe

Porównaj