Kredyt dla zadłużonych

Kredyt dla zadłużonych

Obecnie prawie 3 mln Polaków ma niespłacone długi. Kredyty dla zadłużonych są jednak dostępne w wielu firmach pożyczkowych, akceptujących zadłużenia widniejące w rejestrach dłużników. Zobacz najlepsze oferty i dowiedz się, w jaki sposób pomagamy w uzyskaniu kredytu dla zadłużonych.

author
Autor
Dominika Byczek
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.
author
Ekspert finansowy
Łukasz Guzek
Sprawdzone przez eksperta
author
Ekspert finansowy
Ekonomista, absolwent Kolegium Ekonomicznego UG oraz Wydziału Zarządzania UG. Ukończył Studia Doktoranckie z Ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim. Wieloletni Członek Rady Wydziału Ekonomicznego UG. Praktyk i wykładowca akademicki.
author
Prawnik
Kornel Siwiec
Weryfikacja prawna
Prawnik, absolwent wydziału prawa na Uniwersytecie Gdańskim. Doświadczenie zawodowe zdobywał w trójmiejskich kancelariach prawnych. Ukończył Podyplomowe Studia Menedżerskie na UG oraz studia Lean Six Sigma Black Belt na Politechnice Gdańskiej.

Ranking kredytów dla zadłużonych – maj 2024

Ostatnia aktualizacja 22.05.2024
Ranking tworzony według najczęściej wybieranych ofert

Opiekun rankingu

Kornel Siwiec

Kornel Siwiec Założyciel porównywarki finansowej zadłużenia.com. Ekspert finansowy, prawnik, absolwent ekonomicznych studiów podyplomowych. Znawca rynku pożyczkowego od 12 lat.

Więcej treści od autora

Jak stworzyliśmy nasz ranking kredytów dla zadłużonych?

Specjalnie dla was, na zadłużenia.com, przygotowaliśmy ranking najlepszych kredytów dla osób zadłużonych. Nasza ekipa ekspertów od 12 lat skupia się na selekcjonowaniu najatrakcyjniejszych produktów finansowych, zawsze wychodząc naprzeciw waszym oczekiwaniom. W tym rankingu znajdziecie tylko te oferty pożyczkowe, które są całkowicie bezpieczne i mają zielone światło od Komisji Nadzoru Finansowego.

Spis treści:

 1. Ranking kredytów dla zadłużonych – maj 2024
 2. Kilka najważniejszych informacji z tekstu
 3. Pomagamy w uzyskaniu najlepszego kredytu dla zadłużonych
 4. Jak wziąć kredyt dla zadłużonych?
 5. Kredyt dla zadłużonych z zadłużenia.com
 6. Jak rozumieć pojęcie "kredyt dla zadłużonych"?
 7. Czy banki naprawdę udzielają kredytów dla zadłużonych?
 8. Najczęstsze pytania i odpowiedzi
Zwiń spis treści

Kilka najważniejszych informacji z tekstu

 1. Kredyt dla zadłużonych to rodzaj produktu finansowego, który mogą otrzymać także osoby z problemem niespłaconych długów.
 2. Ranking kredytów dla zadłużonych prezentuje dostępne oferty w jednym miejscu i pozwala zapoznać się z ofertą finansową różnych kredytodawców.
 3. Dzięki ocenom i opiniom od prawdziwych użytkowników, nasze rankingi mogą być naprawdę pomocne przy wyborze najbardziej polecanego kredytu dla zadłużonych.
 4. Jeżeli potrzebujesz wyjaśnienia lub pomocy w wypełnieniu wniosku o kredyt, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji – mailowo, telefonicznie czy przez media społecznościowe.
 5. Pojęciem “kredyt dla zadłużonych” określa się również często oferty pożyczkowe, choć pod względem prawnym kredyty i pożyczki to różne pojęcia.

Pomagamy w uzyskaniu najlepszego kredytu dla zadłużonych

Na naszej stronie zapewniamy dostęp do najbardziej aktualnych i atrakcyjnych ofert kredytowych i pożyczkowych (w tym również kredytu konsolidacyjnego), specjalnie dostosowanych do osób posiadających zadłużenie. Nasi eksperci dokładnie badają i oceniają każdą ofertę, biorąc pod uwagę nie tylko RRSO, kwoty i okres spłaty, ale także elastyczność warunków oraz opinie dotychczasowych klientów. Produkty w naszych rankingach są oceniane przez realnych użytkowników (oceny nie są ustawiane przez nas, każde kliknięcie łapki w górę lub w dół przy ofercie realnie wpływa na jej ocenę na naszej stronie).

Dzięki temu rankingi, które prezentujemy, są nie tylko obiektywne, ale i rzeczywiście pomocne w podjęciu najlepszej decyzji finansowej. By porównać oferty, skorzystaj z naszej porównywarki kredytów i pożyczek. Wszystkie oferty wskazane w rankingu są w pełni bezpieczne, ponieważ współpracujemy tylko z wiarygodnymi i sprawdzonymi instytucjami finansowymi.

Parametry kredytu dla zadłużonych

 • wysoka kwota kredytu aż do 150 000 zł
 • dostępne oferty z oświadczeniem o dochodach
 • długi okres spłaty nawet do 120 miesięcy

Jak wziąć kredyt dla zadłużonych?

By ułatwić Ci wzięcie kredytu dla zadłużonych przez naszą stronę, przygotowaliśmy prostą grafikę, która pokazuje krok po kroku, co zrobić, by skorzystać z finansowania. By uzyskać kredyt gotówkowy lub kredyt konsolidacyjny za pośrednictwem naszej strony, zapoznaj się z krokami przedstawionymi poniżej.

Jak uzyskać kredyt dla zadłużonych przez zadłużenia.com

Kredyt dla zadłużonych z zadłużenia.com

Jako doradcy finansowi posiadający 12 lat doświadczenia w branży finansów online jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową pomoc w wyborze i uzyskaniu najlepszego kredytu dla zadłużonych. Zobacz, co jesteśmy w stanie Ci zaoferować:

Kompleksowa pomoc

Nasza redakcja gwarantuje Ci fachową pomoc w zakresie uzyskania kredytu. Możesz skontaktować się z nami poprzez e-mail, infolinię lub media społecznościowe.

Porównywarka ofert kredytowych

Oferujemy Ci również porównywarkę ofert finansowych – możesz dodać do porównania dowolnie wybrane propozycje z naszego rankingu.

Bezpieczny proces kredytowy

Czuwamy nad procesem kredytowym – przed udostępnieniem jakiejkolwiek oferty na naszej stronie najpierw sami przechodzimy cały proces udzielenia finansowania, by mieć pewność, że jest on bezpieczny.

Prosty wniosek przez Internet

Wnioski, do których można przejść bezpośrednio z naszej strony, są łatwe do wypełnienia nawet dla niezaawansowanego użytkownika Internetu, w 100% bez wychodzenia z domu. Jeżeli masz problem z wypełnieniem wniosku – jesteśmy tu, by Ci pomóc.

Jak rozumieć pojęcie "kredyt dla zadłużonych"?

Zazwyczaj termin “kredyt dla osób zadłużonych” odnosi się do pożyczki gotówkowej skierowanej do tych, którzy nie cieszą się wysoką zdolnością kredytową i borykają się z problemami ze spłatą swoich długów na czas, przy czym opóźnienia te zazwyczaj nie przekraczają 30 do 60 dni, w zależności od wymogów określonej instytucji finansowej. Warto jednak pamiętać, że ogólnie termin “zadłużenie” oznacza posiadanie jakichkolwiek zobowiązań finansowych, nie tylko tych, które są spłacane z opóźnieniem. Wnioski kredytowe zazwyczaj zawierają pytania nie tylko o fakt zadłużenia, ale także o kwotę zadłużenia, co ma znaczenie, ponieważ bank inaczej oceni długi rzędu kilku tysięcy, a inaczej kilkuset tysięcy złotych. Obecnie najbardziej zadłużona osoba w Polsce ma do spłaty niemal 84 miliony złotych – z takim długiem nie miałaby szans na kolejne finansowanie z powodu niskiej zdolności kredytowej.

Czy banki naprawdę udzielają kredytów dla zadłużonych?

To, jak banki pochodzą do kwestii zadłużenia, zależy tak naprawdę od ich indywidualnej polityki. Na stronach niektórych banków możemy znaleźć informacje o tym, jak interpretują one zadłużenia klienta widniejące na przykład w bazach dłużników. Prześledźmy wspólnie, co można znaleźć w oficjalnych przekazach banków:

 • mBank: “Negatywne wpisy w BIK-u mogą przekreślić szanse na kredyt lub przełożyć się na uzyskanie gorszych warunków finansowania. To, jak ostatecznie zostanie oceniony wniosek problematycznego klienta, zależy od skali i liczby opóźnień, ale też m.in. jego dochodów i scoringu BIK. Ten ostatni to ocena punktowa (od 0 do 100) wiarygodności kredytowej klienta, która jest określana w odniesieniu do innych kredytobiorców”
 • ING Bank Śląski: “W przypadku niskiej kwoty zaległości o krótkim terminie bank może być wyrozumiały i nie uzna opóźnienia na Twoją niekorzyść. Zanim jednak zaczniesz ubiegać się o kredyt, możesz zadbać o wykreślenie Twoich danych z rejestru BIK i postarać się o pozytywną historię kredytową”
 • Bank Millennium: “Dzięki pozytywnej historii kredytowej w BIK klienci mogą łatwiej uzyskać kredyt na finansowanie swoich potrzeb. Negatywna historia w BIK może mieć wpływ na ocenę wiarygodności klienta w instytucjach finansowych, może powodować wzrost kosztów kredytu, a nawet uniemożliwić jego otrzymanie”
 • Pekao SA: “Historia kredytowa pokazuje, jak w przeszłości dana osoba spłacała swoje zobowiązania, czy była w tym solidna i nie miała opóźnień w spłacie. Istotne jest to, że historia kredytowa wpływa również na zdolność kredytową. Jeśli masz wysoką zdolność kredytową, ale złą historię kredytową, możesz mieć problem z otrzymaniem kredytu. Warto zatem dbać o dobrą historię kredytową”

Kredyt gotówkowy dla zadłużonych online otrzymać w banku zatem można, ale jest szereg uwarunkowań decydujących o tym, czy rzeczywiście zostanie on nam przyznany. W produktach bankowych rzeczywista roczna stopa oprocentowania jest z reguły niższa niż w produktach pozabankowych, szczególnie jeżeli zaciągniemy korzystny kredyt lub skorzystamy z pomocy doświadczonego doradcy kredytowego przy wyborze najlepszej oferty dla nas.

Kredyt dla zadłużonych

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Osoba zadłużona, która nie posiada opóźnień w spłacie zobowiązań, otrzyma kredyt dla zadłużonych online nawet w banku. Osoby, które spóźniają się ze spłatą, mogą liczyć na kredyty dla zadłużonych bez zdolności kredytowej jedynie w firmach pożyczkowych, ponieważ mają niską zdolność kredytową. Im mniejsze są nasze zaległości w spłacie, tym większe mamy szanse na uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej.

Kredyt dla zadłużonych bez BIK jest dostępny w szczególności dla osób, które mają zadłużenia nieprzeterminowane, czyli długi spłacają na czas. Niewielkie opóźnienia w spłacie kredytów i pożyczek również bywają akceptowane w bankach podczas udzielania kredytu, ale jest to już zależne od indywidualnej polityki banku.

Kredyty dla zadłużonych możemy otrzymać wyłącznie w bankach. Na przykład ING Bank Śląski wprost informuje, że może udzielić kredytu osobie zadłużonej, o ile zadłużenie nie przekracza 30 dni lub jest jednorazowe. Udzielenie kredytu zależne jest więc od czasu zadłużenia. Wypłata kredytu realizowana jest z reguły na konto bankowe Klienta.

Okres kredytowania może być bardzo różny i wynosić od kilku miesięcy do nawet 120 miesięcy (10 lat). Warunki udzielonego kredytu zależą zawsze od zdolności kredytowej danej osoby wnioskującej o kredyt.

W firmach pożyczkowych często akceptowana jest samodzielna deklaracja o dochodach. Banki zwykle oczekują oficjalnych dokumentów potwierdzonych przez pracodawcę, ale istnieją wyjątki. Dokładne wymagania mogą się różnić, więc warto sprawdzić szczegóły w wybranej instytucji finansowej.

Zabezpieczenia kredytu dla osób zadłużonych zależą od wielu czynników, w tym od polityki danej instytucji finansowej i sytuacji finansowej kredytobiorcy. Aby uzyskać informacje dostosowane do swojego przypadku, najlepiej skontaktować się z doradcą kredytowym, który pomoże zrozumieć dostępne opcje i wymagania.

Źródła:

https://nbp.pl/wp-content/uploads/2022/09/Raport_BZGD_2016.pdf

https://forsal.pl/finanse/finanse-osobiste/artykuly/9301697,czy-obnizka-stop-procentowych-moze-zmniejszyc-dlugi-polakow.html 

https://www.linkedin.com/in/profesor-waldemar-rogowski-005316151/

https://mfinanse.pl/blog/negatywny-wpis-w-bik-u-a-kredyt-hipoteczny/

https://www.ing.pl/wiem/hipoteki/zla-historia-kredytowa-a-kredyt-na-mieszkanie

https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/wsparcie/splata-zobowiazan

https://www.pekao.com.pl/poradnik-kredytowy/jak-obliczyc-swoja-zdolnosc-kredytowa.html

author
Dominika Byczek
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

dorota
dorota
2023-10-23 12:40:18

W mojej ocenie najlepsze pożyczki dla zadłużonych oferuje firma Eden Finance, można uzyskać nawet 7000zł, a pieniądze ekspresowo dostarcza do domu doradca. Bardzo polecam, najlepsze pożyczki.

Dominika Ewa
Dominika Ewa
2023-10-18 16:24:06

Uzyskanie pożyczki w Firmie Pożyczkowej Mariusz Jankowski było bezbolesnym procesem, który może przeprowadzić każdy.Firma Pożyczkowa Mariusz Jankowski mnie uratowała.Personel Firmy Pożyczkowej Mariusz Jankowski był znakomity.Wszystkich będę odsyłał do Firmy Pożyczkowej Mariusz Jankowski drogą mailową: (jankowskimariusz999gmail.com).

dam rade
dam rade
2023-10-13 22:56:24

oferty niemalże dla każdej osoby, w każdej sytuacji życiowo-finansowej

Podobne artykuły

T-Mobile Usługi Bankowe w Świnoujściu

T-Mobile Usługi Bankowe to nowoczesny bank internetowy posiadający ponad 20 placówek stacjonarnych. Sprawdź informacje na temat placówki w Świnoujściu.

author
Patryk Byczek
19 marca 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Coraz mniejsze koszty Programu 500+

Jak podaje serwis Rzeczpospolita, polityka rodzinna nie wymaga obecnie takiego wkładu finansowego, jaki potrzebny był w niedalekiej przyszłości. Z najnowszych informacji wynika, że znaczna część budżetu na rok 2019 ma zasilić sądy i wojsko.

author
Patryk Byczek
27 sierpnia 2018
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Czyszczenie BIK – za darmo

Czy można wyczyścić BIK? To pytanie zadaje sobie mnóstwo osób, które nie mogą otrzymać kredytu właśnie przez negatywną historię kredytową. Samo Biuro Informacji Kredytowej jasno wskazuje, że czyszczenie BIK jest niemożliwe. W Internecie znajdziemy natomiast sporo firm, które odpłatnie świadczą tego typu usługę. Jaka jest zatem prawda? Wskazujemy najważniejsze informacje o czyszczeniu BIK, ceny oraz darmowe wzory pism.

author
Dominika Byczek
19 stycznia 2023
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Pomoc frankowiczom budzi wątpliwości Polaków

Z najnowszych badań, które zostały przeprowadzone przez Ośrodek Kantar Public na zlecenie Instytutu Jagiellońskiego wynika, że Polacy są przeciwni ustawowemu udzielaniu pomocy frankowiczom. Z analiz dowiadujemy się, że więcej niż dwie trzecie badanych Polaków uważa to za zły pomysł.

author
Aneta Jankowska
20 lutego 2019
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.

BNP Paribas oddziały w Drawsku Pomorskim

Szukasz danych na temat placówki BNP Paribas w Drawsku Pomorskim? Sprawdź podane poniżej informacje.

author
Patryk Byczek
16 kwietnia 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Dodatek aktywizacyjny – jak otrzymać?

Dodatek aktywizacyjny to świadczenie, które jest formą zachęty do podjęcia pracy zawodowej. Przysługuje on zarówno osobom bezrobotnym, które znalazły zatrudnienie samodzielnie, ale także tym, którzy podjęli pracę na podstawie skierowania od powiatowego urzędu pracy. Sprawdźmy, jak otrzymać dodatek aktywizacyjny, komu przysługuje oraz ile wynosi obecna stawka.

author
Julia Wierciło
15 marca 2023
Ekspertka finansowa, związana z zadluzenia.com od 2022 roku. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Znana z niekonwencjonalnego podejścia do świata finansów. W artykułach przyjmuje perspektywę bycia blisko ludzi.
Porównaj