Kredyt dla zadłużonych – pożyczki bez BIK

Kredyt dla zadłużonych – pożyczki bez BIK

author
Patryk Byczek
13 stycznia 2023

Problemy finansowe mogą utrudnić otrzymanie kredytu lub pożyczki. Z pomocą może przyjść kredyt dla zadłużonych, dostępny dla osób z negatywną historią kredytową w BIK i KRD. Klienci w wybranych bankach i SKOK-ach mogą liczyć nawet na 200 000 zł, które rozłożymy na 10 lat. Wyjaśniamy również, na czym polegają pożyczki bez BIK dostępne przez Internet. Sprawdź nasz ranking pożyczek dla zadłużonych, skierowany dla osób, które chcą wyjść z długów.

Ranking kredytów dla zadłużonych - marzec 2023

Rodzaj produktu:kredyt dla zadłużonych
Kwota kredytu:od 500 do 200 000 zł
Weryfikacja BIK:zawsze
Dla osób zadłużonych:tak
Akceptacja zaległości:tylko niewielkich
Czas wypłaty1-2 dni robocze
Wniosek online:tak
Gdzie dostanę:Bancovo, Kasa Chmielewskiego
RRSO:od 9,59%

Rodzaje produktów bankowych dla osób zadłużonych

Osoby zadłużone szukające wyjścia z finansowych kłopotów, z pewnością natrafiły na kilka rodzajów produktów:

 • kredyt dla zadłużonych,
 • pożyczka bez BIK,
 • pożyczka dla zadłużonych,
 • pożyczki pozabankowe bez BIK,
 • pożyczkę pozabankową bez KRD.

Co kryje się pod tymi pojęciami? Spróbujemy wszystko pokrótce wyjaśnić.

Spis treści:

 1. Ranking kredytów dla zadłużonych - marzec 2023
 2. Kredyt dla zadłużonych - co to jest?
 3. Dla kogo jest kredyt dla zadłużonych?
 4. Kto może otrzymać kredyt dla zadłużonych? Wymagania
 5. Gdzie dostanę kredyt, jak jestem w BIKu?
 6. Na co zwrócić uwagę szukając kredytu dla zadłużonych?
 7. Dla kogo są pożyczki bez BIK?
 8. Kto udziela pożyczek bez BIK?
 9. Pożyczki bez BIK i KRD
 10. Kredyt gotówkowy bez BIK - puste hasło?
Zwiń spis treści

Kredyt dla zadłużonych - co to jest?

Kredyt dla zadłużonych to kredyt gotówkowy dostępny dla osób, które mają problem ze spłatą innych zobowiązań, ale zaległość nie przekracza 30 lub kilkudziesięciu dniu. W takiej sytuacji istnieje jeszcze możliwość otrzymania bankowego kredytu na spłatę zaległości. Kredyt dla zadłużonych nie jest natomiast dostępny dla osób z komornikiem sądowym (dla takich osób dostępne jest natomiast uzyskanie pożyczki dla zadłużonych). Kredyty są udzielane wyłącznie przez banki lub SKOKi.

Pamiętajmy, że co do zasady osoby bardzo zadłużone (ze sporymi opóźnieniami w spłacie) nie mogą marzyć o kredycie konsumenckim w banku. Tacy Klienci powinni raczej sięgnąć po kredyt oddłużeniowy, który dopuszcza większe zaległości w spłacie. Inną opcją są pożyczki dla zadłużonych. Zła historia kredytowa w BIK prawie zawsze oznacza bowiem negatywną decyzję kredytową – banki i SKOKi mają obowiązek weryfikacji swoich Klientów w Biurze Informacji Kredytowej.

Kredyt dla zadłużonych jest propozycją dla osób, które jeszcze nie pogrążyły się w kłopotach finansowych. To ostatni moment na pomoc i spłatę zaległych zobowiązań. Warto zadbać o to wcześniej, zanim do naszych drzwi zapuka windykator czy przedstawiciel terenowy. Do złożenia wniosku o kredyt dla zadłużonych wystarczą na początek podstawowe dane osobowe oraz informacje o ewentualnych zaległościach. Kredyty dla osób zadłużonych są także wybierane przez osoby poszukujące pożyczek bez zdolności kredytowej. Takie pożyczki ratalne są zaciągane przez osoby z niskimi dochodami lub za wysokimi miesięcznymi ratami.

Największe zalety kredytu dla zadłużonych

Masz dość wiecznego stresu dotyczącego niespłaconych kredytów lub pożyczek? Nie chcesz odbierać kolejnego telefonu z firmy windykacyjnego lub wezwania do zapłaty? Boisz się, że bank wypowie kredyt? Decydując się na tani kredyt dla zadłużonych masz szansę pozbyć się tego wszystkiego i osiągnąć większy spokój.

To również okazja do rozpoczęcia wszystkiego od nowa, by w przyszłości nie dopuścić do tak trudnych sytuacji. Kredytem spłacamy bowiem wszystkie zaległe długi i płacimy tylko jedną miesięczną ratę. Z czasem poprawia się nasza historia kredytowa w bazach dłużników i możemy skorzystać z taniego kredytu konsolidacyjnego. Warto jednak pamiętać o tym, by dobrze przyjrzeć się temu, co jest wpisane do umowy kredytu konsolidacyjnego, by być pewnym, że umowa ta będzie dla nas korzystna.

Kredyt dla zadłużonych ma jeszcze jeden duży atut – jest nim możliwość wnioskowania przez Internet. Bardzo szybko otrzymujemy też decyzję w sprawie przyznania – niekiedy nawet w ciągu 1 godziny. Umowę zawieramy bez wizyty przedstawiciela firmy pożyczkowej.

Dla kogo jest kredyt dla zadłużonych?

Jest to produkt skierowany do osób, które zaczynają nie radzić sobie ze spłatą innych kredytów lub pożyczek, ale mają zdolność umożliwiającą otrzymanie kredytu w banku. Najczęściej chodzi o Klientów, którzy:

 • mają widoczne w BIKu pierwsze opóźnienia w spłacie,
 • nie mają jeszcze wypowiedzianych umów,
 • nie mają wpisów w rejestrach dłużników,
 • zaczynają mieć kontakt z działem windykacji banku, firmy pożyczkowej,
 • nie mają jeszcze egzekucji.

Jednocześnie takie osoby mają odpowiednie dochody. To bardzo istotne w procesie ubiegania się o bankowy kredyt. Osoby mające komornika sądowego powinny sięgnąć po pożyczki z komornikiem, udzielane przez firmy pozabankowe. Dostępne są jednak dla nich również pożyczki dla zadłużonych.

Kto może otrzymać kredyt dla zadłużonych? Wymagania

Wymagania do kredytu można określić jako minimum formalności. Właściwie wystarczy nam dokument tożsamości i konto bankowe, na które trafi wypłata kredytu. Warto pamiętać, że banki i SKOKi bardzo indywidualnie podchodzą do historii kredytowej widocznej w bazach dłużników. Jeżeli zalegamy ze spłatą niskiej kwoty, a opóźnienie wynosi raptem kilka – kilkanaście dni, z kredytem nie powinno być kłopotu.

Gorzej, jeżeli opóźnienie przekracza 60 dni lub więcej. Wtedy o kredyt będzie bardzo trudno. Bank może wówczas domagać się natychmiastowej spłaty przeterminowanego zobowiązania jako warunku podpisania umowy kredytu. Pamiętajmy również, że brak nieskazitelnej historii kredytowej w bazach dłużników oznacza gorsze warunki kredytu, czyli po prostu wyższą ratę i RRSO pożyczki dla zadłużonych.

Kredyt dla zadłużonych

Gdzie dostanę kredyt, jak jestem w BIKu?

Jeżeli opóźnienie w spłacie nie przekracza 30 dni, kredyt dla zadłużonych możemy otrzymać w większości polskich banków lub SKOKów. Jeżeli jesteś w bazie BIK i opóźnienie przekracza 30, 60 lub 90 dni – szanse na kredyt dla zadłużonych spadają do zera. Możesz wtedy szukać pożyczek bez sprawdzania baz BIK lub ogólnie baz dłużników. Ratunkiem może być także kredyt konsolidacyjny – ten jednak można przeznaczyć tylko na spłatę zadłużenia. Konsolidacja z natury powiązana jest bowiem ze spłatą zobowiązania (musimy wręcz dokonać z niej spłaty zobowiązania).

Czy przy kredycie dla zadłużonych jest sprawdzany BIK, BIG i KRD?

W przypadku banków, Klient zawsze jest sprawdzany w BIK, a także w  wybranych rejestrach dłużników (najczęściej KRD i BIG InfoMonitor). W przypadku pozabankowych firm pożyczkowych, zależy od konkretnego pożyczkodawcy. Można jednak przyjąć, że zdecydowania większość firm i tak weryfikuje Klienta za pomocą Biura Informacji Kredytowej, dodatkowo posiłkując się rejestrami typu ERIF, KRD.

Posiadanie wpisów w tych miejscach ma poważny wpływ na możliwość otrzymania zarówno kredytu, pożyczki, jak i chwilówki online. Wtedy właśnie sprawdzają się pożyczki dla zadłużonych bez sprawdzania w bazach dłużników. Tego typu produkty kierowane są do podobnej grupy osób, co popularne pożyczki bez baz.

Na co zwrócić uwagę szukając kredytu dla zadłużonych?

Kredyt dla zadłużonych najlepiej wziąć w banku lub jednej z najpopularniejszych firm pożyczkowych. Można wpakować się w ogromne trudności finansowe jeżeli wybierzemy pożyczkę od nieuczciwej firmy, reklamowanej na przysłowiowym „płocie”. Jeżeli mamy bieżące zadłużenie, wpisy w bazach dłużników lub złą historię kredytową, warto w pierwszej kolejności sprawdzić bankowe propozycje. Do samego złożenia wniosku o kredyt dla zadłużonych wystarczą dane z dowodu osobistego.

Maksymalna kwota o jaką możemy wnioskować to nawet 200 000 zł i to bez dodatkowych osób (poręczycieli czy gwarantów). Nie jest wymagane również zabezpieczenie na nieruchomości. To dowód na to, że oferty te to naprawdę minimum formalności. Kolejny atut to możliwość spłaty długu maksymalnie w ciągu 120 miesięcy, czyli aż 10 lat. To dobra informacja dla osób chcących mieć niską ratę i długi okres spłaty zobowiązania.

Jaki jest koszt kredytu dla zadłużonych?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że kredyt dla zadłużonych w banku jest o wiele tańszy niż pożyczki dla zadłużonych. RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania) jest na tak niskim poziomie, że miesięczna rata nie powinna obciążać domowego budżetu i będzie dużą ulgą dla osób, które wychodzą z długów.

Kolejny atut to internetowy proces, dzięki któremu unikniemy nieprzyjemnych wizyt w banku. W ten sposób zapewniamy sobie względną anonimowość, nikt przecież nie chce się chwalić swoją trudną sytuacją materialną. Co więcej, wśród dostępnych ofert znajdziemy także propozycje, w których pierwsza pożyczka jest darmowa (rzeczywista roczna stopa oprocentowania – RRSO – wynosi 0%) i dostępna nawet przy niskiej zdolności kredytowej.

Pożyczki bez BIK – na czym polegają?

Pożyczki bez BIK to pożyczki oferowane przez firmy pożyczkowe, które nie sprawdzają Klientów w Biurze Informacji Kredytowej. Jest to produkt skierowany do osób mających opóźnienia w spłacie innych kredytów/pożyczek. Pożyczki pozabankowe bez BIK nie są dostępne w bankach. Dlaczego? Ponieważ zgodnie z obowiązującymi przepisami każda osoba, która wnioskuje o kredyt lub pożyczkę w banku, musi być sprawdzana w BIK.

Pożyczkę bez BIK możemy więc otrzymać wyłącznie w pozabankowych firmach pożyczkowych lub u osób prywatnych. Oczywiście wraz z bardziej liberalnymi zasadami przyznawania takiej pożyczki dostajemy również z reguły większe koszty. O ile nie trafimy na ofertę darmowej pożyczki dla zadłużonych, to niestety za tradycyjną pożyczkę bez BIK z reguły zapłacimy więcej niż za pożyczkę w banku. Coś za coś – w tym przypadku nie da się zrobić tak, by było tanio i jednocześnie dla każdego, także dla tych, którzy mają negatywne wpisy w rejestrach dłużników.

Dla kogo są pożyczki bez BIK?

Po tego rodzaju pożyczki pozabankowe sięgają głównie osoby zadłużone, z problemami finansowymi. Głównie są to osoby, które z uwagi na opóźnienia w spłacie innych zobowiązań nie mają większych szans na kredyt dla zadłużonych w banku. Co ważne – nie chodzi tutaj o osoby, które o dzień lub dwa spóźniają się ze spłatą swojego kredytu, a o osoby, których długi są już tak długotrwałe, że wierzyciel zdążył wprowadzić ich dane do rejestrów dłużników.

Informacje o pożyczkach bez BIK

Kto najczęściej zaciąga pożyczki bez BIK?

Osoby, które mają:

 • negatywną historię kredytową w BIK (Biuro Informacji Kredytowej),
 • egzekucję komorniczą,
 • niską zdolność kredytową (albo jej brak!),
 • niskie dochody.

Pożyczki bez BIK są też jednak atrakcyjne dla osób, które z pewnych względów po prostu nie chcą, by ich dane w rejestrach dłużników sprawdzała jakakolwiek firma pożyczkowa. Do tej grupy osób należą przede wszystkim ci, którzy w najbliższej przyszłości chcą wnioskować o kredyt hipoteczny, więc muszą dbać o swój scoring w rejestrach dłużników (a każde zapytanie o daną osobę taki scoring obniża).

Poza tym pożyczki bez BIK są też często zaciągane przez osoby, które po prostu nie mogą ubiegać się o pożyczkę czy kredyt, bo… nie mają żadnej historii w rejestrach dłużników. Biuro Informacji Kredytowej zbiera informacje nie tylko negatywne, ale i pozytywne. Przy większości kredytów i pożyczek rejestr ten jest sprawdzane i pozytywne informacje w nim zawarte są wręcz konieczne do uzyskania pożyczki. Dlaczego? Ponieważ osoba, która już miała kiedyś zobowiązanie finansowe i spłaciła je na czas jest bardziej wiarygodna dla banku/firmy pożyczkowej niż osoba, która nigdy nie miała żadnego zadłużenia.

Kto udziela pożyczek bez BIK?

Pożyczek bez BIK udzielają wyłącznie pozabankowe firmy pożyczkowe. Banki ani SKOKi nie udzielają pożyczek bez BIK. Wynika to wprost z przepisów ustawy Prawo bankowe, które wymagają od banków szczegółowej weryfikacji Klienta przed zawarciem umowy kredytu. Szczegółowa weryfikacja to właśnie sprawdzenie klienta w rejestrach dłużników – nie tylko zresztą BIK, ale także innych (np.: ERIF, KRD, BIG InfoMonitor).

Musimy również wiedzieć, że pożyczka bez BIK nie zawsze oznacza, że rejestry w ogóle nie będą sprawdzane. Nieraz pod tym hasłem kryje się fakt, że firmy pożyczkowe udzielające pożyczek bez BIK po prostu nie zwracają uwagi na to, jakie dane wykaże weryfikacja. Musimy pamiętać jednak, że nie zawsze weryfikacja w BIK działa na naszą niekorzyść. BIK zbiera informacje o wszystkich naszych zobowiązaniach finansowych i informacje pozytywne oczywiście zwiększają naszą szansę na uzyskanie kredytu lub pożyczki dla zadłużonych.

Jaki będzie całkowity koszt pożyczki dla zadłużonych?

Całkowity koszt pożyczki dla zadłużonych zależy głównie od tego, jaka jest rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla wybranej przez nas oferty. Pożyczka pozabankowa zazwyczaj ma dość wysokie RRSO (ten skrót to właśnie rzeczywista roczna stopa oprocentowania), ale dzięki temu łatwiej jest ją dostać. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania takich pożyczek mogłaby być niższa, ale jednocześnie byłaby mniejsza szansa na otrzymanie takiej pożyczki.

Gdzie otrzymam pożyczkę dla zadłużonych?

Jak już wspominaliśmy, jakiekolwiek oferty znajdziemy wyłącznie w firmach pożyczkowych, które są w stanie zaakceptować zadłużenie potencjalnego Klienta. Na rynku znajdziemy zarówno pożyczki krótkoterminowe (popularne chwilówki) ze spłatą do 30 dni, jak i pożyczki ratalne, którą rozkładają spłatę nawet na 6-7 lat. Pamiętajmy, że wybór chwilówki powinien być ostatecznością, nie są one w stanie poprawić naszej sytuacji finansowej. Najlepiej sprawdzić też ranking chwilówek, by wybrać najlepszą z krótkoterminowych pożyczek pozabankowych.

Pożyczki dla zadłużonych online

Pożyczka ratalna i chwilówka dla zadłużonych to obecnie produkty, które możemy otrzymać w 100% online. Szczególnym atutem pożyczek zaciąganych online jest to, że jeszcze przed jej otrzymaniem widzimy jasno wszystkie koszty. Kalkulatory internetowe pokazują odsetki, oprocentowanie i inne dodatkowe opłaty. Przy każdej pożyczce przez Internet mamy więc czas na zastanowienie. Każda firma pożyczkowa dba o to, by przejrzyście prezentować wszystkie koszty i ostateczną kwotę do spłaty.

Udzielenie kredytu online praktycznie niczym nie różni się od kredytu udzielanego stacjonarnie. Wszystko przebiega jednak szybciej i w dowolnej, dogodnej dla nas porze. To samo tyczy się pożyczek ratalnych udzielanych zadłużonym. Otrzymanie pożyczki online zajmuje niewiele czasu, jest wygodne i w dodatku bardzo dyskretne. Wniosku pożyczkowego nie trzeba wypełniać stacjonarnie w oddziale, gdzie ktoś mógłby nas zobaczyć. Pieniądze przychodzą na nasz rachunek bankowy.

Gwarantowana pożyczka dla zadłużonych

Pożyczki dla zadłużonych cechują się bardzo wysoką przyznawalnością, ale nikt nie da nam gwarancji, że rzeczywiście otrzymamy pożyczkę. Kiedy wnioskujemy o pożyczkę dla zadłużonych, tak naprawdę nie zawsze musimy spotkać się tylko z akceptacją lub odmową. Czasem firmy określają po prostu niższą kwotę, którą mogą nam pożyczyć.

Najlepiej wybierać pożyczki ze 100% przyznawalności, jednakże w przypadku osób zadłużonych może nie być to wystarczające. Warto kierować się jednak parametrem przyznawalności. Im wyższy, tym większa szansa, że pożyczka dla zadłużonych rzeczywiście będzie nam przyznana.

Pożyczki bez BIK i KRD

Pożyczki bez BIK i KRD to produkty oferowane przez firmy pozabankowe, które nie weryfikują Klientów zarówno w Biurze Informacji Kredytowej, jak i Krajowym Rejestrze Długów (KRD S.A.). Banki nie posiadają tego typu produktów w swojej ofercie. Pożyczki bez BIK i KRD możemy znaleźć co najwyżej w firmach pozabankowych i są to bardzo rzadkie oferty. Każdy pożyczkodawca sprawdza bowiem swoich Klientów przynajmniej w jednym ze wspomnianych rejestrów.

Kredyt gotówkowy bez BIK - puste hasło?

Często osoby zadłużone szukają pomocy w banku, sprawdzając oferty kredytów gotówkowych lub konsolidacyjnych. Jakie są szanse na uzyskanie kredytu bez BIK? Niestety prawie znikome. Wszystkie banki mają obowiązek weryfikacji podanych przez nas danych w Biurze Informacji Kredytowej (BIK S.A.). Jeżeli więc zalegamy ze spłatą innych kredytów/pożyczek pozabankowych lub bankowych (duże opóźnienie) – nasz wniosek pożyczkowy zostanie odrzucony.

Istotny jest natomiast czas opóźnienia widoczny na raporcie z BIK. Jeżeli zalegamy ze spłatą do 30 dni w niewielkiej kwocie – jest szansa na kredyt online. Gorzej w sytuacji zaległości w spłacie przekraczających 31 dni – wówczas szanse są znikome. Jeżeli natomiast opóźnienie przekracza 90 dni – kredyt dla zadłużonych z pewnością nie będzie nam przyznany. Jedyną szansą jest wówczas całkowita spłata zaległości i „wyczyszczenie BIKu”, czyli usunięcie informacji o historycznym zobowiązaniu z raportu.

Pożyczki udzielane przez firmy pozabankowe

Jak zatem odnieść się do ofert kredytów bez BIK? Jak już wskazaliśmy, to głównie skrót myślowy. Każdy bank sprawdza historię kredytową w tym rejestrze. Z drugiej strony, przy niewielkich opóźnieniach w spłacie innych pożyczek, nadal możemy otrzymać kredyt dla zadłużonych. Najtańsze oferty pożyczek znajdziemy w:

 • Bancovo – do 200 000 zł
 • Alior Banku – do 150 000 zł
 • BNP Paribas – do 200 000 zł
 • Smartney – do 60 000 zł

Zaletą bankowych kredytów jest niskie RRSO (przeważnie od 9 do 20%), długi okres spłaty (od 3 miesięcy do nawet 10 lat), pełen proces online (w całości bez wychodzenia z domu) oraz możliwość przeznaczenia pieniędzy na dowolny cel – także na spłatę długów. Z drugiej strony, banki mają duże wymagania względem swoich Klientów i często wymagają licznych dokumentów – zaświadczeń od pracodawcy, wyciągu z rachunku bankowego lub innych. Znacznie łatwiejszym przyznawaniem charakteryzują się pożyczki dla zadłużonych.

Kto może starać się o kredyt dla zadłużonych online?

Przede wszystkim osoby, które:

 • mają ukończone 18 lat i dokument tożsamości
 • posiadają pełną zdolność do czynności prawnych
 • są zameldowani i mieszkają w Polsce
 • posiadają stały i udokumentowany dochód
 • mają dobrą historię kredytową w BIK, BIK, KRD
 • mają telefon komórkowy, konto bankowe, adres e-mail.

Aby otrzymać taki kredyt, nie można zapomnieć o zdolności kredytowej, dobrej historii kredytowej oraz spełnieniu podstawowych wymogów. Pocieszające jest to, że zdecydowana większość banków oferuje już internetowe wnioski o kredyt dla zadłużonych. To spore ułatwienie także dla osób gorzej zarabiających, które mogą mieć kłopoty ze spłatą innych zobowiązań.

Pilna pożyczka dla zadłużonych – gdzie otrzymamy?

Większość Klientów potrzebuje gotówki „na już”, bez zbędnych formalności i przesyłania dokumentów. Pieniądze są potrzebne pilnie – najczęściej na potrzeby bieżące, naprawę samochodu czy zakup sprzętu RTV/AGD.

Z pomocą przychodzą pilne pożyczki – także dla osób nadmiernie zadłużonych. O wszystkie produktu możemy wnioskować przez Internet, bez wychodzenia z domu. Najczęściej do otrzymania gotówki wystarczą dane z dowodu, telefon komórkowy oraz konto w banku – to tak zwane pożyczki na dowód osobisty. Firmy pożyczkowe wymagają czasami także wyciągu z rachunku bankowego, ale to również możemy zrobić za pośrednictwem naszego komputera lub smartfonu.

Ile się czeka na pożyczkę dla zadłużonych?

Czas przelewu na konto bankowe zależy od konkretnej firmy pożyczkowej. Są firmy (najczęściej chodzi o pożyczki krótkoterminowe), w których od wydania pozytywnej decyzji pożyczkowej do wypłaty to tylko kilka-kilkanaście godzin. Pożyczka bez sprawdzania w bazie BIK może być wypłacona nawet w 15 minut! Jest to także możliwe w przypadku osób z dobrą historią kredytową w BIK, które nie mają długów. Z kolei osoby zadłużone muszą przeważnie dłużej poczekać na wypłatę – pożyczkodawcy chcą się upewnić, że Klient będzie terminowo spłacał pożyczkę i dokładniej go prześwietlają.

Pamiętajmy również, że im większa kwota pożyczki dla zadłużonych, tym wzięcie pożyczki może wiązać się z większą ilością formalności i weryfikacja jest bardziej szczegółowa. Przykładowo: decydując się na pożyczkę w Kasie Stefczyka na kwotę 100 000 zł, formalności mogą zajęć nawet kilka dni roboczych. Klient w tym czasie powinien dostarczyć zaświadczenie o zarobkach lub inne dokumenty. To zrozumiałe, biorąc pod uwagę wysoką kwotę pożyczki i długi okres spłaty.

Pożyczki dla zadłużonych w poszczególnych miastach

Specjalnie dla Państwa bedziemy sukcesywnie prezentowali wybrane produkty finansowej dla konkretnych miast:

Pożyczki bez BIK Katowice

Pożyczki bez BIK Gdańsk

Pożyczki bez BIK Bełchatów

Pożyczki bez BIK Będzin

Pożyczki bez BIK Białystok

Pożyczki bez BIK Bielsk Podlaski

Pożyczki bez BIK Bielsko-Biała

Pożyczki bez BIK Biłgoraj

Pożyczki bez BIK Bochnia

Pożyczki bez BIK Brzeg

Pożyczki bez BIK Bydgoszcz

Pożyczki bez BIK Bytom

Pożyczki bez BIK Chełm

Pożyczki bez BIK Chojnice

Pożyczki bez BIK Częstochowa

Pożyczki bez BIK Dębica

Pożyczki bez BIK Drawsko Pomorskie

Pożyczki bez BIK Elbląg

Pożyczki bez BIK Ełk

Pożyczki bez BIK Gdańsk

Pożyczki bez BIK Gdynia

Pożyczki bez BIK Gliwice

Pożyczki bez BIK Głogów

Pożyczki bez BIK Grodzisk Mazowiecki

Pożyczki bez BIK Grójec

Pożyczki bez BIK Grudziądz

Pożyczki bez BIK Gryfice

Pożyczki bez BIK Jastrzębie Zdrój

Pożyczki bez BIK Jelenia Góra

Pożyczki bez BIK Kielce

Pożyczki bez BIK Kłodzko

Pożyczki bez BIK Konin

Pożyczki bez BIK Koszalin

Pożyczki bez BIK Krosno

Pożyczki bez BIK Kwidzyn

Pożyczki bez BIK Legnica

Pożyczki bez BIK Leszno

Pożyczki bez BIK Lębork

Pożyczki bez BIK Lublin

Pożyczki bez BIK Łódź

Pożyczki bez BIK Łomża

Pożyczki bez BIK Międzychód

Pożyczki bez BIK Myślenice

Pożyczki bez BIK Nasielsk

Pożyczki bez BIK Nowy Sącz

Pożyczki bez BIK Nysa

Pożyczki bez BIK Olkusz

Pożyczki bez BIK Olsztyn

Pożyczki bez BIK Opole

Pożyczki bez BIK Ostrów Wielkopolski

Pożyczki bez BIK Oświęcim

Pożyczki bez BIK Piotrków Trybunalski

Pożyczki bez BIK Piła

Pożyczki bez BIK Płock

Pożyczki bez BIK Poznań

Pożyczki bez BIK Pruszków

Pożyczki bez BIK Pruszków

Pożyczki bez BIK Przemyśl

Pożyczki bez BIK Puławy

Pożyczki bez BIK Radom

Pożyczki bez BIK Reda

Pożyczki bez BIK Racibórz

Pożyczki bez BIK Radomsko

Pożyczki bez BIK Ruda Śląska

Pożyczki bez BIK Rybnik

Pożyczki bez BIK Rzeszów

Pożyczki bez BIK Sanok

Pożyczki bez BIK Siedlce

Pożyczki bez BIK Sochaczew

Pożyczki bez BIK Sokołów Podlaski

Pożyczki bez BIK Skarżysko-Kamienna

Pożyczki bez BIK Słupsk

Pożyczki bez BIK Sopot

Pożyczki bez BIK Stalowa Wola

Pożyczki bez BIK Stargard Szczeciński

Pożyczki bez BIK Suwałki

Pożyczki bez BIK Szczecin

Pożyczki bez BIK Szczecinek

Pożyczki bez BIK Świdnica

Pożyczki bez BIK Świętochłowice

Pożyczki bez BIK Tarnów

Pożyczki bez BIK Tczew

Pożyczki bez BIK Tarnowskie Góry

Pożyczki bez BIK Toruń

Pożyczki bez BIK Tychy

Pożyczki bez BIK Wadowice

Pożyczki bez BIK Wałbrzych

Pożyczki bez BIK Warszawa

Pożyczki bez BIK Wejherowo

Pożyczki bez BIK Wieluń

Pożyczki bez BIK Włocławek

Pożyczki bez BIK Wrocław

Pożyczki bez BIK Zabrze

Pożyczki bez BIK Zamość

Pożyczki bez BIK Zduńska Wola

Pożyczki bez BIK Zielona Góra

Pożyczki bez BIK Żary

Pożyczki bez BIK Żywiec

Kredyt dla zadłużonych i pożyczki bez BIK - pytania i odpowiedzi

Kredyt dla zadłużonych mogą otrzymać osoby, które są pełnoletnie, posiadają adres zamieszkania na terenie Polski, mają pełnię czynności prawnych i dysponują własnym i ważnym dowodem osobistym. Dodatkowy wymóg to posiadanie stałych i legalnych dochodów, takich jak: wynagrodzenie, emerytura, renta, własna działalność, świadczenia etc.

Tak, kredyt dla zadłużonych uzyskamy bardzo łatwo i szybko, nawet nie wychodząc z domu. Wniosek możemy złożyć online, przez Internet przejdziemy również proces weryfikacji naszej tożsamości.

Pożyczki bez BIK polegają na tym, że firma pożyczkowa nie weryfikuje Klienta w  Biurze Informacji Kredytowej. Istnieje także inna opcja – firmy oferujące pożyczki bez BIK czasem nazywają tak oferty, w których co prawda BIK jest sprawdzany, ale wynik tego sprawdzenia nie wpływa na ocenę tego, czy dana osoba może wziąć kredyt. 

Pożyczkę bez BIK dostaniemy w firmach VIA SMS, Cashtero oraz w niektórych firmach dostępnych na platformie SolCredit. Pożyczkę bez KRD oferuje natomiast tylko Provident.

Do otrzymania pożyczki dla zadłużonych online potrzebne są zaledwie 3 proste kroki. Wystarczy wybrać ofertę konkretnej firmy, złożyć wniosek pożyczkowy i potwierdzić swoją tożsamość. Środki będą wypłacone na nasz rachunek bankowy.

Zadłużeni mogą otrzymać pożyczkę na przykład w Kasie Stefczyka. Kasa akceptuje różnego rodzaju zaległości, w tym wpisy w bazach dłużników. Poza tym ofertę pożyczkową dla zadłużonych ma także Provident, Miloan, Ratka oraz Bancovo.

Jeżeli nasze zaległości w BIK nie przekraczają 30 dni, to kredyt dostaniemy w większości banków. Jeżeli natomiast mamy większe zaległości lub po prostu nie chcemy być wcale weryfikowani w bazach, musimy rozejrzeć się za ofertami firm pożyczkowych, np.: Vivus, Provident czy Smartney.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

Ziembowski Bańkowski
Ziembowski Bańkowski
2023-02-15 18:03:28

Witam wszystkich, Szukasz pilnej pożyczki na opłacenie rachunków lub rozpoczęcie działalności gospodarczej w nowym roku? Jeśli tak, skontaktuj się z nami za pośrednictwem tego e-maila: ([email protected]) Lub Whatsapp telefonicznie: +48 794 589 198

Podobne artykuły

Oferta specjalna w Provident
Wpisy
autor wpisu
Sienkiewicz
16 maja 2017

Oferta specjalna w Provident

Kredyt konsolidacyjny Jastrowie
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
05 września 2022

Kredyt konsolidacyjny Jastrowie

NFC i BLIK w nowej aplikacji BOŚ Banku
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
15 grudnia 2019

NFC i BLIK w nowej aplikacji BOŚ Banku

KredytOK w Bełchatowie
Oddziały
autor wpisu
Marta-Bogacka-Nowak
11 lutego 2017

KredytOK w Bełchatowie

Korporacje łączą siły na rzecz zdalnego nauczania
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
09 kwietnia 2020

Korporacje łączą siły na rzecz zdalnego nauczania

Porównaj