zadluzenia.com
zamknij

Konsolidacja dla zadłużonych

Dla wielu osób zadłużonych kredyt konsolidacyjny to ostatnia deska ratunku. Niestety banki często odmawiają udzielenia finansowania z uwagi na negatywną historię kredytową. Warto wówczas rozważyć pożyczkę konsolidacyjną w SKOKu.

 

Nadmierne zadłużenie to problem znany wielu Polakom. Osoba, która nie spłaca długów musi się liczyć z wizytami windykatorów, wezwaniami do zapłaty, a w ostateczności – z komornikiem sądowym. To żadna przyjemność, stąd popularne stają się kredyty/pożyczki konsolidacyjne.

 

Niestety na rynku działa wiele nieuczciwych firm, które żerują na osobach zadłużonych. Pobierają opłaty wstępne, opłaty przygotowawcze, a ostatecznie Klient i tak nie otrzymuje żadnych pieniędzy.

 

Specjalną ofertę dla osób zadłużonych przygotował jeden ze SKOKów. Jest to pożyczka konsolidacyjna, którą spłacimy wszystkie nasze zaległe zobowiązania. Co najważniejsze – pożyczka dostępna jest również dla osób z komornikiem sądowym i negatywną historią kredytową w BIK.

 

Konsolidacja dla zadłużonych w SKOK

  • Pożyczka zabezpieczona nieruchomością
  • Do 70% wartości nieruchomości
  • Do 30 000 zł bez nieruchomości
  • Także z komornikiem sądowym i negatywną historią
  • Bez opłat wstępnych
  • Dojazd do Klienta w całym kraju
Złóż wniosek

 

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

 

Jak otrzymać pożyczkę konsolidacyjną w SKOKu

 

Żeby otrzymać pożyczkę w SKOKu muszą zostać spełnione dwa warunki: wskazanie nieruchomości, która ma być zabezpieczeniem oraz posiadanie stałego dochodu w odpowiedniej wysokości.

 


Kto może starać się o konsolidację dla zadłużonych w SKOK ?

 

Pożyczka dostępna jest na terenie całego kraju. Maksymalna kwota konsolidacji to 70% wartości nieruchomości. Pożyczkę konsolidacyjną mogą otrzymać osoby z obywatelstwem polskim, które mają stały dochód umożliwiający spłatę zobowiązania.

 

Ważna informacja: produkt dostępny jest również dla osób nadmiernie zadłużonych, które mają komornika sądowego i windykację. Pożyczką konsolidacyjną spłacamy wszystkie nasze zaległe zobowiązania.

 


Czy konsolidacja dotyczy także chwilówek ?

 

Jak najbardziej. Przedmiotem kredytu konsolidacyjnego mogą być kredyty gotówkowe, ratalne, karty kredytowe oraz tzw. pożyczki chwilówki (Vivus, Profi Credit i reszta).

 


Mam komornika sądowego, czy jest szansa na otrzymanie konsolidacji ?

 

Tak. Jest to kredyt oddłużeniowy, przeznaczony na spłatę wszystkich zaległych zobowiązań. Komornik nie jest przeszkodą, nie jest również przeszkodą negatywna historia kredytowa w BIK i BIGach. Po otrzymaniu pożyczki, zamykane są wszystkie spary u komornika sądowego. Prawdopodobnie jest to najlepsza konsolidacja dla zadłużonych z komornikiem.

 


Co to jest konsolidacja pozabankowa ?

 

Tym terminem określamy konsolidację, którą otrzymamy w innej niż Bank insytucji - na przykład w SKOKu.

 


Czy przy małej zdolności kredytowej mam szansę na konsolidację dla zadłużonych w SKOKu ?

 

Przy udzielaniu pożyczki oddłużeniowej SKOK bada dwa parametry: wysokość dochodów oraz wartość nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie. Wysłanie wniosku nic nie kosztuje, więc nic nie tracimy.

 

Pożyczka w SKOKu to typowy kredyt hipoteczny dla zadłużonych. Nie oferuje go żaden z komercyjnych Banków. Pożyczka ma celu pomóc Dłużnikowi w wyjściu ze spirali zadłużenia. W przypadku regularnej spłaty, automatycznie po kilkunastu miesiącach poprawia się historia kredytowa w BIKu. Co za tym idzie - istnieje możliwość przeniesienia pożyczki do banku z mniejszym oprocentowaniem.

 


Mam negatywną historię kredytową, czy mogę dostać konsolidację dla zadłużonych ?

 

Negatywna historia kredytowa w Biurze Informacji Kredytowej (BIK) nie ma wpływu ma możliwość otrzymania pożyczki oddłużeniowej w SKOKu. Żeby jednak otrzymać kredyt, powinniśmy mieć stały dochód umożliwiający spłatę raty oraz wskazać nieruchomość, która będzie zabezpieczeniem kredytu. 

 


Kiedy otrzymam decyzję w sprawie konsolidacji dla zadłużonych ?

 

Do 3 dni roboczych. W takim terminie otrzymamy decyzję w sprawie możliwości otrzymania konsolidacji. Jest to czas potrzebny na analizę sytuacji kredytowej Klienta, sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości etc.

 


Kiedy otrzymam wypłatę środków z konsolidacji ?

 

Każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie. Termin wypłaty pieniędzy z pożyczki w sporej części zależy od nas samych - kiedy dostarczymy wszystkie wymagane dokumenty.

 


Konsolidacja dla zadłużonych bez BIK - czy to znaczy, że SKOK w ogóle nie sprawdza bazy BIK ?

 

Elementem weryfikacji Klienta jest sprawdzenie jego historii kredytowej w BIK (Biurze Informacji Kredytowej). Negatywna historia kredytowa nie ma jednak wpływu na możliwość otrzymania pożyczki konsolidacyjnej.

 

Sprawdzamy BIK po to, żeby ustalić łączne zadłużenie Klienta i przygotować plan spłaty wszystkich długów. Mamy świadomość, że większość zgłaszających się osób ma właśnie negatywną historię kredytową. Konsolidacja dla zadłużonych ma na celu spłacenie wszystkich zaległych zadłużeń i ustalenie jednej raty w dogodnej wysokości.

 


W jaki sposób można przesłać dokumenty do otrzymania konsolidacji dla zadłużonych

 

Część dokumentów można przesłać bezpośrednio w formie skanów.

 


Jaki jest cel konsolidacji dla zadłużonych w SKOK ?

 

Naszym założeniem jest realna pomoc Klientowi, a nie jego dodatkowe zadłużenie. Z tego względu pożyczki nie otrzymają osoby, które uzyskują za małe dochody, uniemożliwiające spłacanie miesięcznych rat. Osoba zadłużona dostaje od SKOKu szansę na spłatę wszystkich zaległych zobowiązań: w bankach czy firmach pożyczkowych.

 


Opinie o konsolidacji dla zadłużonych

 

Poniżej zamieszczamy Wasze opinie dotyczące kredytu konsolidacyjnego w SKOKu. Wiele osób jest zaskoczonych, że SKOK udziela w ogóle kredytów osobom zadłużonych. Wszyscy Klienci doceniają natomiast brak opłat wstępnych przed otrzymaniem konsolidacji.

 

NASZA OCENA: 10/10

 

 

 

Skomentuj artykuł
captcha
Twoja ocena
Średnia ocena
3 / 5 z 22 ocen
~chembers

a jeśli nie posiadam poręczyciela a zadłużenie jest duże to czy jest szansa na konsolidacje?   Odpowiedź

~MANIEK

maniek CHCIAŁEM SIĘ DOWIEDZIEĆ CZY TEŻ DOSTANĘ POŻYCZKĘ JEŻELI NIE MAM ZABEZPIECZENIA.TYLKO PRACĘ NA CZAS NIEOKREŚLONY   Odpowiedź

~Justa

Skok Stefczyka dwa lata temu pomogl mi wyjść z naprawdę ciężkiej sytuacji finansowej gdzie miałam negatywną sytuację w Bik na dzień dzisiejszy zamierzam skonsolidowac swoje zobowiązania i chodząc po forach jednak dalej zostanę w Stefczyku. Pamiętajcie też ze gdy splavicie swoje zobowiązania piszcie Pismo do Banku o przeniesienie wpisu do dzialu statystycznego !! 4 razy mi się udało dostać pozytywna odpowiedź.   Odpowiedź

~Lolo

Justa. W jaki sposób Skok Stefczyka pomógł ci wyjść z ciężkiej sytuacji finansowej. Czy otrzymalas pożyczkę gotówkową?   Odpowiedź

~marika

To prawdziwa konsolidacja a nie jakieś popiardółki na kwotę 10 000 zł. Co można skonsolidować za 10000 ???   Odpowiedź

~kami

Może i wyciskają, ale banki nie chcą już nawet wyciskać z takich klientów :)   Odpowiedź

~999pajak

No z ta bomba Tomasz to przesadzasz chyba troche. Oni tego nie robia charytatywnie. Wyciskaja ile sie da a jednoczesnie na tyle malo" zeby ten kto u nich kredyt zaciaga byl jeszcze fizycznie w stanie te pieniadze zarobic i zwrocic. W ich interesie jest zebysmy byli wyplacalni   Odpowiedź

~tomasz

Bo faktycznie brzmi to aż za dobrze. Ale dowiadywałem się i faktycznie jest taka oferta, dla mnie bomba. Wcześniej byłem przekonany, że osoby ze złym bikiem i zaległymi kredytami nie mają co liczyć na jakiekolwiek pieniądze   Odpowiedź

~kawa

Niemożliwe - to częsty komentarz osób, które dowiedziały się o kredycie konsolidacyjnym w SKOku. Szok i niedowierzanie. A jednak :)   Odpowiedź

~karolina27

W mojim przypadku warto sprobowac.Dziekuje za oddanie Jakiej kolwiek nadzieji.   Odpowiedź

~roksana

udala sie konsolidacja w skok?   Odpowiedź

~januszszszsz

Z tego co pamiętam - w przypadku kredytu do 30 000 zł nie jest wymagana nieruchomość, wystarczy zabezpieczenie w postaci wynagrodzenia. Nie wiem natomiast czy jest potrzebny poręczyciel   Odpowiedź

~karolina27

Witam.mam bardzo trudna sytuacje jestem zadluzona w jednym banku okolo 30tys niewiem ile z odsetkami i przez to widnieje w biku.z innymi bankami nie mam problemow ale chcialabym polaczyc je w jeden Kredyt lecz nie mam zadnej nieruchomosci pod zastaw,mam umowe Na stale.czy mam szanse Na uzyskanie konsolidacji bez nieruchomosci?   Odpowiedź

~goto23

w KOŃCU SZANSA NA PRAWDZIWĄ POMOC ZADŁUŻONYM   Odpowiedź

~Wiktor

To fakt, SKOK to porządna firma i potwierdzam to w 100% :-)   Odpowiedź

~dump

Super, że znalazł się skok udzielający konsolidacji dla zadłużonych. Ile to historii się słyszy o nieuczciwych firmach oddłużeniowych, cwaniakach i krętaczach żerujących na zadłużonych. A skok to porządna firma   Odpowiedź

~kick

To i tak cud, że ktoś chce zadłużonym dawać kredyt konsolidacyjny :)   Odpowiedź

~maria

Do otrzymania pożyczki z pewnością wymagane jest potwierdzenie zatrudnienia lub otrzymywanego dochodu   Odpowiedź

~serce

Tak, jest potrzebny raport z bik, ale wyłącznie po to żeby ustalić sytuację finansową klienta i jego wszystkie zaległości. Wiadomo że każdy taki klient ma za uszami jeżeli chodzi o terminowe spłaty   Odpowiedź

~eyes

czy do otrzymania konsolidacji dla zadłużonych jest potrzebny raport bik ?   Odpowiedź

~idol

Firma nie pobiera żadnych opłat wstępnych i opłat za dojazd do Klienta   Odpowiedź

~granny

Dojazd do klienta w całym kraju traktujecie jako pllus? Przecież wiadomo że klient i tak za to zapłaci i to słono!   Odpowiedź

~andreas

Ja mam po rodzicach mieszkanie na Muranowie ale dziwię się żę bank uznaje to mieszkanie za mój majątek . Jakbym niespłacił pożyczki to bank by przejął to mieszkanie jak rozumiem. I co dalej? Ktoś niby chciałby to od nich odkupić? Teraz przecież wszyscy uciekają z tąd bo jest tu nie do życia a przestępczość nigdy ni e była tak wysoka.   Odpowiedź

~boulevard

skoki są rzetelne co by o nich nie mówić. może da się taniej ale też tam gdzie taniej to nie tak łatwo tą pożyczkę dostać i to jest to błędne koło że bogaty ma łatwiej i taniej   Odpowiedź

~Ilona Miler

właśnie po to sprawdzamy BIK i wszelkie możliwe bazy - żeby spłacić wszystko :) pod warunkiem jednak że klient posiada REALNĄ Życiową zdolność kredytową. Nie przekonają nas Państwo że na życie i opłaty wystarczy Państwu 500 zł. Naszym celem jest ODDŁUŻENIE a nie zadłużenie.   Odpowiedź

~martens

Byłoby ŚWIETNIE GDYBYŚCIE ZROBILI ZESTAWIENIE NIEUCZCIWYCH FIRM. POPROSTU FIRM DO KTÓRYCH NIE NALEŻY IŚĆ POD ŻADNYM POZOREM BO TO ZWYKLI NACIĄGACZE I JESZCZE ZRUJNUJĄ ZADŁUŻONEGO CZŁOWIEKA   Odpowiedź

~vogueFM

Zgadzam się, że dla wielu zadłużonych kredyt konsolidacyjny to ostatnia deska ratunku. SKOK to na tyle wielki system bankowy że nie ma się czego obawiać. Zresztą zadłużony nie patrzy czy bank jest renomowany czy jaki, tylko byleby dostać pozyczkę. A dopiero na drugim miejscu patrzy się racjonalnie - czy będę w końcu w stanie to spłacić   Odpowiedź

~kershaw

Faktycznie niespodzianka. Nie sądziłem, że skok ma taki produkt oddłużeniowy   Odpowiedź