Konsolidacja dla zadłużonych

Konsolidacja dla zadłużonych

Kategorie

Dla wielu osób zadłużonych kredyt konsolidacyjny to ostatnia deska ratunku. Niestety banki często odmawiają udzielenia tego typu kredytu ze względu na negatywną historię kredytową. Na szczęście istnieje na rynku kilka produktów konsolidacyjnych dostępnych także dla zadłużonych. Sprawdzamy najlepsze oferty konsolidacji.

author
Dominika Byczek
15 lutego 2022

Konsolidacja dla zadłużonych - oferty

Konsolidacja dla zadłużonych – szczegóły oferty:

Rodzaj produktu: konsolidacja dla zadłużonych
Kwota konsolidacji: do 200 000 zł
Spłata: do 10 lat
Wymagany wiek: 18 lat
Wniosek przez Internet: tak
Weryfikacja BIK: tak
RRSO: od 9,59%

Spis treści:

 1. Konsolidacja dla zadłużonych - oferty
 2. Dla kogo konsolidacja dla zadłużonych?
 3. Jakie długi możemy skonsolidować?
 4. Wymagane dokumenty
 5. Jak otrzymać konsolidację dla zadłużonych?
 6. Konsolidacja dla zadłużonych - czy naprawdę warto?
 7. Plusy i minusy konsolidacji dla zadłużonych
Zwiń spis treści

Nadmierne zadłużenie to problem znany wielu Polakom. Osoba, która nie spłaca długów, musi się liczyć z wizytami windykatorów, wezwaniami do zapłaty, a w ostateczności – z komornikiem sądowym. To żadna przyjemność, stąd popularne stają się kredyty/pożyczki konsolidacyjne.

Niestety na rynku działa wiele nieuczciwych firm, które żerują na osobach zadłużonych. Pobierają opłaty wstępne, opłaty przygotowawcze, a ostatecznie Klient i tak nie otrzymuje żadnych pieniędzy.

Specjalną ofertę typowo dla osób zadłużonych przygotował SKOK. Jest to pożyczka konsolidacyjna, którą spłacimy wszystkie nasze zaległe zobowiązania. Co najważniejsze – pożyczka dostępna jest również dla osób z komornikiem sądowym i negatywną historią kredytową w BIK. Pozostałe oferty z naszego zestawienia również można potraktować jako kredyty konsolidacyjne i pomóc sobie nimi spłacić nasze dotychczasowe zobowiązania.

Dla kogo konsolidacja dla zadłużonych?

Kredyt konsolidacyjny jest kredytem przeznaczonym na spłatę innych zobowiązań. Z definicji więc jest kierowany do tych, którzy mają już na koncie jakieś długi. Kredyt konsolidacyjny może pomóc w spłacie wielu kredytów czy pożyczek, które posiadamy – konsolidując je, zamiast każdej z osobna, zaczynamy spłacać już tylko jedną ratę.

Konsolidacja dla zadłużonych będzie więc doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy nie radzą sobie ze spłatą wszystkich swoich rat. W praktyce wielu osobom myślenie o różnych ratach koniecznych do spłacenia w różnych terminach spędza sen z powiek.

Ewentualne spóźnienie z płatnością rat może prowadzić do problemów finansowych, stąd wiele osób poszukuje pomocy w spłacie. O wiele łatwiej przecież spłacać miesięcznie jedną stałą ratę niż wiele różnych rat.

Kredyt konsolidacyjny może być także szczególnie pomocny dla osób, których po prostu nie stać na spłatę wszystkich zobowiązań. Często z kredytem konsolidacyjnym możemy uzyskać mniejszą miesięczną ratę niż suma wszystkich rat, które spłacaliśmy dotychczas. Biorąc kredyt konsolidacyjny negocjujemy bowiem nowe warunki spłaty.

Aby otrzymać kredyt konsolidacyjny, trzeba:

– mieć 18. lat (czasem wymogiem jest ukończenie nawet 21. roku życia),
– posiadać polskie obywatelstwo,
– dostarczyć dokumenty o obecnym stanie zadłużenia,
– mieć zdolność kredytową,

Niekiedy trzeba również przedstawić oświadczenie lub zaświadczenie o dochodach, ale nie jest to warunek właściwy dla wszystkich ofert.

Jakie długi możemy skonsolidować?

Skonsolidować możemy tak naprawdę wszystkie długi, w szczególności:
– kredyty gotówkowe,
– kredyty samochodowe,
– kredyty hipoteczne,
– karty kredytowe.

Przy pomocy typowego produktu konsolidacyjnego nie spłacimy natomiast chwilówek i innych pożyczek pozabankowych. Jeżeli jednak chcemy to zrobić, możemy skorzystać z prostej pożyczki dla zadłużonych na dowolny cel i z tej kwoty spłacić swoje zobowiązania. Wtedy również zostanie nam na głowie tylko jedna rata z nowego zobowiązania.

Wymagane dokumenty

Przy kredycie konsolidacyjnym wymagany od nas będzie przede wszystkim dowód osobisty (jeżeli chcemy wykorzystać tylko ten dokument i nie martwić się innymi, możemy skorzystać z pożyczek na dowód). Pozostałe dokumenty, które mogą być wymagane przy kredycie konsolidacyjnym, to:

– zaświadczenie lub oświadczenie o zatrudnieniu,
– wyciągi z kart kredytowych,
– wyciągi z naszego konta bankowego potwierdzające nasze zarobki,
– zawarte przez nas umowy kredytowe, które chcemy konsolidować.

Jak otrzymać konsolidację dla zadłużonych?

Konsolidację dla zadłużonych można otrzymać w całości przez Internet – nawet nie wychodząc z domu. Kredyt konsolidacyjny online to znakomita oferta dla tych, którym zależy na zachowaniu dyskrecji – przez Internet jesteśmy praktycznie anonimowi, o naszym nowym zobowiązaniu wie tylko nasz wirtualny kredytodawca.

Inaczej to wygląda, kiedy korzystamy z oferty konsolidacyjnej w stacjonarnym punkcie – ryzykujemy wtedy, że zostaniemy zauważeni przez kogoś znajomego lub nawet, że będzie obsługiwała nas przy stanowisku znana nam osoba. W ofertach internetowych nie ma tego ryzyka. O naszej konsolidacji dowie się tylko ten, którego sami o tym poinformujemy.

Jak wygląda cały proces otrzymywania konsolidacji dla zadłużonych?

1) Przeglądamy w Internecie różne dostępne oferty – możemy to zrobić samodzielnie albo skorzystać z gotowych rankingów lub porównywarek przygotowanych przez specjalistów.

2) Wybieramy najkorzystniejszą dla nas ofertę.

3) Deklarujemy oczekiwaną kwotę kredytu i okres spłaty.

4) Klikamy “złóż wniosek” i wypełniamy go naszymi danymi.

5) Potwierdzamy naszą tożsamość.

6) Oczekujemy na weryfikację danych osobowych.

7) Otrzymujemy decyzję pożyczkową i – jeżeli decyzja jest pozytywna – następuje wypłata środków.

Konsolidacja dla zadłużonych - czy naprawdę warto?

Wiele osób zadłużonych słyszy, szczególnie ze strony swojego otoczenia, że branie kredytu na spłatę innych kredytów to bezsens i głupota, że ściągnie na nas więcej kłopotów. Często słyszymy nawet, że niektórzy określają konsolidację gwoździem do trumny. Czy rzeczywiście taka jest prawda o tych produktach?

Naszym zdaniem rozsądne skorzystanie z konsolidacji jest bardzo rozsądne. Konsolidacja jest zasadna wtedy, kiedy naprawdę nie radzimy sobie ze spłatą swoich zadłużeń. Dzięki konsolidacji bowiem możemy ułatwić sobie spłatę swoich zobowiązań.

Ułatwienie polega na tym, że spłata wszystkich kredytów zostaje rozłożona na niższe raty. Przez to oczywiście rat tych jest więcej, ale wszyscy zgodzimy się chyba z tym, że lepiej spłacać więcej rat w niższej kwocie niż zalegać ze spłatą rat w kwocie wysokiej.

Zaległości w spłacie mogą mieć bowiem poważne konsekwencje – przede wszystkim taką, że zostaniemy wpisani do bazy Biura Informacji Kredytowej i na długi czas negatywny wpis w tej bazie pozostanie przy naszym nazwisku.

Plusy i minusy konsolidacji dla zadłużonych

 • połączenie wielu zobowiązań w jedno
 • niższa miesięczna rata
 • minimum formalności
 • dostępność ofert online
 • szybka wypłata środków
 • dostępność także dla osób zadłużonych
 • wyższy całkowity koszt zadłużenia
 • dłuższy okres spłaty

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

1) Czy kredyty konsolidacyjne są dostępne w 100% przez Internet?

Tak, z kredytów konsolidacyjnych można korzystać w wariancie w pełni zdalnym, bez wychodzenia z domu. Przez Internet przechodzimy wszystkie etapy kredytowe – od wyboru oferty, przez wnioskowanie, po wypłatę kwoty.


2) Czy kredyt konsolidacyjny jest opłacalny?

Na pewno kredyt taki jest bardziej opłacalny niż zaleganie ze spłatą rat naszych zobowiązań – odsetki karne są o wiele większe niż zwykłe odsetki kredytowe. Finalny koszt kredytu może być oczywiście nieco większy niż suma naszych zobowiązań, które nim spłacamy, ale może nam znacznie ułatwić sam proces spłacania. Kredyt konsolidacyjny pozwala na uzyskanie niższej raty miesięcznej, co będzie z pewnością ulgą dla naszego domowego budżetu.


3) Czy kredyt konsolidacyjny może być wypłacony w gotówce?

Nie, kwota kredytu konsolidacyjnego wpływa zawsze na konto, nigdy nie jest wypłacana w gotówce. Nawet w przypadku kredytów gotówkowych (choć nazwa tego produktu może być bardzo myląca) wypłata środków przychodzi zawsze na konto bankowe.


4) Ile trzeba mieć lat, by uzyskać kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych?

Jak do każdego produktu finansowego w Polsce, tak i do kredytu konsolidacyjnego dla zadłużonych, konieczne jest ukończenie co najmniej 18 lat. Z reguły jednak wiek ten jest jeszcze niewystarczający – większość firm i banków tego typu produkty oferuje osobom dopiero 2-3 lata starszym.


5) Czy z kredytów konsolidacyjnych dla zadłużonych mogą korzystać także emeryci?

Tak, emeryci są bardzo dobrze postrzegani przez większość kredytodawców, ponieważ ich świadczenie jest wręcz bardziej pewne niż niejedno wynagrodzenie z tytułu pracy (pracę można stracić, a prawa do otrzymywania emerytury nie).


6) Jak otrzymać pożyczkę konsolidacyjną w SKOK?

Żeby otrzymać pożyczkę w SKOK, trzeba spełnić dwa warunki: wskazać nieruchomość, która ma być zabezpieczeniem oraz posiadać stały dochód w odpowiedniej wysokości.


7) Kto może starać się o konsolidację dla zadłużonych w SKOK ?

Pożyczka dostępna jest na terenie całego kraju. Maksymalna kwota konsolidacji to 70% wartości nieruchomości. Pożyczkę konsolidacyjną mogą otrzymać osoby z obywatelstwem polskim, które mają stały dochód umożliwiający spłatę zobowiązania.

Ważna informacja: produkt dostępny jest również dla osób nadmiernie zadłużonych, które mają komornika sądowego i windykację. Pożyczką konsolidacyjną spłacamy wszystkie nasze zaległe zobowiązania.


8) Czy konsolidacja dotyczy także chwilówek?

Jak najbardziej. Przedmiotem kredytu konsolidacyjnego mogą być kredyty gotówkowe, ratalne, karty kredytowe oraz tzw. pożyczki chwilówki (Vivus, Profi Credit i reszta).


9) Mam komornika sądowego, czy jest szansa na otrzymanie konsolidacji?

Tak. Jest to kredyt oddłużeniowy, przeznaczony na spłatę wszystkich zaległych zobowiązań. Komornik nie jest przeszkodą, nie jest również przeszkodą negatywna historia kredytowa w BIK i BIGach. Po otrzymaniu pożyczki, zamykane są wszystkie sprawy u komornika sądowego. Prawdopodobnie jest to najlepsza konsolidacja dla zadłużonych z komornikiem.


10) Co to jest konsolidacja pozabankowa ?

Tym terminem określamy konsolidację, którą otrzymamy w innej niż Bank insytucji – na przykład w SKOKu.


11) Czy przy małej zdolności kredytowej mam szansę na konsolidację dla zadłużonych w SKOK?

Przy udzielaniu pożyczki oddłużeniowej SKOK bada dwa parametry: wysokość dochodów oraz wartość nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie. Wysłanie wniosku nic nie kosztuje, więc nic nie tracimy.

Pożyczka w SKOKu to typowy kredyt hipoteczny dla zadłużonych. Nie oferuje go żaden z komercyjnych Banków. Pożyczka ma celu pomóc Dłużnikowi w wyjściu ze spirali zadłużenia. W przypadku regularnej spłaty, automatycznie po kilkunastu miesiącach poprawia się historia kredytowa w BIKu. Co za tym idzie – istnieje możliwość przeniesienia pożyczki do banku z mniejszym oprocentowaniem.


12) Mam negatywną historię kredytową, czy mogę dostać konsolidację dla zadłużonych?

Negatywna historia kredytowa w Biurze Informacji Kredytowej (BIK) nie ma wpływu ma możliwość otrzymania pożyczki oddłużeniowej w SKOKu. Żeby jednak otrzymać kredyt, powinniśmy mieć stały dochód umożliwiający spłatę raty oraz wskazać nieruchomość, która będzie zabezpieczeniem kredytu.


13) Kiedy otrzymam decyzję w sprawie konsolidacji dla zadłużonych ?

Do 3 dni roboczych. W takim terminie otrzymamy decyzję w sprawie możliwości otrzymania konsolidacji. Jest to czas potrzebny na analizę sytuacji kredytowej Klienta, sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości etc.


14) Kiedy otrzymam wypłatę środków z konsolidacji ?

Każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie. Termin wypłaty pieniędzy z pożyczki w sporej części zależy od nas samych – kiedy dostarczymy wszystkie wymagane dokumenty.


15) Konsolidacja dla zadłużonych bez BIK – czy to znaczy, że SKOK w ogóle nie sprawdza bazy BIK ?

Elementem weryfikacji Klienta jest sprawdzenie jego historii kredytowej w BIK (Biurze Informacji Kredytowej). Negatywna historia kredytowa nie ma jednak wpływu na możliwość otrzymania pożyczki konsolidacyjnej.

Sprawdzamy BIK po to, żeby ustalić łączne zadłużenie Klienta i przygotować plan spłaty wszystkich długów. Mamy świadomość, że większość zgłaszających się osób ma właśnie negatywną historię kredytową. Konsolidacja dla zadłużonych ma na celu spłacenie wszystkich zaległych zadłużeń i ustalenie jednej raty w dogodnej wysokości.


16) W jaki sposób można przesłać dokumenty do otrzymania konsolidacji dla zadłużonych?

Z reguły większość dokumentów można przesłać bezpośrednio w formie skanów. Pozostałe trzeba niestety dostarczyć osobiście, ale nie jest regułą, by wymagały tego wszystkie firmy.


17) Jaki jest cel konsolidacji dla zadłużonych w SKOK ?

Naszym założeniem jest realna pomoc Klientowi, a nie jego dodatkowe zadłużenie. Z tego względu pożyczki nie otrzymają osoby, które uzyskują za małe dochody, uniemożliwiające spłacanie miesięcznych rat. Osoba zadłużona dostaje od SKOKu szansę na spłatę wszystkich zaległych zobowiązań: w bankach czy firmach pożyczkowych.

Podsumowanie

1. Kredyt konsolidacyjny może dać nam skuteczną szansę na oddłużenie.
2. Konsolidacja jest dostępna także dla osób z komornikiem.
3. Negatywne wpisy w bazach BIK, BIG, KRD nie przeszkadzają w uzyskaniu konsolidacji dla zadłużonych.
4. Kredyt konsolidacyjny może wydłużyć okres spłaty naszego zobowiązania.
5. Kluczowe dla porównania ofert kredytów konsolidacyjnych powinno być RRSO.

Przykłady reprezentatywne

1) Kasa Stefczyka

Przykład reprezentatywny z dnia 26.02.2021 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 78 840 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją: 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 6%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 6,22%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 955,05 zł oraz ostatnia, 107. rata: 954,76 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 102 190,06 zł, w tym odsetki: 23 190,06 zł.


2) Bancovo

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich wynosi 60,54 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.681,85 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.932,95 zł, oprocentowanie stałe 9,26%, całkowity koszt kredytu 4.251,10 zł (w tym: prowizja 3.094,31 zł, odsetki 1.156,79 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości po 248,21 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.


3) Smartney

Oferta produktowa „Nowoczesna” obowiązuje od 09.10.2019 r. i dotyczy pożyczki w wysokości od 5 000 zł do 60 000 zł, zawieranej na okres od 51 do 84 miesięcy za pośrednictwem strony www.smartney.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 17,58%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 20 000,73 zł, całkowita kwota do zapłaty 31 298,24 zł, oprocentowanie zmienne 10,5%, całkowity koszt kredytu 11 297,51 zł (w tym: prowizja 3 240,12 zł, odsetki 8 057,39 zł), 70 miesięcznych równych rat po 440,86 zł, ostatnia rata wyrównująca 438,04 zł. Kalkulacja na dzień 10.01.2022 r.


4) Santander Consumer Bank

Dla kredytu gotówkowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 01.09.2021 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu: 7,20% , całkowity koszt kredytu: 4710,87 zł obejmuje: prowizję: 1 153,57 zł, odsetki: 3 557,3 zł, opłatę za wypłatę gotówki przelewem na rachunek bankowy Klienta: 0 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 10,33%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 21 964,08 zł; czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 26 674,95 zł; wysokość 47 miesięcznych równych rat 555,73 zł, ostatnia rata w wysokości 555,64 zł. W przypadku skorzystania przez konsumenta z usługi dodatkowej PUB, do wysokości raty kredytu doliczana jest opłata w kwocie 11,99 zł.


5) Getin Bank

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 22,4%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 31 300 zł, całkowita kwota do zapłaty 60 876 zł, oprocentowanie zmienne 9,49%, całkowity koszt kredytu 29 576 zł (w tym: prowizja 5 226,11 zł, odsetki  17 288,76 zł, koszt ubezpieczenia 7 061,13 zł), 89 miesięcznych rat równych w wysokości po 684 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.11.2021r. na reprezentatywnym przykładzie.


6) Gotówkovo.pl

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich wynosi 60,54 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.681,85 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.932,95 zł, oprocentowanie stałe 9,26%, całkowity koszt kredytu 4.251,10 zł (w tym: prowizja 3.094,31 zł, odsetki 1.156,79 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości po 248,21 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.


7) SuperGrosz

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 53,64% dla całkowitej kwoty pożyczki 4 500 PLN, czas obowiązywania umowy 35 miesięcy, spłata w 35 ratach miesięcznych po 229,56 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 11.5% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 3 534,75 zł, w tym: prowizja 2 298,69 zł, odsetki 1 236,06 zł. Całkowita kwota do zapłaty 8 034,75 zł (stan na dzień 14.01.2022).

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 106,64% dla całkowitej kwoty pożyczki 6 500 PLN, czas obowiązywania umowy 32 miesięcy, spłata w 32 ratach miesięcznych po 473,65 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 11.5% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 8 656,75 zł, w tym: prowizja 6 500,00 zł, odsetki 2 156,75 zł. Całkowita kwota do zapłaty 15 156,75 zł (stan na dzień 14.01.2022).

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 15,35% dla całkowitej kwoty pożyczki 6 500 PLN, czas obowiązywania umowy 38 miesięcy, spłata w 38 ratach miesięcznych po 213,90 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 11.5% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 1 628,00 zł, w tym: prowizja 285,57 zł, odsetki 1 342,43 zł. Całkowita kwota do zapłaty 8 128,00 zł (stan na dzień 14.01.2022).

 

Opinie o konsolidacji dla zadłużonych

Wiele osób jest zaskoczonych, że SKOK udziela w ogóle kredytów osobom zadłużonych. Nie każdy również wie, że zadłużeni nie są na wstępie skreśleni także w innych firmach udzielających finansowania. Wszyscy Klienci doceniają natomiast brak opłat wstępnych przed otrzymaniem konsolidacji.

Wyraź swoją opinię na temat kredytów konsolidacyjnych dla zadłużonych. Zostaw ją w komentarzu poniżej.

author
Dominika Byczek
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

Sylwia Piekart
Sylwia Piekart
2020-07-17 09:19:17

mam 28 lat dochod 2450 i dlugow 50 tys

Adam Pisula
Adam Pisula
2020-07-16 19:04:32

Chętnie spotkam się z przdstawicielem SKOKu proszę o mejla na adres [email protected]

Podobne artykuły

Rewolucja w kodeksie pracy ?

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej zapowiedziało zmiany, które, jak zapewnia resort, mają pozytywnie wpłynąć na prawo pracy. Wśród nowości jest pomysł, aby urlop mógł być krótszy niż 26 dni lub nieco dłuższy, a premie uznaniowe miałyby zostać ograniczone. 

author
Aneta Jankowska
04 października 2017
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.

Szlachetna Paczka – jak można wziąć udział?

Szlachetna Paczka rozpala serca Polaków każdego roku. To dzięki niej, wiele rodzin otrzymuje pomoc, na którą od dawna czeka, a dzieci z ubogich domów cieszą się z wymarzonych prezentów. Wyjaśniamy, czym dokładnie jest inicjatywa i jak można włączyć się w szlachetną ideę pomagania innym.

author
Aneta Jankowska
04 grudnia 2018
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.

Kasa Stefczyka Łęczna

Szukasz danych o lokalizacjach Kasy Stefczyka w Łęcznej? Wszystkie informacje są dostępne tutaj, w naszym artykule. Sprawdź placówkę Kasy Stefczyka w Łęcznej: adres, numer telefonu, godziny otwarcia oraz mapę dojazdu.

author
Julia Wierciło
14 marca 2024
Ekspertka finansowa, związana z zadluzenia.com od 2022 roku. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Znana z niekonwencjonalnego podejścia do świata finansów. W artykułach przyjmuje perspektywę bycia blisko ludzi.

Chwilówki Żółkiewka

Chcesz znaleźć najlepszą ofertę chwilówki w Żółkiewce? Sprawdź ranking darmowych ofert. Gotówkę otrzymasz nie wychodząc nawet z domu oraz nie przedstawiając zaświadczeń o dochodach. Maksymalna kwota chwilówki to nawet 15 000 zł.

author
Patryk Byczek
12 lutego 2022
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

KredytOK w Piotrkowie Trybunalskim

KredytOK jest polską firmą pożyczkową, która działa na rynku od blisko 20 lat. Firma posiada ponad 100 oddziałów w największych miastach. Sprawdź, gdzie znajdziesz placówkę w Piotrkowie Trybunalskim.

author
Patryk Byczek
11 lutego 2017
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Chwilówki Krasnobród

Szukasz najlepszej pożyczki chwilówki w Krasnobrodzie? Koniecznie sprawdź nasze zestawienie i wybierz taką ofertę, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Pieniądze otrzymasz bez wychodzenia z domu oraz bez okazywania zaświadczenia o dochodach. Największa kwota pożyczki może wynosić nawet 15 000 zł.

author
Patryk Byczek
27 stycznia 2022
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Porównaj