Pożyczki bez BIK Dąbrowa Górnicza

Pożyczki bez BIK Dąbrowa Górnicza

author
Aleksandra Gościnna
16 maja 2022

Pożyczka bez BIK” to pożyczka gotówkowa, która dostępna jest bez weryfikacji Konsumenta w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). Nie oznacza to jednak, że firmy pożyczkowe w ogóle nie sprawdzają swoich Klientów. Używają one do tego danych z BIGów, a także specjalnych programów, przy pomocy których mają wgląd w informacje o zdolności kredytowej danych osób. Sprawdzamy szczegóły dla miasta Dąbrowa Górnicza.

Aktualnie na naszym rynku funkcjonuje bardzo duża ilość firm oferujących tego typu finansowanie. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych w Dąbrowie Górniczej.

Pożyczki bez BIK Dąbrowa Górnicza - ranking

Pożyczki bez BIK w Dąbrowie Górniczej – szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Dąbrowa Górnicza - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Dąbrowie Górniczej?
  3. Kto może otrzymać pożyczkę w Dąbrowie Górniczej?
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Dąbrowie Górniczej?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Dąbrowie Górniczej?

Prezentowane oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Do wypełnienia wniosku pożyczkowego będziemy potrzebowali jedynie dowodu osobistego, telefonu komórkowego oraz konta w banku. We wniosku o pożyczkę wskazuje się dane osobowe oraz miejsce pracy i wysokość wynagrodzenia.

Jedynie w wyjątkowych przypadkach pożyczkodawca poprosi dodatkowo o udokumentowanie dochodu.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę w Dąbrowie Górniczej?

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce,

d) posiadających stałe i udokumentowane dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Wskazane wyżej firmy zezwalają na to, aby Klient miał negatywną historię kredytową – wpisy w BIKu i innych podobnych rejestrach nie będą przeszkodą w uzyskaniu pożyczki.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Najczęściej do otrzymania pożyczki potrzeba tylko danych z dowodu osobistego – numer, seria, organ wydający, dat wydania i ważności. Wiele pożyczkodawców, którzy udzielają pożyczek przez Internet nie wymaga dodatkowych zaświadczeń dochodowych. Są to więc pożyczki bez zaświadczeń.

We wniosku musimy złożyć oświadczenie o dochodach lub przejść weryfikację konta bankowego przez aplikację (najpopularniejsza to Kontomatik). Część pożyczkodawców może poprosić również o wyciągi z konta bankowego z ostatnich kilku miesięcy.

Mieszkasz w Dąbrowie Górniczej? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Dąbrowa Górnicza – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Dąbrowa Górnicza – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Dąbrowa Górnicza – minimum formalności

Kredyt gotówkowy Dąbrowa Górnicza  – na dowolny cel

Kredyt hipoteczny Dąbrowa Górnicza – ranking

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Dąbrowie Górniczej?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Gdynia często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Dąbrowie Górniczej

Biuro Informacji Kredytowej zgromadziło dane, które wskazują, że nawet 3 miliony Polek i Polaków maja kłopot ze spłatą zobowiązań finansowych. Są to również dłużnicy z Dąbrowy Górniczej i okolic. Zwykle w takiej sytuacji poszukują pożyczek dla zadłużonych, gdyż są to oferty, przy których pożyczkodawcy nie weryfikują Klientów w Biurze Informacji Kredytowej, KRD, ERIF i innych bazach.

To doskonałe oferty szczególnie, gdy potrzebujemy szybko pieniędzy przez Internet. Formalności załatwimy bez konieczności wizyty w placówce firmy pożyczkowej. Dodatkowo często nie ma wymogu dostarczania zaświadczeń o dochodach – wystarczy wówczas złożyć oświadczenie o dochodach. Źródła dochodu, jakie przeważnie są honorowane to: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło lub własna działalność gospodarcza.

Pożyczka bez BIK Dąbrowa Górnicza – jakie alternatywy?

Negatywny wpis do bazy Biura Informacji Kredytowej nie musi oznaczać odrzucenia wniosku o pożyczkę. Pamiętajmy, że ważna jest też odpowiednia zdolność kredytowa. Chodzi o to, aby wysokość miesięcznych przychodów umożliwiała spłatę zobowiązania.

Pożyczka prywatna to alternatywna oferta dla osób bez stałego przychodu – dostępna jest również dla mieszkańców Dąbrowy Górniczej i okolic. Pożyczki od osób prywatnych to oferty, przy których nie trzeba zwykle dostarczać zaświadczenia o dochodach, ale może być konieczność zabezpieczenia w postaci nieruchomości lub ruchomości.

Pożyczki w domu Klienta Dąbrowa Górnicza – od ręki

Udzielanie pożyczek przez Internet jest jednym z najczęściej wybieranych sposobów, przez firmy pożyczkowe. Nie dość, że jest to znaczne ułatwienie całego procesu, to jeszcze zapewnia szybki czas otrzymania środków. Część pożyczkobiorców woli jednak, aby złożył im wizytę pracownik konkretnej placówki oraz załatwił wszelkie formalności w ich domu/mieszkaniu. Ta stacjonarna opcja finansowania jest również dostępna dla mieszkańców Dąbrowy Górniczej i okolic. Miejmy jednak na uwadze, że liczba firm pożyczkowych, która przeprowadza zapożyczenia tą drogą jest ograniczona. Aktualnie tego typu pożyczki w Dąbrowie Górniczej oferuje Bocian Pożyczki oraz Provident.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Często występującym zagrożeniem jest podpisanie umowy pożyczkowej, bez szczegółowego sprawdzenia danej umowy. Zanim Klienci zdecydują się na tego typu zobowiązanie, powinni najpierw sprawdzić kilka rzeczy, które pozwolą im uniknąć ryzyka. Na co szczególnie powinniśmy zwrócić uwagę, kiedy wybieramy takie oferty w Dąbrowie Górniczej? Pierwszą rzeczą jest wybranie sprawdzonej firmy pożyczkowej. Dlatego warto znaleźć wybraną przez nas placówkę w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego.

Przydatną informacją jest też to, że im niższe RRSO, tym mniejsze koszty pożyczki. Dlatego tak ważne jest, aby sprawdzać i analizować wysokość RRSO. Wiadomości o rzeczywistej rocznej stopie oprocentowania możemy odszukać na stronie internetowej wybranego pożyczkodawcy, a także w ofercie, którą nam przygotuje. Klienci często zapominają też, aby do kosztów pożyczki doliczyć nie tylko odsetki, ale również opłaty dodatkowe typu prowizje, ubezpieczenia i opłaty przygotowawcze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Zmiany w BNP Paribas Bank Polska
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
08 kwietnia 2019

Zmiany w BNP Paribas Bank Polska

Darmowa pożyczka w Zaplo.pl
Wpisy
autor wpisu
Lukasz_Zubrzycki
21 czerwca 2017

Darmowa pożyczka w Zaplo.pl

Kredyt samochodowy Płock
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
06 listopada 2017

Kredyt samochodowy Płock

Moneta kolekcjonerska NBP za 13 000 zł
Wpisy
author
Aneta Jankowska
16 lipca 2018

Moneta kolekcjonerska NBP za 13 000 zł

Jak zdalnie prowadzić firmę – webinar Santander Bank Polska
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
13 kwietnia 2021

Jak zdalnie prowadzić firmę – webinar Santander Bank Polska

Santander Consumer Bank Łuków
Oddziały
autor wpisu
Dorota Cholewicka
14 czerwca 2021

Santander Consumer Bank Łuków

Porównaj