Pożyczki bez BIK Dębica

Pożyczki bez BIK Dębica

author
Aleksandra Gościnna
12 maja 2022

Pożyczka bez BIK to pożyczka pieniężna, która dostępna jest bez sprawdzania Pożyczkobiorcy w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). Jednak nie oznacza to nigdy, że firmy pożyczkowe w nawet najmniejszym stopniu nie weryfikują swoich Klientów. Używają one do tego autorskich programów oraz danych z BIGów, przy pomocy których mają wgląd w informacje o zdolności kredytowej danej osoby. Sprawdzamy oferty dla miasta Dębica.

Aktualnie na naszym rynku funkcjonuje bardzo duża ilość firm oferujących tego typu finansowanie. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych w Dębicy.

Pożyczki bez BIK Dębica - ranking

Pożyczki bez BIK w Dębicy – szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Dębica - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Dębicy?
  3. Kto może otrzymać pożyczkę w Dębicy?
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Dębicy?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Dębicy?

Prezentowane oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Do wypełnienia wniosku pożyczkowego będziemy potrzebowali jedynie dowodu osobistego, telefonu komórkowego oraz konta w banku. We wniosku o pożyczkę wskazuje się dane osobowe oraz miejsce pracy i wysokość wynagrodzenia.

Jedynie w wyjątkowych przypadkach pożyczkodawca poprosi dodatkowo o udokumentowanie dochodu.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę w Dębicy?

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce,

d) posiadających stałe i udokumentowane dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Wskazane wyżej firmy zezwalają na to, aby Klient miał negatywną historię kredytową – wpisy w BIKu i innych podobnych rejestrach nie będą przeszkodą w uzyskaniu pożyczki.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Najczęściej wystarczą dane z dowodu osobistego (jego numer i seria, data wydania/ważności oraz nazwa organu, który go wydał), aby móc otrzymać finansowanie. Wiele firm udziela pożyczek online i nie oczekuje dodatkowych zaświadczeń o dochodach. Są to więc pożyczki bez zaświadczeń.

We wniosku o pożyczkę składamy oświadczenie o dochodach lub jesteśmy poddawani weryfikacji za pomocą aplikacji, która potwierdza nasz rachunek bankowy (najpopularniejsza to Kontomatik). Wybrani pożyczkodawcy mogą poprosić swoich Klientów dodatkowo o wyciągi z konta bankowego, które będą potwierdzeniem otrzymywanych dochodów z ostatnich kliku miesięcy.

 

Mieszkasz w Dębicy? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Dębica – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Dębica – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Dębica – minimum formalności

Kredyt gotówkowy Dębica  – na dowolny cel

Kredyt hipoteczny Dębica – ranking

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Dębicy?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Dębica często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Dębicy

Z Biura Informacji Kredytowej dowiadujemy się, że aż 3 miliony Polek i Polaków ma problemy ze spłatą swoich zobowiązań. Część zadłużonych to także mieszkańcy Dębicy i okolic, to zwykle oni w pierwszej kolejności poszukują kredytu dla zadłużonych. Niektórzy pożyczkodawcy nie weryfikują bowiem swoich Klientów w KRD, Biurze Informacji Kredytowej, ERIF czy innych bazach.

To dobre oferty dla osób, które potrzebują szybko gotówki bez wychodzenia z domu – formalności załatwić można przez Internet. Zdarza się także, że pożyczkodawcy nie wymagają nawet zaświadczenia o dochodach – konieczne jest wyłącznie oświadczenie o dochodach. Zwykle firmy uwzględniają większość źródeł dochodu: umowę o pracę, umowę zlecenie, umowę o dzieło czy własną działalność gospodarczą.

Pożyczka bez BIK Dębica – jakie alternatywy?

Sama negatywna historia kredytowa w Biurze Informacji Kredytowej nie jest jednoznaczna z odmową udzielenia pożyczki. Jeżeli nawet otrzymasz negatywną decyzję pożyczkową, możesz skorzystać z pożyczek bez odmowy. Drugą ważną kwestią jest zdolność kredytowa – oceniana pod możliwości spłaty zobowiązania.

Bez stałych dochodów nie mam raczej szansy na inną pożyczkę, niż pożyczki prywatne – dostępne również dla mieszkańców Dębicy i okolic miasta. Przy tych ofertach Klienci nie muszą dostarczać zaświadczenia o dochodach, ale mogą być proszeni o zabezpieczenie w postaci nieruchomości czy ruchomości.

Pożyczki w domu Klienta Dębica – od ręki

Aktualnie najpopularniejszym sposobem udzielania finansowania wśród firm pożyczkowych jest przeprowadzenie takiego procesu w całości przez Internet. Jest to najłatwiejszy sposób, który gwarantuje szybki czas otrzymania środków. Zdarza się jednak, że Klienci wolą załatwienie wszelkich formalności w ich domu/mieszkaniu w obecności pracownika danej firmy pożyczkowej. Taka możliwość jest dostępna dla mieszkańców Dębicy oraz okolic. Ważne, aby Klienci pamiętali, że obecnie pożyczkodawcy rezygnują z udzielania finansowania tego typu. W Dębicy takie pożyczki oferują Bocian Pożyczki oraz Provident.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Ryzykownym może się okazać dla Klienta wzięcie pożyczki bez weryfikacji danej oferty. Dlatego zanim podpiszemy umowę, zwróćmy uwagę na kilka kwestii, które pozwolą ograniczyć ryzyko do minimum. Co warto mieć na uwadze, kiedy decydujemy się na taką ofertę w Dębicy? Najważniejszą kwestią jest wybór sprawdzonego pożyczkodawcy. W tym celu warto znaleźć, czy dana firma figuruje w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego.

Pamiętajmy także o analizie oraz kontroli RRSO. Przydatną wiadomością jest fakt, że im niższe RRSO, tym mniej zapłacimy za daną pożyczkę. Strony internetowe pożyczkodawców oraz oferty, które nam przekazują zawierają w sobie informacje na temat wysokości rzeczywistej stopy rocznego oprocentowania. Nie zapominajmy także o tym, że do kosztów pożyczki musimy doliczyć nie tylko odsetki, ale także prowizje, ubezpieczenia i inne opłaty dodatkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kredyt online w Citi Handlowy
Pod Lupą
autor wpisu
Tadeusz_Miziak
29 czerwca 2016

Kredyt online w Citi Handlowy

Leasing online w Banku Millennium
Wpisy
autor wpisu
Maciej_Stanko
10 maja 2013

Leasing online w Banku Millennium

KredytOK w Olsztynie
Oddziały
autor wpisu
Marta-Bogacka-Nowak
23 stycznia 2017

KredytOK w Olsztynie

Kierowcy niechętnie płacą kartą za mandaty
Wpisy
author
Dominika Sobieraj
26 lutego 2018

Kierowcy niechętnie płacą kartą za mandaty

Porównaj