Pożyczki bez BIK Głogów

Pożyczki bez BIK Głogów

author
Aleksandra Gościnna
19 maja 2022

Pożyczka bez BIK to produkt finansowy, który jest dostępny bez weryfikacji Klienta w Biurze Informacji Kredytowej. Nie oznacza to jedna, że Klienci nie będą w ogóle weryfikowani. Firmy pożyczkowe używają indywidualnych systemów, które pozwalają na szybkie sprawdzenie zdolności kredytowych potencjalnych pożyczkobiorców, a także sięgają po statystyki z Biur Informacji Gospodarczej. Tego rodzaju pożyczki dostępne są w całej Polsce, także dla mieszkańców Głogowa i okolic.

Obecnie na naszym rynku finansowym jest bardzo duża dostępność tego typu finansowań. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych w Głogowie.

Pożyczki bez BIK Głogów - ranking

Pożyczki bez BIK w Głogowie – szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Głogów - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Głogowie?
  3. Kto może otrzymać pożyczkę w Głogowie?
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Głogowie?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Głogowie?

Prezentowane oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Aby otrzymać pożyczkę potrzebować będziemy dowodu osobistego, telefonu komórkowego oraz konta w banku. We wniosku o pożyczkę należy podać dane osobowe oraz miejsce pracy i wysokość wynagrodzenia.

Jedynie w wyjątkowych przypadkach pożyczkodawca poprosi dodatkowo o udokumentowanie dochodu.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę w Głogowie?

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce (w tym przypadku w Głogowie),

d) posiadających stałe i udokumentowane dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Wskazane wyżej firmy zezwalają na to, aby Klient miał negatywną historię kredytową – wpisy w BIKu i innych podobnych rejestrach nie będą przeszkodą w uzyskaniu pożyczki.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Zwykle wystarczą dane z dowodu, aby otrzymać pożyczkę (numer i seria, data wydania/ważności oraz nazwa organu, który go wydał). Jest wiele firm pożyczkowych, które udzielają pożyczek w pełni przez Internet i nie wymagają dostarczania dodatkowo zaświadczeń o dochodach. Są to więc pożyczki bez zaświadczeń.

We wniosku składamy też oświadczenie o dochodach lub weryfikacja odbywa się dzięki aplikacji, która sprawdza nasz rachunek bankowy (zwykle używaną jest Kontomatik). Niektóre firmy pożyczkowe mogą dodatkowo prosić również o przesłanie wyciągów z rachunku bankowego z ostatnich kilku miesięcy.

Mieszkasz w Głogowie? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Głogów – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Głogów – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Głogów – minimum formalności

Kredyt gotówkowy Głogów  – na dowolny cel

Kredyt hipoteczny Głogów – ranking

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Głogowie?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Głogów często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Głogowie

Biuro Informacji Kredytowej podaje, że nawet 3 miliony Polek i Polaków mają kłopot ze spłatą swoich zobowiązań finansowych. Osoby zadłużone mieszkają także w Głogowie i okolicach. Zwykle w takiej sytuacji poszukują kredytu dla zadłużonych, gdyż są to oferty, przy których pożyczkodawcy nie sprawdzają swoich Klientów w Biurze Informacji Kredytowej, KRD, ERIF i innych bazach.

To dobre oferty dla osób, które szybko potrzebują pieniędzy. Wszystkie formalności możemy załatwić przez Internet, zatem nie ma nawet konieczności wychodzenia z domu. Dodatkowo często nie trzeba dostarczać zaświadczenia o dochodach – wystarczy wyłącznie złożyć oświadczenie o dochodach. Firmy honorują zwykle takie źródła dochodu jak: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło lub własna działalność gospodarcza.

Pożyczka bez BIK Głogów – jakie alternatywy?

Negatywna historia kredytowa w Biurze Informacji Kredytowej nie oznacza, że nie nie można otrzymać finansowania. Warto mieć na uwadze, że w procesie pożyczkowym równie istotna jest zdolność kredytowa Klienta. Chodzi o to, aby wysokość miesięcznych przychodów pozwalała na spłatę zobowiązania.

Pożyczki prywatne to oferta skierowana do osób, które nie posiadają stałego przychodu – skorzystać z niej mogą także mieszkańcy Głogowa oraz okolic. W procesie wnioskowania nie trzeba zwykle dostarczać zaświadczenia o dochodach, konieczne może być natomiast zastawienie ruchomości czy nieruchomości.

Pożyczki w domu Klienta Głogów – od ręki

Najbardziej powszechną dziś formą udzielania pożyczek jest finansowanie drogą online. Jest to prosta opcja, która zapewnia szybki czas otrzymania środków. Wielu Klientów woli jednak, kiedy odwiedzi ich pracownik danej firmy pożyczkowej oraz załatwi wszelkie formalności w domu/mieszkaniu Pożyczkobiorcy. Z tej możliwości mogą korzystać mieszkańcy Głogowa oraz okolic. Warto pamiętać, że aktualnie ilość placówek, które oferują tego typu finansowania jest ograniczona. Ten sposób pożyczek w Głogowie oferuje Bocian Pożyczki oraz Provident.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Dla Klientów mogą się okazać oferty pożyczkowe bez ich szczegółowej kontroli. Zanim umowa zostanie podpisana, warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy, które mogą zminimalizować ryzyko. Na co zwrócić uwagę decydując się na tego typu oferty w Głogowie? Po pierwsze, należy wybierać sprawdzone placówki pożyczkowe. W tym celu warto sprawdzić, czy dana firma figuruje w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego.

Następną ważną rzeczą jest sprawdzenie oraz zestawienie ze sobą RRSO. Faktem jest, że im niższe RRSO, tym mniej będziemy musieli zapłacić za daną pożyczkę. Wiadomości o całkowitym koszcie pożyczki ponoszonym przez konsumenta możemy poszukać na stronie internetowej wybranej firmy pożyczkowej lub w otrzymanych ofertach. Ostatnią ważną kwestią jest świadomość tego, że odsetki nie są jedynym kosztem doliczanych do pożyczki. Zalicza się do nich również koszty dodatkowe, takie jak prowizje, ubezpieczenia czy opłaty przygotowawcze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

analda
analda
2015-06-22 21:02:15

optima finanse - znam, brałam, spłaciłam. jednym słowem polecam

Podobne artykuły

Alior Bank w Świnoujściu
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
02 maja 2019

Alior Bank w Świnoujściu

PKO BP w Sobótce
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
10 października 2019

PKO BP w Sobótce

Pierwsza moneta NBP w systemie 2D
Wpisy
author
Aneta Jankowska
18 sierpnia 2018

Pierwsza moneta NBP w systemie 2D

Nagroda dla Credit Agricole za kampanię z Dawidem Podsiadło
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
26 listopada 2018

Nagroda dla Credit Agricole za kampanię z Dawidem Podsiadło

Porównaj