Pożyczki bez BIK Łódź

Pożyczki bez BIK Łódź

author
Aleksandra Gościnna
13 maja 2022

Posiadasz negatywną historię kredytową, w związku z czym bank odmawia Ci udzielenia kredytu? Twoje problemy może rozwiązać pożyczka bez BIK. Jest to pożyczka gotówkowa dostępna bez weryfikacji pożyczkobiorcy w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). Jednak nie oznacza to, że firmy w żaden sposób nie sprawdzają swoich Klientów. Stosują one autorskie systemy, które pozwalają im ocenić zdolność kredytową poszczególnego konsumenta. Firm, które przyznają pożyczki bez BIK jest obecnie bardzo wiele. Przed wybraniem jednej z nich warto dowiedzieć się, która jest najbardziej wiarygodna. Sprawdzamy szczegóły.

Aktualnie na naszym rynku funkcjonuje bardzo duża ilość firm oferujących tego typu finansowanie. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych w Łodzi.

Pożyczki bez BIK Łódź - ranking

Pożyczki bez BIK w Łodzi – szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Łódź - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Łodzi?
  3. Kto może otrzymać pożyczkę w Łodzi?
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Łodzi?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Łodzi?

Prezentowane oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Do wypełnienia wniosku pożyczkowego będziemy potrzebowali jedynie dowodu osobistego, telefonu komórkowego oraz konta w banku. We wniosku o pożyczkę wskazuje się dane osobowe oraz miejsce pracy i wysokość wynagrodzenia.

Jedynie w wyjątkowych przypadkach pożyczkodawca poprosi dodatkowo o udokumentowanie dochodu.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę w Łodzi?

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce (w tym przypadku w Łodzi),

d) posiadających stałe i udokumentowane dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Wskazane wyżej firmy zezwalają na to, aby Klient miał negatywną historię kredytową – wpisy w BIKu i innych podobnych rejestrach nie będą przeszkodą w uzyskaniu pożyczki.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Do wymaganych dokumentów należy zaliczyć właściwie tylko dowód osobisty. Dane z tego dokumentu są potrzebne do uzupełnienia wniosku pożyczkowego. Wiele firm oferuje pożyczki przez Internet i nie oczekuje od Klientów zaświadczenia o dochodach. Są to więc pożyczki bez zaświadczeń.

We wniosku pożyczkowym składamy oświadczenie o dochodach lub przechodzimy przez proces weryfikacji rachunku bankowego za pomocą aplikacji (często jest to Kontomatik). Zdarza się, że pożyczkodawca może poprosić o dostarczenie również wyciągu z konta z ostatnich kilku miesięcy.

Mieszkasz w Łodzi? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Łódź – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Łódź – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Łódź – minimum formalności

Kredyt gotówkowy Łódź  – na dowolny cel

Kredyt hipoteczny Łódź – ranking

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Łodzi?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Łódź często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Łodzi

Z danych Biura Informacji Kredytowej dowiadujemy się, że aż 3 miliony Polaków ma trudności w spłacaniu swoich zobowiązań finansowych. Wśród nich są osoby, które mieszkają w Łodzi i okolicach. Często poszukują oni kredytu dla zadłużonych – wówczas nie jest się weryfikowanym w rejestrach dłużników. Niektórzy pożyczkodawcy rezygnują ze sprawdzania Klientów w ERIF, KRD, Biurze Informacji Kredytowej i innych bazach.

To dobre oferty dla osób, które na szybko potrzebują gotówki bez konieczności wychodzenia z domu. Bez problemu załatwimy wszystkie formalności online. Część firm pożyczkowych rezygnuje nawet z wymogu dostarczania zaświadczenia o dochodach – wystarczy, że złożymy oświadczenie o dochodach. Uznawane będzie raczej większość źródeł dochodu: umowa o pracę, zlecenie, o dzieło czy własna działalność gospodarcza.

Pożyczka bez BIK Łódź – jakie alternatywy?

Negatywna historia kredytowa w Biurze Informacji Kredytowej nie jest jednoznaczna z niemożliwością otrzymania pożyczki. Innym ważnym elementem jest przecież odpowiednia zdolność kredytowa, czyli oceniana jest możliwość do spłaty zobowiązania, która głównie opiera się na wysokości naszych dochodów.

Osoby, które nie mają stałych miesięcznych dochodów mogą otrzymać tylko pożyczki prywatne – dostępne też dla mieszkańców Łodzi i okolic. Inwestorzy prywatni zwykle nie potrzebują od Klientów zaświadczenia o dochodach, ale często wymagają zabezpieczeń pod postacią nieruchomości czy ruchomości.

Pożyczki w domu Klienta Łódź – od ręki

Aktualnie pożyczkodawcy coraz częściej udzielają finansowania przez Internet. Jest to zdecydowanie jedna z łatwiejszych możliwości, która upraszcza proces przyznawania pożyczki oraz sprawia, że czas wypłaty jest bardzo krótki. Niektórzy Klienci wolą jednak, aby pracownik złożył im wizytę w domu/mieszkaniu i załatwił wszelkie formalności stacjonarnie. Jest to możliwość również dla mieszkańców Łodzi i okolic. Warto pamiętać, że pożyczkodawcy rezygnują z tego sposobu udzielania pożyczek. Obecnie ten typ przyznania finansowania w Łodzi oferuje Bocian Pożyczki oraz Provident.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Większość Klientów dostrzega duże ryzyko w ofertach pożyczek bez szczegółowych weryfikacji. Zanim zawrzemy umowę, warto abyśmy pamiętali o paru ważnych rzeczach, które zminimalizują zagrożenia ze strony podejrzanych firm. Na co Klienci powinni zwrócić uwagę, zanim zdecydują się na skorzystanie z pożyczki w Łodzi? Najważniejszą kwestią jest wybór sprawdzonych firm pożyczkowych. Ich autentyczność warto sprawdzić poprzez odszukanie danej placówki w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego.

Następnym ważnym punktem jest sprawdzenie i porównanie RRSO. Oczywistym jest, że im niższe RRSO, tym mniej zapłacimy za daną pożyczkę. Wysokości rzeczywistej stopy rocznego oprocentowania bez problemu możemy znaleźć na stronach internetowych pożyczkodawców oraz w ofertach, które od nich dostajemy. Warto mieć również na uwadze to, że na koszt pożyczki nie składają się jedynie odsetki, ale też wszelkie koszty uboczne, takie jak prowizje, ubezpieczenia czy opłaty przygotowawcze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Allegro rozpoczyna współpracę z eBilet.pl
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
07 grudnia 2018

Allegro rozpoczyna współpracę z eBilet.pl

BGK wierzy, że plan finansowy 2020 można osiągnąć
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
06 września 2019

BGK wierzy, że plan finansowy 2020 można osiągnąć

Niedziele wolne od handlu 2019
Blog
author
Dominika Sobieraj
25 listopada 2017

Niedziele wolne od handlu 2019

easyJet kontakt – infolinia
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
22 września 2019

easyJet kontakt – infolinia

KredytOK w Częstochowie
Oddziały
autor wpisu
Marta-Bogacka-Nowak
28 stycznia 2017

KredytOK w Częstochowie

NBP wprowadził nową monetę kolekcjonerską
Wpisy
author
Aneta Jankowska
23 sierpnia 2018

NBP wprowadził nową monetę kolekcjonerską

Porównaj