Pożyczki bez BIK Racibórz

Pożyczki bez BIK Racibórz

author
Aleksandra Gościnna
11 maja 2022

Bank odmówił Ci udzielenia kredytu, a potrzebujesz gotówki „na teraz”? Zastanów się nad skorzystaniem z coraz bardziej popularnej pożyczki bez BIK, czyli pożyczki gotówkowej, która jest dostępna bez sprawdzania Konsumenta w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). Okazuje się jednak, że firmy pożyczkowe kontrolują swoich Klientów, weryfikując ich zdolność kredytową. Posługują się przy tym specjalnymi, autorskimi programami oraz danymi z BIGów, czyli Biur Informacji Gospodarczej. Wybierając między wieloma firmami, starajmy zaufać się tej najbardziej wiarygodnej, oferującej jednocześnie najlepsze warunki pożyczki.

Aktualnie na naszym rynku funkcjonuje bardzo duża ilość firm oferujących tego typu finansowanie. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych w Raciborzu.

Pożyczki bez BIK Racibórz - ranking

Pożyczki bez BIK w Raciborzu – szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Racibórz - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Raciborzu?
  3. Kto może otrzymać pożyczkę w Raciborzu?
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Raciborzu?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Raciborzu?

Prezentowane oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Do wypełnienia wniosku pożyczkowego będziemy potrzebowali jedynie dowodu osobistego, telefonu komórkowego oraz konta w banku. We wniosku o pożyczkę wskazuje się dane osobowe oraz miejsce pracy i wysokość wynagrodzenia.

Jedynie w wyjątkowych przypadkach pożyczkodawca poprosi dodatkowo o udokumentowanie dochodu.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę w Raciborzu?

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce (w tym przypadku w Raciborzu),

d) posiadających stałe i udokumentowane dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Wskazane wyżej firmy zezwalają na to, aby Klient miał negatywną historię kredytową – wpisy w BIKu i innych podobnych rejestrach nie będą przeszkodą w uzyskaniu pożyczki. Jeżeli otrzymasz negatywną decyzję pożyczkową, możesz skorzystać z pożyczek bez odmowy.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Zwykle wystarczy dowód osobisty, aby otrzymać finansowanie. We wniosku wpisujemy dane właśnie z tego dokumentu (numer, seria, data ważności, nazwa organu wydającego). W Internecie jest wiele ofert pożyczkowych, przy których nie ma konieczności dostarczania zaświadczenia o dochodach. Są to tak zwane pożyczki bez zaświadczeń.

We wniosku będziemy proszeni także o złożenie oświadczenia o dochodach lub przejdziemy przez weryfikację rachunku bankowego przy pomocy aplikacji, która do tego służy (często jest nią Kontomatik). Czasami firma pożyczkowa prosi też o wyciąg z konta z ostatnich kilku miesięcy.

Mieszkasz w Raciborzu? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Racibórz – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Racibórz – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Racibórz – minimum formalności

Kredyt gotówkowy Racibórz  – na dowolny cel

Kredyt hipoteczny Racibórz – ranking

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Raciborzu?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Racibórz często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Raciborzu

Dane z Biura Informacji Kredytowej wskazują, że 3 miliony Polaków może mieć problem ze spłatą swoich zobowiązań. Dotyczy to także mieszkańców Raciborza i okolic – to oni często poszukują pożyczek dla zadłużonych, czyli bez sprawdzania w rejestrze dłużników. Niektórzy pożyczkodawcy nie weryfikują swoich Klientów w KRD, ERIF, Biurze Informacji Kredytowej i innych bazach.

To dobre oferty dla tych osób, które chcą szybko otrzymać pieniądze bez wychodzenia z domu. Formalności swobodnie załatwimy przez Internet. Wiele firm pożyczkowych nie będzie oczekiwać nawet zaświadczenia o dochodach, a wystarczy wyłącznie oświadczenie o dochodach. Pożyczkodawcy zwykle honorują większość źródeł dochodu: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło lub własna działalność gospodarcza.

Pożyczka bez BIK Racibórz – jakie alternatywy?

Negatywna historia kredytowa Klienta w Biurze Informacji Kredytowej nie przesądza o odmowie w udzieleniu pożyczki. Istotna jest bowiem także odpowiednia zdolność kredytowa. W praktyce oznacza to, że wysokość miesięcznych dochodów musi pozwolić na spłatę zobowiązania.

Brak stałych dochodów to sytuacja, w której pozostaje sięgnąć po pożyczki prywatne – dostępne dla mieszkańców Raciborza i okolic. Ubiegając się o pożyczkę prywatną, nie ma konieczności dostarczania zaświadczenia o dochodach. Konieczne może być natomiast zabezpieczenie w postaci nieruchomości czy ruchomości.

Pożyczki w domu Klienta Racibórz – od ręki

Aktualnie większość firm pożyczkowych przeszło na internetowy system udzielania pożyczek. Jest to prosty sposób, który sprawia, że Klienci bardzo szybko otrzymują wypłatę środków. Część z Pożyczkobiorców preferuje jednak stacjonarną opcję przyznania finansowania. Do domu/mieszkania Klienta przychodzi pracownik wybranej firmy pożyczkowej i przeprowadza całą procedurę pod wskazanym adresem. Mieszkańcy Raciborza oraz okolic, również mogą skorzystać z takiej opcji. Warto jednak aby pamiętali, że taki sposób udzielania pożyczek jest coraz rzadziej spotykany. W Raciborzu ten typ finansowania zapewnia Bocian Pożyczki oraz Provident.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Dla większości Klientów zagrożenie może stanowić podpisanie umowy pożyczkowej, bez wcześniejszej weryfikacji oferty. Przed zawarciem transakcji warto zwrócić uwagę na kilka istotnych rzeczy, które pomogą nam ograniczyć wystąpienie ryzyka. Co powinno zwrócić naszą uwagę, zanim podejmiemy decyzję podpisanie tego typu oferty w Raciborzu? Ważny jest wybór sprawdzonej firmy pożyczkowej. W tym celu możemy odszukać dany podmiot w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego.

Drugą ważną rzeczą jest sprawdzenie i porównanie RRSO. Niższa kwota rocznej rzeczywistej stopy oprocentowania zapewnia równocześnie mniejszą kwotę pożyczki. Wiadomości o wartości RRSO możemy odnaleźć na stronach firm pożyczkowych oraz w ofertach, które od nich otrzymujemy. Klienci muszą też zwrócić uwagę na to, że do pożyczki dolicza się też wiele kosztów dodatkowych, nie tylko odsetki. Do takich wydatków zalicza się np. opłata przygotowawcza, prowizja czy ubezpieczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Darmowe konto dla studenta
Pod Lupą
author
Aneta Jankowska
17 października 2016

Darmowe konto dla studenta

Koszty komornicze 2019
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
27 grudnia 2018

Koszty komornicze 2019

Grupa G20 – co to jest?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
02 lipca 2019

Grupa G20 – co to jest?

Bank Spółdzielczy w Rajczy sesje przychodzące i wychodzące
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
22 września 2019

Bank Spółdzielczy w Rajczy sesje przychodzące i wychodzące

Porównaj