Pożyczki bez BIK Radom

Pożyczki bez BIK Radom

author
Aleksandra Gościnna
16 maja 2022

Polacy coraz częściej decydują się na skorzystanie z pożyczki bez BIK. Jest to produkt finansowy dostępny bez weryfikacji Klienta w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). Mimo wszystko nie jest tak, że firmy pożyczkowe w ogóle nie kontrolują potencjalnych Klientów. Pożyczkodawcy posługują się danymi z BIGów, a także stosują indywidualne programy w celu sprawdzenia zdolności kredytowej danego konsumenta. Sprawdzamy szczegóły dla miasta Radom.

Aktualnie na naszym rynku funkcjonuje bardzo duża ilość firm oferujących tego typu finansowanie. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych w Radomiu.

Pożyczki bez BIK Radom - ranking

Pożyczki bez BIK w Radomiu – szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Radom - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Radomiu?
  3. Kto może otrzymać pożyczkę w Radomiu?
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Radomiu?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Radomiu?

Prezentowane oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Do wypełnienia wniosku pożyczkowego będziemy potrzebowali jedynie dowodu osobistego, telefonu komórkowego oraz konta w banku. We wniosku o pożyczkę wskazuje się dane osobowe oraz miejsce pracy i wysokość wynagrodzenia.

Jedynie w wyjątkowych przypadkach pożyczkodawca poprosi dodatkowo o udokumentowanie dochodu.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę w Radomiu?

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce,

d) posiadających stałe i udokumentowane dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Wskazane wyżej firmy zezwalają na to, aby Klient miał negatywną historię kredytową – wpisy w BIKu i innych podobnych rejestrach nie będą przeszkodą w uzyskaniu pożyczki.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Najczęściej do otrzymania pożyczki wystarczą dane z dowodu osobistego – jego numer i seria, data wydania/ważności oraz nazwa organu, który go wydał. Większość firm udziela pożyczek przez Internet i nie wymaga dodatkowych zaświadczeń o dochodach. Są to zatem pożyczki bez zaświadczeń.

We wniosku pożyczkowym składamy oświadczenie o dochodach albo weryfikowane jest nasze konto bankowe przy pomocy aplikacji (najpopularniejsza to Kontomatik). Zdarza się tak, że pożyczkodawcy mogą poprosić Klienta o przesłanie wyciągu z rachunku bankowego z kilku ostatnich miesięcy.

Mieszkasz w Radomiu? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Radom – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Radom – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Radom – minimum formalności

Kredyt gotówkowy Radom  – na dowolny cel

Kredyt hipoteczny Radom – ranking

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Radomiu?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Radom często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Radomiu

Wielu Polaków ma kłopot ze spłatą zaciągniętych kredytów. Według danych Biura Informacji Kredytowej może być ich nawet 3 miliony. Spora część dłużników jest także w Radomiu i okolicach. Osoby te zwykle szukają kredytu dla zadłużonych, gdyż jest to oferta, przy której pożyczkodawca nie weryfikuje Klienta w KRD, Biurze Informacji Kredytowej, ERIF i innych rejestrach.

To także dobra oferta, jeśli szybko potrzebujemy pożyczki przez Internet. Formalności można spokojnie załatwić bez konieczności odwiedzania placówki firmy pożyczkowej. W niektórych przypadkach nie ma nawet wymogu dostarczania zaświadczenia o dochodach. Wystarczy wówczas samo oświadczenie o dochodach. Firmy pożyczkowe uznają zwykle większość źródeł dochodu: umowę o pracę, umowę zlecenie, umowę o dzieło lub własną działalność gospodarczą.

Pożyczka bez BIK Radom – jakie alternatywy?

Osoby, które obawiają się, że przez negatywną historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej nie otrzymają pożyczki, muszą pamiętać, że równie ważna jest zdolność kredytowa. Oznacza to, że wysokość miesięcznych przychodów musi być wystarczająca, aby spłacać zobowiązanie.

Brak regularnych dochodów oznacza, że skorzystać można już co najwyżej z alternatywnej oferty, jaką jest pożyczka prywatna – oferta dostępna jest także dla mieszkańców Radomia i okolic. Przy tego typu pożyczkach nie ma raczej konieczności dostarczania zaświadczenia o dochodach, ale może być wymagane zabezpieczenie w postaci ruchomości i nieruchomości.

Pożyczki w domu Klienta Radom – od ręki

Firmy pożyczkowe coraz częściej decydują się na udzielenie pożyczki przez Internet. Ułatwia to cały proces przyznania finansowania oraz sprawia, że czas wypłaty środków jest przyspieszony. Wiele Klientów nadal woli jednak, kiedy odwiedza ich pracownik danej firmy i wszelkie kwestie związane z wzięciem pożyczki załatwia pod wskazanym adresem. Dla mieszkańców Radomia i okolic też istnieje taka możliwość. Warto mieć na uwadze jednak fakt, że liczba pożyczkodawców, którzy udzielają finansowań w ten sposób, stale się zmniejsza. Aktualnie tego typu pożyczki w Radomiu oferuje Bocian Pożyczki oraz Provident.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Dla przeważającej ilości Klientów ryzykowne jest podpisywanie umowy pożyczkowej, bez wcześniejszego sprawdzenia oferty. Przed zawarciem porozumienia warto pamiętać o kilku rzeczach, które pozwolą zminimalizować wystąpienie zagrożenia. O czym konkretnie warto pamiętać, zanim zdecydujemy się na tego typu oferty w Radomiu? Po pierwsze, należy wybrać wyłącznie pewne formy pożyczkowe, dlatego warto sprawdzić, czy dany podmiot figuruje w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego.

Po drugie, warto też sprawdzić oraz zestawić ze sobą wysokości RRSO. Przydatnym może się okazać fakt, że im mniejsze RRSO, tym niższa będzie kwota, jaką zapłacimy za daną pożyczkę. Na stronach internetowych pożyczkodawców, w ofertach, które od nich otrzymamy, bez problemu znajdziemy informacje o  rzeczywistej stopie rocznego oprocentowania. Pamiętajmy też, że kwota pożyczki to nie tylko odsetki, ale też koszty dodatkowe w postaci prowizji, ubezpieczenia oraz opłaty przygotowawczej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

michał
michał
2015-07-20 15:29:37

mnóstwo firm się reklamuje jako pożyczki bez bik a w rzeczywistości oferują LICHWĘ! uważajcie na podejrzane firmy. dokładnie sprawdzajcie w internecie firmę a jak o niej nic nie ma to znaczy że podejrzana

Podobne artykuły

Jak kupić kartę podarunkową Google Play w PKO BP?
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
25 kwietnia 2019

Jak kupić kartę podarunkową Google Play w PKO BP?

Santander Bank Polska w Oświęcimiu
Oddziały
author
Patryk Byczek
26 maja 2019

Santander Bank Polska w Oświęcimiu

Zmiany w aplikacji Santander mobile
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
07 lutego 2019

Zmiany w aplikacji Santander mobile

PKO BP w Turku
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
04 września 2019

PKO BP w Turku

PKO BP w Głownie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
10 września 2019

PKO BP w Głownie

Pożyczki bez BIK Wadowice
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
27 maja 2022

Pożyczki bez BIK Wadowice

Porównaj