Pożyczki bez BIK Strzelin

Pożyczki bez BIK Strzelin

author
Aleksandra Gościnna
09 lipca 2022

Pożyczka bez BIK to produkt finansowy, który będziesz mógł wziąć mimo posiadania negatywnej historii kredytowej. Firmy pożyczkowe używają indywidualnych systemów, które pozwalają na szybkie sprawdzenie zdolności kredytowych potencjalnych pożyczkobiorców, a także sięgają po statystyki z Biur Informacji Gospodarczej. Tego rodzaju pożyczki dostępne są w całej Polsce, także dla mieszkańców Strzelina i okolic.

Aktualnie na naszym rynku funkcjonuje bardzo duża ilość firm oferujących tego typu finansowanie. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych w Strzelinie.

Pożyczki bez BIK Strzelin - ranking

Pożyczki bez BIK w Strzelinie – szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Strzelin - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Strzelinie?
  3. Kto może otrzymać pożyczkę w Strzelinie?
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Strzelinie?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Strzelinie?

Prezentowane oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Dowód osobisty, telefon komórkowy i konto w banku wystarczą, aby skorzystać z pożyczki. We wniosku będziemy zobowiązani podać swoje dane osobowe, miejsce zatrudnienia oraz wysokość wynagrodzenia.

Zdarzają się przypadki, w których firmy wymagają potwierdzenia naszego dochodu.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę w Strzelinie?

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce (w tym przypadku w Strzelinie),

d) posiadających stałe i udokumentowane dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Wskazane w rankingu firmy akceptują złą historię kredytową Klienta. Negatywne wpisy w rejestrze Biura Informacji Kredytowej i w pozostałych rejestrach osób zadłużonych nie będą przeszkodą do wzięcia pożyczki.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Przeważnie do otrzymania pożyczki wystarczą dane, które znajdują się na dowodzie osobistym – numer, seria, organ wydający oraz data wydania czy ważności. Wiele jest firm, które oferują pożyczki przez Internet i nie wymagają dostarczania zaświadczenia o dochodach. Są to więc pożyczki bez zaświadczeń.

We wniosku składamy oświadczenie o dochodach, jest możliwa również weryfikacja poprzez aplikację, która sprawdza nasz rachunek w banku (zwykle jest to Kontomatik). Zdarza się też, że pożyczkodawca prosi dodatkowo Klientów o dostarczenie wyciągów z konta.

Mieszkasz w Strzelinie? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Strzelin – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Strzelin – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Strzelin – minimum formalności

Kredyt gotówkowy Strzelin  – na dowolny cel

Kredyt hipoteczny Strzelin – ranking

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Strzelinie?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Strzelin często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Strzelinie

Dane z Biura Informacji Kredytowej wskazują, że nawet 3 miliony osób w Polsce może mieć kłopot ze spłatą zaciągniętych kredytów. Wśród nich są również osoby, które mieszkają w Strzelinie i okolicach. Osoby z długami często sięgają do pożyczek dla zadłużonych. Są to oferty, przy których pożyczkodawca nie weryfikuje Klientów w KRD, ERIF, Biurze Informacji Kredytowej i innych rejestrach.

To dobra opcja, jeśli szybko potrzebujemy pieniędzy i nie chcemy składać wizyty w placówce stacjonarnej pożyczkodawcy. Wszystkie formalności bez problemu załatwić można z domu – online. U niektórych pożyczkodawców nie ma nawet konieczności dostarczania zaświadczenia o dochodach. Wystarczy wówczas złożenie oświadczenia o dochodach. Firmy pożyczkowe przeważnie uznają większość źródeł dochodu: umowę o pracę, umowę zlecenie, umowę o dzieło czy własną działalność gospodarczą.

Pożyczka bez BIK Strzelin – jakie alternatywy?

Klienci z negatywną historią kredytową w Biurze Informacji Kredytowej muszą szczególnie zadbać o odpowiednią zdolność kredytową. Aby otrzymać pożyczkę musimy mieć na tyle wysokie dochody, aby móc bez problemu spłacić zobowiązanie.

Brak stałych dochodów powoduje, że jedyną opcją jest pożyczka prywatna – dostępna również dla mieszkańców Strzelina oraz okolic. Prywatni inwestorzy rzadko potrzebują zaświadczeń o dochodach, ale mogą wymagać zabezpieczenia w postaci ruchomości lub nieruchomości.

 

Pożyczki w domu Klienta Strzelin – od ręki

Pożyczkodawcy coraz częściej decydują się dziś na udzielanie finansowań drogą online. Po pierwsze, jest to bardzo łatwy sposób, a po drugie zapewnia otrzymanie środków w mgnieniu oka. Klienci, którzy wolą jednak stacjonarny sposób wzięcia pożyczki, mogą skorzystać również z innej możliwości. Pracownik danej placówki złoży im wizytę w ich domu/mieszkaniu oraz przeprowadzi wszelkie formalności pod danym adresem. Z tej opcji mogą skorzystać mieszkańcy Strzelina oraz okolic. Nie należy zapominać, że firmy pożyczkowe rezygnują z tego typu udzielania finansowań. Tę opcję w Strzelinie zapewnia Bocian Pożyczki oraz Provident.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Klienci powinni być uważni na branie pożyczek bez szczegółowej weryfikacji oferty, ponieważ może okazać się to ryzykowne. Zanim podpiszą umowę, warto aby pamiętali o paru kwestiach, które pomogą uniknąć niebezpieczeństwa. Na co powinni zwrócić uwagę Klienci, którzy biorą tego typu pożyczki w Strzelinie? Jedną z ważniejszych rzeczy jest wybór sprawdzonej firmy pożyczkowej. Aby zweryfikować daną placówkę możemy odszukać ją w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego.

Ponadto, warto też sprawdzić oraz zestawić ze sobą wysokości RRSO. Przydatnym może się okazać fakt, że im mniejsze RRSO, tym niższa będzie kwota, jaką zapłacimy za daną pożyczkę. Na stronach internetowych pożyczkodawców, w ofertach, które od nich otrzymamy, bez problemu znajdziemy informacje o  rzeczywistej stopie rocznego oprocentowania. Pamiętajmy też, że kwota pożyczki to nie tylko odsetki, ale również koszty dodatkowe w postaci prowizji, ubezpieczenia oraz opłaty przygotowawczej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kredyt hipoteczny Wyszków
Kredyty miasta
autor wpisu
Dorota Cholewicka
31 stycznia 2022

Kredyt hipoteczny Wyszków

Polacy korzystają z płatności cyfrowych
Wpisy
author
Aneta Jankowska
04 grudnia 2017

Polacy korzystają z płatności cyfrowych

Credit Agricole w Bogatyni
Oddziały
author
Patryk Byczek
18 lipca 2019

Credit Agricole w Bogatyni

Deutsche Bank w Bełchatowie
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
17 listopada 2017

Deutsche Bank w Bełchatowie

mBank zmienia aplikację mobilną
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
28 maja 2020

mBank zmienia aplikację mobilną

Program MdM kosztował prawie 3 mld złotych
Wpisy
author
Patryk Byczek
17 marca 2018

Program MdM kosztował prawie 3 mld złotych

Porównaj