Pożyczki bez BIK Tarnów

Pożyczki bez BIK Tarnów

author
Aleksandra Gościnna
17 maja 2022

Bank odmówił Ci pożyczki ze względu na Twoją negatywną historię kredytową? Jeszcze nie wszystko stracone! Skorzystaj z coraz bardziej popularnej pożyczki bez BIK. Pod tym hasłem kryje się produkt finansowy w postaci pożyczki gotówkowej, która dostępna jest bez sprawdzania pożyczkobiorcy w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). Jednak nie jest tak, że pożyczkodawcy wcale nie sprawdzają swoich Klientów. W związku z tym korzystają ze specjalnych programów sprawdzających zdolność kredytową danej osoby, a także z danych z BIGów, czyli tzw. Biur Informacji Gospodarczej. Sprawdzamy szczegóły dla miasta Tarnów.

Aktualnie na naszym rynku funkcjonuje bardzo duża ilość firm oferujących tego typu finansowanie. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych w Tarnowie.

Pożyczki bez BIK Tarnów - ranking

Pożyczki bez BIK w Tarnowie – szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Tarnów - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Tarnowie?
  3. Kto może otrzymać pożyczkę w Tarnowie?
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Tarnowie?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Tarnowie?

Prezentowane oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Do wypełnienia wniosku pożyczkowego będziemy potrzebowali jedynie dowodu osobistego, telefonu komórkowego oraz konta w banku. We wniosku o pożyczkę wskazuje się dane osobowe oraz miejsce pracy i wysokość wynagrodzenia.

Jedynie w wyjątkowych przypadkach pożyczkodawca poprosi dodatkowo o udokumentowanie dochodu.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę w Tarnowie?

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce (w tym przypadku w Tarnowie),

d) posiadających stałe dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Wskazane wyżej firmy zezwalają na to, aby Klient miał negatywną historię kredytową – wpisy w BIK-u i innych podobnych rejestrach nie będą przeszkodą w uzyskaniu pożyczki.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Najczęściej wystarczą dane z dowodu osobistego (jego numer i seria, data wydania/ważności oraz nazwa organu, który go wydał), aby móc otrzymać finansowanie. Wielu pożyczkodawców udziela pożyczek online i nie wymaga żadnych zaświadczeń o dochodach. Są to więc pożyczki bez zaświadczeń.

W składanym wniosku składamy oświadczenie o dochodach, jest możliwa również weryfikacja poprzez aplikację, która sprawdza nasz rachunek w banku (zwykle jest to Kontomatik). Niektóre firmy pożyczkowe mogą prosić także o przesyłanie wyciągu z konta bankowego z ostatnich kilku miesięcy.

Mieszkasz w Tarnowie? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Tarnów – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Tarnów – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Tarnów – minimum formalności

Kredyt gotówkowy Tarnów  – na dowolny cel

Kredyt hipoteczny Tarnów – ranking

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Tarnowie?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Tarnów często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Tarnowie

Według danych Biura Informacji Kredytowej nawet 3 miliony Polek i Polaków ma kłopoty ze spłatą swoich zobowiązań. Część tych osób mieszka w Tarnowie oraz okolicach.To oni najczęściej poszukują pożyczek dla zadłużonych – tych, przy których pożyczkodawca nie weryfikuje Klientów w Biurze Informacji Kredytowej, ERIF, KRD czy innych rejestrach dłużników.

To sprawdzona oferta, gdy szybko potrzebujemy pieniędzy przez Internet. Formalności załatwimy przez Internet. Przy niektórych ofertach nie trzeba nawet dostarczać zaświadczenia o dochodach, a wystarczy samo oświadczenie o dochodach. Wiele firm pożyczkowych uwzględnia większość źródeł dochodów: własną działalność gospodarczą, umowę o pracę/o dzieło/zlecenie.

Pożyczka bez BIK Tarnów – jakie alternatywy?

Negatywna historia kredytowa w Biurze Informacji Kredytowej nie oznacza, że nie otrzymamy pożyczki. Pamiętajmy, że w procesie pożyczkowym równie istotna jest zdolność kredytowa Klienta. Chodzi o to, aby wysokość miesięcznych przychodów umożliwiała spłatę zobowiązania.

Brak stałych dochodów prowadzi do sytuacji, w której otrzymać możemy co najwyżej pożyczki prywatne – dostępne zresztą też dla mieszkańców Tarnowa i okolic. Prywatni pożyczkodawcy nie wymagają zwykle zaświadczeń o dochodach, ale często oczekują zastawu w postaci ruchomości lub nieruchomości.

Pożyczki w domu Klienta Tarnów – od ręki

Zdecydowana większość firm pożyczkowych udziela krótkoterminowych kredytów w całości przez Internet. Jest to opcja, która znacznie upraszcza cały ten proces oraz przyspiesza czas otrzymania wypłaty. Wielu Klientów woli jednak stacjonarne załatwienie formalności, poprzez wizytę pracownika w ich domu/mieszkaniu. Taka opcja jest dostępna dla mieszkańców Tarnowa oraz okolic. Warto mieć na uwadze, że firmy pożyczkowe rezygnują z tego typu udzielania finansowań. Aktualnie takie oferty w Tarnowie zapewnia Bocian Pożyczki oraz Provident.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Dla wielu Klientów branie pożyczek bez wnikliwego sprawdzenia oferty może okazać się dużym zagrożeniem. Zanim podpiszemy zobowiązanie, pamiętajmy o kilku ważnych rzeczach, które pozwolą na ograniczenie takiego ryzyka. Na co powinniśmy zwrócić uwagę, kiedy decydujemy się na tego typu oferty w Tarnowie? Pierwszą ważną kwestią jest wybór sprawdzonych firm pożyczkowych. Możemy je zweryfikować, poprzez odnalezienie danej placówki w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego.

Następną ważną kwestią jest weryfikacja oraz zestawienie ze sobą RRSO. Przydatną wiadomością jest fakt, że im niższa rzeczywista roczna stopa oprocentowania, tym mniejsze koszty poniesie Klient za daną pożyczkę. Informacji o wysokości RRSO możemy znaleźć na stronach internetowych pożyczkodawców, a także w ofertach, które od nich otrzymujemy. Nie zapominajmy też o fakcie, że na kwotę pożyczki nie składają się jedynie odsetki, ale też wszelkie opłaty pozaodsetkowe typu prowizje, ubezpieczenia czy opłaty przygotowawcze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

paweł
paweł
2015-08-19 10:55:46

witam prosze o numer telefonu

Podobne artykuły

BNP Paribas oddziały w Ścinawie
Oddziały
author
Patryk Byczek
20 kwietnia 2019

BNP Paribas oddziały w Ścinawie

Kasa Stefczyka Wągrowiec
Oddziały
author
Patryk Byczek
18 października 2020

Kasa Stefczyka Wągrowiec

Kasa Stefczyka Nowy Targ
Oddziały
author
Patryk Byczek
27 października 2020

Kasa Stefczyka Nowy Targ

Bank Pekao w Kościanie
Oddziały
author
Patryk Byczek
03 sierpnia 2019

Bank Pekao w Kościanie

Porównaj