Pożyczki bez BIK Rumia

Pożyczki bez BIK Rumia

author
Aleksandra Gościnna
11 maja 2022

Potrzebujesz pieniędzy na szybko? Jeśli masz negatywną historię kredytową albo niską zdolność kredytową, możesz skorzystać z pożyczek pozabankowych. Pożyczki bez BIK to aktualnie jeden z najpopularniejszych produktów finansowych w Polsce. Pojęciem tym posługują się firmy pożyczkowe, które nie weryfikują historii kredytowej Klientów w Biurze Informacji Kredytowej lub akceptują posiadanie negatywnej historii kredytowej w raporcie BIK. Sprawdź oferty dostępne w Rumi.

Aktualnie na naszym rynku funkcjonuje bardzo duża ilość firm oferujących tego typu finansowanie. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych w Rumi.

Pożyczki bez BIK Rumia - ranking

Pożyczki bez BIK w Rumi – szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Rumia - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Rumi?
  3. Kto może otrzymać pożyczkę w Rumi?
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Rumi?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Rumi?

Prezentowane oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Aby otrzymać pożyczkę, trzeba posiadać jedynie: dowód osobisty, telefon komórkowy i aktywne konto w banku. We wniosku pożyczkowym zostaniemy proszeni o podanie  danych osobowych oraz zakładu pracy i wysokości otrzymywanego w nim wynagrodzenia.

Tylko w szczególnych przypadkach pożyczkodawca poprosi nas o potwierdzenie naszego dochodu.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę w Rumi?

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce (w tym przypadku w Rumi),

d) posiadających stałe i udokumentowane dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Wskazane w rankingu firmy akceptują złą historię kredytową Klienta. Negatywne wpisy w rejestrze Biura Informacji Kredytowej i w pozostałych rejestrach osób zadłużonych nie będą przeszkodą do wzięcia pożyczki.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Konieczne będą prawdopodobnie tylko dane z dowodu osobistego – numer, seria, data wydania, ważności oraz organ wydający. Wiele pożyczkodawców, którzy udzielają pożyczek przez Internet nie wymaga dodatkowych zaświadczeń dochodowych. Są to więc pożyczki bez zaświadczeń.

Składając wniosek, składamy również oświadczenie o dochodach lub przechodzimy przez weryfikacje rachunku bankowego poprzez aplikację (zwykle jest to Kontomatik). Czasem może zdarzyć się, że firmy pożyczkowe poproszą o przesłanie wyciągów z konta w banku z ostatnich kilku miesięcy.

Mieszkasz w Rumi? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Rumia – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Rumia – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Rumia – minimum formalności

Kredyt gotówkowy Rumia  – na dowolny cel

Kredyt hipoteczny Rumia – ranking

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Rumi?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Rumia często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Rumi

Dane z Biura Informacji Kredytowej wskazują, że aż 3 miliony Polaków nie radzi sobie ze spłatą swoich zobowiązań. Ta sytuacja dotyczy również mieszkańców Rumi i okolic. To właśnie oni w pierwszej kolejności poszukują pożyczek dla zadłużonych, tych bez sprawdzania w rejestrach dłużników. Część pożyczkodawców nie weryfikuje swoich Klientów w ERIF, KRD, Biurze Informacji Kredytowej i innych.

To oferty dla osób, które szybko potrzebują pieniędzy przez Internet. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, aby załatwić wszystkie formalności. U niektórych pożyczkodawców nie ma też konieczności dostarczania zaświadczenia o dochodach – wystarczy oświadczenie o dochodach. Wiele firm pożyczkowych uznaje większość źródeł dochodów: własną działalność gospodarczą, umowę o pracę, umowę zlecenie czy umowę o dzieło.

Pożyczka bez BIK Rumia – jakie alternatywy?

Osoby z negatywną historią kredytową w Biurze Informacji Kredytowej mogą wciąż liczyć na pożyczkę, gdyż brane jest pod uwagę także odpowiednia zdolność kredytowa. Oceniana jest zatem możliwość spłaty zobowiązań, która wynika z wysokości miesięcznych dochodów.

Bez stałych dochodów można dostać co najwyżej pożyczki prywatne – popularne również wśród mieszkańców Rumi i okolic. Pożyczanie od osób prywatnych nie wymaga dostarczania zaświadczenia o dochodach, ale może być wymagane zabezpieczenie w postaci ruchomości lub nieruchomości.

Pożyczki w domu Klienta Rumia – od ręki

Obecnie zdecydowana większość firm pożyczkowych udziela wypłat w całości drogą internetową. Ten sposób upraszcza proces przyznania pożyczki oraz sprawia, że Klienci w bardzo krótkim czasie otrzymują wypłatę środków. Niektórzy Pożyczkobiorcy wolą jednak, aby odwiedził ich pracownik i wszelkie formalności załatwił pod wskazanym adresem. Jest to również możliwość dostępna dla mieszkańców Rumi oraz okolic. Pamiętajmy o tym, że zdecydowana większość firm pożyczkowych wychodzi z udzielania pożyczek w taki sposób. Obecnie taką opcję zapewnia w Rumi Bocian Pożyczki oraz Provident.

O czym warto jeszcze pamiętać?

Dla wielu Klientów branie pożyczek bez wnikliwego sprawdzenia oferty może być obarczone dużym zagrożeniem. Zanim podpiszemy takie zobowiązanie, pamiętajmy o kilku ważnych rzeczach, które pozwolą na ograniczenie ryzyka. Na co powinniśmy zwrócić uwagę, kiedy decydujemy się na tego typu oferty w Rumi? Pierwszą ważną kwestią jest wybór sprawdzonych firm pożyczkowych. Możemy je zweryfikować poprzez odnalezienie danej placówki w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego.

Drugą istotną kwestią jest sprawdzenie i porównanie RRSO. Warto pamiętać, że im mniejsza jest wysokość RRSO, tym mniej zapłacimy za konkretną pożyczkę. Informacji o rzeczywistej rocznej stopie oprocentowania możemy znaleźć na stronach pożyczkodawców oraz z ofertach, które nam dostarczają. Pamiętajmy też, że do kosztów pożyczki zalicza się nie tylko odsetki, ale też wszelkie opłaty dodatkowe, takie jak prowizja, ubezpieczenie czy opłata przygotowawcza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Dar Młodzieży na znaczku pocztowym
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
29 marca 2019

Dar Młodzieży na znaczku pocztowym

Kongres Consumer Finance 5-6 grudnia 2019
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
17 listopada 2019

Kongres Consumer Finance 5-6 grudnia 2019

Pożyczki bez BIK Brzeziny
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
08 lipca 2022

Pożyczki bez BIK Brzeziny

thumbnail
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
01 lutego 2021

Wnioski Rodzina 500+ od 1 lutego w BNP Paribas

Profi Credit w Olkuszu
Wpisy
author
Dominika Sobieraj
08 listopada 2018

Profi Credit w Olkuszu

Visa dołącza do programu „Bezgotówkowa Japonia”
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
02 sierpnia 2019

Visa dołącza do programu „Bezgotówkowa Japonia”

Porównaj