Pożyczki bez BIK Śrem

Pożyczki bez BIK Śrem

author
Aleksandra Gościnna
10 czerwca 2022

Pożyczka bez BIK to produkt finansowy, który jest dostępny bez weryfikacji Klienta w Biurze Informacji Kredytowej. Nie oznacza to jedna, że Klienci nie będą w ogóle weryfikowani. Firmy pożyczkowe używają indywidualnych systemów, które pozwalają na szybkie sprawdzenie zdolności kredytowych potencjalnych pożyczkobiorców, a także sięgają po statystyki z Biur Informacji Gospodarczej. Tego rodzaju pożyczki dostępne są w całej Polsce, także dla mieszkańców Śremu i okolic.

Aktualnie na naszym rynku funkcjonuje bardzo duża ilość firm oferujących tego typu finansowanie. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych w Śremie.

Pożyczki bez BIK Śrem - ranking

Pożyczki bez BIK w Śremie – szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Śrem - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Śremie?
  3. Kto może otrzymać pożyczkę w Śremie?
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Śremie?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Śremie?

Prezentowane w rankingu oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Pożyczkobiorcy będzie potrzebny wyłącznie dowód osobisty, telefon komórkowy oraz konto w banku. We wniosku pożyczkowym należy podać swoje dane osobowe oraz miejsce pracy i wysokość dochodu. To ostatnie jest jedynie deklaracją – bardzo rzadko zdarza się, by pożyczkodawca wymagał udokumentowania wynagrodzenia.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę w Śremie?

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce (w tym przypadku w Śremie),

d) posiadających stałe i udokumentowane dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Wskazane firmy w pełni akceptują złą historię kredytową, czyli wszystkie negatywne wpisy w bazie Biura Informacji Kredytowej oraz innych rejestrach dłużników.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Do złożenia wniosku przeważnie wystarczą wyłącznie dane z dowodu osobistego – jego numer i seria, data wydania/ważności oraz nazwa organu, który go wydał. Wielu pożyczkodawców, którzy oferują finansowanie bez wychodzenia z domu, nie wymagają dostarczania zaświadczenia o dochodach. Są to więc pożyczki bez zaświadczeń.

We wniosku o pożyczkę składamy oświadczenie dochodowe albo przechodzimy sprawdzanie konta bankowego przez aplikację (często jest to Kontomatik). Czasem pożyczkodawcy mogą natomiast poprosić Klienta o przesłanie wyciągu z rachunku bankowego z kilku ostatnich miesięcy.

Mieszkasz w Śremie? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Śrem – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Śrem – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Śrem – minimum formalności

Kredyt gotówkowy Śrem  – na dowolny cel

Kredyt hipoteczny Śrem – ranking

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Śremie?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Śrem często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Śremie

Dane z Biura Informacji Kredytowej wskazują, że nawet 3 miliony osób w Polsce może mieć kłopot ze spłatą zaciągniętych kredytów. Wśród nich są również osoby, które mieszkają w Śremie i okolicach. Osoby z długami często sięgają do pożyczek dla zadłużonych. Są to oferty, przy których pożyczkodawca nie weryfikuje Klientów w KRD, ERIF, Biurze Informacji Kredytowej i innych rejestrach.

To dobra opcja, jeśli szybko potrzebujemy pieniędzy i nie chcemy składać wizyty w placówce stacjonarnej pożyczkodawcy. Wszystkie formalności bez problemu załatwić można z domu – online. U niektórych pożyczkodawców nie ma nawet konieczności dostarczania zaświadczenia o dochodach. Wystarczy wówczas złożenie oświadczenia o dochodach. Firmy pożyczkowe przeważnie uznają większość źródeł dochodu: umowę o pracę, umowę zlecenie, umowę o dzieło czy własną działalność gospodarczą.

Pożyczka bez BIK Śrem – jakie alternatywy?

Negatywna historia kredytowa w BIK nie musi być przeszkodą w przyznaniu pożyczki. Drugim ważnym elementem jest odpowiednia zdolność kredytowa, czyli możliwość spłaty zobowiązania, która głównie opiera się na wysokości naszych dochodów.

Pożyczki prywatne natomiast są alternatywą, gdy nie mamy stałego dochodu. Nie trzeba do nich zwykle dostarczać zaświadczenia o dochodach, ale może być konieczne zabezpieczenie w postaci ruchomości/nieruchomości. Oferta jest dostępna też dla mieszkańców Śremu i okolic.

Pożyczki w domu Klienta Śrem – od ręki

Obecnie większość firm udzielających pożyczki decyduje się na finansowanie w całości drogą internetową. To znacznie ułatwia proces przyznania finansowań i przyspiesza wypłatę gotówki. Niektórzy Klienci wolą jednak stacjonarny sposób załatwienia formalności, poprzez wizytę pracownika w ich domu czy mieszkaniu oraz przeprowadzeniu procedury pod wskazanym adresem. Jest to opcja dostępna dla mieszkańców Śremu i okolic. Klienci powinni jednak pamiętać, że aktualnie firmy pożyczkowe rezygnują z tego typu finansowania. Obecnie takie finansowania w Śremie oferuje Bocian Pożyczki oraz Provident.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Wzięcie pożyczki bez szczegółowej weryfikacji oferty może stanowić zagrożenie dla Klientów. Istnieje kilka istotnych rzeczy, które pomogą nam uniknąć ryzyka. Na co konkretnie musimy zwrócić uwagę, zanim zdecydujemy się na tego typu ofertę w Śremie? Przede wszystkim Klienci powinni wybierać jedynie sprawdzone firmy pożyczkowe. Weryfikacji danego podmiotu możemy dokonać poprzez odszukanie go w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego.

Następną ważną rzeczą jest sprawdzenie oraz zestawienie ze sobą RRSO. Faktem jest, że im niższe RRSO, tym mniej będziemy musieli zapłacić za daną pożyczkę. Wiadomości o całkowitym koszcie pożyczki ponoszonym przez konsumenta możemy poszukać na stronie internetowej wybranej firmy pożyczkowej lub w otrzymanych ofertach. Ostatnią ważną kwestią jest świadomość tego, że odsetki to nie jedyny koszt pożyczki. Zalicza się do niego również koszty dodatkowe, takie jak prowizje, ubezpieczenia czy opłaty przygotowawcze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Ranking kredytów gotówkowych – marzec 2020
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
01 marca 2020

Ranking kredytów gotówkowych – marzec 2020

Jak otworzyć Paczkomat przez aplikację mobilną?
Bez kategorii
author
Aleksandra Gościnna
11 grudnia 2019

Jak otworzyć Paczkomat przez aplikację mobilną?

Do banku wejdziesz z psem i kotem
Wpisy
autor wpisu
m_szydlowski
22 lutego 2017

Do banku wejdziesz z psem i kotem

Program Same Korzyści w Banku Pocztowym
Pod Lupą
author
Aneta Jankowska
27 lutego 2017

Program Same Korzyści w Banku Pocztowym

Aplikacja mObywatel – wybory do Parlamentu Europejskiego
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
25 maja 2019

Aplikacja mObywatel – wybory do Parlamentu Europejskiego

Alior Bank w Legnicy
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
03 lipca 2019

Alior Bank w Legnicy

Porównaj