Pożyczki bez BIK Puck

Pożyczki bez BIK Puck

author
Aleksandra Gościnna
01 sierpnia 2022

Pożyczka bez BIK to produkt finansowy, który jest dostępny bez weryfikacji Klienta w Biurze Informacji Kredytowej. Nie oznacza to jedna, że Klienci nie będą w ogóle weryfikowani. Firmy pożyczkowe używają indywidualnych systemów, które pozwalają na szybkie sprawdzenie zdolności kredytowych potencjalnych pożyczkobiorców, a także sięgają po statystyki z Biur Informacji Gospodarczej. Tego rodzaju pożyczki dostępne są w całej Polsce, także dla mieszkańców Pucka i okolic.

Aktualnie na naszym rynku funkcjonuje bardzo duża ilość firm oferujących tego typu finansowanie. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych w Pucku.

Pożyczki bez BIK Puck - ranking

Pożyczki bez BIK w Pucku – szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Puck - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Pucku?
  3. Kto może otrzymać pożyczkę w Pucku?
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Pucku?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Pucku?

Prezentowane oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Aby wziąć pożyczkę, wystarczy mieć jedynie: dowód osobisty, telefon komórkowy i konto w banku. We wniosku będą potrzebne nasze dane osobowe, wysokość pensji oraz miejsce zatrudnienia.

Bardzo rzadko może zdarzyć się, że pożyczkodawca będzie wymagał od nas potwierdzenie dochodu.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę w Pucku?

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce (w tym przypadku w Pucku),

d) posiadających stałe i udokumentowane dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Wskazane w rankingu firmy akceptują złą historię kredytową Klienta. Negatywne wpisy w rejestrze Biura Informacji Kredytowej i w pozostałych rejestrach osób zadłużonych nie będą przeszkodą do wzięcia pożyczki.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Aby uzyskać finansowanie, potrzeba właściwie tylko danych z dowodu osobistego (jego numeru i serii daty wydania/ważności oraz nazwy organu, który go wydał). Jest też sporo firm pożyczkowych, które oferują pożyczki przez Internet i nie wymagają zaświadczenia o dochodach. Są to więc pożyczki bez zaświadczeń.

Wnioskując należy złożyć oświadczenie o dochodach lub przejść proces weryfikacji za pomocą aplikacji sprawdzającej rachunek bankowy (zwykle jest to Kontomatik). Niektórzy pożyczkodawcy mogą natomiast poprosić Klienta o przesłanie wyciągu z rachunku bankowego z kilku ostatnich miesięcy.

Mieszkasz w Pucku? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Puck – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Puck – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Puck – minimum formalności

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Pucku?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Puck często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Pucku

Według danych Biura Informacji Kredytowej, aż 3 miliony Polaków ma kłopoty ze spłatą swoich zobowiązań. Sporo osób zadłużonych jest także w Pucku i okolicach. To oni w pierwszej kolejności szukają pożyczek dla zadłużonych – bez weryfikacji w rejestrach dłużników. Część firm pożyczkowych nie weryfikuje bowiem swoich Klientów w Biurze Informacji Kredytowej, KRD, ERIF lub innych.

To sprawdzone oferty dla osób potrzebujących szybkiej gotówki przez Internet. Wszystkie formalności możemy spokojnie załatwić bez wychodzenia z domu. Część pożyczkodawców nie wymaga nawet zaświadczeń o dochodach. Wystarczy złożyć oświadczenie o dochodach. Firmy honorują większość źródeł dochodu: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło lub własna działalność gospodarcza.

Pożyczka bez BIK Puck – jakie alternatywy?

Negatywna historia kredytowa w Biurze Informacji Kredytowej nie równa się nieotrzymaniu pożyczki. Należy zadbać też o odpowiednia zdolność kredytową. Chodzi o to, aby wysokość zarobków była odpowiednia do spłacania pożyczki.

Bez regularnych dochodów pozostaje pożyczka prywatna – także dla mieszkańców Pucka i okolic. Inwestorzy prywatni nie wymagają raczej zaświadczenia o dochodach, ale mogą oczekiwać zastawu ruchomości lub nieruchomości.

Pożyczki w domu Klienta Puck – od ręki

Zdecydowana większość firm pożyczkowych udziela zapożyczeń w całości drogą online. Ułatwia to całe postępowanie oraz sprawia, że czas wypłaty środków jest bardzo szybki. Część pożyczkobiorców woli jednak, aby złożył im wizytę pracownik konkretnej placówki oraz załatwił wszelkie formalności w ich domu/mieszkaniu. Ta stacjonarna opcja finansowania jest również dostępna dla mieszkańców Pucka i okolic. Miejmy jednak na uwadze, że liczba firm pożyczkowych, która przeprowadza zapożyczenia tą drogą jest ograniczona. Aktualnie tego typu pożyczki w Pucku oferuje Bocian Pożyczki oraz Provident.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Ryzykownym dla Klientów może okazać się wzięcie pożyczki bez szczegółowego sprawdzenia danej oferty. Przed podpisaniem umowy pożyczkowej należy więc pamiętać o paru ważnych kwestiach, które pozwolą zminimalizować możliwe ryzyko. Na czym warto się skupić, jeśli decydujemy się na tego typu ofertę w Pucku? Najważniejsze, aby wybrać rzetelną firmę pożyczkową. Jej wiarygodność możemy sprawdzić, poprzez odszukanie danego podmiotu w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego.

Ponadto, warto sprawdzić oraz zestawić ze sobą wartości procentowe całkowitej kwoty kredytu w stosunku rocznym. Wiadomo, że im mniejsze RRSO, tym niższa będzie kwota za daną pożyczkę. Wiadomości o rzeczywistej stopie rocznego oprocentowania możemy znaleźć pod adresem internetowym pożyczkodawców oraz w ofertach, które otrzymamy. Miejmy też na uwadze fakt, że na koszt pożyczki składa się nie tylko kwota odsetek, ale też pozostałe płatności, takie jak prowizje, ubezpieczenia czy opłaty przygotowawcze.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Bank Pekao w Białogardzie
Oddziały
author
Patryk Byczek
02 sierpnia 2019

Bank Pekao w Białogardzie

Kredyt samochodowy Polkowice
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
07 grudnia 2017

Kredyt samochodowy Polkowice

Santander Consumer Bank Kętrzyn
Oddziały
autor wpisu
Dorota Cholewicka
08 czerwca 2021

Santander Consumer Bank Kętrzyn

Konto Aurum w PKO BP
Aktualności
author
Dominika Sobieraj
01 września 2018

Konto Aurum w PKO BP

KredytOK w Suwałkach
Oddziały
autor wpisu
Marta-Bogacka-Nowak
04 lutego 2017

KredytOK w Suwałkach

Porównaj