Pożyczki bez BIK Chorzów

Pożyczki bez BIK Chorzów

author
Aleksandra Gościnna
16 maja 2022

Pożyczka bez BIK to produkt finansowy, który jest dostępny bez weryfikacji Klienta w Biurze Informacji Kredytowej. Nie oznacza to jedna, że Klienci nie będą w ogóle weryfikowani. Firmy pożyczkowe używają indywidualnych systemów, które pozwalają na szybkie sprawdzenie zdolności kredytowych potencjalnych pożyczkobiorców, a także sięgają po statystyki z Biur Informacji Gospodarczej. Tego rodzaju pożyczki dostępne są w całej Polsce, także dla mieszkańców Chorzowa i okolic.

Aktualnie na naszym rynku funkcjonuje bardzo duża ilość firm oferujących tego typu finansowanie. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych w Chorzowie.

Pożyczki bez BIK Chorzów - ranking

Pożyczki bez BIK w Chorzowie – szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Chorzów - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Chorzowie?
  3. Kto może otrzymać pożyczkę w Chorzowie?
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Chorzowie?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Chorzowie?

Prezentowane oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Do wypełnienia wniosku pożyczkowego będziemy potrzebowali jedynie dowodu osobistego, telefonu komórkowego oraz konta w banku. We wniosku o pożyczkę wskazuje się dane osobowe oraz miejsce pracy i wysokość wynagrodzenia.

Jedynie w wyjątkowych przypadkach pożyczkodawca poprosi dodatkowo o udokumentowanie dochodu.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę w Chorzowie?

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce (w tym przypadku w Chorzowie),

d) posiadających stałe dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Wskazane wyżej firmy zezwalają na to, aby Klient miał negatywną historię kredytową – wpisy w BIK-u i innych podobnych rejestrach nie będą przeszkodą w uzyskaniu pożyczki.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Wymaganym dokumentem jest dowód osobisty, gdyż znajdujące się na nim dane są niezbędne do wypełnienia wniosku. Wiele pożyczkodawców, którzy udzielają pożyczek przez Internet nie wymaga dodatkowych zaświadczeń dochodowych. Są to więc pożyczki bez zaświadczeń.

We wniosku składamy oświadczenie o dochodach lub przechodzimy weryfikacje za pomocą aplikacji (często jest to Kontomatik), która sprawdza rachunek bankowy. Część firm może wymagać od Klientów dostarczenia wyciągu z konta bankowego z ostatnich kilku miesięcy.

Mieszkasz w Chorzowie? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Chorzów – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Chorzów – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Chorzów – minimum formalności

Kredyt gotówkowy Chorzów  – na dowolny cel

Kredyt hipoteczny Chorzów – ranking

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Chorzowie?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Chorzów często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Chorzowie

Dowiedzieliśmy się z danych Biura Informacji Kredytowej, że nawet 3 miliony Polek i Polaków ma trudności w spłacie zaciągniętych kredytów. Wśród nich są osoby, które mieszkają w Chorzowie. Często szukają  kredytu dla zadłużonych. Nie wszystkie firmy mają bowiem w zwyczaju sprawdzać swoich Klientów w KRD, Biurze Informacji Kredytowej, ERIF czy innych rejestrach dłużników.

To doskonałe oferty, gdy potrzebujemy szybko pożyczki. Wszystkie formalności możemy spokojnie załatwić bez wychodzenia z domu. Niektóre firmy pożyczkowe nie wymagają nawet zaświadczeń o dochodach. Wystarczy złożyć oświadczenie o dochodach. Firmy honorują większość źródeł dochodu: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło lub własna działalność gospodarcza.

Pożyczka bez BIK Chorzów – jakie alternatywy?

Zła historia kredytowa w Biurze Informacji Kredytowej nie oznacza braku możliwości otrzymania pożyczki. Kolejnym ważnym elementem jest przecież odpowiednia zdolność kredytowa, czyli możliwość spłaty zobowiązania, która głównie opiera się na wysokości naszych dochodów.

Brak stałych przychodów powoduje, że możemy otrzymać najwyżej pożyczki prywatne – również dla mieszkańców Chorzowa i okolic. Osoby prywatne przeważnie nie potrzebują zaświadczenia o dochodach, ale często wymagają zabezpieczeń w postaci ruchomości lub nieruchomości.

Pożyczki w domu Klienta Chorzów – od ręki

Większość pożyczkodawców udziela finansowania drogą online. Jest to zdecydowanie najłatwiejsza opcja, a jedną z jej zalet jest szybki czas wypłaty. Niektórzy Klienci wolą jednak, gdy złoży im wizytę pracownik wybranej firmy i wszelkie formalności załatwi pod wskazanym adresem. Taka możliwość istnieje również dla mieszkańców Chorzowa i okolic. Warto pamiętać, że pożyczkodawcy aktualnie rezygnują ze stacjonarnego sposobu udzielania finansowania. Obecnie takie pożyczki w Chorzowie oferuje Bocian Pożyczki oraz Provident.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Dla wielu Klientów może być ryzykiem branie pożyczek bez szczegółowego sprawdzenia oferty. Zanim zawrzemy umowę, warto abyśmy mieli na uwadze kilka istotnych kwestii, które pomogą nam ograniczyć niebezpieczne konsekwencje. Na czym powinniśmy skupić naszą uwagę decydując się na tego typu oferty w Chorzowie? Przede wszystkim należy wybierać jedynie sprawdzone placówki pożyczkowe. W tej kwestii warto sprawdzić, czy dany podmiot istnieje w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego.

Drugą rzeczą jest weryfikacja oraz porównanie RRSO. Pamiętajmy o fakcie, że im niższe RRSO, tym mniej zapłacimy za daną pożyczkę. Wysokość rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania znajdziemy bez problemu w ofertach od pożyczkodawców lub na ich stronach internetowych. Miejmy na uwadze również to, że na koszt pożyczki składają się liczne opłaty pozaodsetkowe, takie jak prowizja, ubezpieczenie czy opłata przygotowawcza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Biuro paszportowe w Bydgoszczy
Biura paszportowe
author
Patryk Byczek
11 lipca 2022

Biuro paszportowe w Bydgoszczy

Ile zarabia ginekolog?
Bez kategorii
author
Sandra Tessmer
20 września 2019

Ile zarabia ginekolog?

Grzywna za spacer z żółwiem podczas epidemii
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
15 kwietnia 2020

Grzywna za spacer z żółwiem podczas epidemii

Rekordowy miesiąc w historii programu goodie
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
01 maja 2021

Rekordowy miesiąc w historii programu goodie

Credit Agricole w Tarnowie
Oddziały
author
Patryk Byczek
05 sierpnia 2019

Credit Agricole w Tarnowie

Santander Consumer Bank Dębica
Oddziały
author
Dorota Cholewicka
02 lipca 2021

Santander Consumer Bank Dębica

Porównaj