Pożyczki bez BIK Swarzędz

Pożyczki bez BIK Swarzędz

author
Aleksandra Gościnna
18 czerwca 2022

Pożyczka bez BIK to produkt finansowy, który jest dostępny bez konieczności weryfikacji Klienta w Biurze Informacji Kredytowej. Nie jest to jednak jednoznaczne z tym, że Klienci nie będą w ogóle weryfikowani. Firmy pożyczkowe używają indywidualnych systemów, które pozwalają na szybkie sprawdzenie zdolności kredytowych potencjalnych pożyczkobiorców, a także sięgają po statystyki z Biur Informacji Gospodarczej. Tego rodzaju pożyczki dostępne są w całej Polsce, także dla mieszkańców Swarzędza i okolic.

Aktualnie na naszym rynku funkcjonuje bardzo duża ilość firm oferujących tego typu finansowanie. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych w Swarzędzu.

Pożyczki bez BIK Swarzędz - ranking

Pożyczki bez BIK w Swarzędzu – szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Swarzędz - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Swarzędzu?
  3. Kto może otrzymać pożyczkę w Swarzędzu?
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Swarzędzu?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Swarzędzu?

Ujęte w rankingu oferty dostępne są w całości bez wychodzenia z domu. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Pożyczkobiorcy do wypełnienia wniosku będzie potrzebny tylko: dowód osobisty, telefon komórkowy i własne konto bankowe. We wniosku pożyczkowym zostaniemy poproszeni o podanie danych osobowych, miejsca pracy oraz wynagrodzenia. Rzadko zdarza się, że uzyskiwany dochód trzeba udokumentować jakimś zaświadczeniem – zazwyczaj jest to tylko deklaracja.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę w Swarzędzu?

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce (w tym przypadku w Swarzędzu),

d) posiadających stałe i udokumentowane dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Wskazane w powyższym rankingu firmy nie sprawdzają historii kredytowej Klienta – negatywne wpisy w BIK i w innych bazach osób zadłużonych na pewno nie będą przeszkodą do wzięcia w nich pożyczki.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Do złożenia wniosku przeważnie wystarczą wyłącznie dane z dowodu osobistego – jego numer i seria, data wydania/ważności oraz nazwa organu, który go wydał. Wielu pożyczkodawców, którzy oferują finansowanie bez wychodzenia z domu, nie wymagają dostarczania zaświadczenia o dochodach. Są to więc pożyczki bez zaświadczeń.

We wniosku o pożyczkę składamy oświadczenie dochodowe albo przechodzimy sprawdzanie konta bankowego przez aplikację (często jest to Kontomatik). Czasem pożyczkodawcy mogą natomiast poprosić Klienta o przesłanie wyciągu z rachunku bankowego z kilku ostatnich miesięcy.

Mieszkasz w Swarzędzu? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Swarzędz – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Swarzędz – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Swarzędz – minimum formalności

Kredyt gotówkowy Swarzędz  – na dowolny cel

Kredyt hipoteczny Swarzędz – ranking

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Swarzędzu?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Swarzędz często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Swarzędzu

Dane z Biura Informacji Kredytowej wskazują, że nawet 3 miliony osób w Polsce może mieć kłopot ze spłatą zaciągniętych kredytów. Wśród nich są również osoby, które mieszkają w Swarzędzu i okolicach. Osoby z długami często sięgają do pożyczek dla zadłużonych. Są to oferty, przy których pożyczkodawca nie weryfikuje Klientów w KRD, ERIF, Biurze Informacji Kredytowej i innych rejestrach.

To dobra opcja, jeśli szybko potrzebujemy pieniędzy i nie chcemy składać wizyty w placówce stacjonarnej pożyczkodawcy. Wszystkie formalności bez problemu załatwić można z domu – online. U niektórych pożyczkodawców nie ma nawet konieczności dostarczania zaświadczenia o dochodach. Wystarczy wówczas złożenie oświadczenia o dochodach. Firmy pożyczkowe przeważnie uznają większość źródeł dochodu: umowę o pracę, umowę zlecenie, umowę o dzieło czy własną działalność gospodarczą.

Pożyczka bez BIK Swarzędz – jakie alternatywy?

Osoby z negatywną historią kredytową w Biurze Informacji Kredytowej mają jeszcze szansę na otrzymanie pożyczki. Ważnym elementem jest też odpowiednia zdolność kredytowa, czyli możliwość spłaty pożyczki przy otrzymywanych miesięcznie dochodach.

Bez stałego dochodu pozostaje ubiegać się o pożyczki prywatne, które są też dostępne dla mieszkańców Swarzędza i okolic. Raczej nie będzie wymagane, by dostarczyć zaświadczenie o dochodach, ale może być konieczny zastaw ruchomości lub nieruchomości.

Pożyczki w domu Klienta Swarzędz – od ręki

Zdecydowana większość pożyczkodawców preferuje internetowy system udzielania finansowań. Jest to prosty sposób, który sprawia, że otrzymujemy wypłatę środków w mgnieniu oka. Niektórzy Klienci mimo wszystko nadal wolą, kiedy w ich miejscu zamieszkania odwiedziny złoży im pracownik wybranej placówki i wszelkie formalności załatwi pod wskazanym adresem. Jest to opcja dostępna też dla mieszkańców Swarzędza i okolic. Nie zapominajmy jednak, że firmy pożyczkowe rezygnują z tego typu usług. Jednak w Swarzędzu taki sposób udzielania kredytów zapewnia Bocian Pożyczki oraz Provident.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Ryzykownym jest, kiedy Klienci podpisują umowę pożyczkową, bez wcześniejszego sprawdzenia danej oferty. Dlatego zanim zdecydujemy się na konkretne zobowiązanie, zwróćmy uwagę na kilka kwestii, które pomogą nam uniknąć zbędnego ryzyka. Na co Klienci powinni spojrzeć, zanim zdecydują się na takie oferty w Swarzędzu? Najważniejsze jest, aby wybrać sprawdzoną placówkę. W tym celu warto odszukać danej firmy w spisie Komisji Nadzoru Finansowego.

Kolejną ważną rzeczą, którą warto mieć na uwadze, jest kontrola oraz weryfikacja RRSO. Im niższe RRSO wybierzemy, tym mniej zapłacimy za daną pożyczkę. Wiadomości o wartości procentowej całkowitej kwoty pożyczki w stosunku rocznym możemy odnaleźć na stronach firm pożyczkowych oraz w ofertach, które od nich otrzymujemy. Klienci muszą też zwrócić uwagę na to, że do pożyczki dolicza się też wiele kosztów dodatkowych, nie tylko odsetki. Do takich wydatków zalicza się np. opłata przygotowawcza, prowizja czy ubezpieczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Staż z Lwem w ING Banku Śląskim
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
25 lipca 2019

Staż z Lwem w ING Banku Śląskim

Numer NIP na paragonie konieczny do faktury
Aktualności
author
Dominika Sobieraj
10 października 2020

Numer NIP na paragonie konieczny do faktury

Gang Słodziaków – ile zapłacimy za maskotki?
Ekonomia
author
Dominika Sobieraj
27 sierpnia 2018

Gang Słodziaków – ile zapłacimy za maskotki?

Specjalna oferta kredytów hipotecznych w ING Banku Śląskim
Bez kategorii
author
Aleksandra Gościnna
12 grudnia 2019

Specjalna oferta kredytów hipotecznych w ING Banku Śląskim

NOTUS Finanse – oddział w Legionowie
Wpisy
author
Patryk Byczek
09 października 2018

NOTUS Finanse – oddział w Legionowie

Uproszczony proces pożyczkowy w Moim ING
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
16 grudnia 2019

Uproszczony proces pożyczkowy w Moim ING

Porównaj