zadluzenia.com
zamknij

Kredyt konsolidacyjny w T-Mobile Usługi Bankowe

Kredyt konsolidacyjny w T-Mobile Usługi Bankowe to jedna z najtańszych konsolidacji dostępnych na rynku. Maksymalnie możemy otrzymać nawet 200 000 zł.

 

T-Mobile Usługi Bankowe to stosunkowo nowy bank. Szczegółowa oferta została przedstawiona w maju 2014. Bank powstał w wyniku połączenia Alior Sync z operatorem komórkowym T-Mobile.

 

Kredyt konsolidacyjny T-Mobile Usługi Bankowe

  • Kredyt od 500 do 200 000 zł
  • Spłata maksymalnie do 10 lat
  • W całości przez Internet
  • Bez dodatkowych zabezpieczeń
  • Bez ubezpieczenia
  • RRSO od 9,81%
Złóż wniosek

Co możemy skonsolidować

 

Kredyt konsolidacyjny przeznaczony jest na spłatę: pożyczek i kredytów gotówkowych, kart kredytowych oraz kredytów odnawialnych (popularne limity w koncie).

 

Dodatkowo istnieje możliwość otrzymania dodatkowej gotówki na dowolny cel. Pieniądze wypłacane są wówczas na wskazany rachunek bankowy lub w dowolnej placówce T-Mobile Usługi Bankowe. Kredyt udzielany jest w polskiej walucie.

 

Koszt kredytu konsolidacyjnego w T-Mobile

 

RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi jedynie 9,81%. To najtańszy kredyt konsolidacyjny, zaraz po ofercie Alior Banku („Kredyt -30% dla solidnych”).

 

Przykładowy kredyt: całkowita kwota 52 141 zł na 90 miesięcy, rata wyniesie 809,51 zł. Łącznie oddajemy 72 855 zł.

 

Jak otrzymać konsolidację w T-Mobile

 

T-Mobile Usługi Bankowe głównie ma być bankiem internetowym (podobnie jak jego poprzednik Alior Sync). Co za tym idzie większość produktów ma być dostępna online, bez wychodzenia z domu. Nie inaczej jest w przypadku pożyczki konsolidacyjnej, która jest produktem całkowicie online.

 

1.  Pierwszy krok to wypełnienie wniosku przez Internet. Można to zrobić w tym miejscu. We wniosku podajemy podstawowe dane osobowe i nasze dochody.

 

2. Po wysłaniu wniosku kontaktuje się z nami konsultant i ustala szczegóły kredytu. Umowa może zostać zawarta telefonicznie lub za pośrednictwem kuriera. W obu przypadkach nie ma konieczności odwiedzania oddziału T-Mobile Usługi Bankowe. To spore udogodnienie dla osób szukających kredytu bez wychodzenia z domu.

 

Podsumowanie

 

Główna zaleta kredytu konsolidacyjnego w T-Mobile Usługi Bankowe to jego koszt. RRSO wynosi dla przykładu reprezentatywnego tylko 9,81%. Co istotne - kredyt dostępny jest całkowicie online. Umowę wystarczy zawrzeć za pośrednictwem kuriera lub telefonicznie. Mile zaskakuje wysoka kredytu - aż 200 000 zł.

 

Plusy:

- wysoka kwota krtedytu

- długi okres spłaty: 10 lat

- możliwość otrzymania dodatkowej gotówki

- kredyt dostępny online, bez wychodzenia z domu

- Klienci T-Mobile Usługi Bankowe mogą złożyć wniosek bezpośrednio w bankowości internetowej

- bez konieczności zaciągania ubezpieczenia

- bez wymaganych poręczycieli

 

Minusy:

- brak kalkulatora kredytowego

- skąpa polityka informacyjna w zakresie podstawowych danych o produkcie.

 

Nasza Ocena: 9/10

Złóż wniosek

 

Skomentuj artykuł
captcha
Twoja ocena
Średnia ocena
5 / 5 z 3 ocen
~key

Stestowałem na sobie. Same pozytywy, jestem już po i śmiało moge polecic   Odpowiedź

~mustang78

wszystlkie dlugi w jednym mjiejscu i nizsze co miesieczne raty, pomalutku ale splace a oprocentowanie wreszcie przestalo wariacko rosnac   Odpowiedź

~tmobile

aktualne jeszcze? wie ktoś?   Odpowiedź

~magda 37

Kredyt porażka nie jest dostępny w całości on line kupe papierologi sprawdzają w bik ok ale za nim przedstawią propozycje co do możliwości udzielonego kredytu ich informacje sa często nieaktualne,nie polecam   Odpowiedź

~tmobile

Jestem pod ogromnym wrażeniem umiejętności obchodzenia prawa bankowego przez powałoną przez t-mobile instytucję finansową. "pożyczka konsolidacyjna" to majstersztyk. A warunki, obiektywnie patrząc, dla klienta korzystne.   Odpowiedź

~charles

A czemu ci zależy żeby była online? Ciężko ruszyć tyłek od komputera? Mi się nie podoba ta moda na pożyczki online bo to wcale nie jest takie wygodne, i tak musisz sie bawić w jakieś skany dowodu, oświadczenia o zarobkach. A tak to idąc przez miasto zachodzisz do jakiegoś oddziału i wszystko za ciebie zrobią. Dla mnie to stanowi wartość   Odpowiedź

~patryk

Pożyczka nie jest tania - tyle minusów. Ale jest: online na czym bardzo mi zależy, a przede wszystkim pieniądze są SZYBKO na koncie !   Odpowiedź

~artful

Nie sądzę. Każdego klienta muszą weryfikować w BIKu i biurach informacji gospodarczej. Osoby z negatywnym bikiem raczej nie dostaną kredytu w t-mobile.   Odpowiedź

~jacek678876

jak wygląda podejście do biku ? są jakieś zmiany w stosunku do alior sync ?   Odpowiedź