Kredyt konsolidacyjny T-Mobile Usługi Bankowe

Kredyt konsolidacyjny T-Mobile Usługi Bankowe

author
Dominika Byczek
12 kwietnia 2020
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.
Kategoria

Kredyt konsolidacyjny w T-Mobile Usługi Bankowe to jedna z najtańszych konsolidacji dostępnych na rynku. Maksymalna kwota konsolidacji to 200 000 zł, a spłatę możemy rozłożyć nawet na 10 lat. Cały proces odbywa się przez Internet. Sprawdzamy ofertę i opinie.

Kredyt konsolidacyjny T-Mobile Usługi Bankowe

T-Mobile Usługi Bankowe powstał w wyniku nawiązania strategicznego partnerstwa przez operatora komórkowego T-Mobile oraz Alior Bank. Ze względu na innowacyjność obu partnerów usługi finansowe świadczone przez T-Mobile Usługi Bankowe są jednymi z najbardziej nowatorskich propozycji na polskim rynku.

Jednym z najpopularniejszych produktów jest kredyt konsolidacyjny online, który w tym banku dostępny jest w 100% przez Internet.

Kredyt konsolidacyjny T-Mobile Usługi Bankowe

Kredyt konsolidacyjny T-Mobile Usługi Bankowe

Kwota konsolidacji: od 30 000 do 200 000 zł

Okres spłaty: 61 miesięcy - 120 miesięcy

W całości przez Internet

Bez zakładania konta

Wypłata nawet w 1 dzień

RRSO 14,23%

Ważna informacja: w tym momencie kredyt dostępny jest wyłącznie za pośrednictwem platformy Bancovo.

Kredyt konsolidacyjny przeznaczony jest na spłatę: pożyczek i kredytów gotówkowych, kart kredytowych oraz kredytów odnawialnych (popularne limity w koncie). Co więcej –  T-Mobile Usługi Bankowe oferuje także możliwość skonsolidowania chwilówek.

Dodatkowo istnieje możliwość otrzymania dodatkowej gotówki na dowolny cel. Pieniądze wypłacane są wówczas na wskazany rachunek bankowy lub w dowolnej placówce T-Mobile Usługi Bankowe. Kredyt udzielany jest w polskiej walucie.

Dla kogo kredyt konsolidacyjny w T-Mobile?

Oferta skierowana jest do osób, które mają:

– ukończone 18 lat,

– odpowiednią zdolność kredytową,

– stałe i udokumentowane dochody,

– telefon komórkowy, adres e-mail,

– ważny dowód osobisty.

Co bardzo ważne – kredyt mogą otrzymać tylko Klienci posiadający dobrą historię kredytową w BIK. Pozostałe osoby mogą zainteresować się ofertami kredytów dla zadłużonych.

Jak otrzymać kredyt konsolidacyjny w T-Mobile?

Kredyt konsolidacyjny w T-Mobile Usługi Bankowe możemy zaciągnąć na dwa sposoby – bezpośrednio w placówce bankowej lub przez Internet. Oferta online dostępna jest dla wszystkich, 7 dni w tygodniu i o każdej porze.

Oferta stacjonarna dostępna jest natomiast tylko w godzinach pracy poszczególnych oddziałów, których nie jest w Polsce tak wiele (zaledwie 24). Wnioskowanie o konsolidację przez Internet będzie zatem w większości przypadków szybsze, łatwiejsze i bardziej komfortowe.

Wnioskowanie o kredyt konsolidacyjny przez Internet wygląda następująco:

1. Wypełniamy online wniosek o kredyt.

2. Bank niezwłocznie kontaktuje się z nami telefonicznie.

3. Przez telefon otrzymujemy ofertę oraz wstępną decyzję kredytową.

4. Umowę zawieramy przez telefon lub za pośrednictwem kuriera (wtedy u niego podpisujemy się na umowie kredytowej).

Kredyt konsolidacyjny T-Mobile – wymagane dokumenty

Podstawowym dokumentem uprawniającym nas do wnioskowania o kredyt konsolidacyjny w T-Mobile jest ważny dowód osobisty. Dane z dowodu (numer i seria, data ważności) będą nam potrzebne przy składaniu wniosku kredytowego. Dzięki temu dokumentowi możemy także skorzystać z popularnych pożyczek na dowód.

Bank nie wymaga natomiast od nas zaświadczenia o dochodach. Wystarczy, że dostarczymy wyciąg z rachunku bankowego z 3 ostatnich miesięcy.

Jakie bazy sprawdza T-Mobile Usługi Bankowe?

Nieodłącznym elementem udzielania kredytu bankowego jest weryfikacja naszej historii kredytowej. Dzięki temu bank może mieć pewność, że będziemy terminowo spłacać nasz kredyt. T-Mobile Usługi Bankowe weryfikuje Klienta w następujących bazach:

– Biuro Informacji Kredytowej (BIK S.A.),
– Krajowy Rejestr Długów (KRD),
– BIG InfoMonitor,
– Rejestr Dłużników ERIF.

Ile kosztuje kredyt konsolidacyjny w T-Mobile?

Bank nie udostępnia niestety kalkulatora kredytowego do szybkiego wyliczenia raty kredytu konsolidacyjnego. Ofertę przedstawia nam dopiero pracownik banku w czasie rozmowy telefonicznej.

RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 14,23%. W symulacji kredytowej, koszty wyglądają następująco: kredyt w kwocie 29 545 zł na 93 miesiące. Rata w wysokości około 512 zł, prowizja 21,99%, oprocentowanie zmienne 7,49%, koszt kredytu 18 075,35 zł Łącznie oddajemy 47 620,35 zł.

Podsumowanie i opinie

Główna zaleta kredytu konsolidacyjnego w T-Mobile Usługi Bankowe to jego koszt. RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 14,23%. Co istotne – kredyt dostępny jest całkowicie online. Umowę wystarczy zawrzeć za pośrednictwem kuriera lub telefonicznie. Zaskakuje również wysoka kredytu – aż 200 000 zł.

Dodatkowym atutem dla wielu osób będzie fakt, iż T-Mobile oferuje nam automatyczną spłatę naszych skonsolidowanych zobowiązań. “Masz możliwość ustanowienia automatycznych spłat z konta osobistego w T-Mobile Usługi Bankowe. Dzięki temu nie musisz pamiętać o spłacaniu raty, my zrobimy to za Ciebie!” – informuje bank na swojej stronie internetowej.

Plusy:

– wysoka kwota konsolidacji,

– długi okres spłaty: 10 lat

– możliwość otrzymania dodatkowej gotówki

– kredyt dostępny w całości przez Internet, bez wychodzenia z domu

– Klienci T-Mobile Usługi Bankowe mogą złożyć wniosek bezpośrednio w bankowości internetowej

– bez konieczności korzystania z ubezpieczenia

– bez wymaganych poręczycieli

– wypłata nawet tego samego dnia, w którym jest zawarta umowa


Minusy:

– brak kalkulatora kredytowego

– skąpa polityka informacyjna w zakresie podstawowych danych o produkcie

– tylko dla osób bez negatywnych wpisów w bazach

Kwota kredytu:

29 545 zł

Całkowity koszt kredytu:

18 075,35 zł

Wysokość raty:

93 miesięczne raty (92: 512,06 zł, ostatnia: 510,83 zł)

Oprocentowanie:

7,49% (zmienne)

Odsetki:

11 578,4 zł

Prowizja:

21,99%

RRSO:

14,23%

Łączna kwota do oddania:

47 620,35 zł

Przykład reprezentatywny: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu konsolidacyjnego wynosi: 14,23%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 29 545 zł, całkowita kwota do zapłaty: 47 620,35zł, oprocentowanie zmienne: 7,49%, całkowity koszt kredytu: 18 075,35 zł (w tym: prowizja: 6 496,95 zł (21,99%), odsetki: 11 578,4zł), 93 miesięczne raty, w tym 92 równe w wysokości 512,06 zł, ostatnia rata: 510,83 zł. Kalkulacja została dokonana na 16.04.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej klienta, okresu kredytowania, kwoty kredytu, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Taryfa opłat i prowizji na www.t-mobilebankowe.pl.


Źródła:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Konsolidacja_długu

https://www.t-mobilebankowe.pl/przenies-kredyty

https://www.t-mobilebankowe.pl/o-nas-2

author
Dominika Byczek
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

an10025
an10025
2018-07-24 21:09:31

Serdecznie polecam, pelen profesjonalizm. Otrzymalam pomoc , z kolosalnej raty mam 3 razy mniejsza. Mialam dlugi w parabankach, pomimo to dostalam kredyt na konsolidacje ich, odzyskalam plynnosc finansowa. Najlepszy dostepny kredyt na rynku , w 100 % online.

key
key
2016-07-18 04:19:16

Stestowałem na sobie. Same pozytywy, jestem już po i śmiało moge polecic

mustang78
mustang78
2015-08-30 22:54:59

wszystlkie dlugi w jednym mjiejscu i nizsze co miesieczne raty, pomalutku ale splace a oprocentowanie wreszcie przestalo wariacko rosnac

tmobile
tmobile
2015-06-29 22:28:20

aktualne jeszcze? wie ktoś?

magda 37
magda 37
2015-04-16 11:24:52

Kredyt porażka nie jest dostępny w całości on line kupe papierologi sprawdzają w bik ok ale za nim przedstawią propozycje co do możliwości udzielonego kredytu ich informacje sa często nieaktualne,nie polecam

Podobne artykuły

Nowa reklama Konta 360° w Banku Millennium

Bank Millennium poinformował w komunikacie prasowym, że 11 września 2020 roku rozpoczęła się całkowicie nowa emisja reklamy Banku Millennium, promująca Konto 360°. Tym razem wraz z Radkiem Kotarskim, twórcą kanału „Polimaty” w serwisie YouTube, widzowie przeniosą się do urokliwej, pełnej roślin tropikalnych palmiarni.

author
Patryk Byczek
15 września 2020
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Prace nad podatkiem od detalistów w impasie

Przyjęta 6 lipca 2016 r. Ustawa o podatku od sprzedaży detalicznej nie obowiązywała w Polsce długo. Przyczyną wstrzymania mocy prawnej aktu były wątpliwości Komisji Europejskiej. Chociaż postępowanie już się zakończyło, to nadal nie udało się ustalić, czy dojdzie do ponownego opodatkowania detalistów.

author
Alicja Hirsekorn
03 lipca 2019
Prawniczka, absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie konsumenckim i pracy, a także w aspektach prawniczych działalności gospodarczej. Autorka artykułów o zmianach w prawie finansowym.

Kredyt hipoteczny Białogard

Chcesz kupić własne mieszkanie, lecz nie posiadasz pełnej kwoty na ten cel? Sprawdź i porównaj oferty kredytów hipotecznych, które zostały ujęte w naszym rankingu. Maksymalny czas spłaty kredytu to aż 35 lat.

author
Patryk Byczek
04 grudnia 2017
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Pożyczki nocne i całodobowe

Pożyczki całodobowe to oferty, z których możemy skorzystać o każdej porze dnia i nocy. Firmy pożyczkowe wypłacają pieniądze na konto bankowe Klienta, dzięki czemu obsługa możliwa jest naprawdę całodobowo. Gdzie możemy szukać pewnej pożyczki całodobowej? Sprawdź nasz ranking, by poznać najlepsze oferty.

author
Dominika Byczek
10 listopada 2022
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Polskie firmy niechętnie sprzedają w Internecie

Chociaż sprzedaż internetowa jest coraz bardziej popularna, to z danych GUS wynika, że Polska znajduje się w końcówce zestawienia państw europejskich, w których przedsiębiorstwa prowadzą sprzedaż swoich produktów przez Internet. W zestawieniu wyprzedzamy jedynie Bułgarię i Rumunię.

author
Aneta Jankowska
14 marca 2018
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.

Odpis aktu online – nowa e-usługa

W swoim najnowszym komunikacie Ministerstwo Cyfryzacji poinformowało o nowej usłudze e-administracji. Odpis aktu online pozwala na zawnioskowanie i uzyskanie tego rodzaju dokumentu całkowicie drogą elektroniczną. Jak działa nowa usługa e-urzędów?

author
Alicja Hirsekorn
25 kwietnia 2020
Prawniczka, absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie konsumenckim i pracy, a także w aspektach prawniczych działalności gospodarczej. Autorka artykułów o zmianach w prawie finansowym.
Porównaj