Kredyt na dowolny cel

Kredyt na dowolny cel

Kategorie

Wiele osób poszukujących dodatkowych pieniędzy nie chce deklarować, na co dokładnie wydadzą pożyczoną kwotę. Dlatego też zebraliśmy w jednym miejscu oferty wszystkich kredytów i pożyczek, w których maksymalna dyskrecja jest priorytetem – pieniądze są pożyczane na zupełnie dowolny cel.

author
Dominika Byczek
23 stycznia 2023

Kredyty na dowolny cel – ranking najlepszych ofert

Spis treści:

  1. Kredyty na dowolny cel – ranking najlepszych ofert
  2. Kredyt na dowolny cel - szybka wypłata
  3. Na co możemy przeznaczyć kredyt?
  4. Kto może otrzymać kredyt?
  5. Wymagania, lista dokumentów
  6. Wniosek o kredyt lub pożyczkę na dowolny cel
  7. Jak szybko otrzymam pieniądze?
Zwiń spis treści

Kredyt na dowolny cel jest finansowaniem, które otrzymać można bez konieczności określania celu przeznaczenia środków. Sprawdź ranking dostępnych ofert, dzięki czemu poznasz dokładne parametry kredytów i będziesz mieć pewności, że wybierzesz taką ofertę, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Kredyt na dowolny cel – szczegóły:

Kwota kredytu:od 500 do 200 000 zł
Okres spłaty:od 2 miesięcy do 10 lat
Na jaki cel:remont, bieżące potrzeby, inne dowolne
Gdzie dostaniemy:Kasa Stefczyka, Alior Bank
Wniosek przez Internet:tak
Minimalny wiek:18 lat
Wymagane dokumenty:dowód osobisty
RRSO:od 6,23%

Kredyt na dowolny cel - szybka wypłata

Kredyt na dowolny cel to znakomita opcja dla osób, które potrzebują pieniędzy na to, na co nie ma kredytów celowych. Obecnie celowe produkty dotyczą głównie kredytów hipotecznych, kredytów samochodowych i kredytów na zakup produktów w sklepach na raty.
Wszystkie pozostałe oferty to kredyty, w których wypłata następuje bezpośrednio na konto bankowe Klienta, więc tak naprawdę kwotę uzyskaną z kredytu możemy wydać na to, co chcemy. Pieniądze mogą dotrzeć na nasze konto najszybciej w ciągu 15 minut od wydania wobec nas pozytywnej decyzji kredytowej, ale musimy być gotowi na to, że niekiedy na wypłatę czeka się do następnego dnia roboczego.

Aby znaleźć najtańszą ofertę kredytu na dowolny cel, musimy przede wszystkim porównać wszystkie oferty dostępne na rynku. Najłatwiej zrobić to właśnie dzięki temu rankingowi, jak ten. Jeżeli chcemy wybrać kredyt, który będzie najtańszy, musimy szukać oferty o jak najniższym RRSO. Ponadto musimy także zwrócić uwagę na opłaty dodatkowe, w tym w szczególności na kwotę opłaty za szybszą spłatę.

Wszystkie kredyty na dowolny cel z naszego rankingu można otrzymać w 100% przez Internet. Co to dokładnie oznacza? Po pierwsze, Internet towarzyszy nam już podczas wstępnego orientowania się we wszystkich dostępnych ofertach i w porównywaniu ich. Do porównywania możemy wykorzystywać rankingi oraz specjalne porównywarki kredytowe, np.: Bancovo.

Następnie, już po wyborze najbardziej odpowiedniej dla nas oferty, przechodzimy do złożenia wniosku. Przy każdym kredycie online wniosek jest możliwy do wypełnienia bez konieczności wychodzenia z domu, a nawet wstawania z kanapy. We wniosku musimy podać jedynie nasze dane osobowe, informacje o uzyskiwanych przez nas zarobkach oraz dane z dowodu osobistego.

Potwierdzanie naszej tożsamości też odbywa się całkowicie zdalnie, zazwyczaj poprzez przelew weryfikacyjny. Taki przelew wykonujemy z naszej bankowości internetowej, czyli również z telefonu lub komputera. Ostatnim etapem kredytów internetowych jest otrzymanie decyzji kredytowej i wypłata środków. Decyzja przychodzi zwykle na nasz adres e-mail, a wypłata środków zawsze przelewana jest na nasze konto bankowe.

Na co możemy przeznaczyć kredyt?

Pieniądze z kredytu na dowolny cel – jak sama nazwa wskazuje – możemy przeznaczyć na naprawdę dowolnie wybrany cel. Kredyty takie gwarantują nam maksymalną dyskrecję. Nie musimy bowiem wpisywać we wniosku ani mówić nikomu, na co pożyczamy pieniądze. Dla pożyczkodawców i kredytodawców cel naszego kredytu nie jest warunkiem udzielenia finansowania. Liczy się jedynie nasza zdolność kredytowa i historia kredytowa.

Możemy zdziwić się, że we wniosku o kredyt lub pożyczkę zostaniemy niespodziewanie poproszeni o wpisanie, w jakim celu pożyczamy pieniądze. Jeżeli jakakolwiek firma lub bank będą chcieli uzyskać od nas takie dane, to będą czynić to tylko w celach statystycznych.

Pamiętajmy, że nie mamy żadnego obowiązku, by podać w takim wniosku, na co chcemy pożyczyć pieniądze. Jeżeli formularz wymaga od nas podania jakiejkolwiek odpowiedzi, możemy po prostu wpisać, że bierzemy pożyczkę np.: “na cele związane z wydatkami dnia codziennego”.

Jeżeli posiadasz problemy finansowe, sprawdź:

Pożyczki bez zdolności kredytowej – wypłata w 15 minut

Kredyt oddłużeniowy – do 200 000 zł

Kto może otrzymać kredyt?

Kredyty na dowolny cel skierowane są do osób, które:

– mają nagłą potrzebę uzyskania dodatkowej gotówki,

– legitymują się własnym i ważnym dowodem osobistym,

– mają własne konto bankowe,

– posiadają pełnię czynności prawnych,

– mają ukończone co najmniej 18 lat,

– posiadają regularne i legalne dochody,

– nie są odnotowane w bazach dłużników.

Dla osób zadłużonych dostępne są jedynie oferty kredytów dla zadłużonych. Niestety są to często mniej opłacalne oferty, ponieważ kredytodawca udzielający finansowania osobie, która miewa problemy ze spłatą swoich zobowiązań, bardzo dużo ryzykuje i musi się w jakiś sposób zabezpieczyć.

Wymagania, lista dokumentów

Kredyty na dowolny cel będą wymagały od nas przede wszystkim dwóch najistotniejszych dokumentów. Po pierwsze potrzebować będziemy dowodu osobistego. Nie przejmujmy się jednak, jeżeli nie mamy go akurat ze sobą – wystarczy, że ktoś prześle nam zdjęcia naszego dokumentu lub wyśle nam zapisane na nim informacje. Przyjęło się, że produkty, do wzięcia których wystarczy dowód, nazywają się pożyczkami na dowód.

Kredytodawców interesuje zazwyczaj:
– imię i nazwisko,
– numer dowodu,
– data ważności dowodu,
– numer PESEL.

Musimy posłużyć się własnym dowodem osobistym. Jest to istotne nawet nie tylko z tego względu, że użycie czyjegoś dowodu osobistego jest przestępstwem, ale także dlatego, że podając dane z czyjegoś dowodu osobistego nie przejdziemy pomyślnie procesu weryfikacji tożsamości. Dane z dowodu są bowiem potwierdzane z danymi właściciela konta bankowego, którego używamy do przelewu weryfikacyjnego.

Po drugie – do kredytu na dowolny cel zapewne będą nam potrzebne jakiekolwiek dokumenty potwierdzające nasze zatrudnienie i/lub wysokość naszej wypłaty. Nieraz kredytodawcy wymagają dostarczenia kopii umowy z pracodawcą, ale zazwyczaj wystarczy jedynie przesłać wyciągi konta z kilku ostatnich miesięcy. Jeżeli pracujemy na umowę o pracę, zazwyczaj będziemy proszeni o przesłanie wyciągu z 3 miesięcy, a jeżeli na umowę śmieciową (zlecenie lub o dzieło) to aż z 6 lub 12 miesięcy.

Kredyt na dowolny cel – kalkulator

Dokładne koszty kredytu, który chcemy zaciągnąć, najłatwiej sprawdzić w darmowych kalkulatorach kredytowych. Takie kalkulatory dostępne są zarówno na indywidualnych stronach internetowych każdego kredytodawcy, jak i na stronach różnych platform zajmujących się porównywaniem ofert.

Kalkulatory kredytowe online działają bardzo intuicyjnie – nikt nie powinien mieć problemu z ich obsługą. Wystarczy, że w wybranym kalkulatorze ustawimy na suwaku kwotę kredytu, która nas interesuje oraz optymalny dla nas okres spłaty kredytu, a kalkulator od razu wyliczy nam:

– ile będziemy spłacać w stosunku miesięcznym (jaka będzie wysokość miesięcznej raty),

– jaki będzie ostateczny koszt kredytu (ile spłacimy w całości w stosunku do pożyczonej kwoty).

Pożyczka na dowolny cel – różnice

Przez Internet możemy również skorzystać z ofert pożyczkowych – dostępnych znacznie łatwiej niż kredyty i obarczonych dużo mniejszą ilością formalności. Przy pożyczce online również cały proces wnioskowania o pożyczkę i jej wypłatę możemy przejść nie podnosząc się z kanapy.

W dodatku w pożyczkach online możemy liczyć na to, że wypłata przyjdzie na nasze konto już w 15 minut od momentu uzyskania pozytywnej decyzji pożyczkowej. Przy kredytach czeka się na wypłatę zazwyczaj aż jeden dzień roboczy. Jeżeli więc potrzebujemy maksymalnie szybkiego zastrzyku gotówki, pożyczki na dowolny cel będą bardzo dobrym wyborem.

Wszystkie udogodnienia mają jednak swoją cenę – nie dosłownie (nic za nie bowiem nie zapłacimy), ale w przenośni. Skutkiem tego, że pożyczka na dowolny cel ma mniej formalności i jest łatwiej dostępna, jest to, że oferowana kwota maksymalna jest zazwyczaj niższa niż w przypadku kredytów.

Pożyczkę na dowolny cel może uzyskać osoba, która złoży wniosek pożyczkowy i spełnia wszystkie warunki pożyczkodawcy. Zazwyczaj wśród warunków znajdują się następujące punkty:

– bycie pełnoletnim (lub nawet w wieku 20-21 lat),

– posiadanie pełni czynności prawnych,

– legitymowanie się własnym dowodem osobistym,

– posiadanie prywatnego konta bankowego,

– posiadanie źródła dochodu (np.: zatrudnienie, 500+, alimenty).

Praktycznie wszystkie firmy pożyczkowe i banki udzielające pożyczek mają na swoich stronach internetowych kalkulatory kosztów pożyczkowych. Korzystanie z takich kalkulatorów jest bardzo proste. Aby poznać realne koszty pożyczki, musimy jedynie zaznaczyć pożądaną kwotę i okres spłaty, który nam odpowiada. Kalkulator wyliczy nam, jaka będzie wysokość naszej raty i ile łącznie pieniędzy spłacimy korzystając z danej oferty.

Wniosek o kredyt lub pożyczkę na dowolny cel

Złożenie wniosku o kredyt lub pożyczkę na dowolny cel składa się zazwyczaj z kilku uniwersalnych kroków (niezależnie od banku lub firmy, którą wybierzemy).

Aby złożyć wniosek o produkt finansowy, wystarczy przejść kilka kroków:

1. Wpisujemy nasze dane osobowe.

2. Podajemy dane z dowodu osobistego.

3. Deklarujemy kwotę dochodów i podajemy ich źródło.

4. Potwierdzamy naszą tożsamość (z reguły za pomocą przelewu weryfikacyjnego).

5. Składamy wniosek.

6. Czekamy na decyzję pożyczkową.

Jeżeli decyzja będzie pozytywna, czekamy na wypłatę środków. Pieniądze mogą być na naszym koncie nawet w ciągu  15 minut od złożenia wniosku. Maksymalnym czasem oczekiwania na wypłatę jest jeden dzień roboczy.

Jak szybko otrzymam pieniądze?

Finansowanie na dowolny cel nie wymaga przeważnie załatwiania wielu formalności, dzięki czemu pieniądze można mieć na koncie naprawdę bardzo szybko. Na długość całego procesu wpływa przede wszystkim wybór sposobu wnioskowania. Osoby, które wybierają kredyt online, mogą uzyskać finansowanie już nawet w ciągu 1 dnia. Natomiast Klienci, którzy wnioskują tradycyjnie, w stacjonarnej placówce, na pieniądze mogą czekać od 1 do 2 dni roboczych. Warto pamiętać jednak, że w każdym wypadku pieniądze uzyskamy przelewem na konto bankowe.

Czynniki, które mają wpływ na czas oczekiwania na pieniądze to:

– sposób składania wnioski (przez Internet czy placówce stacjonarnej),

– zdolność kredytowa Klienta,

– liczba formalności,

– wysokość kwoty finansowania.

Pożyczki na dowolny cel

Osoby, które potrzebują dodatkowej gotówki, poza ofertami bankowymi, mają również możliwość skorzystania z ofert finansowania od instytucji pozabankowych. Jest to propozycja, która nie wymaga załatwiania wielu formalności. Pieniądze dostępne są na dowolny cel i właściwie „od ręki”. Obecnie na rynku finansowym dostępnych jest wiele ofert, które można otrzymać bardzo szybko, a dodatkowo bez wychodzenia z domu – w pełni online.

Wnioskowanie o pożyczkę na dowolny cel może odbywać się w stacjonarnych oddziałach pożyczkodawców lub przez Internet. Niektóre firmy oferują również opcję zamówienia wizyty pracownika terenowego, wówczas odwiedzi nas pracownik wybranego pożyczkodawcy i wszelkie formalności załatwimy z jego pomocą, we własnym domu. Opcji jest zatem sporo, co bez wątpienia również wpływa na popularność tych ofert.

Pożyczka na dowolny cel sprawdza się najlepiej u osób, które potrzebują na szybko niewielkiej sumy pieniędzy. Otrzymane środku można mieć na swoim koncie już w ciągu kilkunastu minut, najczęściej cały proces nie zajmuje więcej jeden dzień roboczy. Cel przeznaczenia pieniędzy jest naprawdę dowolny, nie musimy informować pożyczkodawcy o tym, na co wydamy pożyczkę. Wielu Klientów wykorzystuje środki na zakup sprzętów RTV/AGD, zakup samochodu, remont mieszkania, wakacje, a nawet spłatę bieżących rachunków. Co ciekawe, pieniądze przeznaczyć można nawet na spłatę innych zadłużeń, jednak w takim wypadku należy być ostrożnym, gdyż łatwo jest wpaść w spiralę zadłużenia.

Kredyt na dowolny cel – podsumowanie

1. Na rynku dostępnych jest wiele pożyczek i kredytów na dowolny cel.
2. Korzystając z ofert pożyczek i kredytów na dowolny cel, nikomu nie musimy mówić, na co chcemy przeznaczyć pieniądze z pożyczki.
3. Do skorzystania z pożyczek i kredytów potrzebny będzie nam jedynie dowód osobisty i potwierdzenie uzyskiwanych dochodów.
4. Dowodem na nasze zarobki może być elektroniczny wyciąg z konta z 3 lub 6 miesięcy.
5. Wszystkie oferty z naszego rankingu dostępne są w 100% przez Internet.
6. Kredyty i pożyczki na dowolny cel charakteryzują się maksymalnym stopniem dyskrecji.
7. Proces wnioskowania o pożyczkę lub kredyt jest szybki i intuicyjny – zazwyczaj zajmuje od kilku do kilkunastu minut.
8. Wypłata pieniędzy następuje zawsze w formie przelewu na konto.
9. Pieniądze można otrzymać nawet w ciągu 15 minut.
10. Pożyczka na dowolny cel to minimum formalności.
11. Jeżeli chcemy zamienić kilka rat w jedną, warto skorzystać z kredytu konsolidacyjnego.

Kredyt na dowolny cel - pytania i odpowiedzi

Tak, wszystkie oferty z naszego rankingu dostępne są w opcji bez wychodzenia z domu. Cały proces brania pożyczki lub kredytu odbywa się przez Internet – najpierw online przeglądamy różne oferty, potem również online wypełniamy wniosek, a na koniec w formie wirtualnej otrzymujemy decyzję i wypłatę środków. Pieniądze wpłacane są bezpośrednio na nasze konto bankowe.

Pieniądze z pożyczek i kredytów są z reguły wysyłane od razu po wydaniu pozytywnej decyzji, ale ze względu na sesje Elixir docierają do pożyczkobiorcy zazwyczaj dopiero w następnym dniu roboczym (w skrajnych przypadkach nawet w drugim dniu roboczym). Jeżeli zależy nam na maksymalnie szybkim otrzymaniu środków, musimy dowiedzieć się, w jakim banku konto ma pożyczkodawca, którym jesteśmy zainteresowani. Jeżeli jest to ten sam bank, w którym my sami mamy konto, wypłata dojdzie do nas niemalże natychmiastowo. Taka sama sytuacja zachodzi wtedy, kiedy bierzemy kredyt w banku, w którym sami mamy konto.

Wielu osobom wydaje się, że 18 lat to magiczna granica, która uprawnia do korzystania do woli ze wszystkich kredytów i pożyczek dostępnych na rynku. Prawda jest jednak inna – nie wszystkim firmom i bankom wystarcza wiek 18 lat, by udzielić danej osobie pożyczkę. Z reguły minimalny wiek potencjalnego Klienta jest podwyższany do 19 lub nawet 21 lat.

Wiele firm pożyczkowych i banków określa górną granicę wiekową swoich Klientów. Z reguły jest to nawet 70/80 lat, ale zdarzają się też firmy, które pożyczają pieniądze jedynie osobom będącym maksymalnie na granicy wieku emerytalnego (60/65 lat). Warto zawsze przed złożeniem wniosku sprawdzić, jaka jest granica wieku akceptowana przez danego pożyczkodawcę lub kredytodawcę.

Szczególnie nazwa “kredyt gotówkowy” często sugeruje, że wypłacany jest on w gotówce, ale nie jest to prawda. Określenie to oznacza jedynie, że jest wypłacany w formie kwoty do wydania na dowolny cel, ale zawsze jest to wypłata na konto (przelewem). Wyjątkiem są pożyczki na czek GIRO – oferowane jednak tylko przez kilka firm. Wtedy taki czek zanosi się na pocztę i rzeczywiście kwota pożyczonych pieniędzy jest w okienku wypłacana w gotówce.

Nie, w Polsce niemożliwe jest zamówienie wypłaty kredytu na konto inne niż wnioskodawcy. Co więcej – nie może być to nawet dowolne konto bankowe wnioskodawcy, musi być to dokładnie to konto, z którego wykonywał on przelew weryfikacyjny. Numeru konta do wypłaty pożyczki nie podajemy bowiem sami – wypłata przebiega w sposób całkowicie zautomatyzowany i wpływa właśnie na to konto, z którego została wykonana weryfikacja.

Przelew weryfikacyjny trzeba wykonać zawsze ze swojego konta bankowego. Jeżeli go nie mamy, a chcemy uzyskać kredyt przez Internet, musimy to konto bankowe założyć. Nie ma bowiem szans na to, że przelew weryfikacyjny zostanie zaakceptowany, jeżeli wykonamy go nie ze swojego konta.

Wiele osób, które chcą wziąć kredyt lub pożyczkę, porównują dostępne oferty na własną rękę. Można tak oczywiście zrobić – wtedy wystarczy po prostu samemu przejrzeć strony internetowe różnych pożyczkodawców i w kalkulatorach online obliczyć wszystkie interesujące nas wartości. Jeżeli natomiast nie chcemy porównywać ofert kredytowych i pożyczkowych na własną rękę, możemy wykorzystać do tego specjalne strony lub poradniki przygotowane przez specjalistów w dziedzinie finansów. W Internecie znajdziemy wiele porównywarek online (typu Bancovo) oraz artykułów, w których możemy zobaczyć zestawienia różnych ofert.

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ zarówno oferty bankowe, jak i pozabankowe, mają swoje plusy i minusy. Zależy więc na tym, co jest dla nas najważniejsze. Oferty pozabankowe to przede wszystkim mniej formalności oraz krótszy czas zarówno decyzji kredytowej/pożyczkowej, jak i wypłaty pieniędzy. Niestety z niewieloma formalnościami idą w parze wysokie koszty – oferty pozabankowe są z reguły o wiele droższe niż bankowe. W tym wypadku więc – jeżeli zależy nam na tym, by na pożyczce/kredycie stracić jak najmniej, powinniśmy raczej interesować się ofertami bankowymi. Finansowanie z banku trudniej otrzymać, ale jeżeli już na uzyskamy, to będzie to rozwiązanie o wiele tańsze niż pożyczka w firmie pozabankowej.

Tak, emeryci również mogą otrzymać kredyt na dowolny cel. Żeby otrzymać finansowanie, kluczowe jest to, by otrzymywać regularnie środki, które pozwolą je nam spłacić. Nie ma znaczenia, skąd otrzymujemy te pieniądze – może być to zarówno wypłata z tytułu wynagrodzenia, jak i wypłata właśnie świadczenia emerytalnego.

W wielu ofertach znajdziemy zwrot “minimum formalności”, ale jest to zawsze określenie subiektywne, nie zawsze bowiem to “minimum” oznacza tyle samo. Możemy być jednak pewni, że dany pożyczkodawca/kredytodawca dołożył wszelkich starań, byśmy mogli otrzymać pieniądze przy jak najmniejszym wkładzie naszych starań. Z reguły więc minimum formalności to po prostu jak najmniej dokumentów do złożenia, zazwyczaj nie musimy więc dostarczać żadnych zaświadczeń od pracodawcy oraz wyciągów z konta.

Przy kredytach i pożyczkach na dowolny cel z reguły możemy decydować, na jaki okres chcemy się zadłużyć. Musimy jednak mieć świadomość, że to, jaki okres spłaty naszego zobowiązania wybierzemy, będzie miało wpływ nie tylko na to, jaką ratę będziemy płacić, ale także na to, jaką kwotę ostatecznie płacimy. Im dłuższy okres spłaty, tym więcej pieniędzy ostatecznie trzeba zwrócić firmie lub bankowi, z której pożyczamy.

author
Dominika Byczek
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

KORNELIA
KORNELIA
2023-01-24 14:54:34

Dla mnie najlepszym kredytem bez konieczności tłumaczenia na jaki cel potrzebuję gotówki okazała się pożyczka w firmie Eden Finance. Nie dość, że pieniądze otrzymałam jeszcze tego samego dnia to jeszcze zostały mi one dostarczone prosto do mojego domu! Pożyczka w Eden Finance pozwoliła mi odetchnąć finansowo, a dodatkowo przygotowano dla mnie taką ofertę, która nie obciąży mojego budżetu w czasie spłaty. W mojej opinii firma Eden Finance to bardzo solidny i godny zaufania pożyczkodawca, którego ofertą jak najbardziej warto się zainteresować i samemu skorzystać z pożyczki.

Podobne artykuły

Darmowe treningi z Santander Consumer Bankiem

Santander Consumer Bank wraz z Polską Federacją Nordic Walking zaprasza na darmowe treningi. Odbywają się one w całej Polsce w każdy wtorek o godzinie 18. Sprawdź wykaz miast i terminy.

author
Dominika Byczek
12 sierpnia 2019
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Lombardy w Kołobrzegu

Osoby mieszkające w Kołobrzegu mogą skorzystać z usług sześciu działających w tym mieście lombardów. Sprawdź, jakie są aktualne godziny otwarcia tych placówek, adresy oraz dane kontaktowe.

author
Patryk Byczek
07 grudnia 2022
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Koniec Monedo Pay w Polsce

Za dwa miesiące Monedo Pay zamknie swój serwis i karty prepaid. Operator sugeruje dotychczasowym użytkownikom, aby zaczęli korzystać z Mastercard Viabuy. Nie poniosą oni żadnych opłat rejestracyjnych oraz rocznej opłaty za skorzystanie z konta. 

author
Aneta Jankowska
04 sierpnia 2017
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.

Alior Bank w Tczewie

W Tczewie Alior Bank posiada jedną placówkę partnerską. Sprawdzamy dane kontaktowe i adresowe.

author
Aleksandra Gościnna
23 maja 2024
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Promocja: „160 zł za założenie Konta z Lwem” w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski przygotował kolejną promocję, w której w zamian za założenie Konta z Lwem i spełnienie bardzo prostych warunków promocji nowi Klienci zgarnąć mogą 160 złotych premii. Promocja trwa do 31 grudnia 2020 roku.

author
Patryk Byczek
05 października 2020
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Bank Spółdzielczy w Starym Sączu – oddziały, kontakt, kod SWIFT, IBAN

Bank Spółdzielczy w Starym Sączu to polski bank, który jest zrzeszony w Grupie BPS. Sprawdzamy oddziały banku, godziny otwarcia, kod SWIFT, infolinię oraz dane kontaktowe.

author
Patryk Byczek
10 września 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Porównaj