Strona główna Bez kategorii Kredyt na dowolny cel

Kredyt na dowolny cel

dominika
Dominika Sobieraj
12 stycznia 2021

Wiele osób poszukujących dodatkowych pieniędzy nie chce deklarować, na co dokładnie wydadzą pożyczoną kwotę. Dlatego też zebraliśmy w jednym miejscu oferty wszystkich kredytów i pożyczek, w których maksymalna dyskrecja jest priorytetem – pieniądze są pożyczane na zupełnie dowolny cel.

Kasa Stefczyka

Kasa Stefczyka

Kwota pożyczki: od 1000 do 160 000 zł

Spłata: od 12 do 120 miesięcy

Wniosek przez Internet

Niska miesięczna rata

0 zł prowizji

RRSO 6,23%

Jeden z najtańszych kredytów na rynku. Wniosek przez Internet, umowę podpisujemy w wybranym oddziale.

Bancovo

Bancovo

Kwota pożyczki: od 1000 do 200 000 zł

Spłata: od 3 miesięcy do 10 lat

OSzybka decyzja i wypłata

Bez zaświadczeń o dochodach

W całości przez Internet

RRSO 9,59%

Bancovo jest platformą finansową, na której znajdziemy kredyty przez Internet. Znajdziemy tam między innymi Alior Bank, Credit Agricole oraz Santander Bank Polska.

Alior Bank

Alior Bank

Kwota pożyczki: od 500 do 150 000 zł

Spłata: od 3 miesięcy do 10 lat

W całości przez Internet

Dostępny kalkulator kredytowy

Minimum formalności

RRSO 10,01%

Oferta skierowana jest do nowych Klientów Alior Banku.

Smartney

Smartney

Kwota pożyczki: od 3000 do 60 000 zł

Spłata: od 24 do 60 miesięcy

W całości przez Internet

Szybki przelew na konto

Minimum formalności

RRSO 15,38%

Szybki kredyt online. Jedynym wymaganym dokumentem jest dowód osobisty.

SuperGrosz

SuperGrosz

Kwota pożyczki: od 1000 do 15 000 zł

Spłata: od 4 do 50 miesięcy

W całości przez Internet

Bez zaświadczeń o dochodach

Szybka decyzja i wypłata

RRSO 78,07%

Pożyczka na dowolny cel – do jej otrzymania nie są wymagane zaświadczenia o dochodach.

Credit Agricole

Credit Agricole

Kwota kredytu: od 1000 do 50 000 zł

Spłata: od 3 do 60 miesięcy

Szybka decyzja kredytowa

Wniosek przez Internet

Stałe raty miesięczne

RRSO 15,35%

Kolejna propozycja finansowania bez wychodzenia z domu. Decyzję możemy otrzymać nawet w ciągu 10 minut.

PKO BP - dla nowych Klientów

PKO BP - dla nowych Klientów

Kwota kredytu: do 4500 zł

Spłata: od 2 do 96 miesięcy

Także dla nowych Klientów

Bez kontaktu z pracownikiem banku

Dostępny kalkulator kredytowy

RRSO 13,77%

Oferta dla osób bez konta w PKO BP. Kwota kredytu to tylko 4500 zł, ale proces kredytowy jest uproszczony i opiera się na przelewie weryfikacyjnym.

Kredyt na dowolny cel – szczegóły

Kwota kredytu:od 500 do 200 000 zł
Okres spłaty:od 2 miesięcy do 10 lat
Na jaki cel:remont, bieżące potrzeby, inne dowolne
Gdzie dostaniemy:Kasa Stefczyka, Alior Bank
Wniosek przez Internet:tak
Minimalny wiek:18 lat
Wymagane dokumenty:dowód osobisty
RRSO:od 6,23%

Kredyt na dowolny cel – szybka wypłata

Kredyt na dowolny cel to znakomita opcja dla osób, które potrzebują pieniędzy na to, na co nie ma kredytów celowych. Obecnie celowe produkty dotyczą głównie kredytów hipotecznych, kredytów samochodowych i kredytów na zakup produktów w sklepach na raty.

Wszystkie pozostałe oferty to kredyty, w których wypłata następuje bezpośrednio na konto bankowe Klienta, więc tak naprawdę kwotę uzyskaną z kredytu możemy wydać na to, co chcemy. Pieniądze mogą dotrzeć na nasze konto najszybciej w ciągu 15 minut od wydania wobec nas pozytywnej decyzji kredytowej, ale musimy być gotowi na to, że niekiedy na wypłatę czeka się do następnego dnia roboczego.

Aby znaleźć najtańszą ofertę kredytu na dowolny cel, musimy przede wszystkim porównać wszystkie oferty dostępne na rynku. Najłatwiej zrobić to właśnie dzięki temu rankingowi, jak ten. Jeżeli chcemy wybrać kredyt, który będzie najtańszy, musimy szukać oferty o jak najniższym RRSO. Ponadto musimy także zwrócić uwagę na opłaty dodatkowe, w tym w szczególności na kwotę opłaty za szybszą spłatę.

Wszystkie kredyty na dowolny cel z naszego rankingu można otrzymać w 100% przez Internet. Co to dokładnie oznacza? Po pierwsze, Internet towarzyszy nam już podczas wstępnego orientowania się we wszystkich dostępnych ofertach i w porównywaniu ich. Do porównywania możemy wykorzystywać rankingi oraz specjalne porównywarki kredytowe, np.: Bancovo.

Następnie, już po wyborze najbardziej odpowiedniej dla nas oferty, przechodzimy do złożenia wniosku. Przy każdym kredycie online wniosek jest możliwy do wypełnienia bez konieczności wychodzenia z domu, a nawet wstawania z kanapy. We wniosku musimy podać jedynie nasze dane osobowe, informacje o uzyskiwanych przez nas zarobkach oraz dane z dowodu osobistego.

Potwierdzanie naszej tożsamości też odbywa się całkowicie zdalnie, zazwyczaj poprzez przelew weryfikacyjny. Taki przelew wykonujemy z naszej bankowości internetowej, czyli również z telefonu lub komputera. Ostatnim etapem kredytów internetowych jest otrzymanie decyzji kredytowej i wypłata środków. Decyzja przychodzi zwykle na nasz adres e-mail, a wypłata środków zawsze przelewana jest na nasze konto bankowe.

Na co możemy przeznaczyć kredyt?

Pieniądze z kredytu na dowolny cel – jak sama nazwa wskazuje – możemy przeznaczyć na naprawdę dowolnie wybrany cel. Kredyty takie gwarantują nam maksymalną dyskrecję. Nie musimy bowiem wpisywać we wniosku ani mówić nikomu, na co pożyczamy pieniądze. Dla pożyczkodawców i kredytodawców cel naszego kredytu nie jest warunkiem udzielenia finansowania. Liczy się jedynie nasza zdolność kredytowa i historia kredytowa.

Możemy zdziwić się, że we wniosku o kredyt lub pożyczkę zostaniemy niespodziewanie poproszeni o wpisanie, w jakim celu pożyczamy pieniądze. Jeżeli jakakolwiek firma lub bank będą chcieli uzyskać od nas takie dane, to będą czynić to tylko w celach statystycznych.

Pamiętajmy, że nie mamy żadnego obowiązku, by podać w takim wniosku, na co chcemy pożyczyć pieniądze. Jeżeli formularz wymaga od nas podania jakiejkolwiek odpowiedzi, możemy po prostu wpisać, że bierzemy pożyczkę np.: “na cele związane z wydatkami dnia codziennego”.

Kto może otrzymać kredyt?

Kredyty na dowolny cel skierowane są do osób, które:
– mają nagłą potrzebę uzyskania dodatkowej gotówki,
– legitymują się własnym i ważnym dowodem osobistym,
– mają własne konto bankowe,
– posiadają pełnię czynności prawnych,
– mają ukończone co najmniej 18 lat,
– posiadają regularne i legalne dochody,
– nie są odnotowane w bazach dłużników.

Dla osób zadłużonych dostępne są jedynie oferty kredytów dla zadłużonych. Niestety są to często mniej opłacalne oferty, ponieważ kredytodawca udzielający finansowania osobie, która miewa problemy ze spłatą swoich zobowiązań, bardzo dużo ryzykuje i musi się w jakiś sposób zabezpieczyć.

Wymagania, lista dokumentów

Kredyty na dowolny cel będą wymagały od nas przede wszystkim dwóch najistotniejszych dokumentów. Po pierwsze potrzebować będziemy dowodu osobistego. Nie przejmujmy się jednak, jeżeli nie mamy go akurat ze sobą – wystarczy, że ktoś prześle nam zdjęcia naszego dokumentu lub wyśle nam zapisane na nim informacje.

Kredytodawców interesuje zazwyczaj:
– imię i nazwisko,
– numer dowodu,
– data ważności dowodu,
– numer PESEL.

Musimy posłużyć się własnym dowodem osobistym. Jest to istotne nawet nie tylko z tego względu, że użycie czyjegoś dowodu osobistego jest przestępstwem, ale także dlatego, że podając dane z czyjegoś dowodu osobistego nie przejdziemy pomyślnie procesu weryfikacji tożsamości. Dane z dowodu są bowiem potwierdzane z danymi właściciela konta bankowego, którego używamy do przelewu weryfikacyjnego.

Po drugie – do kredytu na dowolny cel zapewne będą nam potrzebne jakiekolwiek dokumenty potwierdzające nasze zatrudnienie i/lub wysokość naszej wypłaty. Nieraz kredytodawcy wymagają dostarczenia kopii umowy z pracodawcą, ale zazwyczaj wystarczy jedynie przesłać wyciągi konta z kilku ostatnich miesięcy. Jeżeli pracujemy na umowę o pracę, zazwyczaj będziemy proszeni o przesłanie wyciągu z 3 miesięcy, a jeżeli na umowę śmieciową (zlecenie lub o dzieło) to aż z 6 lub 12 miesięcy.

Kredyt na dowolny cel – kalkulator

Dokładne koszty kredytu, który chcemy zaciągnąć, najłatwiej sprawdzić w darmowych kalkulatorach kredytowych. Takie kalkulatory dostępne są zarówno na indywidualnych stronach internetowych każdego kredytodawcy, jak i na stronach różnych platform zajmujących się porównywaniem ofert.

Kalkulatory kredytowe online działają bardzo intuicyjnie – nikt nie powinien mieć problemu z ich obsługą. Wystarczy, że w wybranym kalkulatorze ustawimy na suwaku kwotę kredytu, która nas interesuje oraz optymalny dla nas okres spłaty kredytu, a kalkulator od razu wyliczy nam:
– ile będziemy spłacać w stosunku miesięcznym (jaka będzie wysokość miesięcznej raty),
– jaki będzie ostateczny koszt kredytu (ile spłacimy w całości w stosunku do pożyczonej kwoty).

Pożyczka na dowolny cel – różnice

Przez Internet możemy również skorzystać z ofert pożyczkowych – dostępnych znacznie łatwiej niż kredyty i obarczonych dużo mniejszą ilością formalności. Przy pożyczce online również cały proces wnioskowania o pożyczkę i jej wypłatę możemy przejść nie podnosząc się z kanapy.

W dodatku w pożyczkach online możemy liczyć na to, że wypłata przyjdzie na nasze konto już w 15 minut od momentu uzyskania pozytywnej decyzji pożyczkowej. Przy kredytach czeka się na wypłatę zazwyczaj aż jeden dzień roboczy. Jeżeli więc potrzebujemy maksymalnie szybkiego zastrzyku gotówki, pożyczki na dowolny cel będą bardzo dobrym wyborem.

Wszystkie udogodnienia mają jednak swoją cenę – nie dosłownie (nic za nie bowiem nie zapłacimy), ale w przenośni. Skutkiem tego, że pożyczka na dowolny cel ma mniej formalności i jest łatwiej dostępna, jest to, że oferowana kwota maksymalna jest zazwyczaj niższa niż w przypadku kredytów.

Pożyczkę na dowolny cel może uzyskać osoba, która złoży wniosek pożyczkowy i spełnia wszystkie warunki pożyczkodawcy. Zazwyczaj wśród warunków znajdują się następujące punkty:
– bycie pełnoletnim (lub nawet w wieku 20-21 lat),
– posiadanie pełni czynności prawnych,
– legitymowanie się własnym dowodem osobistym,
– posiadanie prywatnego konta bankowego,
– posiadanie źródła dochodu (np.: zatrudnienie, 500+, alimenty).

Praktycznie wszystkie firmy pożyczkowe i banki udzielające pożyczek mają na swoich stronach internetowych kalkulatory kosztów pożyczkowych. Korzystanie z takich kalkulatorów jest bardzo proste. Aby poznać realne koszty pożyczki, musimy jedynie zaznaczyć pożądaną kwotę i okres spłaty, który nam odpowiada. Kalkulator wyliczy nam, jaka będzie wysokość naszej raty i ile łącznie pieniędzy spłacimy korzystając z danej oferty.

Wniosek o kredyt lub pożyczkę na dowolny cel

Złożenie wniosku o kredyt lub pożyczkę na dowolny cel składa się zazwyczaj z kilku uniwersalnych kroków (niezależnie od banku lub firmy, którą wybierzemy). Kolejno:

1. Wpisujemy nasze dane osobowe.
2. Podajemy dane z dowodu osobistego.
3. Deklarujemy kwotę dochodów i podajemy ich źródło.
4. Potwierdzamy naszą tożsamość (z reguły za pomocą przelewu weryfikacyjnego).
5. Składamy wniosek.
6. Czekamy na decyzję pożyczkową.

Jeżeli decyzja będzie pozytywna, czekamy na wypłatę środków. Pieniądze mogą być na naszym koncie nawet w ciągu  15 minut od złożenia wniosku. Maksymalnym czasem oczekiwania na wypłatę jest jeden dzień roboczy.

Pytania i odpowiedzi

1. Czy ze wszystkich przedstawionych ofert można skorzystać w 100% online?

Tak, wszystkie oferty z naszego rankingu dostępne są w opcji bez wychodzenia z domu. Cały proces brania pożyczki lub kredytu odbywa się przez Internet – najpierw online przeglądamy różne oferty, potem również online wypełniamy wniosek, a na koniec w formie wirtualnej otrzymujemy decyzję i wypłatę środków. Pieniądze wpłacane są bezpośrednio na nasze konto bankowe.


2. Ile trzeba czekać na wypłatę pieniędzy?

Pieniądze z pożyczek i kredytów są z reguły wysyłane od razu po wydaniu pozytywnej decyzji, ale ze względu na sesje Elixir docierają do pożyczkobiorcy zazwyczaj dopiero w następnym dniu roboczym (w skrajnych przypadkach nawet w drugim dniu roboczym). Jeżeli zależy nam na maksymalnie szybkim otrzymaniu środków, musimy dowiedzieć się, w jakim banku konto ma pożyczkodawca, którym jesteśmy zainteresowani. Jeżeli jest to ten sam bank, w którym my sami mamy konto, wypłata dojdzie do nas niemalże natychmiastowo. Taka sama sytuacja zachodzi wtedy, kiedy bierzemy kredyt w banku, w którym sami mamy konto.


3. Czy wszystkie oferty są dostępne od 18 roku życia?

Wielu osobom wydaje się, że 18 lat to magiczna granica, która uprawnia do korzystania do woli ze wszystkich kredytów i pożyczek dostępnych na rynku. Prawda jest jednak inna – nie wszystkim firmom i bankom wystarcza wiek 18 lat, by udzielić danej osobie pożyczkę. Z reguły minimalny wiek potencjalnego Klienta jest podwyższany do 19 lub nawet 21 lat.


4. Czy istnieje górna granica wiekowa przy kredytach i pożyczkach?

Wiele firm pożyczkowych i banków określa górną granicę wiekową swoich Klientów. Z reguły jest to nawet 70/80 lat, ale zdarzają się też firmy, które pożyczają pieniądze jedynie osobom będącym maksymalnie na granicy wieku emerytalnego (60/65 lat). Warto zawsze przed złożeniem wniosku sprawdzić, jaka jest granica wieku akceptowana przez danego pożyczkodawcę lub kredytodawcę.


5. Czy kredyt lub pożyczkę można dostać “do ręki” w gotówce?

Szczególnie nazwa “kredyt gotówkowy” często sugeruje, że wypłacany jest on w gotówce, ale nie jest to prawda. Określenie to oznacza jedynie, że jest wypłacany w formie kwoty do wydania na dowolny cel, ale zawsze jest to wypłata na konto (przelewem). Wyjątkiem są pożyczki na czek GIRO – oferowane jednak tylko przez kilka firm. Wtedy taki czek zanosi się na pocztę i rzeczywiście kwota pożyczonych pieniędzy jest w okienku wypłacana w gotówce.


6. Czy można otrzymać kredyt na dowolny cel z wypłatą na cudze konto?

Nie, w Polsce niemożliwe jest zamówienie wypłaty kredytu na konto inne niż wnioskodawcy. Co więcej – nie może być to nawet dowolne konto bankowe wnioskodawcy, musi być to dokładnie to konto, z którego wykonywał on przelew weryfikacyjny. Numeru konta do wypłaty pożyczki nie podajemy bowiem sami – wypłata przebiega w sposób całkowicie zautomatyzowany i wpływa właśnie na to konto, z którego została wykonana weryfikacja.


7. Z jakiego konta trzeba zrobić przelew weryfikacyjny?

Przelew weryfikacyjny trzeba wykonać zawsze ze swojego konta bankowego. Jeżeli go nie mamy, a chcemy uzyskać kredyt przez Internet, musimy to konto bankowe założyć. Nie ma bowiem szans na to, że przelew weryfikacyjny zostanie zaakceptowany, jeżeli wykonamy go nie ze swojego konta.


8. Jak porównać oferty kredytów i pożyczek, by wybrać najlepszą?

Wiele osób, które chcą wziąć kredyt lub pożyczkę, porównują dostępne oferty na własną rękę. Można tak oczywiście zrobić – wtedy wystarczy po prostu samemu przejrzeć strony internetowe różnych pożyczkodawców i w kalkulatorach online obliczyć wszystkie interesujące nas wartości. Jeżeli natomiast nie chcemy porównywać ofert kredytowych i pożyczkowych na własną rękę, możemy wykorzystać do tego specjalne strony lub poradniki przygotowane przez specjalistów w dziedzinie finansów. W Internecie znajdziemy wiele porównywarek online (typu Bancovo) oraz artykułów, w których możemy zobaczyć zestawienia różnych ofert.


9. Które oferty są lepsze – bankowe czy pozabankowe? 

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ zarówno oferty bankowe, jak i pozabankowe, mają swoje plusy i minusy. Zależy więc na tym, co jest dla nas najważniejsze. Oferty pozabankowe to przede wszystkim mniej formalności oraz krótszy czas zarówno decyzji kredytowej/pożyczkowej, jak i wypłaty pieniędzy. Niestety z niewieloma formalnościami idą w parze wysokie koszty – oferty pozabankowe są z reguły o wiele droższe niż bankowe. W tym wypadku więc – jeżeli zależy nam na tym, by na pożyczce/kredycie stracić jak najmniej, powinniśmy raczej interesować się ofertami bankowymi. Finansowanie z banku trudniej otrzymać, ale jeżeli już na uzyskamy, to będzie to rozwiązanie o wiele tańsze niż pożyczka w firmie pozabankowej.


10. Czy emeryci też mogą wziąć kredyt na dowolny cel?

Tak, emeryci również mogą otrzymać kredyt na dowolny cel. Żeby otrzymać finansowanie, kluczowe jest to, by otrzymywać regularnie środki, które pozwolą je nam spłacić. Nie ma znaczenia, skąd otrzymujemy te pieniądze – może być to zarówno wypłata z tytułu wynagrodzenia, jak i wypłata właśnie świadczenia emerytalnego.


11. Co oznacza, że ofertę cechuje “minimum formalności”?

W wielu ofertach znajdziemy zwrot “minimum formalności”, ale jest to zawsze określenie subiektywne, nie zawsze bowiem to “minimum” oznacza tyle samo. Możemy być jednak pewni, że dany pożyczkodawca/kredytodawca dołożył wszelkich starań, byśmy mogli otrzymać pieniądze przy jak najmniejszym wkładzie naszych starań. Z reguły więc minimum formalności to po prostu jak najmniej dokumentów do złożenia, zazwyczaj nie musimy więc dostarczać żadnych zaświadczeń od pracodawcy oraz wyciągów z konta.


12. Czy długość okresu spłaty wpływa na ostateczną kwotę do spłaty?

Przy kredytach i pożyczkach na dowolny cel z reguły możemy decydować, na jaki okres chcemy się zadłużyć. Musimy jednak mieć świadomość, że to, jaki okres spłaty naszego zobowiązania wybierzemy, będzie miało wpływ nie tylko na to, jaką ratę będziemy płacić, ale także na to, jaką kwotę ostatecznie płacimy. Im dłuższy okres spłaty, tym więcej pieniędzy ostatecznie trzeba zwrócić firmie lub bankowi, z której pożyczamy.


Przykłady reprezentatywne:

1) Kasa Stefczyka

Przykład reprezentatywny z dnia 2.01.2018 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 47 880 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją: 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 120 zł) wynosi 6%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 6,23%. Czas obowiązywania umowy – 119 miesięcy, 118 miesięcznych rat równych: 536,19 zł oraz ostatnia, 119. rata: 536,57 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 63 806,99 zł, w tym odsetki: 15 806,99 zł.


2) Bancovo

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r.


3) Alior Bank

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) “Pożyczki internetowej” wynosi 10,01%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 17 333 zł, całkowita kwota do zapłaty: 21 162,23 zł, oprocentowanie zmienne: 5,8%, całkowity koszt pożyczki: 3829,23 zł (w tym prowizja: 1386,64 zł (8%), odsetki: 2442,59 zł), 51 miesięcznych rat (w tym 50 równych rat w wysokości 414,95 zł, ostatnia rata: 414,73 zł). Kalkulacja została dokonana na 4.01.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.


4) Smartney

Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 15,38%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 16 079,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 22 652,61 zł, oprocentowanie zmienne 7,2%, całkowity koszt kredytu 6 573,61 zł (w tym: prowizja 2 894,22 zł, odsetki 3 679,39 zł), 59 miesięcznych równych rat po 400,43 zł, ostatnia rata wyrównująca 380,70 zł. Kalkulacja na dzień 29.05.2020 r.


5) SuperGrosz

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 78,07% dla całkowitej kwoty pożyczki 4000 PLN, czas obowiązywania umowy 30 miesięcy, spłata w 30 ratach miesięcznych po 258,62 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 3 718,63 zł, w tym: prowizja 3 182,61 zł, odsetki 536,02 zł. Całkowita kwota do zapłaty 7 718,63 zł (stan na dzień 08.07.2020 r.).


6) Credit Agricole

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 15,35%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 29 400 zł, całkowita kwota do zapłaty 39 235,23 zł, oprocentowanie stałe 7,2%, całkowity koszt kredytu 9 835,23 zł (w tym: prowizja 4 410 zł, odsetki 5 425,23 zł), 49 miesięcznych równych rat w wysokości 784,71 zł oraz ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 784,44 zł.


7) PKO BP

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,77%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 15 100,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 22 115,38 zł, oprocentowanie zmienne 7,20%, całkowity koszt kredytu 7 015,38 zł (w tym: prowizja 2 662,62 zł, odsetki 4 352,76 zł), 74 miesięcznych rat równych po 294,87 zł, ostatnia rata: 295,00 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.10.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Alior Bank w Żorach
Oddziały
aleksandra
Aleksandra Gościnna
03 lipca 2019

Alior Bank w Żorach

Pożyczki chwilówki Opoczno
Wpisy Inne
dominika
Dominika Sobieraj
15 września 2017

Pożyczki chwilówki Opoczno

Młodzi mają coraz większe długi u firm telekomunikacyjnych
Bez kategorii
halszka
Halszka Gronek
16 lipca 2019

Młodzi mają coraz większe długi u firm telekomunikacyjnych

Credit Agricole w Przemyślu
Oddziały
patryk
Patryk Byczek
27 lipca 2019

Credit Agricole w Przemyślu

Od 1 sierpnia ponowne wnioski o 500+
Wpisy
aneta
Aneta Jankowska
01 sierpnia 2017

Od 1 sierpnia ponowne wnioski o 500+

Najdroższe ulice w Polsce – ranking 2019
Bez kategorii
alicja
Alicja Uzarowicz
24 listopada 2019

Najdroższe ulice w Polsce – ranking 2019