Czy osoba z negatywną historią kredytową w BIK może otrzymać pieniądze na zakup samochodu ? Tak, najtańszą pożyczkę oferuje Rapida Money.

Autor: Tadeusz Miziak
Dodano: 01.09.2017
Udostępnij:

Rapida Money to nowy produkt skierowany do osób zadłużonych, posiadających negatywne wpisy w bazach BIK, KRD i innych. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel, także na zakup samochodu. Wszystkie formalności załatwiamy bez wychodzenia z domu. Co ważne – na pojeździe nie jest ustanawiane żadne zabezpieczenie w postaci zastawu czy przewłaszczenia na zabezpieczenie.

Rapida Money to jedna z najtańszych pozabankowych pożyczek na rynku. Wysokość raty ustalimy jeszcze przed wysłaniem wniosku. Pieniądze możemy otrzymać jeszcze przed wybraniem pojazdu.

Pożyczka na samochód Rapida Money

  • Kwota pożyczki: od 2 500 do 25 000 zł
  • Spłata: od 12 do 48 miesięcy
  • W całości bez wychodzenia z domu
  • Bez zaświadczeń o dochodach
  • Na dowolny samochód (nowy i używany)
  • Bez zastawu i przewłaszczenia na zabezpieczenie
  • Akceptacja negatywnej historii kredytowej
  • Wymagany dowolny gwarant

Złóż wniosek

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z POŻYCZKI

Aby otrzymać pieniądze, wystarczy mieć ukończone 18 lat oraz polskie obywatelstwo. Pożyczka dostępna jest także dla osób:

– z negatywną historią kredytową w BIK

– z wpisami w KRD, ERIF i innych biurach informacji gospodarczej

– z komornikiem sądowym

– bezrobotnych.

Rapida Money to pożyczka z gwarantem. Co to oznacza ? Do umowy powinna przystąpić z nami jeszcze jedna osoba. Nie ma natomiast konieczności przedstawiać żadnych dokumentów związanych z autem.

JAK OTRZYMAĆ POŻYCZKĘ NA SAMOCHÓD

Cały proces odbywa się online, bez wychodzenia z domu. Aby otrzymać pożyczkę na samochód wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić krótki wniosek o pożyczkę.

3. Firma weryfikuje telefonicznie dane.

4. Wypłata pieniędzy na rachunek bankowy.

Rapida Money posiada w pełni zautomatyzowany proces. Dzięki temu, pieniądze mogą zostać wypłacone nawet w ciągu 1 dnia. Firma nie wymaga zaświadczenia o dochodach.

Pożyczkę można przeznaczyć na zakup zarówno nowego, jak i używanego auta. To idealne rozwiązanie dla osób, które z uwagi na negatywną historię kredytową nie mogą liczyć na kredyt samochodowy w banku.

ILE TO KOSZTUJE

Koszt pożyczki możemy szybko ustalić dzięki kalkulatorowi na stronie Rapida Money. Oto przykładowe symulacje:

Pożyczka 10 000 zł na 12 miesięcy, rata wyniesie 1026,77 zł

Pożyczka 10 000 zł na 24 miesięcy, rata wyniesie 617,92 zł

Pożyczka 10 000 zł na 36 miesięcy, rata wyniesie 486,89 zł

Pożyczka 20 000 zł na 48 miesięcy, rata wyniesie 822,85 zł

Pożyczka 25 000 zł na 36 miesięcy, rata wyniesie 1217,22 zł

Pożyczka 25 000 zł na 48 miesięcy, rata wyniesie 1028,57 zł

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

1. Czy negatywny wpis w Biurze Informacji Kredytowej (BIK) lub biurach informacji gospodarczej (BIG InfoMonitor, KRD, ERIF) daje możliwość otrzymania pieniędzy ?

Tak. Firma Rapida Money udziela pożyczek także osobom z negatywną historią kredytową. Wpisy w BIKu lub innych bazach nie mają wpływu na przyznanie finansowania.


2. Jakie wymagane są dokumenty ?

Rapida Money nie oczekuje od Klientów dokumentów potwierdzających ich dochód. Do otrzymania pieniędzy potrzebujemy jedynie danych z dowodu osobistego (numer PESEL), telefonu komórkowego oraz dostępu do Internetu.


3. Czy są wymagane opłaty wstępne ?

Nie. Firma nie pobiera żadnych opłat wstępnych za przesłanie wniosku i jego rozpatrzenie.

PODSUMOWANIE

Rapida Money to doskonała propozycja dla osób ze złą historią kredytową w BIK, które szukają kredytu na samochód. pieniądze dostaniemy na dowolny pojazd, a cały proces odbywa się przez Internet. Na pojeździe nie są ustanawiane żadne zabezpieczenia w postaci zastawu czy przewłaszczenia. 

Przykład reprezentatywny: "pożyczasz 10000 zł na 36 miesięcy, płacąc 486.89zł na miesiąc, całkowita kwota do zapłaty 17527.92 zł. Prowizja za udzielenie pożyczki w kwocie 2400 zł. Opłata administracyjna w kwocie 3000 zł. Oprocentowanie 10%. Maksymalne RRSO 49,8%."

Oceń:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Średnia: 3.75 / 5, łącznie 4 ocen
Komentarze (3)

Dokładnie tak jak Tytus pisze trzeba być nienormalny żeby poprosić gwaranta o to by wziął praktycznie na siebie pożyczkę u lichwy jak może w banku na normalny procent.

Gwarant-żyrant jeden pies i wytłumaczcie mi po co mam brać pożyczkę u was na olbrzymi procent( choć tak naprawdę to gwarant ją jakby bierze)skoro mogę tego żyranta-gwaranta poprosić i weźmie mi kredyt w normalnym banku na normalny procent i normalne raty …???…trzeba mieć nierówno pod sufitem żeby iść na ten numer.

ok, faktycznie jest dla zadłużonych i bez trzepania w BIK. Ale to raczej produkt wyłącznie na auta używane. Nowego za to się nie kupi. Chyba, że ktoś potrzebuje wyłącznie dofinansowania, bo część pieniędzy na samochód już ma. Pozdrawiam