zadluzenia.com
zamknij

Kredyt sam w domu - promocja mBanku

Z czym kojarzą się Święta Bożego Narodzenia ? W wersji tradycyjnej z prezentami pod choinką i rodzinną atmosferą przy wigilijnym stole. Młodsze pokolenie wskaże natomiast trzy inne rzeczy: przebój "Last Christmas" grupy Wham, świąteczne reklamy Coca-Coli i ...film "Kevin sam w domu". 

 

Wykorzystali to marketingowcy z mBanku, którzy zgrabnie przerobili tytuł filmu na bankową wersję - "Kredyt sam w domu".  Promowany produkt banku to tak naprawdę kredyt gotówkowy online, dostępny bez odwiedzania oddziału (mBank reklamuje ofertę jako "kredyt od początku do końca przez internet).

 

Podstawowe cechy kredytu:

 

- kwota kredytu: od 500 do 150 000 zł

 

- okres spłaty: od 3 do 84 miesięcy

 

- przelew na konto w 15 minut (dotyczy dotychczasowych Klientów banku).

 

Promocyjna oferta dotyczy niższego oprocentowania (od 9,83% do 16% w zależności m.in. od kwoty kredytu, ubezpieczenia).

 

Przykładowa oferta: kwota kredytu 8700 PLN, czas obowiązywania umowy 36 miesięcy, miesięczne raty równe w wysokości 329,45 PLN, roczne oprocentowanie nominalne 14,49%

 

Co interesuje potencjanego Klienta poza oprocentowaniem ? Czas otrzymania pieniędzy. W przypadku kredytu w mBanku wszystko zależy od tego czy jesteśmy jego dotychczasowymi Klientami. Jeżeli tak to w serwisie transakcyjnym (dostępnym pod zalogowaniu) znajdziemy szczegóły oferty, przygotowanej w oparciu o historię na naszym rachunku bankowym. W takiej sytuacji, kredyt dostaniemy nawet w 15 minut (oczywiście w przypadku pozytywnej decyzji kredytowej). 

 

Jeżeli nie posiadamy konta w mBanku - wystarczy zainstalować aplikację Importer, która potwierdzi dane o dochodach. Aplikacja jest udostępniania bezpośrednio po złożeniu wniosku kredytowego.

 

Co ważne, z Importera skorzystamy wyłącznie, jeżeli posiadamy rachunek bankowy w następujących bankach: PKO BP SA, ING Bank Śląski SA, Bank Zachodni WBK SA, Pekao SA, Bank Millennium SA, Alior Bank SA, Alior Sync, Inteligo.

 

Po ostatecznej decyzji kredytowej mBank oczekuje przelewu na kwotę 1 zł z innego Banku, celem zawarcia umowy kredytowej. Kredyt będzie wypłacony nawet w 15 minut na wskazane konto.

 

Wniosek o "Kredyt sam w domu" można złożyć w tym miejscu:

 

Złóż wniosek

 

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY