Kredyt na 80 tysięcy złotych – najlepsze propozycje?

Kredyt na 80 tysięcy złotych – najlepsze propozycje?

autor wpisu
Marta Janusz
06 października 2022

Potrzebujesz kredytu gotówkowego w kwocie 80 tysięcy złotych? Specjalnie dla Ciebie sprawdziliśmy, gdzie otrzymasz takie finansowanie, jakie jest jego oprocentowanie oraz ile wyniesie miesięczna rata. Dodatkowo dowiesz się, w jakiej wysokości muszą być Twoje dochody, abyś mógł otrzymać 80 tysięcy kredytu oraz maksymalny okres jego spłaty.

Kredyt na 80 000 zł – ranking

Spis treści:

  1. Kredyt na 80 000 zł – ranking
  2. Jak otrzymać kredyt na 80 000 zł?
  3. Kredyt na 80 000 zł – kto może otrzymać?
  4. Kredyt na 80 000 zł – jaka rata?
  5. Na ile lat można rozłożyć spłatę kredytu?
  6. Kredyt na 80 000 zł – jakie są warunki?
  7. Kredyt na 80 000 zł – ile trzeba zarabiać?
  8. Wymagane dokumenty przy kredycie
  9. Kredyt 80 tys. zł – także bez zaświadczeń?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać kredyt na 80 000 zł?

Kredyt gotówkowy w kwocie 80 000 złotych uzyskamy w bankach komercyjnych. Jest to dużą wygodą dla Klientów, ponieważ mogą oni składać wnioski w wybranej placówce bankowej. Dodatkowo, dzięki opcji wnioskowania online możemy uniknąć składania osobistej wizyty w banku.  W naszym zestawieniu zamieściliśmy takie oferty, które otrzymasz bez wychodzenia z domu – całkowicie online. Bardzo ważne jest to, aby przejrzeć sobie profesjonalnie przygotowany ranking kredytów gotówkowych. Przez Internet bardzo łatwo jest zaciągnąć kredyt gotówkowy, uważajmy więc na swoje dane wrażliwe.

Lepiej wnioskować przez Internet?

Kredyt online jest dla Klienta sporym ułatwieniem. Dzięki tej opcji zaoszczędzimy czas, ponieważ nie musimy czekać w kolejkach w banku. Dodatkowo wnioskować możemy z każdego miejsca, bowiem wystarczy jedynie posiadać dostęp do sieci internetowej. Kolejną zaletą składania wniosku przez Internet jest fakt, że decyzję w sprawie przyznania finansowania otrzymamy naprawdę szybko. Niektóre banki już po wstępnych danych zamieszczonych przez Klienta, są w stanie podać informację o wstępnej decyzji.

Tradycyjny sposób brania kredytu w banku najczęściej wiąże się z dostarczeniem przez Klienta wielu dokumentów. W przypadku kredytu online proces zasięgnięcia kredytu może okazać się dużo łatwiejszy. Na stronach wybranych banków często są dostępne kalkulatory kredytowe, dzięki którym możemy obliczyć szacunkową wysokość miesięcznej raty. Jeśli podane kwoty nam odpowiadają, możemy przejść do etapu złożenia wniosku. Musimy jednak liczyć się z tym, że bank zacznie od sprawdzenia naszej zdolności kredytowej. Aby wiedzieć, który kredyt wybrać, warto przejrzeć dobrze przygotowany ranking kredytów gotówkowych.

Kredyt na 80 000 zł – kto może otrzymać?

Każde zobowiązanie finansowe jest obciążeniem dla naszego budżetu. Aby uzyskać finansowanie w kwocie 80 tysięcy zł musimy spełniać wyznaczone warunki.

Warunki

Klient, który stara się o takie finansowanie powinien:

– być osobą pełnoletnią,

– posiadać pełne zdolności do czynności prawnych,

– mieć ważny dowód osobisty,

– posiadać własny numer telefonu, adres e-mail oraz konto w banku,

– mieć odpowiednią zdolność kredytową,

– mieć pozytywną historię kredytową,

– uzyskiwać stałe dochody.

Najważniejsze, mimo wszystko, jest posiadanie zdolności kredytowej. Warto pamiętać również o tym, że kredyt w takiej kwocie nie może zostać udzielony Klientom, którzy mają kłopot z terminowym spłacaniem innych zobowiązań. Osoby, które posiadają negatywną historię kredytową mogą skorzystać z pożyczki dla zadłużonych.

Kredyt na 80 000 zł – najważniejsze informacje:

Wysokość kredytu:80 000 zł
Okres spłaty:do 10 lat
Średnia wysokość raty:888,16 zł
Jakie zarobki: kryterium dochodowe dostosowywane indywidualnie
Oprocentowanie:od 6%
Gdzie dostanę:Kasa Stefczyka, Alior Bank
Dodatkowe zabezpieczenia:nie
RRSO:od 6,16%

Kredyt na 80 000 zł – jaka rata?

Wysokość miesięcznej raty kredytowej zależy od wielu parametrów. Najczęściej jest ona dobierana do indywidualnych możliwości finansowych Klienta. Obecnie na stronach internetowych banków są dostępne kalkulatory kredytowe, dzięki którym możemy oszacować wysokość raty na podstawie określonych danych, takich jak: wysokość kwoty, czy okres spłaty kredytu. Te zmienne są bardzo dobrze pokazane w przypadku, gdy korzystamy z narzędzia, jakim jest ranking kredytów gotówkowych.

Całkowity koszt kredytu

Dodatkowo warto pamiętać również o tym, że końcowy koszt całego kredytu zależy od kilku czynników, do których należą:

– oprocentowanie,

– prowizja bankowa,

– dodatkowe opłaty (najczęściej ubezpieczenia).

Poniżej przedstawiamy przykładowe wysokości rat kredytu na 80 000 zł rozłożonego na 120 rat:

– Kasa Stefczyka: miesięczna rata 888,16 zł

– Alior Bank: miesięczna rata 975, 76 zł

Na ile lat można rozłożyć spłatę kredytu?

Wszystko w tym przypadku zależy od tego, jaka jest sytuacja finansowa indywidualnego Klienta. Oczywistym jest fakt, że im krótszy okres kredytowania wybierzemy, tym większe koszta poniesiemy za miesięczną ratę.

Jeśli bierzemy kredyt na kwotę 80 tysięcy złotych, możemy być spokojni o stosunkowo długi czas spłaty zadłużenia. W większości banki oferują 10 lat, czyli aż 120 miesięcy, na spłatę kredytu. Płatność ratalna jest finalizowana w każdym miesiącu, co oznacza, że kredyt możemy rozłożyć maksymalnie na 120 rat.

 

Kredyt na 80 000 zł – jakie są warunki?

Jeśli chcemy uzyskać kredyt gotówkowy w kwocie 80 tysięcy złotych, musimy spełnić kilka warunków. Po pierwsze, banki wymagają złożenia dokumentów, które są potwierdzeniem naszych dochodów. Najczęściej jest to jedynie zaświadczenie od pracodawcy. Zdarza się jednak, że tego typu potwierdzeniem będzie deklaracja podatkowa lub wyciągi z naszego konta bankowego, na który wpływają nasze przychody.

Po drugie, oprócz dokumentów związanych z naszymi dochodami, wymagane jest dostarczenie podstawowych informacji o Kliencie. Najczęściej są to dane zawarte na dowodzie osobisty, który musimy mieć ze sobą, jeśli staramy się o kredyt. Dodatkowo niektóre banki wymagają od przyszłego Kredytobiorcy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia, lub założenia konta w danym banku.

Potrzebna zgoda współmałżonka?

Możemy się też spodziewać tego, że bank będzie wymagał od nas dostarczenia zgody na pobranie finansowania, którą wyraża nasz współmałżonek. Oczywiście nie jest to warunek, który pojawia się za każdym razem, lecz warto być przygotowanym na taką ewentualność.

W odróżnieniu od pożyczek bez baz, kredyty udzielane w banku wymagają zweryfikowania Klienta w rejestrze zadłużonych. Jest to konieczne, aby bank mógł zweryfikować, czy przyszły Kredytobiorca nie posiada żadnych zadłużeń lub opóźnień w spłacaniu innych finansowań. Jeśli chcemy uniknąć potencjalnych zadłużeń, możemy zdecydować się na kredyt konsolidacyjny online.

Kredyt na 80 000 zł – ile trzeba zarabiać?

Jeśli zależy nam na otrzymaniu kredytu w takiej kwocie, musimy posiadać odpowiednią zdolność kredytową. Co to oznacza w praktyce? Nasze dochody muszą być stałe oraz ocenione przez bank jako wystarczające. Trudno jest wskazać jednoznaczną kwotę, która jest wymagana przez bank. W trakcie oceniania naszej zdolności kredytowej bierze się również pod uwagę inne rzeczy, jak na przykład to, ile osób jest na naszym utrzymaniu i jaka jest wysokość naszych comiesięcznych zobowiązań finansowych.

Rekomendacja T

Jak widać, warunki udzielanego kredytu są uzależnione od naszego miesięcznego budżetu. To właśnie do niego bank dopasowuje wysokość raty kredytowej oraz czas spłaty takiego zadłużenia. Wysokość dochodów Klienta w stosunku do raty kredytu regulowana jest przez założenia tak zwanej Rekomendacji T. Jest to rozporządzenie wydane przez Komisję Nadzoru Finansowego, które pomaga w przestrzeganiu właściwych praktyk w sektorze finansowym.

Rekomendacja T zakłada, że wysokość kredytu nie może przekraczać 50-65% przychodów netto, ale górna granica normy może być zastosowana tylko w przypadku osób, których dochody są wyższe od aktualnej średniej krajowej. Od 2013 roku istnieje jednak swoboda w stosowaniu tej zasady. Aktualnie banki mają możliwość dostosowywania wysokości raty do indywidualnych możliwości każdego Klienta.

Wymagane dokumenty przy kredycie

Wzięcie kredytu na kwotę 80 tys. zł wymaga od Klienta dopełnienia kilku formalności. Nie musimy się jednak tym martwić, ponieważ ilość wymaganych dokumentów jest naprawdę niewielka. Z pewnością konieczne jest posiadanie aktualnego dowodu osobistego. Jest to dokument wymagany nawet w sytuacji wzięcia pożyczki pozabankowej, która często określana jest jako pożyczka na dowód.

Jakie dokumenty

Do uzyskania kredytu w placówce stacjonarnej lub przez Internet potrzebne są:

– imię i nazwisko osoby wnioskującej,

– dane z dowodu osobistego Klienta (numer i seria, data wydania, data ważności, numer PESEL),

– dokument potwierdzający wysokość miesięcznych dochodów i ich źródło,

– adres zameldowania/korespondencyjny,

– numer telefonu,

– adres e-mail,

– informacje dotyczące wykształcenia i stanu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowo potrzebne mogą być szczegółowe informacje dotyczące zarobków i sytuacji finansowej Klienta. Tutaj wyróżnić można takie dane jak:

– umowa lub inny dokument potwierdzający uzyskiwany dochód,

– nazwa stanowiska,

– data zatrudnienia,

– wysokość dochodów,

– NIP, nazwa miejsca zatrudnienia,

– miesięczne koszty utrzymania,

– liczba osób w gospodarstwie domowym,

– wysokość pozostałych zobowiązań finansowych (jeśli takie są).

Kredyt 80 tys. zł – także bez zaświadczeń?

Aby ubiegać się o kredyt gotówkowy na kwotę 80 tysięcy złotych musimy dostarczyć dokument, który jest potwierdzeniem otrzymywania comiesięcznych dochodów. Najczęściej jest ono w formie zaświadczenia od naszego pracodawcy. W przypadku, kiedy nie możemy udokumentować naszych zarobków, możemy mieć kłopot w otrzymaniu kredytu gotówkowego w banku.

Klienci, którzy z różnych powodów nie mają możliwości udokumentowania swoich dochodów, nie mogą wziąć kredytu gotówkowego w banku. Dla banku jest dużym ryzykiem udzielanie finansowania na taką kwotę osobie, która nie może potwierdzić wysokości oraz stałości swoich dochodów. W takim przypadku możemy skorzystać z opcji pożyczki bez zaświadczeń, którą otrzymamy wyłącznie na podstawie złożonego przez Klienta zaświadczenia o dochodach.

Gdzie dostaniemy kredyt na 80 000?

Kredyt 80 tys., to kredyt gotówkowy, który oferuje wiele banków w Polsce. Finansowanie otrzymać można w pełni bez wychodzenia z domu – przez Internet. Obecnie wniosek o taki kredyt złożyć można chociażby w Kasie Stefczyka. W obu przypadkach maksymalny czas spłaty zadłużenia wynosi 120 miesięcy, czyli 10 lat. Kredyty gotówkowe są coraz bardziej popularne wśród Klientów.

Klient, który otrzyma kredyt na 80 000 zł, ze spłatą w 120 ratach, miesięcznie oddawać będzie musiał 888,16 zł (w Kasie Stefczyka). Są to oczywiście dane szacunkowe, ostateczna wysokość naszego finasowania zależeć będzie od indywidualnych potrzeb i uwarunkowań.

Czy można wziąć kredyt 80 tys. na 10 lat?

Kredyt na 80 000 zł to zadłużenie w wysokiej kwocie. Jednak w wielu bankach uzyskanie takich pieniędzy jest dostępne. Co istotne, środki otrzymać można nawet bez wychodzenia z domu. Obecnie większość ofert dostępna jest bowiem w całości online. Oznacza to, że proces wnioskowania, weryfikacji Klienta oraz wypłaty środków odbywa się w całości zdalnie. Czas spłaty wynosi do 120 miesięcy, czyli 10 lat.

Kredyt na 80 000 zł to kredyt gotówkowy, który przeznaczyć można na dowolny cel. Może to być więc remont, zakup samochodu, czy większa inwestycja. Tak naprawdę dla kredytodawcy nie cel wykorzystania uzyskanych pieniędzy nie będzie miał większego znaczenia. Dużo bardziej istotna jest natomiast zdolność i historia kredytowa Klienta.

Kredyt na 80 tysięcy złotych – ranking

Tak jak wspominaliśmy, kredyty gotówkowe dostępne są w wielu bankach komercyjnych w Polsce. Poniżej przedstawimy parametry dla wybranych 10 kredytów gotówkowych w kwocie 80 tys. zł:

 

1) Kasa Stefczyka: RRSO 8,35%
2) Bancovo: RRSO 9,59%
3) Santander Consumer Bank: RRSO 27,06%
4) Kasa Stefczyka – konsolidacja: RRSO 8,35%
5) PKO BP – konsolidacja: RRSO 12,57%
6) Banki Spółdzielcze: RRSO 9,59%
7) Gotówkovo: RRSO 9,59%
8) SKOK Chmielewskiego: RRSO od 9,59%

Kredyt gotówkowy na 80 tys. zł – informacje ogólne

Kredyty gotówkowe nie są trudnym do zdobycia finansowaniem. Wystarczy posiadać zdolność kredytową i pewny zarobek, a bank na pewno przyzna nam kredyt. Kredytu gotówkowego nie dostaną natomiast osoby, które posiadają negatywna historię kredytową, ponieważ tacy Klienci są dla banku “sygnałem alarmowym“. Negatywne wpisy najczęściej pojawiają się w naszej historii ze względu na opóźnienia w spłatach lub brak spłat posiadanego zobowiązania. Podobnie jest w przypadku kredytu gotówkowego. Na samym początku trzeba złożyć wniosek o kredyt. Wniosek o kredyt można złożyć na dwa lub trzy sposoby: w placówce banku, online lub przez telefon. Aby móc wniosek o kredyt będziemy potrzebować własny dokument tożsamości oraz kilka informacji o naszym zatrudnieniu i finansach. Bank zaczyna całą procedurę od oceny twojej zdolności kredytowej zarówno w przypadku kredytu gotówkowego jak i pożyczki gotówkowej

Co jest tańsze?

Zaczynajac od początku. Możesz wziąć kredyt gotówkowy, lecz pamiętaj, że najtańszy kredyt gotówkowy wcale nie musi taki być finalnie – w momencie jego spłaty. Oferty kredytów gotówkowych są dostępne w naszym rankingu na samej górze strony. Najtańszy kredyt gotówkowy to taki, który będzie się opłacał całościowo, a nie ze względu na jeden, wybrany parametr. Na każdej stronie banku lub firmy pozabankowej dostępny jest kalkulator kredytu gotówkowego, który już na samym początku przedstawi nam koszty związane z wybraną przez nas ofertą. Ofertę kredytu gotówkowego możemy wybrać sami lub za pomocą porównywarki kredytów gotówkowych. – są one dostępne na wielu stronach internetowych. Bardzo ważna jest jednak zdolność kredytowa, bez której nie otrzymamy kredytu w banku. Kiedyś najlepsze oferty posiadał np. PKO Bank Polski czy ING Bank Śląski. PKO Bank Polski ma wielką renomę wśród Polaków, dlatego Ci bardzo często wybierali właśnie ten bank. Aby finalnie otrzymać kredyt, trzeba podpisać umowę z bankiem – to następuje oczywiście w momenciem gdy otrzymamy pozytywną decyzję kredytową. Po podpisaniu umowy kredytowej pieniądze wpłyną na nasz rachunek bankowy – najczęściej dzieje się to jeszcze tego samego dnia. Od tego momentu najbardziej powinien nas interesować termin spłaty rat oraz koszty kredytu. Trzeba wiedzieć, że w obecnej sytuacji gospodarczej oprocentowanie kredytu może ulec zmianie. O tym jednak zadecyduje rada polityki pieniężnej. W niektórych przypadkach kwotę kredytu może podnieść ubezpieczenie kredytu gotówkowego, które trzeba dokupić.

Kredyt czy pożyczka

Warto wiedzieć, że tani kredyt gotówkowy może być droższy, niż dostępne pożyczki gotówkowe w firmach pozabankowych – ale i na odwrót. Musimy wziąć pod uwagę jakie maksymalne oprocentowanie kredytu gotówkowego nas interesuje. Podobnie w przypadku pożyczki gotówkowej. Aby zaciągnąć kredyt gotówkowy lub pożyczkę gotówkową należy być pewnym tej decyzji w 100%. Z kredytem gotówkowym czy pożyczką zostaniemy na miesiące lub lata, chyba, że w jakimś okresie nastąpi z naszej strony nadpłata kredytu gotówkowego lub pożyczki gotówkowej. Wówczas szybciej spłacimy zobowiązanie.

Przykłady reprezentatywne


1) Kasa Stefczyka

Przykład reprezentatywny z dnia 26.02.2021 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 78 840 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją: 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 6%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 6,22%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 955,05 zł oraz ostatnia, 107. rata: 954,76 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 102 190,06 zł, w tym odsetki: 23 190,06 zł.


2) Bancovo

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich wynosi 60,54 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.681,85 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.932,95 zł, oprocentowanie stałe 9,26%, całkowity koszt kredytu 4.251,10 zł (w tym: prowizja 3.094,31 zł, odsetki 1.156,79 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości po 248,21 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.


3) Smartney

Oferta produktowa „Nowoczesna” obowiązuje od 09.10.2019 r. i dotyczy pożyczki w wysokości od 5 000 zł do 60 000 zł, zawieranej na okres od 51 do 84 miesięcy za pośrednictwem strony www.smartney.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 17,58%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 20 000,73 zł, całkowita kwota do zapłaty 31 298,24 zł, oprocentowanie zmienne 10,5%, całkowity koszt kredytu 11 297,51 zł (w tym: prowizja 3 240,12 zł, odsetki 8 057,39 zł), 70 miesięcznych równych rat po 440,86 zł, ostatnia rata wyrównująca 438,04 zł. Kalkulacja na dzień 10.01.2022 r.


4) Santander Consumer Bank

Dla kredytu gotówkowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 01.09.2021 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu: 7,20% , całkowity koszt kredytu: 4710,87 zł obejmuje: prowizję: 1 153,57 zł, odsetki: 3 557,3 zł, opłatę za wypłatę gotówki przelewem na rachunek bankowy Klienta: 0 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 10,33%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 21 964,08 zł; czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 26 674,95 zł; wysokość 47 miesięcznych równych rat 555,73 zł, ostatnia rata w wysokości 555,64 zł. W przypadku skorzystania przez konsumenta z usługi dodatkowej PUB, do wysokości raty kredytu doliczana jest opłata w kwocie 11,99 zł.


5) Kasa Stefczyka – konsolidacja

Przykład reprezentatywny z dnia 14.03.2022 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 83 840 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 8%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 8,35%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 1 101,05 zł oraz ostatnia 107. rata: 1 100,63 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 117 811,93 zł w tym odsetki: 33 811,93 zł.


6) PKO BP – konsolidacja

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 12,57%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 30 400,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 46 103,06 zł, oprocentowanie zmienne 11,89%, całkowity koszt kredytu 15 703,06 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 15 703,06 zł), 89 miesięcznych rat równych po 512,07 zł i ostatnia rata: 528,83 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 29.07.2022r. na reprezentatywnym przykładzie.


7) Banki Spółdzielcze

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r.


8) Gotówkovo.pl

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r.
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich wynosi 60,54 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.681,85 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.932,95 zł, oprocentowanie stałe 9,26%, całkowity koszt kredytu 4.251,10 zł (w tym: prowizja 3.094,31 zł, odsetki 1.156,79 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości po 248,21 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.


9) Alior Bank

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) „Pierwszej pożyczki” wynosi 6,06%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 8300 zł; całkowita kwota do zapłaty: 8991,03 zł; oprocentowanie stałe: 5,9%; całkowity koszt pożyczki: 691,03 zł, w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 691,03 zł; 32 miesięczne raty, w tym 31 równych rat w wysokości 280,98 zł, ostatnia rata: 280,65 zł. Kalkulacja została dokonana na 1.10.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.


10) SKOK Chmielewskiego

Przykład reprezentatywny dla Członka posiadającego trzy dodatkowe udziały: Całkowita kwota pożyczki 38 000 zł, umowa zawarta w dniu 1.09.2021 r. na okres 90 miesięcy z oprocentowaniem zmiennym rocznym 7,2%, prowizją od kwoty pożyczki w wysokości 3 800 zł (tj. 10%), opłatą przygotowawczą w wysokości 100 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,94%, całkowita kwota do zapłaty wynosi 53 192,93zł, całkowity koszt pożyczki wynosi 15 192,93 zł (w tym kwota odsetek 11 292,93zł), a kwota raty miesięcznej wynosi 547,70 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Lombardy w Ostrowie Wielkopolskim
Lombardy
author
Patryk Byczek
09 stycznia 2023

Lombardy w Ostrowie Wielkopolskim

100 zł to najpopularniejszy banknot w Polsce
Wpisy
author
Aneta Jankowska
06 września 2018

100 zł to najpopularniejszy banknot w Polsce

Czym zajmuje się Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
05 grudnia 2018

Czym zajmuje się Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju?

Laur Klienta dla Provident Polska
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
27 grudnia 2018

Laur Klienta dla Provident Polska

Chwilówki Ryki
Chwilówki miasta
author
Patryk Byczek
29 marca 2022

Chwilówki Ryki

Porównaj