Kredyt na 60 tysięcy złotych – jak skorzystać?

Kredyt na 60 tysięcy złotych – jak skorzystać?

autor wpisu
Marta Janusz
05 października 2022

Chcesz wziąć kredyt gotówkowy w wysokości 60 tysięcy złotych? W naszym artykule sprawdzisz, gdzie otrzymasz takie finansowanie, jakie jest jego oprocentowanie oraz ile będzie Cię kosztowała miesięczna rata. Dodatkowo wskazujemy, ile należy zarabiać, aby uzyskać kredyt na taką kwotę.

Kredyt na 60 tys. – ranking

Spis treści:

  1. Kredyt na 60 tys. – ranking
  2. Kredyt na 60 tys. – kto może otrzymać?
  3. Kredyt na 60 000 zł – ile trzeba zarabiać?
  4. Kredyt na 60 tys. – jaka rata?
  5. Na ile lat można rozłożyć spłatę kredytu?
  6. Kredyt na 60 000 zł – jakie są warunki?
  7. Jak otrzymać kredyt na 60 000 zł?
  8. Wymagane dokumenty przy kredycie
  9. Kredyt na 60 000 zł – także bez zaświadczeń?
Zwiń spis treści

Kredyt na 60 tys. – kto może otrzymać?

Wzięcie kredytu na kwotę 60 tysięcy złotych, zawsze wiąże się z pewnym obciążeniem dla naszego budżetu. Jeśli chcemy otrzymać tego typu finansowanie, musimy spełniać określone warunki. Wnioskujący o kredyt musi:

– być pełnoletni,

– posiadać pełne zdolności do czynności prawnych,

– mieć ważny dowód osobisty,

– posiadać własny numer telefonu, adres e-mail oraz konto w banku,

– mieć odpowiednią zdolność kredytową,

– mieć pozytywną historię kredytową,

– uzyskiwać stałe dochody.

Musimy zwrócić uwagę na to, że jeśli chcemy uzyskać kredyt w takiej kwocie, a mamy problem ze spłacaniem terminowo innych zadłużeń, to nie będzie możliwe otrzymanie takiego finansowania. W takiej sytuacji możemy skorzystać z opcji pożyczki dla zadłużonych.

Kredyt na 60 000 zł – najważniejsze informacje:

Wysokość kredytu:60 000 zł
Okres spłaty:do 10 lat
Średnia wysokość raty:666,12 zł
Jakie zarobki: kryterium dochodowe dostosowywane indywidualnie
Oprocentowanie:od 6%
Gdzie dostanę:Kasa Stefczyka, Alior Bank
Dodatkowe zabezpieczenia:nie
RRSO:od 6,16%

Kredyt na 60 000 zł – ile trzeba zarabiać?

Osoby zainteresowane wzięciem kredytu na kwotę 60 tys. zł z pewnością muszą posiadać odpowiednią zdolność kredytową. Co to oznacza w praktyce? Klient musi otrzymywać stałe oraz wystarczające dla określonego banku dochody. Nie można wskazać jednoznacznej kwoty dochodów, którą należy uzyskiwać, aby otrzymać takie finansowanie. Bank oceniając zdolność kredytową Wnioskodawcy bierze pod uwagę również inne informacje, takie jak: ile osób jest na naszym utrzymaniu, czy jaka jest wysokość naszych comiesięcznych zobowiązań.

Warunki udzielanego finansowania zależeć więc będą od naszego miesięcznego budżetu. Do niego dostosowana będzie wysokość rat, a więc również czas spłaty kredytu. Wysokość dochodów Klienta w stosunku do raty kredytu regulowana jest przez założenia tak zwanej Rekomendacji T. Jest to rozporządzenie wydane przez Komisję Nadzoru Finansowego, które pomaga w przestrzeganiu właściwych praktyk w sektorze finansowym.

Rekomendacja T zakłada, że wysokość kredytu nie może przekraczać 50-65% przychodów netto, ale górna granica normy może być zastosowana tylko w przypadku osób, których dochody są wyższe od aktualnej średniej krajowej. Od 2013 roku istnieje jednak swoboda w stosowaniu tej zasady. Aktualnie banki mają możliwość dostosowywania wysokości raty do indywidualnych możliwości każdego Klienta.

Kredyt na 60 tys. – jaka rata?

Jak już wspomnieliśmy we wcześniejszej części artykułu, kwota miesięcznej raty kredytowej jest uzależniona od wielu innych parametrów. Jej wysokość jest dopasowywana do indywidualnej sytuacji finansowej Kredytobiorcy. Przydatną informacją może być również fakt, że na stronach internetowych większości banków mamy możliwość skorzystania z kalkulatorów kredytowych. Dzięki nim możemy oszacować wysokość miesięcznej raty, na podstawie kwoty kredytu oraz okresu jego spłaty.

Istotny jest także fakt, że ostateczny koszt naszego finansowania zależy jest od kilku innych czynników, a są nimi:

– oprocentowanie,

– prowizja bankowa,

– dodatkowe opłaty (najczęściej ubezpieczenia).

Poniżej przedstawiamy przykładowe wysokości rat kredytu na 60 000 zł rozłożonego na 120 rat:

– Kasa Stefczyka: miesięczna rata 666, 12 zł

– Alior Bank: miesięczna rata 723,62 zł

Na ile lat można rozłożyć spłatę kredytu?

Wszystko zależy od tego, jaka jest sytuacja finansowa Kredytobiorcy. Na wysokość miesięcznej raty wpływa również okres kredytowania. Im dłuższy czas spłacania kredytu wybierzemy, tym niższa będzie rata.

Kredyt na kwotę 60 000 złotych często posiada stosunkowo długi czas spłaty. Jest to dobra informacja dla Klienta, ponieważ maksymalnie może on rozłożyć okres kredytowania nawet do 10 lat. Banki, które posiadają tak długi czas spłaty oferują rozłożenie spłaty aż na 120 rat.

 

Kredyt na 60 000 zł – jakie są warunki?

Wzięcie kredytu na kwotę 60 tysięcy wymaga od Klienta spełnienia kilku procedur. Po pierwsze, banki wymagają dostarczenia dokumentów potwierdzające dochody Wnioskodawcy. Najczęściej jest to zaświadczenie, które możemy bez problemu otrzymać od naszego pracodawcy. Istnieją również przypadki, w których takim potwierdzeniem może być deklaracja podatkowa lub wyciągi z naszego konta bankowego, na które wpływają nasze dochody.

Banki oprócz dostarczenia informacji o dochodach Klienta, wymagają również okazania podstawowych danych. Tego typu informacje znajdują się na naszych dowodach osobistych, dlatego obowiązkowo musimy posiadać aktualny dokument. Warto również być przygotowanym na sytuację, w której bank może zażądać od nas wykupienia dodatkowego ubezpieczenia, czy założenia konta w banku, w których chcemy uzyskać finansowanie.

Ponadto, może być również wymagana zgoda naszego współmałżonka na pobranie finansowania. Nie jest to oczywiście warunek, który wszędzie jest konieczny, jednak warto być przygotowanym na taką możliwość.

Kredyt to nie pożyczka

Nie zapominajmy również, że kredyty gotówkowe udzielane są w bankach i nie należą do grupy pożyczek bez baz oraz pożyczek bez zdolności kredytowej. Tego typu pożyczki nie weryfikują Klientów w rejestrach zadłużonych. Jednak w przypadku kredytu bank zawsze sprawdza, czy Kredytobiorca spłaca na czas wszelkie zobowiązania finansowe oraz czy nie widnieje na liście dłużników. Jeśli chcemy uniknąć potencjalnego zadłużenia, warto zainteresować się  kredytem konsolidacyjnym online.

Jak otrzymać kredyt na 60 000 zł?

Kredyt gotówkowy w wysokości 60 000 zł bez problemy otrzymamy w bankach komercyjnych. Wniosek o tego typu finansowanie możemy złożyć w wybranej przez nas placówce bankowej. Dodatkowo taki wniosek możemy również składać drogą online. Jest to niezwykle wygodne, ponieważ nie musimy składać osobistej wizyty w stacjonarnym oddziale banku. W naszym rankingu przygotowaliśmy oferty kredytów, które są dostępne również internetowo.

Łatwiej przez Internet

Kredyt online oznacza dla Klienta duże ułatwienie oraz zaoszczędzenie czasu. Nie musimy czekać w kolejce do stanowiska bankowego. Wystarczy jedynie posiadać dostęp do Internetu. Ponadto decyzję w sprawie przyznania kredytu otrzymamy bardzo sprawnie. Niektóre banki przesyłają Klientom wstępną informację o decyzji kredytowej już po wysłaniu podstawowych danych osobowych.

Tradycyjna forma wnioskowania o kredyt w stacjonarnym oddziale bankowym często wiąże się z dostarczaniem obszernej dokumentacji. Dzięki opcji kredytu online możemy tego uniknąć, za sprawą uproszczonych procedur. Większość banków posiada na swojej stronie intuicyjny kalkulator kredytowy, dzięki któremu możemy oszacować wysokość miesięcznej raty finansowania. Jeżeli orientacyjna kwota nam odpowiada, przechodzimy do etapu złożenia wniosku.

Wymagane dokumenty przy kredycie

Kredyt gotówkowy w wysokości 60 000 wymaga od Klienta spełnienia kilku formalności. Nie musimy się jednak martwić, ponieważ jest ich naprawdę niewiele. Konieczne jest posiadanie aktualnego dowodu osobistego. Jest to dokument, którego wymaga się nawet w przypadku sięgnięcia po proste pożyczki pozabankowe, które nazywane są często nawet pożyczkami na dowód.

Do uzyskania kredytu w placówce stacjonarnej lub przez Internet potrzebne są:

– imię i nazwisko osoby wnioskującej,

– dane z dowodu osobistego Klienta (numer i seria, data wydania, data ważności, numer PESEL),

– dokument potwierdzający wysokość miesięcznych dochodów i ich źródło,

– adres zameldowania/korespondencyjny,

– numer telefonu,

– adres e-mail,

– informacje dotyczące wykształcenia i stanu cywilnego.

Dodatkowo potrzebne mogą być szczegółowe informacje dotyczące zarobków i sytuacji finansowej Klienta. Tutaj wyróżnić można takie dane jak:

– umowa lub inny dokument potwierdzający uzyskiwany dochód,

– nazwa stanowiska,

– data zatrudnienia,

– wysokość dochodów,

– NIP, nazwa miejsca zatrudnienia,

– miesięczne koszty utrzymania,

– liczba osób w gospodarstwie domowym,

– wysokość pozostałych zobowiązań finansowych (jeśli takie są).

Kredyt na 60 000 zł – także bez zaświadczeń?

We wcześniejszej części artykułu informowaliśmy, że do uzyskania kredytu gotówkowego w kwocie 60 tysięcy złotych musimy dostarczyć dokument, który potwierdzi uzyskiwanie przez nas regularnych dochodów. W większości przypadków jest to oświadczenie od pracodawcy. Co się dzieje w sytuacji, w której nie mamy możliwości udokumentowania naszych przychodów? Czy to przekreśla nasze szanse na otrzymanie takiego finansowania?

Niestety tak – osoby, które z różnych przyczyn nie mogą potwierdzić swoich dochodów, nie mają możliwości uzyskania kredytu gotówkowego. Jest to spowodowane tym, że dla banku jest to zbyt ryzykowna sytuacja, aby przyznawać taką kwotę pieniędzy osobie, która nie może potwierdzić uzyskiwania miesięcznych dochodów. Alternatywą w takim wypadku mogą być natomiast pożyczki bez zaświadczeń, które udzielane są wyłącznie na podstawie złożonego przez Klienta oświadczenia o dochodach.

Gdzie dostaniemy kredyt na 60 tysięcy złotych?

Kredyt gotówkowy na 60 tysięcy złotych zł uzyskać można w wielu bankach komercyjnych w kraju. Środki otrzymać można w całości bez wychodzenia z domu – przez Internet. Zwróć uwagę na nasz ranking z najlepszymi ofertami dostępnymi w 100% online.

Pieniądze uzyskać można w bardzo krótkim czasie. W przypadku kredytów online formalności zredukowane są bowiem do zupełnego minimum, dzięki czemu proces ubiegania się o kredyt jest bardzo krótki.

Czy można wziąć kredyt 60 tys. na 10 lat?

Kredyt na 60 000 zł to zadłużenie w wysokiej kwocie. Dostępne jest jednak u wielu kredytodawców. Co istotne środki otrzymać można nawet bez wychodzenia z domu. Obecnie większość ofert dostępna jest bowiem w całości online. Oznacza to, że proces wnioskowania, weryfikacji Klienta oraz wypłaty środków odbywa się w całości zdalnie.

Kredyt na 60 tys. zł to kredyt gotówkowy, który przeznaczyć można na dowolny cel. Może to być więc remont, zakup samochodu, czy większa inwestycja. Tak naprawdę dla kredytodawcy nie cel wykorzystania uzyskanych pieniędzy nie będzie miał większego znaczenia. Dużo bardziej istotna jest natomiast zdolność i historia kredytowa Klienta. Czas spłaty wynosi do 120 miesięcy, czyli 10 lat.

Kredyt na 70 tysięcy złotych – ranking

Tak jak wspominaliśmy, kredyty gotówkowe dostępne są w wielu bankach komercyjnych w Polsce. Poniżej przedstawimy parametry dla wybranych 9 kredytów gotówkowych w kwocie 70 tys. zł:

1) Kasa Stefczyka: RRSO 8,35%

2) Bancovo: RRSO 9,59%

3) Santander Consumer Bank: RRSO 27,06%

4) Kasa Stefczyka – konsolidacja: RRSO 8,35%

5) PKO BP – konsolidacja: RRSO 12,57%

6) Banki Spółdzielcze: RRSO 9,59%

7) Gotówkovo: RRSO 9,59%

8) Getin Bank: RRSO 24,9%

9) SKOK Chmielewskiego: RRSO od 9,59%

Powyższe banki posiadają w swojej ofercie także kredyty hipoteczne.

Kredyt gotówkowy na 60 000 zł – informacje ogólne

Kredyty gotówkowe nie są trudnym do zdobycia finansowaniem. Wystarczy posiadać zdolność kredytową i pewny zarobek, a bank na pewno przyzna nam kredyt. Kredytu gotówkowego nie dostaną natomiast osoby, które posiadają negatywna historię kredytową, ponieważ tacy Klienci są dla banku “sygnałem alarmowym“. Negatywne wpisy najczęściej pojawiają się w naszej historii ze względu na opóźnienia w spłatach lub brak spłat posiadanego zobowiązania. Podobnie jest w przypadku kredytu gotówkowego. Na samym początku trzeba złożyć wniosek o kredyt. Wniosek o kredyt można złożyć na dwa lub trzy sposoby: w placówce banku, online lub przez telefon. Aby móc wniosek o kredyt będziemy potrzebować własny dokument tożsamości oraz kilka informacji o naszym zatrudnieniu i finansach. Bank zaczyna całą procedurę od oceny twojej zdolności kredytowej.

Co jest tańsze?

Zaczynajac od początku. Możesz wziąć kredyt gotówkowy, lecz pamiętaj, że najtańszy kredyt gotówkowy wcale nie musi taki być finalnie – w momencie jego spłaty. Oferty kredytów gotówkowych są dostępne w naszym rankingu na samej górze strony. Najtańszy kredyt gotówkowy to taki, który będzie się opłacał całościowo, a nie ze względu na jeden, wybrany parametr. Na każdej stronie banku lub firmy pozabankowej dostępny jest kalkulator kredytu gotówkowego, który już na samym początku przedstawi nam koszty związane z wybraną przez nas ofertą. Ofertę kredytu gotówkowego możemy wybrać sami lub za pomocą porównywarki kredytów gotówkowych. – są one dostępne na wielu stronach internetowych. Bardzo ważna jest jednak zdolność kredytowa, bez której nie otrzymamy kredytu w banku. Kiedyś najlepsze oferty posiadał np. PKO Bank Polski czy ING Bank Śląski. PKO Bank Polski ma wielką renomę wśród Polaków, dlatego Ci bardzo często wybierali właśnie ten bank. Aby finalnie otrzymać kredyt, trzeba podpisać umowę z bankiem – to następuje oczywiście w momenciem gdy otrzymamy pozytywną decyzję kredytową. Po podpisaniu umowy kredytowej pieniądze wpłyną na nasz rachunek bankowy – najczęściej dzieje się to jeszcze tego samego dnia. Od tego momentu najbardziej powinien nas interesować termin spłaty rat oraz koszty kredytu. Trzeba wiedzieć, że w obecnej sytuacji gospodarczej oprocentowanie kredytu może ulec zmianie. O tym jednak zadecyduje rada polityki pieniężnej.

Kredyt czy pożyczka

Warto wiedzieć, że tani kredyt gotówkowy może być droższy, niż dostępne pożyczki gotówkowe w firmach pozabankowych – ale i na odwrót. Musimy wziąć pod uwagę jakie maksymalne oprocentowanie kredytu gotówkowego nas interesuje. Podobnie w przypadku pożyczki gotówkowej. Aby zaciągnąć kredyt gotówkowy lub pożyczkę gotówkową należy być pewnym tej decyzji w 100%. Z kredytem gotówkowym czy pożyczką zostaniemy na miesiące lub lata, chyba, że w jakimś okresie nastąpi z naszej strony nadpłata kredytu gotówkowego lub pożyczki. Wówczas szybciej spłacimy zobowiązanie.

Przykłady reprezentatywne

1) Kasa Stefczyka

Przykład reprezentatywny z dnia 26.02.2021 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 78 840 zł. Zmienna RSO dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją: 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 6%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 6,22%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 955,05 zł oraz ostatnia, 107. rata: 954,76 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 102 190,06 zł, w tym odsetki: 23 190,06 zł.


2) Bancovo

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich wynosi 60,54 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.681,85 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.932,95 zł, oprocentowanie stałe 9,26%, całkowity koszt kredytu 4.251,10 zł (w tym: prowizja 3.094,31 zł, odsetki 1.156,79 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości po 248,21 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.


3) Smartney

Oferta produktowa „Nowoczesna” obowiązuje od 09.10.2019 r. i dotyczy pożyczki w wysokości od 5 000 zł do 60 000 zł, zawieranej na okres od 51 do 84 miesięcy za pośrednictwem strony www.smartney.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 17,58%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 20 000,73 zł, całkowita kwota do zapłaty 31 298,24 zł, oprocentowanie zmienne 10,5%, całkowity koszt kredytu 11 297,51 zł (w tym: prowizja 3 240,12 zł, odsetki 8 057,39 zł), 70 miesięcznych równych rat po 440,86 zł, ostatnia rata wyrównująca 438,04 zł. Kalkulacja na dzień 10.01.2022 r.


4) Santander Consumer Bank

Dla kredytu gotówkowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 01.09.2021 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu: 7,20% , całkowity koszt kredytu: 4710,87 zł obejmuje: prowizję: 1 153,57 zł, odsetki: 3 557,3 zł, opłatę za wypłatę gotówki przelewem na rachunek bankowy Klienta: 0 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 10,33%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 21 964,08 zł; czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 26 674,95 zł; wysokość 47 miesięcznych równych rat 555,73 zł, ostatnia rata w wysokości 555,64 zł. W przypadku skorzystania przez konsumenta z usługi dodatkowej PUB, do wysokości raty kredytu doliczana jest opłata w kwocie 11,99 zł.


5) Gotówkovo.pl

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r.
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich wynosi 60,54 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.681,85 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.932,95 zł, oprocentowanie stałe 9,26%, całkowity koszt kredytu 4.251,10 zł (w tym: prowizja 3.094,31 zł, odsetki 1.156,79 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości po 248,21 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.


6) Alior Bank

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) „Pierwszej pożyczki” wynosi 6,06%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 8300 zł; całkowita kwota do zapłaty: 8991,03 zł; oprocentowanie stałe: 5,9%; całkowity koszt pożyczki: 691,03 zł, w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 691,03 zł; 32 miesięczne raty, w tym 31 równych rat w wysokości 280,98 zł, ostatnia rata: 280,65 zł. Kalkulacja została dokonana na 1.10.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.


7) Getin Bank 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 22,4%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 31 300 zł, całkowita kwota do zapłaty 60 876 zł, oprocentowanie zmienne 9,49%, całkowity koszt kredytu 29 576 zł (w tym: prowizja 5 226,11 zł, odsetki  17 288,76 zł, koszt ubezpieczenia 7 061,13 zł), 89 miesięcznych rat równych w wysokości po 684 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.11.2021r. na reprezentatywnym przykładzie.


8) SKOK Chmielewskiego

Przykład reprezentatywny dla Członka posiadającego trzy dodatkowe udziały: Całkowita kwota pożyczki 38 000 zł, umowa zawarta w dniu 1.09.2021 r. na okres 90 miesięcy z oprocentowaniem zmiennym rocznym 7,2%, prowizją od kwoty pożyczki w wysokości 3 800 zł (tj. 10%), opłatą przygotowawczą w wysokości 100 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,94%, całkowita kwota do zapłaty wynosi 53 192,93zł, całkowity koszt pożyczki wynosi 15 192,93 zł (w tym kwota odsetek 11 292,93zł), a kwota raty miesięcznej wynosi 547,70 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kasa Stefczyka Żnin
Oddziały
author
Patryk Byczek
17 października 2020

Kasa Stefczyka Żnin

PKO BP z czterema nagrodami w rankingu „Instytucja Roku”
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
25 marca 2021

PKO BP z czterema nagrodami w rankingu „Instytucja Roku”

W 2021 roku spis ludności i mieszkań
Ekonomia
author
Patryk Byczek
21 lipca 2018

W 2021 roku spis ludności i mieszkań

Biuro paszportowe we Włocławku
Biura paszportowe
author
Patryk Byczek
14 lipca 2022

Biuro paszportowe we Włocławku

Kredyt hipoteczny Otwock
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
25 sierpnia 2017

Kredyt hipoteczny Otwock

Pod lupą Zadluzenia.com – Kredyt Prostoliczony w Credit Agricole
Pod Lupą
autor wpisu
Marta-Bogacka-Nowak
02 stycznia 2014

Pod lupą Zadluzenia.com – Kredyt Prostoliczony w Credit Agricole

Porównaj