Kredyt 60 tysięcy – najlepsze oferty

Kredyt 60 tysięcy – najlepsze oferty

Chcesz wziąć kredyt gotówkowy w wysokości 60 tysięcy złotych? W naszym artykule sprawdzisz, gdzie otrzymasz takie finansowanie, jakie jest jego oprocentowanie oraz ile będzie Cię kosztowała miesięczna rata. Dodatkowo wskazujemy, ile należy zarabiać, aby uzyskać kredyt na taką kwotę.

author
Patryk Byczek
29 marca 2023

Kredyt 60 tys. zł – ranking

Spis treści:

 1. Kredyt 60 tys. zł – ranking
 2. Kredyt na 60 tys. – kto może otrzymać?
 3. Kredyt na 60 000 zł – ile trzeba zarabiać?
 4. Kredyt na 60 000 zł – jaka rata?
 5. Na ile lat można rozłożyć spłatę kredytu?
 6. Kredyt na 60 000 zł – jakie są warunki?
 7. Jak otrzymać kredyt na 60 000 zł?
 8. Wymagane dokumenty przy kredycie
 9. Kredyt na 60 000 zł – także bez zaświadczeń?
Zwiń spis treści

Kredyt na 60 tys. – kto może otrzymać?

Wzięcie kredytu na kwotę 60 tysięcy złotych, zawsze wiąże się z pewnym obciążeniem dla naszego budżetu. Jeśli chcemy otrzymać tego typu finansowanie, musimy spełniać określone warunki. Wnioskujący o jakiekolwiek kredyty gotówkowe musi:

 • być pełnoletni,
 • posiadać pełne zdolności do czynności prawnych,
 • mieć ważny dowód osobisty,
 • posiadać własny numer telefonu, adres e-mail oraz konto w banku,
 • mieć odpowiednią zdolność kredytową,
 • mieć pozytywną historię kredytową,
 • uzyskiwać stałe dochody.

Musimy zwrócić uwagę na to, że jeśli chcemy uzyskać kredyt w takiej kwocie, a mamy problem ze spłacaniem terminowo innych zadłużeń, to nie będzie możliwe otrzymanie takiego finansowania. W takiej sytuacji możemy skorzystać z opcji pożyczki dla zadłużonych.

Kredyt na 60 000 zł – najważniejsze informacje:

Wysokość kredytu:60 000 zł
Okres spłaty:do 10 lat
Średnia wysokość raty:666,12 zł
Jakie zarobki: kryterium dochodowe dostosowywane indywidualnie
Oprocentowanie:od 6%
Gdzie dostanę:Kasa Stefczyka, Alior Bank
Dodatkowe zabezpieczenia:nie
RRSO:od 6,16%

Kredyt na 60 000 zł – ile trzeba zarabiać?

Osoby zainteresowane wzięciem kredytu na kwotę 60 tys. zł z pewnością muszą posiadać odpowiednią zdolność kredytową. Co to oznacza w praktyce? Klient musi otrzymywać stałe oraz wystarczające dla określonego banku dochody. Nie można wskazać jednoznacznej kwoty dochodów, którą należy uzyskiwać, aby otrzymać takie finansowanie. Bank oceniając zdolność kredytową Wnioskodawcy bierze pod uwagę również inne informacje, takie jak: ile osób jest na naszym utrzymaniu, czy jaka jest wysokość naszych comiesięcznych zobowiązań. Badanie zdolności kredytowej to obowiązek kredytodawcy przed udzieleniem kredytu. Kredyty gotówkowe są dostępne dla osób z dobrą historią kredytową. Sprawdź nasz ranking kredytów gotówkowych.

Warunki udzielanego finansowania zależeć więc będą od naszego miesięcznego budżetu. Do niego dostosowana będzie wysokość rat, a więc również czas spłaty kredytu. Wysokość dochodów Klienta w stosunku do raty kredytu regulowana jest przez założenia tak zwanej Rekomendacji T. Jest to rozporządzenie wydane przez Komisję Nadzoru Finansowego, które pomaga w przestrzeganiu właściwych praktyk w sektorze finansowym.

Rekomendacja T zakłada, że wysokość kredytu nie może przekraczać 50-65% przychodów netto, ale górna granica normy może być zastosowana tylko w przypadku osób, których dochody są wyższe od aktualnej średniej krajowej. Od 2013 roku istnieje jednak swoboda w stosowaniu tej zasady. Aktualnie banki mają możliwość dostosowywania wysokości raty do indywidualnych możliwości każdego Klienta.

Kredyt na 60 000 zł – jaka rata?

Jak już wspomnieliśmy we wcześniejszej części artykułu, kwota miesięcznej raty kredytowej jest uzależniona od wielu innych parametrów. Jej wysokość jest dopasowywana do indywidualnej sytuacji finansowej Kredytobiorcy. Przydatną informacją może być również fakt, że na stronach internetowych większości banków mamy możliwość skorzystania z kalkulatorów kredytowych. Dzięki nim możemy oszacować wysokość miesięcznej raty, na podstawie kwoty kredytu oraz okresu jego spłaty.

Istotny jest także fakt, że ostateczny koszt naszego finansowania zależy jest od kilku innych czynników, a są nimi:

 • oprocentowanie,
 • prowizja bankowa,
 • dodatkowe opłaty (najczęściej ubezpieczenia).

Na ile lat można rozłożyć spłatę kredytu?

Wszystko zależy od tego, jaka jest sytuacja finansowa Kredytobiorcy. Na wysokość miesięcznej raty wpływa również okres kredytowania. Im dłuższy czas spłacania kredytu wybierzemy, tym niższa będzie rata.

Kredyt na kwotę 60 000 złotych często posiada stosunkowo długi czas spłaty. Jest to dobra informacja dla Klienta, ponieważ maksymalnie może on rozłożyć okres kredytowania nawet do 10 lat. Banki, które posiadają tak długi czas spłaty oferują rozłożenie spłaty aż na 120 rat.

Kredyt na 60 000 zł – jakie są warunki?

Wzięcie kredytu na kwotę 60 tysięcy wymaga od Klienta spełnienia kilku procedur. Po pierwsze, banki wymagają dostarczenia dokumentów potwierdzające dochody Wnioskodawcy. Najczęściej jest to zaświadczenie, które możemy bez problemu otrzymać od naszego pracodawcy. Istnieją również przypadki, w których takim potwierdzeniem może być deklaracja podatkowa lub wyciągi z naszego konta bankowego, na które wpływają nasze dochody.

Banki oprócz dostarczenia informacji o dochodach Klienta, wymagają również okazania podstawowych danych. Tego typu informacje znajdują się na naszych dowodach osobistych, dlatego obowiązkowo musimy posiadać aktualny dokument. Warto również być przygotowanym na sytuację, w której bank może zażądać od nas wykupienia dodatkowego ubezpieczenia, czy założenia konta w banku, w których chcemy uzyskać finansowanie.

Ponadto, może być również wymagana zgoda naszego współmałżonka na pobranie finansowania. Nie jest to oczywiście warunek, który wszędzie jest konieczny, jednak warto być przygotowanym na taką możliwość.

Kredyt to nie pożyczka

Nie zapominajmy również, że kredyty gotówkowe udzielane są w bankach i nie należą do grupy pożyczek bez baz oraz pożyczek bez zdolności kredytowej. Tego typu pożyczki nie weryfikują Klientów w rejestrach zadłużonych. Jednak w przypadku kredytu bank zawsze sprawdza, czy Kredytobiorca spłaca na czas wszelkie zobowiązania finansowe oraz czy nie widnieje na liście dłużników. Jeśli chcemy uniknąć potencjalnego zadłużenia, warto zainteresować się  kredytem konsolidacyjnym online. Aby znaleźć najlepszą ofertę kredytu gotówkowego warto zajrzeć do rankingów kredytów gotówkowych (kredyty hipoteczne również mają takie rankingi).

Jak otrzymać kredyt na 60 000 zł?

Kredyt gotówkowy w wysokości 60 000 zł bez problemy otrzymamy w bankach komercyjnych. Wniosek o tego typu finansowanie możemy złożyć w wybranej przez nas placówce bankowej. Dodatkowo taki wniosek możemy również składać drogą online. Jest to niezwykle wygodne, ponieważ nie musimy składać osobistej wizyty w stacjonarnym oddziale banku. W naszym rankingu przygotowaliśmy oferty kredytów, które są dostępne również internetowo. Weź pod uwagę koszty kredytu! Mogą się one różnić między bankami.

Łatwiej przez Internet

Kredyt online oznacza dla Klienta duże ułatwienie oraz zaoszczędzenie czasu. Nie musimy czekać w kolejce do stanowiska bankowego. Wystarczy jedynie posiadać dostęp do Internetu. Ponadto decyzję w sprawie przyznania kredytu otrzymamy bardzo sprawnie. Niektóre banki przesyłają Klientom wstępną informację o decyzji kredytowej już po wysłaniu podstawowych danych osobowych.

Tradycyjna forma wnioskowania o kredyt w stacjonarnym oddziale bankowym często wiąże się z dostarczaniem obszernej dokumentacji. Dzięki opcji kredytu online możemy tego uniknąć, za sprawą uproszczonych procedur. Większość banków posiada na swojej stronie intuicyjny kalkulator kredytowy, dzięki któremu możemy oszacować wysokość miesięcznej raty finansowania. Jeżeli orientacyjna kwota nam odpowiada, przechodzimy do etapu złożenia wniosku.

Wymagane dokumenty przy kredycie

Kredyt gotówkowy w wysokości 60 000 wymaga od Klienta spełnienia kilku formalności. Nie musimy się jednak martwić, ponieważ jest ich naprawdę niewiele. Konieczne jest posiadanie aktualnego dowodu osobistego. Jest to dokument, którego wymaga się nawet w przypadku sięgnięcia po proste pożyczki pozabankowe, które nazywane są często nawet pożyczkami na dowód.

Aby dostać kredyt (gotówkowy) w placówce stacjonarnej lub przez Internet potrzebne są:

 • imię i nazwisko osoby wnioskującej,
 • dane z dowodu osobistego Klienta (numer i seria, data wydania, data ważności, numer PESEL),
 • dokument potwierdzający wysokość miesięcznych dochodów i ich źródło,
 • adres zameldowania/korespondencyjny,
 • numer telefonu,
 • adres e-mail,
 • informacje dotyczące wykształcenia i stanu cywilnego.

Dodatkowo potrzebne mogą być szczegółowe informacje dotyczące zarobków i sytuacji finansowej Klienta. Tutaj wyróżnić można takie dane jak:

 • umowa lub inny dokument potwierdzający uzyskiwany dochód,
 • nazwa stanowiska,
 • data zatrudnienia,
 • wysokość dochodów,
 • NIP, nazwa miejsca zatrudnienia,
 • miesięczne koszty utrzymania,
 • liczba osób w gospodarstwie domowym,
 • wysokość pozostałych zobowiązań finansowych (jeśli takie są).

Kredyt na 60 000 zł – także bez zaświadczeń?

We wcześniejszej części artykułu informowaliśmy, że do uzyskania kredytu gotówkowego w kwocie 60 tysięcy złotych musimy dostarczyć dokument, który potwierdzi uzyskiwanie przez nas regularnych dochodów. W większości przypadków jest to oświadczenie od pracodawcy. Co się dzieje w sytuacji, w której nie mamy możliwości udokumentowania naszych przychodów? Czy to przekreśla nasze szanse na otrzymanie takiego finansowania?

Niestety tak – osoby, które z różnych przyczyn nie mogą potwierdzić swoich dochodów, nie mają możliwości uzyskania kredytu gotówkowego. Jest to spowodowane tym, że dla banku jest to zbyt ryzykowna sytuacja, aby przyznawać taką kwotę pieniędzy osobie, która nie może potwierdzić uzyskiwania miesięcznych dochodów. Alternatywą w takim wypadku mogą być natomiast pożyczki bez zaświadczeń, które udzielane są wyłącznie na podstawie złożonego przez Klienta oświadczenia o dochodach.

Gdzie dostaniemy kredyt na 60 tysięcy złotych?

Kredyt gotówkowy na 60 tysięcy złotych zł uzyskać można w wielu bankach komercyjnych w kraju. Środki otrzymać można w całości bez wychodzenia z domu – przez Internet. Zwróć uwagę na nasz ranking z najlepszymi ofertami dostępnymi w 100% online.

Pieniądze uzyskać można w bardzo krótkim czasie. W przypadku kredytów online formalności zredukowane są bowiem do zupełnego minimum, dzięki czemu proces ubiegania się o kredyt jest bardzo krótki. Dla przykładu, Alior Bank posiada w swojej ofercie taki produkt.

Czy można wziąć kredyt 60 tys. na 10 lat?

Kredyt na 60 000 zł to zadłużenie w wysokiej kwocie. Dostępne jest jednak u wielu kredytodawców. Co istotne środki otrzymać można nawet bez wychodzenia z domu. Obecnie większość ofert dostępna jest bowiem w całości online. Oznacza to, że proces wnioskowania, weryfikacji Klienta oraz wypłaty środków odbywa się w całości zdalnie.

Kredyt na 60 000. zł to kredyt gotówkowy, który przeznaczyć można na dowolny cel. Może to być więc remont, zakup samochodu, czy większa inwestycja. Tak naprawdę dla kredytodawcy nie cel wykorzystania uzyskanych pieniędzy nie będzie miał większego znaczenia. Dużo bardziej istotna jest natomiast zdolność i historia kredytowa Klienta. Czas spłaty wynosi do 120 miesięcy, czyli 10 lat.

Kredyt gotówkowy na 60 000 zł – informacje ogólne

Kredyty gotówkowe nie są trudnym do zdobycia finansowaniem. Wystarczy posiadać zdolność kredytową i pewny zarobek, a bank na pewno przyzna nam kredyt. Kredytu gotówkowego nie dostaną natomiast osoby, które posiadają negatywna historię kredytową, ponieważ tacy Klienci są dla banku “sygnałem alarmowym“. Negatywne wpisy najczęściej pojawiają się w naszej historii ze względu na opóźnienia w spłatach lub brak spłat posiadanego zobowiązania. Podobnie jest w przypadku kredytu gotówkowego. Na samym początku trzeba złożyć wniosek o kredyt. Wniosek o kredyt można złożyć na dwa lub trzy sposoby: w placówce banku, online lub przez telefon. Aby móc wniosek o kredyt będziemy potrzebować własny dokument tożsamości oraz kilka informacji o naszym zatrudnieniu i finansach. Bank zaczyna całą procedurę od oceny twojej zdolności kredytowej.

Co jest tańsze?

Zaczynajac od początku. Możesz wziąć kredyt gotówkowy, lecz pamiętaj, że najtańszy kredyt gotówkowy wcale nie musi taki być finalnie – w momencie jego spłaty. Oferty kredytów gotówkowych są dostępne w naszym rankingu na samej górze strony. Najtańszy kredyt gotówkowy to taki, który będzie się opłacał całościowo, a nie ze względu na jeden, wybrany parametr. Na każdej stronie banku lub firmy pozabankowej dostępny jest kalkulator kredytu gotówkowego, który już na samym początku przedstawi nam koszty związane z wybraną przez nas ofertą. Ofertę kredytu gotówkowego możemy wybrać sami lub za pomocą porównywarki kredytów gotówkowych. – są one dostępne na wielu stronach internetowych. Bardzo ważna jest jednak zdolność kredytowa, bez której nie otrzymamy kredytu w banku. Kiedyś najlepsze oferty posiadał np. PKO Bank Polski czy ING Bank Śląski. PKO Bank Polski ma wielką renomę wśród Polaków, dlatego Ci bardzo często wybierali właśnie ten bank. Aby finalnie otrzymać kredyt, trzeba podpisać umowę z bankiem – to następuje oczywiście w momenciem gdy otrzymamy pozytywną decyzję kredytową. Po podpisaniu umowy kredytowej pieniądze wpłyną na nasz rachunek bankowy – najczęściej dzieje się to jeszcze tego samego dnia. Od tego momentu najbardziej powinien nas interesować termin spłaty rat oraz koszty kredytu. Trzeba wiedzieć, że w obecnej sytuacji gospodarczej oprocentowanie kredytu może ulec zmianie. O tym jednak zadecyduje rada polityki pieniężnej.

Kredyt czy pożyczka

Warto wiedzieć, że tani kredyt gotówkowy może być droższy, niż dostępne pożyczki gotówkowe w firmach pozabankowych – ale i na odwrót. Musimy wziąć pod uwagę jakie maksymalne oprocentowanie kredytu gotówkowego nas interesuje. Podobnie w przypadku pożyczki gotówkowej. Aby zaciągnąć kredyt gotówkowy lub pożyczkę gotówkową należy być pewnym tej decyzji w 100%. Z kredytem gotówkowym czy pożyczką zostaniemy na miesiące lub lata, chyba, że w jakimś okresie nastąpi z naszej strony nadpłata kredytu gotówkowego lub pożyczki. Wówczas szybciej spłacimy zobowiązanie. Wzięcie pożyczki gotówkowej w wielu firmach to wyłącznie formalność.  Firmy, które proponują ofertę pożyczki gotówkowej mają zazwyczaj ograniczone do minimum formalności.

Kredyt na 60 tysięcy zł - pytania i odpowiedzi

Jeżeli spełniasz wszystkie warunki, które stawiają banki, to bez problemu otrzymasz kredyt w banku.

Nie. Każdy bank, który udziela kredytu, sprawdza swoich Klientów w bazach dłużników.

Nie. Zdolność kredytowa oraz dobra historia kredytowa to dwa główne warunki, które należy spełniać, aby otrzymać kredyt.

Nie. Każdy kredyt kosztuje, nawet takie promocyjne. Musimy wiedzieć, że pożyczając 60 tysięcy zł, na pewno oddamy więcej.

Oczywiście, że tak. Bank to najbezpieczniejsze miejsce do pożyczania pieniędzy. Starajmy się unikać pożyczek prywatnych, ponieważ to paradoksalnie one generują najwięcej kłopotów dla osoby pożyczającej.

Teoretycznie tak. W praktyce, jeżeli posiadamy wysoką zdolność kredytową, dobrą historię kredytową i ważny dowód osobisty to wzięcie kredytu jest tak naprawdę formalnością.

Najtańszy kredyt gotówkowy to ten, którego finalna kwota do spłaty (całkowity koszt kredytu) będzie najniższa. Warto wiedzieć, że wysokość raty nie definiuje tego, czy kredyt jest drogi czy tani.

Tak. Alior Bank w gamie swoich produktów posiada ofertę kredytu na taką kwotę.

Nie. Wniosek o kredyt wypełnia się zazwyczaj około 15 minut, uzupełniając go o podstawowe informacje personalne oraz zarobkowe.

Przykłady reprezentatywne przykładowych ofert:

1) Kasa Stefczyka

Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Przykład reprezentatywny z dnia 14.03.2022 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 83 840 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 8%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 8,35%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 1 101,05 zł oraz ostatnia 107. rata: 1 100,63 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 117 811,93 zł w tym odsetki: 33 811,93 zł.

2) Bancovo

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich wynosi 60,54 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.681,85 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.932,95 zł, oprocentowanie stałe 9,26%, całkowity koszt kredytu 4.251,10 zł (w tym: prowizja 3.094,31 zł, odsetki 1.156,79 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości po 248,21 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.

3) Smartney

Oferta produktowa „Nowoczesna” obowiązuje od 09.10.2019 r. i dotyczy pożyczki w wysokości od 10 000 zł do 60 000 zł, zawieranej na okres od 66 do 96 miesięcy za pośrednictwem strony www.smartney.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 24,24%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 25 440,65 zł, całkowita kwota do zapłaty 47 918,42 zł, oprocentowanie zmienne 16,75%, całkowity koszt kredytu 22 477,77 zł (w tym: prowizja 3 635,47 zł, odsetki 18 842,30 zł), 77 miesięcznych równych rat po 614,17 zł, ostatnia rata wyrównująca 627,33 zł. Kalkulacja na dzień 08.09.2022 r.

4) InBank

Kredyt z oprocentowaniem stałym: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 16,96%,całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 54 000.00 zł, całkowita kwota do zapłaty 83 295.94 zł, oprocentowanie stałe w skali roku 12.99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 33 295.94 zł (w tym: prowizja 4 000 zł, odsetki 29 295.94 zł), 84 miesięczne raty równe w kwocie 991,63 zł i ostatnia rata w kwocie 990.65 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 10.03.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie.

5) Otomoto Pay

Kredyt z oprocentowaniem zmiennym: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 16,04%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 38 448,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 55 760,96 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku 12,30% w skali roku, całkowity koszt kredytu 17 312,96 zł (w tym: prowizja 2 306,88 zł, odsetki 15 006,08 zł), 62 miesięcznych rat równych w kwocie 885,06 zł i ostatnia rata w kwocie 885,38 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 17.08.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Kredyt z oprocentowaniem stałym: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 16.83%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 32 583.00 zł, całkowita kwota do zapłaty 48 272.02 zł, oprocentowanie stałe w skali roku 12.99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 15 689.02 zł (w tym: prowizja 1 954.98 zł, odsetki 13 734.04 zł), 63 miesięczne raty równe w kwocie 754.25 zł i ostatnia rata w kwocie 754.27 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 17.08.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Pożyczka: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 36,54%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 19 141,82 zł, całkowita kwota do zapłaty 36 842,36 zł, oprocentowanie zmienne 16,50%, całkowity koszt kredytu 17 700,54 zł (w tym: prowizja 6 412,51 zł, odsetki 11 288,03 zł), 55 miesięcznych rat po 657,32 zł, ostatnia rata wyrównująca 689,76 zł. Kalkulacja na dzień 08.07.2022 r.

author
Patryk Byczek
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Gdzie otrzymam pożyczkę w czasie pandemii?

Koronawirus COVID-19 dopadł także branżę pożyczkową. Szukasz szybkiej pożyczki bez wychodzenia z domu? Będzie bardzo trudno, na rynku zostało dosłownie kilku pożyczkodawców. Sprawdzamy, gdzie w czasach pandemii możemy otrzymać dodatkowe pieniądze.

author
Dominika Byczek
09 maja 2020
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Rabaty na nowy rok szkolny z Kartą Dużej Rodziny

Nowy rok szkolny to zawsze nowe wydatki dla rodziców dzieci, a szczególnie dla tych rodziców, którzy mają wiele dzieci. Z tego też powodu dla wszystkich posiadaczy Karty Dużej Rodziny wiele firm i sklepów wdrożyło promocje mogące znacznie obniżyć koszt wyprawki szkolnej na nowy rok. Sprawdź listę rabatów.

author
Dominika Byczek
22 sierpnia 2020
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

UE wprowadza wolny handel z Singapurem

W czwartek 21 listopada w życie weszła umowa o wolnym handlu między Unią Europejską a Singapurem. Zdaniem ekspertów największą szansą dla europejskich firm, jaka wynika z tegoż porozumienia, jest wysoka rola Singapuru jako pośrednika w handlu usługami i towarami w całej Azji Południowo Wschodniej.

author
Halszka Gronek
24 listopada 2019
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com, ukończyła dziennikarstwo i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Autorka kompendiów wiedzy na temat społecznych aspektów świata finansów i ekonomii.

Konto Wyższej Jakości w Alior Banku

Alior Bank wprowadza do oferty Konto Wyższej Jakości. Na czym polega wysoka jakość ? Bank nie pobiera żadnych opłat za konto, kartę oraz wszystkie operacje i usługi. I gwarantuje niezmienność warunków przez 5 lat.

author
Patryk Byczek
31 maja 2014
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

PKO Bank Polski sponsorem obchodów 1050 Chrztu Polski

W dniach 14-16 kwietnia odbędą się obchody 1050 rocznicy Chrztu Polski. Jednym z wydarzeń centralnych będzie musical „Jesus Christ Superstar”, którego głównym sponsorem jest PKO Bank Polski.

author
Patryk Byczek
14 kwietnia 2016
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Kredyt 600 tysięcy zł – skąd wziąć?

Chcesz wziąć najlepszy kredyt na 600 tysięcy złotych? Sprawdź, gdzie otrzymasz taką ofertę, jakie może być oprocentowanie oraz jak wysoka będzie ewentualnie rata kredytu. Dowiedz się także, jakie trzeba spełnić warunki, aby otrzymać 600 tysięcy złotych kredytu.

author
Patryk Byczek
14 marca 2023
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Porównaj