Kredyt na 150 tysięcy złotych – gdzie dostaniemy?

Kredyt na 150 tysięcy złotych – gdzie dostaniemy?

author
Aleksandra Gościnna
11 października 2022

Szukasz najlepszego kredytu gotówkowego na kwotę 150 tysięcy zł? Sprawdź, gdzie dostaniesz, jakie jest oprocentowanie oraz ile wyniesie miesięczna rata. Wskazujemy, ile trzeba zarabiać, żeby otrzymać 150 000 zł kredytu oraz maksymalny okres spłaty.

Kredyt 150 tys. – ranking

Spis treści:

  1. Kredyt 150 tys. – ranking
  2. Kredyt 150 tys. – kto może otrzymać?
  3. Kredyt 150 tys. – jakie są warunki?
  4. Kredyt na150 tys. – ile trzeba zarabiać?
  5. Jak otrzymać kredyt 150 tys.?
  6. Wymagane dokumenty przy kredycie
  7. Kredyt na 150 000 zł – także bez zaświadczeń?
  8. Kredyt 150 tys. – jaka rata?
  9. Na ile lat można rozłożyć spłatę kredytu?
Zwiń spis treści

Kredyt 150 tys. – kto może otrzymać?

Kredyt na 150 000 zł to finansowanie, które może być sporym obciążeniem dla budżetu Klienta. Z tego powodu należy spełniać określone warunki, aby takie uzyskać kredyt. Osoba wnioskująca o finansowanie musi:

– być pełnoletnia,

– posiadać pełne zdolności do czynności prawnych,

– mieć ważny dowód osobisty,

– posiadać własny numer telefonu, adres e-mail oraz konto w banku,

– mieć odpowiednią zdolność kredytową,

– mieć pozytywną historię kredytową,

– uzyskiwać stałe dochody.

Ważna informacja jest taka, że kredyt w tak wysokiej kwocie nie zostanie udzielony osobom, które mają problemy ze spłatą innych zobowiązań. Dla Klientów z negatywną historią kredytową przygotowane zostały natomiast pożyczki dla zadłużonych.

Kredyt na 150 000 zł – najważniejsze informacje:

Wysokość kredytu:150 000 zł
Okres spłaty:do 10 lat
Średnia wysokość raty:1665,31 zł
Jakie zarobki: kryterium dochodowe dostosowywane indywidualnie
Oprocentowanie:od 6%
Gdzie dostanę:Kasa Stefczyka, Alior Bank
Dodatkowe zabezpiecznia:nie
RRSO:od 9,59%

Kredyt 150 tys. – jakie są warunki?

Kredyt gotówkowy na 150 tysięcy złotych wymaga spełniania pewnych warunków. Przede wszystkim musimy wiedzieć, że banki będą potrzebowały od nas dokumentów, które potwierdzają nasze dochody. Przeważnie jest to zaświadczenie od pracodawcy. Czasami jednak takim potwierdzeniem może być także deklaracja podatkowa albo wyciągi z konta bankowego, na które otrzymujemy nasze przychody.

Oprócz informacji o naszych dochodach, konieczne są także podstawowe dane o Kliencie. Zaliczamy do nich szczególnie te, które znajdziemy na dowodzie osobistym. Ważne jest więc, aby nie zapomnieć o konieczności posiadania dokumentu tożsamości. W zależności od oferty, może pojawić się również konieczność dokupienia dodatkowego ubezpieczenia czy założenia konta w banku, w których chcemy uzyskać finansowanie.

Innym wymaganiem może być również zgodna na pobranie finansowania wyrażona przez naszego współmałżonka. Nie jest to jednak każdorazowo warunek konieczny, a ewentualna możliwość, która może się pojawić.

Pamiętajmy także o tym, że kredyty bankowe nie zaliczają się do tak zwanych pożyczek bez baz oraz pożyczek bez zdolności kredytowej, czyli ofert przy których Klienci nie są weryfikowani w rejestrach zadłużonych. Bank zawsze sprawdzają historię kredytową potencjalnych Klientów, a więc bardzo ważne jest, aby nie mieć żadnych opóźnień w spłacie zobowiązań. W uniknięciu zadłużeń pomocny może być na przykład kredyt konsolidacyjny online.

Kredyt na150 tys. – ile trzeba zarabiać?

Aby uzyskać wysoką kwotę kredytu bez wątpienia potrzebna jest odpowiednia zdolność kredytowa. Oznacza to, że Klienci muszą uzyskiwać stałe, i ocenione przez bank jako wystarczające, dochody. O jakiej kwocie mowa? Trudno jednoznacznie wskazać kwotę,  zktóra jest wymagana, aby uzyskać kredyt 150 tys. W ocenie zdolności kredytowej znaczenie mają także inne informację. Na przykład znaczenie będzie miało także to, ile osób jest na naszym utrzymaniu lub wysokość opłacanych co miesiąc innych zobowiązań.

Rekomendacja T

Warunki udzielanego finansowania zależeć więc będą od naszego miesięcznego budżetu. Do niego dostosowana będzie wysokość rat, a więc również czas spłaty kredytu. Wysokość dochodów Klienta w stosunku do raty kredytu regulowana jest przez założenia tak zwanej Rekomendacji T. Jest to rozporządzenie wydane przez Komisję Nadzoru Finansowego, które pomaga w przestrzeganiu właściwych praktyk w sektorze finansowym.

Rekomendacja T zakłada, że wysokość kredytu nie może przekraczać 50-65% przychodów netto, ale górna granica normy może być zastosowana tylko w przypadku osób, których dochody są wyższe od aktualnej średniej krajowej. Od 2013 roku istnieje jednak swoboda w stosowaniu tej zasady. Aktualnie banki mają możliwość dostosowywania wysokości raty do indywidualnych możliwości każdego Klienta.

Jak otrzymać kredyt 150 tys.?

Kredyt na 150 000 zł to finansowanie, które uzyskamy w bankach komercyjnych. Oznacza to, wniosek złożyć można w dowolnej placówce wybranego przez nas banku. Dobra informacja jest jednak taka, że obecnie można uniknąć konieczności składania wizyty w stacjonarnym oddziale i wybrać opcję kredytu online. W naszym rankingu znajdziesz właśnie oferty, które dostępne są przez Internet – bez konieczności wychodzenia z domu.

Kredyt online to duże ułatwienie i oszczędność czasu, nie musimy bowiem czekać w kolejkach w oddziałach bankowych. Cały wniosek złożymy w pełni przez Internet z dowolnego miejsca z dostępem do sieci. Decyzja pojawi się bardzo szybko. Część banków informuje Klientów o wstępnej decyzji już w momencie wysłania podstawowych danych osobowych.

Zwykły kredyt w placówce bankowej to często konieczność dostarczania naprawdę sporego pliku dokumentów. W przypadku kredytu online procedury te mogą być nieco uproszczone. Co szczególnie istotne, wiele banków udostępnia na swoich stronach kalkulatory kredytowe, które pozwalają na obliczenie wysokości raty jeszcze przed złożeniem wniosku. Jeśli oszacowana wysokość finansowania będzie odpowiadała naszym oczekiwaniom, to od razu możemy przejść do etapu wnioskowania o finansowanie z ustawionym w kalkulatorze parametrami.

Kredyt na 150 000 zł – ogólnie

Kredyty gotówkowe nie są trudnym do zdobycia finansowaniem. Wystarczy posiadać zdolność kredytową i pewny zarobek, a bank na pewno przyzna nam kredyt. Kredytu gotówkowego nie dostaną natomiast osoby, które posiadają negatywna historię kredytową, ponieważ tacy Klienci są dla banku “sygnałem alarmowym“. Negatywne wpisy najczęściej pojawiają się w naszej historii ze względu na opóźnienia w spłatach lub brak spłat posiadanego zobowiązania. Podobnie jest w przypadku kredytu gotówkowego. Na samym początku trzeba złożyć wniosek kredytowy. Wniosek o kredyt można złożyć na dwa lub trzy sposoby: w placówce banku, online lub przez telefon. Aby móc wniosek o kredyt będziemy potrzebować własny dokument tożsamości oraz kilka informacji o naszym zatrudnieniu i finansach. Bank zaczyna całą procedurę od oceny twojej zdolności kredytowej zarówno w przypadku kredytu gotówkowego jak i pożyczki gotówkowej.

Jaki jest najlepszy wybór?

Zaczynajac od początku. Możesz zaciągnąć kredyt gotówkowy, lecz pamiętaj, że najtańszy kredyt gotówkowy wcale nie musi taki być finalnie – w momencie jego spłaty. Oferty kredytów gotówkowych są dostępne w naszym rankingu na samej górze strony. Najtańszy kredyt gotówkowy to taki, który będzie się opłacał całościowo, a nie ze względu na jeden, wybrany parametr. Na każdej stronie banku lub firmy pozabankowej dostępny jest kalkulator kredytu gotówkowego, który już na samym początku przedstawi nam koszty związane z wybraną przez nas ofertą. Ofertę kredytu gotówkowego możemy wybrać sami lub za pomocą porównywarki kredytów gotówkowych. – są one dostępne na wielu stronach internetowych. Bardzo ważna jest jednak zdolność kredytowa, bez której nie otrzymamy kredytu w banku. Kiedyś najlepsze oferty posiadał np. PKO Bank Polski czy ING Bank Śląski. PKO Bank Polski ma wielką renomę wśród Polaków, dlatego Ci bardzo często wybierali właśnie ten bank. Aby finalnie otrzymać kredyt, trzeba podpisać umowę z bankiem – to następuje oczywiście w momenciem gdy otrzymamy pozytywną decyzję kredytową. Po podpisaniu umowy kredytowej pieniądze wpłyną na nasz rachunek bankowy – najczęściej dzieje się to jeszcze tego samego dnia. Od tego momentu najbardziej powinien nas interesować termin spłaty rat oraz koszty kredytu. Trzeba wiedzieć, że w obecnej sytuacji gospodarczej oprocentowanie kredytu może ulec zmianie. O tym jednak zadecyduje rada polityki pieniężnej. W niektórych przypadkach kwotę kredytu może podnieść ubezpieczenie kredytu gotówkowego, które trzeba dokupić.

Wziąć pożyczkę czy kredyt?

Warto wiedzieć, że tani kredyt gotówkowy może być droższy, niż dostępne pożyczki gotówkowe w firmach pozabankowych – ale i na odwrót. Musimy wziąć pod uwagę jakie maksymalne oprocentowanie kredytu gotówkowego nas interesuje. Podobnie w przypadku pożyczki gotówkowej. Aby zaciągnąć kredyt gotówkowy lub pożyczkę gotówkową należy być pewnym tej decyzji w 100%. Z kredytem gotówkowym czy pożyczką zostaniemy na miesiące lub lata, chyba, że w jakimś okresie nastąpi z naszej strony nadpłata kredytu gotówkowego lub pożyczki gotówkowej. Wówczas szybciej spłacimy zobowiązanie. Możesz wziąć kredyt gotówkowy, lecz najważniejsze jest to, aby spłacać go w terminie. Z kredytem gotówkowym, jak każdym innym, nie ma żartów – jest to bardzo poważne zobowiązanie. Kredyty gotówkowe są bardzo łatwe do otrzymania, a lecz mogą okazać się zbyt trudne do spłaty. To właśnie dlatego należy do nich podchodzić z rozsądkiem.

Wymagane dokumenty przy kredycie

Kredyt 150 tys. zł wymaga dopełnienia kilku formalności. Całe szczęście nie ma ich aż tak wiele. W przypadku każdego finansowania konieczny będzie bez wątpienia dowód osobisty klienta. Jest on niezbędny nawet w przypadku prostych pożyczek pozabankowych, które nazywane są często nawet pożyczkami na dowód.

Do uzyskania kredytu w placówce stacjonarnej lub przez Internet potrzebne są:

– imię i nazwisko osoby wnioskującej,

– dane z dowodu osobistego Klienta (numer i seria, data wydania, data ważności, numer PESEL),

– dokument potwierdzający wysokość miesięcznych dochodów i ich źródło,

– adres zameldowania/korespondencyjny,

– numer telefonu,

– adres e-mail,

– informacje dotyczące wykształcenia i stanu cywilnego.

Dodatkowo potrzebne mogą być szczegółowe informacje dotyczące zarobków i sytuacji finansowej Klienta. Tutaj wyróżnić można takie dane jak:

– umowa lub inny dokument potwierdzający uzyskiwany dochód,

– nazwa stanowiska,

– data zatrudnienia,

– wysokość dochodów,

– NIP, nazwa miejsca zatrudnienia,

– miesięczne koszty utrzymania,

– liczba osób w gospodarstwie domowym,

– wysokość pozostałych zobowiązań finansowych (jeśli takie są).

Kredyt na 150 000 zł – także bez zaświadczeń?

Tak jak wspominaliśmy, jednym z wymogów w procesie ubiegania się o kredyt gotówkowy na 150 tys. zł jest dostarczenie dokumentu, który potwierdza uzyskiwane dochody. Najczęściej jest nim zaświadczenie od pracodawcy. Co zrobić jednak w przypadku, gdy z jakichś powodów nie możemy udokumentować naszych zarobków? Czy w takim przypadku skreślona jest możliwość uzyskania kredytu w banku?

Niestety nie mamy dobrych wieści – osoby, które nie mogą udokumentować swoich dochodów, nie będą mogły liczyć na uzyskanie kredytu bankowego w tak wysokiej kwocie. Dla banku będzie to po prostu zbyt ryzykowne. Alternatywą w takim wypadku mogą być natomiast pożyczki bez zaświadczeń, które udzielane są wyłącznie na podstawie złożonego przez Klienta oświadczenia o dochodach. W przypadku kredytu hipotecznego taka sytuacja nie ma miejsca.

 

.

.

Kredyt 150 tys. – jaka rata?

Tak jak wcześniej wspominaliśmy, wysokość raty kredytu uzależniona jest od wielu czynników. Najczęściej dostosowywana jest do indywidualnych możliwości Klienta. Warto pamiętać jednak, że wiele banków udostępnia obecnie kalkulatory kredytowe, które pozwalają oszacować mniej więcej wysokość raty na podstawie określonych parametrów (wysokości kwoty i okresu spłaty).

Istotny jest także fakt, że ostateczny koszt naszego finansowania zależy jest od kilku innych czynników, a są nimi:

– oprocentowanie,

– prowizja bankowa,

– dodatkowe opłaty (najczęściej ubezpieczenia).

Poniżej przedstawiamy przykładowe wysokości rat kredytu na 150 000 zł rozłożonego na 60 rat:

– Kasa Stefczyka: miesięczna rata 2899,92 zł

– Alior: miesięczna rata 3110,52 zł

Warto rozważyć również kredyt hipoteczny w tych bankach, ponieważ czasami zdarzają się bardzo dobre oferty.

Na ile lat można rozłożyć spłatę kredytu?

Liczba rat kredytu uzależniona jest w dużej mierze od tego, jaka jest sytuacja budżetu Klienta. Wiadomo, że im krótszy okres kredytowania, tym wyższa będzie wysokość miesięcznej raty.

Kredyt 150 tys. zł to finansowanie o wysokiej kwocie, a takie zazwyczaj mają stosunkowo długi czas spłaty. Najczęściej maksymalnym okres kredytowania wynosi 10 lat, czyli 120 miesięcy. Raty spłacane są raz w każdym miesiącu, a to oznacza, że finansowanie rozłożyć można aż na 120 rat.

Gdzie dostaniemy kredyt 150 tysięcy?

Kredyt na 150 tysięcy, to kredyt gotówkowy, który dostępny jest we większości banków komercyjnych w Polsce. Finansowanie uzyskać można w całości bez wychodzenia z domu – przez Internet. Obecnie wniosek o taki kredyt złożyć można chociażby w Kasie Stefczyka. Maksymalny czas spłaty zadłużenia wynosi 120 miesięcy, czyli 10 lat.

Czy można wziąć kredyt 150 tys. na 10 lat?

Kredyt na 150 000 zł to finansowanie w bardzo wysokiej kwocie. Jednak w wielu bankach uzyskanie takich środków jest jak najbardziej możliwe. A co dodatkowo istotne, pieniądze uzyskać można nawet bez wychodzenia z domu. Obecnie większość ofert dostępna jest bowiem w całości online. Oznacza to, że proces wnioskowania, weryfikacji Klienta oraz wypłaty środków odbywa się w całości zdalnie. Czas spłaty wynosi do 120 miesięcy, czyli 10 lat.

Kredyt na 150 tys. zł to kredyt gotówkowy, który przeznaczyć można na zupełnie dowolny cel. Może to być więc remont, zakup samochodu, czy większa inwestycja. Tak naprawdę dla kredytodawcy cel wykorzystania uzyskanych pieniędzy nie będzie miał większego znaczenia. Dużo bardziej istotna jest natomiast zdolność i historia kredytowa Klienta.

Kredyt na 150 tysięcy złotych – ranking

Tak jak wspominaliśmy, kredyty gotówkowe dostępne są w wielu bankach komercyjnych w Polsce. Poniżej przedstawimy parametry dla wybranych 10 kredytów gotówkowych w kwocie 150 tys. zł:

 

1) Kasa Stefczyka: RRSO 8,35%
2) Bancovo: RRSO 9,59%
3) Santander Consumer Bank: RRSO 27,06%
4) Kasa Stefczyka – konsolidacja: RRSO 8,35%
5) PKO BP – konsolidacja: RRSO 12,57%
6) Banki Spółdzielcze: RRSO 9,59%
7) Gotówkovo: RRSO 9,59%
8) SKOK Chmielewskiego: RRSO od 9,59%

W powyższych bankach można wziąć również kredyt hipoteczny. Jednakże w dzisiejszych czasach kredyt hipoteczny to bardzo trudny do zaciągnięcia produkt finansowy. Głównie przez sytuacje w sektorze gospodarki finansowej. Oczywiście każda osoba może złożyć wniosek kredytowy o kredyt hipoteczny. Nikt do tej pory nie zablokował możliwości wnioskowania o kredyty hipoteczne. Trzeba również wiedzieć, że kredyt hipoteczny ma o wiele dłuży okres spłaty – nawet do 35 lat. Wyższy jest również całkowity koszt kredytu, ponieważ chodzi tutaj o produkty w setkach tysięcy złotych.

Przykłady reprezentatywne


1) Kasa Stefczyka

Przykład reprezentatywny z dnia 26.02.2021 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 78 840 zł. Zmienna RSO dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją: 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 6%. RSO: 6,22%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat: 955,05 zł oraz ostatnia, 107. rata: 954,76 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 102 190,06 zł, w tym odsetki: 23 190,06 zł.


2) Bancovo

Roczna stopa oprocentowania RRSO dostępnych u pośrednika kredytów w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, koszt kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta (kwota do spłaty): 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, cały koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt na bancovo.pl po 20.02.2019 r. RRSO dostępnych u pośrednika kredytów wynosi 60,54 %, koszt kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.681,85 zł, całkowita kwota do zapłaty (kwota do spłaty) 8.932,95 zł, oprocentowanie stałe 9,26%, cały koszt kredytu 4.251,10 zł (w tym: prowizja 3.094,31 zł, odsetki 1.156,79 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości po 248,21 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.


3) Smartney

Oferta produktowa „Nowoczesna” obowiązuje od 09.10.2019 r. i dotyczy pożyczki w wysokości od 5 000 zł do 60 000 zł, zawieranej na okres od 51 do 84 miesięcy za pośrednictwem strony www.smartney.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: RRSOwynosi 17,58%, koszt kredytu (bez kredytowanych kosztów) 20 000,73 zł, całkowita kwota do zapłaty (kwota do spłaty) 31 298,24 zł, oprocentowanie zmienne 10,5%, cały koszt kredytu 11 297,51 zł (w tym: prowizja 3 240,12 zł, odsetki 8 057,39 zł), 70 miesięcznych równych rat po 440,86 zł, ostatnia rata wyrównująca 438,04 zł. Kalkulacja na dzień 10.01.2022 r.


4) Santander Consumer Bank

Dla kredytu gotówkowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 01.09.2021 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu: 7,20% , cały koszt kredytu: 4710,87 zł obejmuje: prowizję: 1 153,57 zł, odsetki: 3 557,3 zł, opłatę za wypłatę gotówki przelewem na rachunek bankowy Klienta: 0 zł. RRSO 10,33%, koszt kredytu (bez kredytowanych kosztów): 21 964,08 zł; czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty (kwota do spłaty): 26 674,95 zł; wysokość 47 miesięcznych równych rat 555,73 zł, ostatnia rata w wysokości 555,64 zł. W przypadku skorzystania przez konsumenta z usługi dodatkowej PUB, do wysokości raty doliczana jest opłata w kwocie 11,99 zł.


5) Kasa Stefczyka – konsolidacja

Przykład reprezentatywny z dnia 14.03.2022 r. dla Pożyczki Fit: koszt kredytu wynosi 83 840 zł. Zmienna RSO dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 8%. RRSO: 8,35%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 1 101,05 zł oraz ostatnia 107. rata: 1 100,63 zł. Całkowita kwota do zapłaty (kwota do spłaty): 117 811,93 zł w tym odsetki: 33 811,93 zł.


6) PKO BP – konsolidacja

RRSO wynosi 12,57%, koszt kredytu (bez kredytowanych kosztów) 30 400,00 zł, całkowita kwota do zapłaty (kwota do spłaty) 46 103,06 zł, oprocentowanie zmienne 11,89%, cały koszt kredytu 15 703,06 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 15 703,06 zł), 89 miesięcznych rat równych po 512,07 zł i ostatnia rata: 528,83 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 29.07.2022r. na reprezentatywnym przykładzie.


7) Banki Spółdzielcze

RRSO dostępnych u pośrednika kredytów w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, cena kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty (kwota do spłaty) przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, cena kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r.


8) Gotówkovo.pl

Rzeczywista RSO dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowego Klienta” wynosi 9,59%, całkowity cena kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowego Klienta” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich wynosi 60,54 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.681,85 zł, całkowita kwota do zapłaty (kwota do spłaty) 8.932,95 zł, oprocentowanie stałe 9,26%, całkowity koszt kredytu 4.251,10 zł (w tym: prowizja 3.094,31 zł, odsetki 1.156,79 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości po 248,21 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.


9) Alior

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania „Pierwszej pożyczki” w Alior Banku wynosi 6,06%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 8300 zł; całkowita kwota do zapłaty (kwota do spłaty): 8991,03 zł; oprocentowanie stałe: 5,9%; całkowity koszt pożyczki: 691,03 zł, w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 691,03 zł; 32 miesięczne raty, w tym 31 równych rat w wysokości 280,98 zł, ostatnia rata: 280,65 zł. Kalkulacja została dokonana na 1.10.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.


10) SKOK Chmielewskiego

Przykład reprezentatywny dla Członka posiadającego trzy dodatkowe udziały: Całkowita kwota pożyczki 38 000 zł, umowa zawarta w dniu 1.09.2021 r. na okres 90 miesięcy z oprocentowaniem zmiennym rocznym 7,2%, prowizją od kwoty pożyczki w wysokości 3 800 zł (tj. 10%), opłatą przygotowawczą w wysokości 100 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,94%, całkowita kwota do zapłaty (kwota do spłaty) wynosi 53 192,93zł, całkowity koszt pożyczki wynosi 15 192,93 zł (w tym kwota odsetek 11 292,93zł), a kwota raty miesięcznej wynosi 547,70 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Fabryka fintechów od MasterCard
Bez kategorii
autor wpisu
Natalia Narloch
01 grudnia 2018

Fabryka fintechów od MasterCard

Szybkie pożyczki Kwidzyn
Pożyczki miasta
author
Patryk Byczek
09 stycznia 2021

Szybkie pożyczki Kwidzyn

Alior Bank w Żorach
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
03 lipca 2019

Alior Bank w Żorach

Nobel 2018 w dziedzinie ekonomii przyznany
Blog
author
Aneta Jankowska
08 października 2018

Nobel 2018 w dziedzinie ekonomii przyznany

Bank Pekao w Łęcznej
Oddziały
author
Patryk Byczek
13 lipca 2019

Bank Pekao w Łęcznej

Porównaj