Kredyt 100 tysięcy – najlepsze oferty

Kredyt 100 tysięcy – najlepsze oferty

Chcesz wziąć najlepszy kredyt gotówkowy na 100 tysięcy zł? Sprawdź, gdzie taki dostaniesz, jakie może być oprocentowanie oraz ile wyniesie rata kredytu. Dowiedz się także, ile trzeba zarabiać, aby otrzymać 100 000 zł kredytu i jaki może być okres jego spłaty.

author
Aleksandra Gościnna
04 kwietnia 2023

Kredyt 100 tys. zł – ranking

Kredyt 100 tys. – kto może otrzymać?

Finansowanie w kwocie 100 000 zł, to spore zobowiązanie, dlatego bierzmy pod uwagę, że rata kredytu może być wysoka. Może więc być dla nas sporym obciążeniem. Z tego powodu należy spełniać określone warunki, aby takie uzyskać kredyt. Osoba wnioskująca o finansowanie musi:

 • być pełnoletnia,
 • posiadać pełne zdolności do czynności prawnych,
 • mieć ważny dowód osobisty,
 • posiadać własny numer telefonu, adres e-mail oraz konto w banku,
 • mieć odpowiednią zdolność kredytową,
 • mieć pozytywną historię kredytową,
 • uzyskiwać stałe dochody.

Co ważne, kredyt taki wysoki kredyt nie może zostać udzielony osobom, które mają problemy ze spłatą innych zobowiązań, ponieważ kolejna rata kredytu może być już nieosiągalna do spłacenia. Dla Klientów z negatywną historią kredytową przygotowane zostały natomiast pożyczki dla zadłużonych.

Kredyt na 100 000 zł – najważniejsze informacje:

Wysokość kredytu:100 000 zł
Okres spłaty:do 10 lat
Średnia wysokość raty: 1110,21 zł
Jakie zarobki:konieczność stałego dochodu
Oprocentowanie:od 6%
Gdzie dostanę: Kasa Stefczyka, Alior Bank
Dodatkowe zabezpieczenia: nie
RRSO: od 9,59%

Kredyt 100 tys. – jakie są warunki?

Aby uzyskać kredyt 100 tysięcy złotych, trzeba spełnić pewne warunki. Należy pamiętać o tym, że banki będą potrzebowały od nas dokumentów, które potwierdzają nasze dochody. Zwykle jest to zaświadczenie od pracodawcy. Zdarza się jednak, że takim potwierdzeniem będzie deklaracja podatkowa albo wyciągi z konta bankowego, na które otrzymujemy nasze przychody. Sprawdź nasz ranking kredytów gotówkowych.

Poza informacjami o naszych dochodach, konieczne będą też podstawowe dane o Kliencie. Zaliczamy do nich szczególnie te, które znajdziemy na dowodzie osobistym. Ważne jest więc, aby nie zapomnieć o konieczności posiadania dokumentu tożsamości. W zależności od oferty, może pojawić się również konieczność dokupienia dodatkowego ubezpieczenia czy założenia konta w banku, w których chcemy uzyskać finansowanie. Pożyczka 700 zł – sprawdź najlepsze oferty.

Wymagana może być również zgoda na pobranie finansowania wyrażona przez naszego współmałżonka. Nie jest to jednak każdorazowo warunek konieczny, a ewentualna możliwość, która może się pojawić.

Kredyty z banku nie zaliczają się jednak do tak zwanych pożyczek bez baz oraz pożyczek bez zdolności kredytowej, czyli ofert przy których Klienci nie są weryfikowani w rejestrach zadłużonych. Bank zawsze sprawdzają historię kredytową potencjalnych Klientów, a więc bardzo ważne jest, aby nie mieć żadnych opóźnień w spłacie zobowiązań. W uniknięciu zadłużeń pomocny może być na przykład kredyt konsolidacyjny online.

Wymagane dokumenty przy kredycie

Kredyt na 100 tys. zł, tak jak w przypadku każdego finansowania, wymaga posiadania dowodu osobistego Klienta. Jest on niezbędny nawet w przypadku prostych pożyczek pozabankowych, które nazywane są często nawet pożyczkami na dowód.

Do uzyskania kredytu w placówce stacjonarnej lub przez Internet potrzebne są:

 

 • imię i nazwisko osoby wnioskującej,
 • dane z dowodu osobistego Klienta (numer i seria, data wydania, data ważności, numer PESEL),
 • dokument potwierdzający wysokość miesięcznych dochodów i ich źródło,
 • adres zameldowania/korespondencyjny,
 • numer telefonu,
 • adres e-mail,
 • informacje dotyczące wykształcenia i stanu cywilnego.

Dodatkowo potrzebne mogą być szczegółowe informacje dotyczące zarobków i sytuacji finansowej Klienta. Tutaj wyróżnić można takie dane jak:

 

 • umowa lub inny dokument potwierdzający uzyskiwany dochód,
 • nazwa stanowiska,
 • data zatrudnienia,
 • wysokość dochodów,
 • NIP, nazwa miejsca zatrudnienia,
 • miesięczne koszty utrzymania,
 • liczba osób w gospodarstwie domowym,
 • wysokość pozostałych zobowiązań finansowych (jeśli takie są).

Kredyt gotówkowy na 100 000 zł – ogólne informacje

Kredyty gotówkowe nie są trudnym do zdobycia finansowaniem. Wystarczy posiadać zdolność kredytową i pewny zarobek, a bank na pewno przyzna nam kredyt. Kredytu gotówkowego nie dostaną natomiast osoby, które posiadają negatywna historię kredytową, ponieważ tacy Klienci są dla banku “sygnałem alarmowym“. Negatywne wpisy najczęściej pojawiają się w naszej historii ze względu na opóźnienia w spłatach lub brak spłat posiadanego zobowiązania. Podobnie jest w przypadku kredytu gotówkowego. Na samym początku trzeba złożyć wniosek o kredyt. Wniosek o kredyt można złożyć na dwa lub trzy sposoby: w placówce banku, online lub przez telefon. Aby móc wniosek o kredyt będziemy potrzebować własny dokument tożsamości oraz kilka informacji o naszym zatrudnieniu i finansach. Bank zaczyna całą procedurę od oceny twojej zdolności kredytowej zarówno w przypadku kredytu gotówkowego jak i pożyczki

Co jest lepszym wyborem?

Zaczynajac od początku. Możesz wziąć kredyt gotówkowy, lecz pamiętaj, że najtańszy kredyt gotówkowy wcale nie musi taki być finalnie – w momencie jego spłaty. Oferty kredytów gotówkowych są dostępne w naszym rankingu na samej górze strony. Najtańszy kredyt gotówkowy to taki, który będzie się opłacał całościowo, a nie ze względu na jeden, wybrany parametr. Na każdej stronie banku lub firmy pozabankowej dostępny jest kalkulator kredytu gotówkowego, który już na samym początku przedstawi nam koszty związane z wybraną przez nas ofertą. Ofertę kredytu gotówkowego możemy wybrać sami lub za pomocą porównywarki kredytów gotówkowych. – są one dostępne na wielu stronach internetowych. Bardzo ważna jest jednak zdolność kredytowa, bez której nie otrzymamy kredytu w banku. Kiedyś najlepsze oferty posiadał np. PKO Bank Polski czy ING Bank Śląski. PKO Bank Polski ma wielką renomę wśród Polaków, dlatego Ci bardzo często wybierali właśnie ten bank. Aby finalnie otrzymać kredyt, trzeba podpisać umowę z bankiem – to następuje oczywiście w momenciem gdy otrzymamy pozytywną decyzję kredytową. Po podpisaniu umowy kredytowej pieniądze wpłyną na nasz rachunek bankowy – najczęściej dzieje się to jeszcze tego samego dnia. Od tego momentu najbardziej powinien nas interesować termin spłaty rat oraz koszty kredytu. Trzeba wiedzieć, że w obecnej sytuacji gospodarczej oprocentowanie kredytu może ulec zmianie. O tym jednak zadecyduje rada polityki pieniężnej. W niektórych przypadkach kwotę kredytu może podnieść ubezpieczenie kredytu gotówkowego, które trzeba dokupić.

Pożyczka czy jednak kredyt?

Warto wiedzieć, że tani kredyt gotówkowy może być droższy, niż dostępne pożyczki gotówkowe w firmach pozabankowych – ale i na odwrót (pomimo, ze rata kredytu i pożyczki może być podobna). Najtańszy kredyt może być czasami droższy niż pożyczka gotówkowa. Musimy wziąć pod uwagę jakie maksymalne oprocentowanie kredytu gotówkowego nas interesuje. Podobnie w przypadku pożyczki gotówkowej. Aby zaciągnąć kredyt gotówkowy lub pożyczkę gotówkową należy być pewnym tej decyzji w 100%. Z kredytem gotówkowym czy pożyczką zostaniemy na miesiące lub lata, chyba, że w jakimś okresie nastąpi z naszej strony nadpłata kredytu gotówkowego lub pożyczki gotówkowej. Wówczas szybciej spłacimy zobowiązanie.

Jak otrzymać kredyt 100 tys.?

Kredyt na 100 000 zł uzyskamy w bankach komercyjnych. Wniosek  złożyć można więc w dowolnej placówce wybranego przez nas banku. Co ważne, obecnie można uniknąć konieczności składania wizyty w stacjonarnym oddziale i wybrać opcję kredytu online. W naszym rankingu znajdziesz właśnie oferty, które dostępne są przez Internetbez konieczności wychodzenia z domu.

Kredyt online to duża oszczędność czasu, nie musimy bowiem czekać w kolejkach w oddziałach bankowych. Cały wniosek złożymy w pełni przez Internet z dowolnego miejsca z dostępem do sieci. Decyzja pojawi się bardzo szybko. Część banków informuje Klientów o wstępnej decyzji już w momencie wysłania podstawowych danych osobowych.

Kredyt w stacjonarnej placówce bankowej to często konieczność dostarczania naprawdę sporego pliku dokumentów. W przypadku kredytu online procedury są zwykle trochę ułatwione. Wiele banków udostępnia na swoich stronach kalkulatory kredytowe, które pozwalają na obliczenie wysokości raty jeszcze przed złożeniem wniosku. Jeśli oszacowana wysokość finansowania będzie odpowiadała naszym oczekiwaniom, to od razu możemy przejść do etapu wnioskowania o finansowanie z ustawionym w kalkulatorze parametrami.

Kredyt 100 tys. – jaka rata?

Wysokość raty uzależniona jest od kilku czynników. Rata często dostosowywana jest do indywidualnych możliwości Klienta. Warto pamiętać jednak, że wiele banków udostępnia obecnie kalkulatory kredytowe, które pozwalają oszacować mniej więcej § na podstawie określonych parametrów (wysokości kwoty i okresu spłaty).

Istotny jest także fakt, że ostateczny koszt naszego finansowania zależy jest od kilku innych czynników, a są nimi:

 

 • oprocentowanie,
 • prowizja bankowa,
 • dodatkowe opłaty (najczęściej ubezpieczenia).

Na ile lat można rozłożyć spłatę kredytu gotówkowego?

Liczba rat kredytu zależy w dużej mierze od budżetu Klienta. Im krótszy okres kredytowania, tym wyższa będzie wysokość miesięcznej raty.

Kredyt 100 tys. zł to spore finansowanie, a takie najczęściej mają stosunkowo długi czas spłaty. Najczęściej maksymalnym okres kredytowania wynosi 10 lat, czyli 120 miesięcy. Raty spłacane są raz w każdym miesiącu, a to oznacza, że finansowanie rozłożyć można aż na 120 rat. Oczywiście im dłuższy okres spłaty, tym wyższa całkowita kwota kredytu gotówkowego.

Kredyt 100 tys. – ile trzeba zarabiać?

Finansowanie w takiej kwocie, wymaga dobrej zdolności kredytowej. Oznacza to, że Klienci muszą uzyskiwać stałe, i ocenione przez bank jako wystarczające, dochody. Jaka to kwota? Nie można jednoznacznie wskazać kwoty, która jest wymagana, aby uzyskać kredyt na 100 tys. W ocenie zdolności kredytowej znaczenie mają także inne informacje. Na przykład znaczenie będzie miało także to, ile osób jest na naszym utrzymaniu lub wysokość opłacanych co miesiąc innych zobowiązań.

Rekomendacja T

Warunki udzielanego finansowania są uzależnione od naszej sytuacji. Na podstawie budżetu dostosowana będzie wysokość rat, a więc również czas spłaty kredytu. Wysokość dochodów Klienta w stosunku do raty kredytu regulowana jest przez założenia tak zwanej Rekomendacji T. Jest to rozporządzenie wydane przez Komisję Nadzoru Finansowego, które pomaga w przestrzeganiu właściwych praktyk w sektorze finansowym.

Rekomendacja T zakłada, że wysokość kredytu nie może przekraczać 50-65% przychodów netto, ale górna granica normy może być zastosowana tylko w przypadku osób, których dochody są wyższe od aktualnej średniej krajowej. Od 2013 roku istnieje jednak swoboda w stosowaniu tej zasady. Obecnie banki mają możliwość dostosowywania wysokości raty do indywidualnych możliwości każdego Klienta.

Brak spłaty kredytu na czas

przypadku braku terminowych wpłat, banki nakładają na Klientów opłaty za opóźnienia oraz odsetki karne. W efekcie, kwota długu może rosnąć w zastraszającym tempie, aż stanie się trudna lub wręcz niemożliwa do spłacenia.

Kolejną konsekwencją niespłacania kredytu na czas jest negatywny wpływ na historię kredytową. Opóźnienia w spłacie rat są raportowane do biur informacji kredytowej, co może wpłynąć na ocenę kredytową i obniżyć szanse na uzyskanie kredytu w przyszłości. Ponadto, opóźnienia w spłacie kredytu mogą wpłynąć na zdolność kredytową, co może prowadzić do odrzucenia wniosku o pożyczkę lub kredyt w przyszłości.

Trzecią konsekwencją niespłacania kredytu na czas jest ryzyko windykacji. Banki i agencje windykacyjne mogą podjąć różne kroki, aby odzyskać pieniądze od niesolidnych dłużników. Mogą one na przykład dzwonić, wysyłać listy z żądaniami zapłaty lub zgłaszać sprawę do sądu. W skrajnych przypadkach, gdy dług jest znaczny i dłużnik nie wykazuje chęci do spłaty, banki mogą podjąć kroki prawne, takie jak zajęcie wynagrodzenia lub majątku.

Brak spłaty kredytu – windykacja

Brak spłaty kredytu na czas może prowadzić do różnych konsekwencji, a jedną z nich jest windykacja. Windykacja to proces dochodzenia wierzytelności przez wierzyciela od dłużnika, który nie wywiązał się z umowy kredytowej. W procesie windykacji wierzyciel może skorzystać z różnych środków, w tym dochodzenia roszczeń przez firmy windykacyjne lub kancelarie prawne.

Kolejnym etapem windykacji jest zwykle wysłanie przez wierzyciela dłużnikowi wezwania do zapłaty. Wezwanie to zawiera zwykle informacje o wysokości długu, okresie jego spłaty oraz o konsekwencjach braku uregulowania zobowiązania. W przypadku nieuregulowania zobowiązania, wierzyciel może skorzystać z prawnie dopuszczalnych środków, takich jak na przykład prowadzenie postępowania sądowego.

Postępowanie sądowe jest zwykle ostatnim etapem windykacji, gdy inne metody dochodzenia wierzytelności okazały się nieskuteczne. W wyniku postępowania sądowego, wierzyciel może uzyskać tytuł wykonawczy, który umożliwi mu dochodzenie należności w trybie egzekucyjnym, np. poprzez zajęcie rachunku bankowego dłużnika, wynagrodzenia czy emerytury.

Warto podkreślić, że brak spłaty kredytu na czas może prowadzić do wielu negatywnych konsekwencji, w tym do utraty zdolności kredytowej czy zwiększenia kosztów kredytu w wyniku naliczanych odsetek za opóźnienie w spłacie. Dlatego ważne jest, aby w przypadku problemów ze spłatą kredytu, skontaktować się z wierzycielem i poszukać rozwiązania, np. przedłużenia okresu spłaty lub restrukturyzacji kredytu.

Kredyt na 100 000 zł – także bez zaświadczeń?

Wspominaliśmy już, że jednym z warunków w procesie ubiegania się o kredyt gotówkowy na 100 tys. zł, jest dostarczenie dokumentu, który potwierdza otrzymywane dochody. Najczęściej jest nim zaświadczenie od pracodawcy. Co w przypadku, gdy z jakichś powodów nie możemy udokumentować naszych przychodów?

Niestety nie mamy najlepszych informacji – osoby, które nie mogą udokumentować swoich dochodów, nie mają szansy na dostanie kredytu bankowego w tak wysokiej kwocie. Dla banku będzie to po prostu zbyt ryzykowne. Ofertą zamienną w takim wypadku mogą być z kolei pożyczki bez zaświadczeń, które udzielane są wyłącznie na podstawie złożonego przez Klienta oświadczenia o dochodach.

Gdzie dostaniemy kredyt na 100 tysięcy?

Kredyt na 100 tysięcy, to kredyt gotówkowy, który oferuje wiele banków w Polsce. Finansowanie otrzymać można w pełni bez wychodzenia z domu – przez Internet. Obecnie wniosek o taki kredyt złożyć można chociażby w Kasie Stefczyka. Maksymalny czas spłaty zadłużenia wynosi 120 miesięcy, czyli 10 lat.

Klient, który otrzyma kredyt na 100 000 zł, ze spłatą w 120 ratach, miesięcznie oddawać będzie musiał 1933,28 (w Kasie Stefczyka). Są to oczywiście dane szacunkowe, ostateczna wysokość naszego finasowania zależeć będzie od indywidualnych potrzeb i uwarunkowań.

Czy można wziąć kredyt 100 tys. na 10 lat?

Kredyt na 100 000 zł jest zobowiązaniem w wysokiej kwocie. Jednak w wielu bankach uzyskanie takich pieniędzy jest dostępne. Co ważne, środki otrzymać można nawet bez wychodzenia z domu. Obecnie większość ofert dostępna jest bowiem w całości online. Oznacza to, że proces wnioskowania, weryfikacji Klienta oraz wypłaty środków odbywa się w całości zdalnie. Czas spłaty wynosi do 120 miesięcy, czyli 10 lat.

Kredyt na 100 tys. zł to kredyt gotówkowy, który przeznaczyć można na dowolny cel. Może to być więc remont, zakup samochodu, czy większa inwestycja. Tak naprawdę dla kredytodawcy cel wykorzystania uzyskanych pieniędzy nie będzie miał większego znaczenia. Dużo bardziej istotna jest natomiast zdolność i historia kredytowa Klienta. Aby dostać najtańszy kredyt gotówkowy należy przeanalizować mnóstwo ofert dostępnych na rynku.

Pytania i odpowiedzi

Nie. Zależy to od indywidualnych warunków kredytowych i zdolności kredytowej Klienta. Każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie.

Typowy okres spłaty kredytu gotówkowego na 100 tysięcy złotych wynosi do 120 miesięcy (10 lat), w zależności od preferencji Klienta i zdolności kredytowej.

Wymagany wkład własny zależy od warunków kredytowych oferowanych przez bank. Przy kredycie gotówkowym wkład własny nie jest wymagany, natomiast przy kredycie hipotecznym trzeba posiadać wkład własny.

Wymagane dokumenty zależą od warunków kredytowych i banku. W ogólności wymagany jest ważny dowód osobisty oraz dokumenty potwierdzające dochód, zatrudnienie i historię kredytową.

Tak, kredyt gotówkowy na 100 tysięcy złotych może być użyty na dowolny cel, np. na zakup samochodu, remont domu lub spłatę innych zobowiązań. Kredyt hipoteczny to kredyt celowy.

Uzyskanie kredytu na 100 tysięcy złotych zależy od sytuacji finansowej konkretnego Klienta. Jeśli kredytobiorca ma stabilny dochód i dobrą historię kredytową, to uzyskanie kredytu może być łatwe.

Tak, kredyt na 100 tysięcy złotych może być wypłacony w całości na raz. Kredyt hipoteczny może być wypłacany w transzach.

Najtańszy kredyt to ten, którego całkowita kwota do spłaty będzie jak najniższa.

Przykłady reprezentatywne

Poniżej przedstawiamy przykłady reprezentatywne wybranych oferty:

1) Kasa Stefczyka

Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Przykład reprezentatywny z dnia 14.03.2022 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 83 840 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 8%. RRSO: 8,35%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 1 101,05 zł oraz ostatnia 107. rata: 1 100,63 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 117 811,93 zł w tym odsetki: 33 811,93 zł.

2) Bancovo

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich wynosi 60,54 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.681,85 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.932,95 zł, oprocentowanie stałe 9,26%, całkowity koszt kredytu 4.251,10 zł (w tym: prowizja 3.094,31 zł, odsetki 1.156,79 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości po 248,21 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.

3) Smartney

Oferta produktowa „Nowoczesna” obowiązuje od 09.10.2019 r. i dotyczy pożyczki w wysokości od 10 000 zł do 60 000 zł, zawieranej na okres od 66 do 96 miesięcy za pośrednictwem strony www.smartney.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 24,24%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 25 440,65 zł, całkowita kwota do zapłaty 47 918,42 zł, oprocentowanie zmienne 16,75%, całkowity koszt kredytu 22 477,77 zł (w tym: prowizja 3 635,47 zł, odsetki 18 842,30 zł), 77 miesięcznych równych rat po 614,17 zł, ostatnia rata wyrównująca 627,33 zł. Kalkulacja na dzień 08.09.2022 r.

4) InBank

Kredyt z oprocentowaniem stałym: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 16,96%,całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 54 000.00 zł, całkowita kwota do zapłaty 83 295.94 zł, oprocentowanie stałe w skali roku 12.99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 33 295.94 zł (w tym: prowizja 4 000 zł, odsetki 29 295.94 zł), 84 miesięczne raty równe w kwocie 991,63 zł i ostatnia rata w kwocie 990.65 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 10.03.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie.

5) Otomoto Pay

Kredyt z oprocentowaniem zmiennym: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 16,04%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 38 448,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 55 760,96 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku 12,30% w skali roku, całkowity koszt kredytu 17 312,96 zł (w tym: prowizja 2 306,88 zł, odsetki 15 006,08 zł), 62 miesięcznych rat równych w kwocie 885,06 zł i ostatnia rata w kwocie 885,38 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 17.08.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Kredyt z oprocentowaniem stałym: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 16.83%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 32 583.00 zł, całkowita kwota do zapłaty 48 272.02 zł, oprocentowanie stałe w skali roku 12.99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 15 689.02 zł (w tym: prowizja 1 954.98 zł, odsetki 13 734.04 zł), 63 miesięczne raty równe w kwocie 754.25 zł i ostatnia rata w kwocie 754.27 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 17.08.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Pożyczka: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 36,54%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 19 141,82 zł, całkowita kwota do zapłaty 36 842,36 zł, oprocentowanie zmienne 16,50%, całkowity koszt kredytu 17 700,54 zł (w tym: prowizja 6 412,51 zł, odsetki 11 288,03 zł), 55 miesięcznych rat po 657,32 zł, ostatnia rata wyrównująca 689,76 zł. Kalkulacja na dzień 08.07.2022 r.

author
Aleksandra Gościnna
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Biuro Terenowe ZUS w Strzelinie

Zakład Ubezpieczeń Społecznych posiada oddziałów w największych polskich miastach Do każdego oddziału przynależą jednostki podległe, takie jak Inspektoraty i Biura Terenowe Sprawdzamy dane Biura Terenowego w Strzelinie: kontakt, dane adresowe, infolinię oraz godziny otwarcia.

author
Patryk Byczek
22 sierpnia 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Kredyt samochodowy Bytów

Potrzebujesz pieniędzy na kupno samochodu? W takiej sytuacji pomocny okazać się może kredyt samochodowy. Maksymalna kwota pożyczki, to nawet 500 000 zł.

author
Patryk Byczek
16 grudnia 2017
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Uwaga na oszustwa w Black Friday

Eksperci “Rzeczpospolitej” ostrzegają – przełom listopada i grudnia to okres, w którym jesteśmy najbardziej narażeni na różne przestępstwa. Z jednej strony oszukują nas sprzedawcy, który sztucznie zawyżają ceny, by potem “okazyjnie” je obniżyć, a z drugiej czyhają na nas cyberprzestępcy.

author
Dominika Byczek
26 listopada 2019
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Kredyt dla zadłużonych

Prawie 2,7 mln Polaków ma niespłacone długi. Posiadanie zadłużenia nie wyklucza jednak możliwości otrzymania kredytu. Tzw. kredyty dla zadłużonych dostępne są w wielu firmach pożyczkowych, akceptujących zadłużenia widniejące w rejestrach dłużników. Sprawdź, jak możesz poprawić swoją sytuację finansową za pomocą kredytu dla zadłużonych. Przedstawiamy aktualny, przygotowany przez naszych ekspertów, ranking najlepszych ofert.

author
Dominika Byczek
06 października 2023
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Tablet za darmo od BNP Paribas

Bardzo atrakcyjną promocję przygotował dla Klientów BNP Paribas Bank. Osoby, które do 31 sierpnia założą rachunek osobisty iKonto, otrzymają całkowicie za darmo tablet Samsung Galaxy Tab P3 Lite.

author
Patryk Byczek
05 sierpnia 2014
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Lombardy w Katowicach

W Katowicach aktywnie działa kilkadziesiąt lombardów. Poniżej znajdziesz adresy oraz wszystkie szczegółowe informacje dotyczące punktów w Twoim miejsce. Sprawdź godziny otwarcia lombardów w Katowicach.

author
Patryk Byczek
09 grudnia 2022
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Porównaj