Kredyt na 100 tysięcy złotych – gdzie dostaniemy?

Kredyt na 100 tysięcy złotych – gdzie dostaniemy?

author
Aleksandra Gościnna
07 października 2022

Chcesz wziąć najlepszy kredyt gotówkowy na 100 tysięcy zł? Sprawdź, gdzie taki dostaniesz, jakie może być oprocentowanie oraz ile wyniesie rata kredytu. Dowiedz się także, ile trzeba zarabiać, aby otrzymać 100 000 zł kredytu i jaki może być okres jego spłaty.

Kredyt 100 tys. – ranking

Kredyt 100 tys. – kto może otrzymać?

Finansowanie w kwocie 100 000 zł, to spore zobowiązanie. Może więc być dla nas sporym obciążeniem. Z tego powodu należy spełniać określone warunki, aby takie uzyskać kredyt. Osoba wnioskująca o finansowanie musi:

– być pełnoletnia,

– posiadać pełne zdolności do czynności prawnych,

– mieć ważny dowód osobisty,

– posiadać własny numer telefonu, adres e-mail oraz konto w banku,

– mieć odpowiednią zdolność kredytową,

– mieć pozytywną historię kredytową,

– uzyskiwać stałe dochody.

Co ważne, kredyt taki wysoki kredyt nie może zostać udzielony osobom, które mają problemy ze spłatą innych zobowiązań. Dla Klientów z negatywną historią kredytową przygotowane zostały natomiast pożyczki dla zadłużonych.

Kredyt na 100 000 zł – najważniejsze informacje:

Wysokość kredytu:100 000 zł
Okres spłaty:do 10 lat
Średnia wysokość raty: 1110,21 zł
Jakie zarobki:konieczność stałego dochodu
Oprocentowanie:od 6%
Gdzie dostanę: Kasa Stefczyka, Alior Bank
Dodatkowe zabezpieczenia: nie
RRSO: od 9,59%

Kredyt 100 tys. – jakie są warunki?

Aby uzyskać kredyt 100 tysięcy złotych, trzeba spełnić pewne warunki. Należy pamiętać o tym, że banki będą potrzebowały od nas dokumentów, które potwierdzają nasze dochody. Zwykle jest to zaświadczenie od pracodawcy. Zdarza się jednak, że takim potwierdzeniem będzie deklaracja podatkowa albo wyciągi z konta bankowego, na które otrzymujemy nasze przychody.

Poza informacjami o naszych dochodach, konieczne będą też podstawowe dane o Kliencie. Zaliczamy do nich szczególnie te, które znajdziemy na dowodzie osobistym. Ważne jest więc, aby nie zapomnieć o konieczności posiadania dokumentu tożsamości. W zależności od oferty, może pojawić się również konieczność dokupienia dodatkowego ubezpieczenia czy założenia konta w banku, w których chcemy uzyskać finansowanie.

Wymagana może być również zgoda na pobranie finansowania wyrażona przez naszego współmałżonka. Nie jest to jednak każdorazowo warunek konieczny, a ewentualna możliwość, która może się pojawić.

Kredyty z banku nie zaliczają się jednak do tak zwanych pożyczek bez baz oraz pożyczek bez zdolności kredytowej, czyli ofert przy których Klienci nie są weryfikowani w rejestrach zadłużonych. Bank zawsze sprawdzają historię kredytową potencjalnych Klientów, a więc bardzo ważne jest, aby nie mieć żadnych opóźnień w spłacie zobowiązań. W uniknięciu zadłużeń pomocny może być na przykład kredyt konsolidacyjny online.

Wymagane dokumenty przy kredycie

Kredyt na 100 tys. zł, tak jak w przypadku każdego finansowania, wymaga posiadania dowodu osobistego Klienta. Jest on niezbędny nawet w przypadku prostych pożyczek pozabankowych, które nazywane są często nawet pożyczkami na dowód.

Do uzyskania kredytu w placówce stacjonarnej lub przez Internet potrzebne są:

– imię i nazwisko osoby wnioskującej,

– dane z dowodu osobistego Klienta (numer i seria, data wydania, data ważności, numer PESEL),

– dokument potwierdzający wysokość miesięcznych dochodów i ich źródło,

– adres zameldowania/korespondencyjny,

– numer telefonu,

– adres e-mail,

– informacje dotyczące wykształcenia i stanu cywilnego.

Dodatkowo potrzebne mogą być szczegółowe informacje dotyczące zarobków i sytuacji finansowej Klienta. Tutaj wyróżnić można takie dane jak:

– umowa lub inny dokument potwierdzający uzyskiwany dochód,

– nazwa stanowiska,

– data zatrudnienia,

– wysokość dochodów,

– NIP, nazwa miejsca zatrudnienia,

– miesięczne koszty utrzymania,

– liczba osób w gospodarstwie domowym,

– wysokość pozostałych zobowiązań finansowych (jeśli takie są).

Kredyt gotówkowy na 100 000 zł – ogólne informacje

Kredyty gotówkowe nie są trudnym do zdobycia finansowaniem. Wystarczy posiadać zdolność kredytową i pewny zarobek, a bank na pewno przyzna nam kredyt. Kredytu gotówkowego nie dostaną natomiast osoby, które posiadają negatywna historię kredytową, ponieważ tacy Klienci są dla banku “sygnałem alarmowym“. Negatywne wpisy najczęściej pojawiają się w naszej historii ze względu na opóźnienia w spłatach lub brak spłat posiadanego zobowiązania. Podobnie jest w przypadku kredytu gotówkowego. Na samym początku trzeba złożyć wniosek o kredyt. Wniosek o kredyt można złożyć na dwa lub trzy sposoby: w placówce banku, online lub przez telefon. Aby móc wniosek o kredyt będziemy potrzebować własny dokument tożsamości oraz kilka informacji o naszym zatrudnieniu i finansach. Bank zaczyna całą procedurę od oceny twojej zdolności kredytowej zarówno w przypadku kredytu gotówkowego jak i pożyczki

Co jest lepszym wyborem?

Zaczynajac od początku. Możesz wziąć kredyt gotówkowy, lecz pamiętaj, że najtańszy kredyt gotówkowy wcale nie musi taki być finalnie – w momencie jego spłaty. Oferty kredytów gotówkowych są dostępne w naszym rankingu na samej górze strony. Najtańszy kredyt gotówkowy to taki, który będzie się opłacał całościowo, a nie ze względu na jeden, wybrany parametr. Na każdej stronie banku lub firmy pozabankowej dostępny jest kalkulator kredytu gotówkowego, który już na samym początku przedstawi nam koszty związane z wybraną przez nas ofertą. Ofertę kredytu gotówkowego możemy wybrać sami lub za pomocą porównywarki kredytów gotówkowych. – są one dostępne na wielu stronach internetowych. Bardzo ważna jest jednak zdolność kredytowa, bez której nie otrzymamy kredytu w banku. Kiedyś najlepsze oferty posiadał np. PKO Bank Polski czy ING Bank Śląski. PKO Bank Polski ma wielką renomę wśród Polaków, dlatego Ci bardzo często wybierali właśnie ten bank. Aby finalnie otrzymać kredyt, trzeba podpisać umowę z bankiem – to następuje oczywiście w momenciem gdy otrzymamy pozytywną decyzję kredytową. Po podpisaniu umowy kredytowej pieniądze wpłyną na nasz rachunek bankowy – najczęściej dzieje się to jeszcze tego samego dnia. Od tego momentu najbardziej powinien nas interesować termin spłaty rat oraz koszty kredytu. Trzeba wiedzieć, że w obecnej sytuacji gospodarczej oprocentowanie kredytu może ulec zmianie. O tym jednak zadecyduje rada polityki pieniężnej. W niektórych przypadkach kwotę kredytu może podnieść ubezpieczenie kredytu gotówkowego, które trzeba dokupić.

Pożyczka czy jednak kredyt?

Warto wiedzieć, że tani kredyt gotówkowy może być droższy, niż dostępne pożyczki gotówkowe w firmach pozabankowych – ale i na odwrót. Musimy wziąć pod uwagę jakie maksymalne oprocentowanie kredytu gotówkowego nas interesuje. Podobnie w przypadku pożyczki gotówkowej. Aby zaciągnąć kredyt gotówkowy lub pożyczkę gotówkową należy być pewnym tej decyzji w 100%. Z kredytem gotówkowym czy pożyczką zostaniemy na miesiące lub lata, chyba, że w jakimś okresie nastąpi z naszej strony nadpłata kredytu gotówkowego lub pożyczki gotówkowej. Wówczas szybciej spłacimy zobowiązanie.

Jak otrzymać kredyt 100 tys.?

Kredyt na 100 000 zł uzyskamy w bankach komercyjnych. Wniosek  złożyć można więc w dowolnej placówce wybranego przez nas banku. Co ważne, obecnie można uniknąć konieczności składania wizyty w stacjonarnym oddziale i wybrać opcję kredytu online. W naszym rankingu znajdziesz właśnie oferty, które dostępne są przez Internetbez konieczności wychodzenia z domu.

Kredyt online to duża oszczędność czasu, nie musimy bowiem czekać w kolejkach w oddziałach bankowych. Cały wniosek złożymy w pełni przez Internet z dowolnego miejsca z dostępem do sieci. Decyzja pojawi się bardzo szybko. Część banków informuje Klientów o wstępnej decyzji już w momencie wysłania podstawowych danych osobowych.

Kredyt w stacjonarnej placówce bankowej to często konieczność dostarczania naprawdę sporego pliku dokumentów. W przypadku kredytu online procedury są zwykle trochę ułatwione. Wiele banków udostępnia na swoich stronach kalkulatory kredytowe, które pozwalają na obliczenie wysokości raty jeszcze przed złożeniem wniosku. Jeśli oszacowana wysokość finansowania będzie odpowiadała naszym oczekiwaniom, to od razu możemy przejść do etapu wnioskowania o finansowanie z ustawionym w kalkulatorze parametrami.

Kredyt 100 tys. – jaka rata?

Wysokość raty uzależniona jest od kilku czynników. Rata często dostosowywana jest do indywidualnych możliwości Klienta. Warto pamiętać jednak, że wiele banków udostępnia obecnie kalkulatory kredytowe, które pozwalają oszacować mniej więcej § na podstawie określonych parametrów (wysokości kwoty i okresu spłaty).

Istotny jest także fakt, że ostateczny koszt naszego finansowania zależy jest od kilku innych czynników, a są nimi:

– oprocentowanie,

– prowizja bankowa,

– dodatkowe opłaty (najczęściej ubezpieczenia).

Poniżej przedstawiamy przykładowe wysokości rat kredytu na 100 000 zł rozłożonego na 60 rat:

– Kasa Stefczyka: miesięczna rata w kredycie konsumenckim: 1933,28 zł

– AliorBank: miesięczna rata w kredycie konsumenckim: 2073,68 zł

Całkowita kwota kredytu  oraz miesięczna rata kredytu jest oczywiście zmienną pozycją – wszystko zależy od sytuacji finansowej Klienta. Należy również zwrócić uwagę na rzeczywistą roczną stopę oprocentowania, ponieważ to również od tego parametru jest uzależniona rata kredytu gotówkowego.

Na ile lat można rozłożyć spłatę kredytu?

Liczba rat kredytu zależy w dużej mierze od budżetu Klienta. Im krótszy okres kredytowania, tym wyższa będzie wysokość miesięcznej raty.

Kredyt 100 tys. zł to spore finansowanie, a takie najczęściej mają stosunkowo długi czas spłaty. Najczęściej maksymalnym okres kredytowania wynosi 10 lat, czyli 120 miesięcy. Raty spłacane są raz w każdym miesiącu, a to oznacza, że finansowanie rozłożyć można aż na 120 rat. Oczywiście im dłuższy okres spłaty, tym wyższa całkowita kwota kredytu.

Kredyt 100 tys. – ile trzeba zarabiać?

Finansowanie w takiej kwocie, wymaga dobrej zdolności kredytowej. Oznacza to, że Klienci muszą uzyskiwać stałe, i ocenione przez bank jako wystarczające, dochody. Jaka to kwota? Nie można jednoznacznie wskazać kwoty, która jest wymagana, aby uzyskać kredyt na 100 tys. W ocenie zdolności kredytowej znaczenie mają także inne informacje. Na przykład znaczenie będzie miało także to, ile osób jest na naszym utrzymaniu lub wysokość opłacanych co miesiąc innych zobowiązań.

Rekomendacja T

Warunki udzielanego finansowania są uzależnione od naszej sytuacji. Na podstawie budżetu dostosowana będzie wysokość rat, a więc również czas spłaty kredytu. Wysokość dochodów Klienta w stosunku do raty kredytu regulowana jest przez założenia tak zwanej Rekomendacji T. Jest to rozporządzenie wydane przez Komisję Nadzoru Finansowego, które pomaga w przestrzeganiu właściwych praktyk w sektorze finansowym.

Rekomendacja T zakłada, że wysokość kredytu nie może przekraczać 50-65% przychodów netto, ale górna granica normy może być zastosowana tylko w przypadku osób, których dochody są wyższe od aktualnej średniej krajowej. Od 2013 roku istnieje jednak swoboda w stosowaniu tej zasady. Obecnie banki mają możliwość dostosowywania wysokości raty do indywidualnych możliwości każdego Klienta.

Kredyt na 100 000 zł – także bez zaświadczeń?

Wspominaliśmy już, że jednym z warunków w procesie ubiegania się o kredyt gotówkowy na 100 tys. zł, jest dostarczenie dokumentu, który potwierdza otrzymywane dochody. Najczęściej jest nim zaświadczenie od pracodawcy. Co w przypadku, gdy z jakichś powodów nie możemy udokumentować naszych przychodów?

Niestety nie mamy najlepszych informacji – osoby, które nie mogą udokumentować swoich dochodów, nie mają szansy na dostanie kredytu bankowego w tak wysokiej kwocie. Dla banku będzie to po prostu zbyt ryzykowne. Ofertą zamienną w takim wypadku mogą być z kolei pożyczki bez zaświadczeń, które udzielane są wyłącznie na podstawie złożonego przez Klienta oświadczenia o dochodach.

Gdzie dostaniemy kredyt na 100 tysięcy?

Kredyt na 100 tysięcy, to kredyt gotówkowy, który oferuje wiele banków w Polsce. Finansowanie otrzymać można w pełni bez wychodzenia z domu – przez Internet. Obecnie wniosek o taki kredyt złożyć można chociażby w Kasie Stefczyka. Maksymalny czas spłaty zadłużenia wynosi 120 miesięcy, czyli 10 lat.

Klient, który otrzyma kredyt na 100 000 zł, ze spłatą w 120 ratach, miesięcznie oddawać będzie musiał 1933,28 (w Kasie Stefczyka). Są to oczywiście dane szacunkowe, ostateczna wysokość naszego finasowania zależeć będzie od indywidualnych potrzeb i uwarunkowań.

Czy można wziąć kredyt 100 tys. na 10 lat?

Kredyt na 100 000 zł jest zobowiązaniem w wysokiej kwocie. Jednak w wielu bankach uzyskanie takich pieniędzy jest dostępne. Co ważne, środki otrzymać można nawet bez wychodzenia z domu. Obecnie większość ofert dostępna jest bowiem w całości online. Oznacza to, że proces wnioskowania, weryfikacji Klienta oraz wypłaty środków odbywa się w całości zdalnie. Czas spłaty wynosi do 120 miesięcy, czyli 10 lat.

Kredyt na 100 tys. zł to kredyt gotówkowy, który przeznaczyć można na dowolny cel. Może to być więc remont, zakup samochodu, czy większa inwestycja. Tak naprawdę dla kredytodawcy cel wykorzystania uzyskanych pieniędzy nie będzie miał większego znaczenia. Dużo bardziej istotna jest natomiast zdolność i historia kredytowa Klienta.

Kredyt na 100 tysięcy złotych – ranking

Tak jak wspominaliśmy, kredyty gotówkowe dostępne są w wielu bankach komercyjnych w Polsce. Poniżej przedstawimy parametry dla wybranych 10 kredytów gotówkowych w kwocie 100 tys. zł:

 

1) Kasa Stefczyka: RRSO 8,35%
2) Bancovo: RRSO 9,59%
3) Santander Consumer Bank: RRSO 27,06%
4) Kasa Stefczyka – konsolidacja: RRSO 8,35%
5) PKO BP – konsolidacja: RRSO 12,57%
6) Banki Spółdzielcze: RRSO 9,59%
7) Gotówkovo: RRSO 9,59%
8) SKOK Chmielewskiego: RRSO od 9,59%

W powyższych bankach można wziąć również kredyt hipoteczny. Jednakże w dzisiejszych czasach kredyt hipoteczny to bardzo trudny do zaciągnięcia produkt finansowy. Głównie przez sytuacje w sektorze gospodarki finansowej. Oczywiście każda osoba może złożyć wniosek o kredyt hipoteczny. Nikt do tej pory nie zablokował możliwości wnioskowania o kredyty hipoteczne. Trzeba również wiedzieć, że kredyt hipoteczny ma o wiele dłuży okres spłaty – nawet do 35 lat. Wyższy jest również całkowity koszt kredytu, ponieważ chodzi tutaj o produkty w setkach tysięcy złotych.

Przykłady reprezentatywne


1) Kasa Stefczyka

Przykład reprezentatywny z dnia 26.02.2021 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 78 840 zł. Zmienna RSO dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją: 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 6%. Roczna stopa oprocentowania RRSO: 6,22%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat: 955,05 zł oraz ostatnia, 107. rata: 954,76 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 102 190,06 zł, w tym odsetki: 23 190,06 zł.


2) Bancovo

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dostępnych u pośrednika kredytów w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, koszt kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, cały koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt na bancovo.pl po 20.02.2019 r. RRSO dostępnych u pośrednika kredytów wynosi 60,54 %, koszt kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.681,85 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.932,95 zł, oprocentowanie stałe 9,26%, cały koszt kredytu 4.251,10 zł (w tym: prowizja 3.094,31 zł, odsetki 1.156,79 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości po 248,21 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.


3) Smartney

Oferta produktowa „Nowoczesna” obowiązuje od 09.10.2019 r. i dotyczy pożyczki w wysokości od 5 000 zł do 60 000 zł, zawieranej na okres od 51 do 84 miesięcy za pośrednictwem strony www.smartney.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 17,58%, koszt kredytu (bez kredytowanych kosztów) 20 000,73 zł, całkowita kwota do zapłaty 31 298,24 zł, oprocentowanie zmienne 10,5%, cały koszt kredytu 11 297,51 zł (w tym: prowizja 3 240,12 zł, odsetki 8 057,39 zł), 70 miesięcznych równych rat po 440,86 zł, ostatnia rata wyrównująca 438,04 zł. Kalkulacja na dzień 10.01.2022 r.


4) Santander Consumer Bank

Dla kredytu gotówkowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 01.09.2021 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu: 7,20% , cały koszt kredytu: 4710,87 zł obejmuje: prowizję: 1 153,57 zł, odsetki: 3 557,3 zł, opłatę za wypłatę gotówki przelewem na rachunek bankowy Klienta: 0 zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,33%, koszt kredytu (bez kredytowanych kosztów): 21 964,08 zł; czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 26 674,95 zł; wysokość 47 miesięcznych równych rat 555,73 zł, ostatnia rata w wysokości 555,64 zł. W przypadku skorzystania przez konsumenta z usługi dodatkowej PUB, do wysokości raty doliczana jest opłata w kwocie 11,99 zł.


5) Kasa Stefczyka – konsolidacja

Przykład reprezentatywny z dnia 14.03.2022 r. dla Pożyczki Fit: koszt kredytu wynosi 83 840 zł. Zmienna RSO dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 8%. RRSO: 8,35%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 1 101,05 zł oraz ostatnia 107. rata: 1 100,63 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 117 811,93 zł w tym odsetki: 33 811,93 zł.


6) PKO BP – konsolidacja

RRSO wynosi 12,57%, koszt kredytu (bez kredytowanych kosztów) 30 400,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 46 103,06 zł, oprocentowanie zmienne 11,89%, cały koszt kredytu 15 703,06 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 15 703,06 zł), 89 miesięcznych rat równych po 512,07 zł i ostatnia rata: 528,83 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 29.07.2022r. na reprezentatywnym przykładzie.


7) Banki Spółdzielcze

RRSO dostępnych u pośrednika kredytów w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, cena kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, cena kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r.


8) Gotówkovo.pl

Roczna stopa oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowego Klienta” wynosi 9,59%, całkowity cena kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowego Klienta” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich wynosi 60,54 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.681,85 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.932,95 zł, oprocentowanie stałe 9,26%, całkowity koszt kredytu 4.251,10 zł (w tym: prowizja 3.094,31 zł, odsetki 1.156,79 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości po 248,21 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.


9) AliorBank

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) „Pierwszej pożyczki” wynosi 6,06%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 8300 zł; całkowita kwota do zapłaty: 8991,03 zł; oprocentowanie stałe: 5,9%; całkowity koszt pożyczki: 691,03 zł, w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 691,03 zł; 32 miesięczne raty, w tym 31 równych rat w wysokości 280,98 zł, ostatnia rata: 280,65 zł. Kalkulacja została dokonana na 1.10.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.


10) SKOK Chmielewskiego

Przykład reprezentatywny dla Członka posiadającego trzy dodatkowe udziały: Całkowita kwota pożyczki 38 000 zł, umowa zawarta w dniu 1.09.2021 r. na okres 90 miesięcy z oprocentowaniem zmiennym rocznym 7,2%, prowizją od kwoty pożyczki w wysokości 3 800 zł (tj. 10%), opłatą przygotowawczą w wysokości 100 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,94%, całkowita kwota do zapłaty wynosi 53 192,93zł, całkowity koszt pożyczki wynosi 15 192,93 zł (w tym kwota odsetek 11 292,93zł), a kwota raty miesięcznej wynosi 547,70 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

IKO z obsługą głosową
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
29 maja 2020

IKO z obsługą głosową

Kasa Stefczyka Czerwionka-Leszczyny
Oddziały
author
Patryk Byczek
11 października 2020

Kasa Stefczyka Czerwionka-Leszczyny

Santander Bank Polska w Skoczowie
Oddziały
author
Patryk Byczek
26 maja 2019

Santander Bank Polska w Skoczowie

Czy ratę leasingu można wliczyć w koszty?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
31 stycznia 2019

Czy ratę leasingu można wliczyć w koszty?

Promocja: 100 zł za regularne inwestowanie w ING
Promocje bankowe
author
Patryk Byczek
25 sierpnia 2018

Promocja: 100 zł za regularne inwestowanie w ING

Kredyt konsolidacyjny Choszczno
Wpisy Inne
author
Dominika Sobieraj
20 maja 2017

Kredyt konsolidacyjny Choszczno

Porównaj