Bella Skyway Festival z udziałem Millennium Banku

Bella Skyway Festival z udziałem Millennium Banku

author
Alicja Uzarowicz
15 sierpnia 2019

W swoim najnowszym komunikacie Bank Millenium poinformował o swoim udziale w 11. edycji Bella Sky Festival. Jest to swoiste święto światła, które odbędzie się w Toruniu w dniach 20 – 25 lipca. To już ósmy raz, kiedy Millenium jest mecenasem jednej z instalacji. „Różnorodność  miejsc” stanowi tegoroczny motyw przewodni. Bank zaprasza do wspólnej zabawy.

Wakacje są okresem wielu ciekawych wydarzeń. Tegoroczna, 11. już edycja Bella Skyway Festival, odbywać się będzie pod hasłem „różnorodność miejsc”. Jedną z rozrywek w postaci instalacji już ósmy raz z rzędu zapewni Bank Millennium, który zaprasza na to wydarzenie poprzez opublikowany na swojej stronie komunikat.

Impreza określana mianem jednego z największych festiwali światła w Europie  trwać będzie w dniach 20 – 25 sierpnia w Toruniu. Co sprawia, że wydarzenie to zasługuje na takie wyróżnienie i poklask? Magicznego charakteru nadają mu zapewne instalacje jak nie z tego świata oraz mappingi 3D, które tworzą lokalni, jak i zagraniczni artyści.

"

Bank Millennium przybliża i udostępnia kulturę od 30 lat. Cieszymy się, że w naszym katalogu imprez jest jeden z najważniejszych festiwali światła w Europie, jeden z tych najbardziej magicznych. Na Bella Skyway Festival wybieramy projekty, które wykorzystując nowe technologie pobudzają wyobraźnie i wzbudzają emocje

– powiedziała Iwona Jarzębska z Banku Millennium, cytowana w komunikacie.

Nowości w bankowości elektronicznej Banku Millennium

Bella Skyway Festival wspólnie z Millennium

W dalszej części swojej wypowiedzi Iwona Jastrzębska podkreśliła, jak bardzo różnorodność połączona z nowymi technologiami wpisuje się w jedną z ważniejszych idei prezentowanych przez Bank. Co więcej, reprezentantka Millennium wyraziła swoje zadowolenie z faktu połączenia tych dwóch czynników ze sztuką, która udostępniana jest każdemu.

"

Od 2011 roku Bella Skyway Festival realizuje dzięki wsparciu Banku Millennium niezwykłe instalacje. Dzięki współpracy z Bankiem Millennium mamy możliwość sięgać po te najciekawsze artystyczne przedsięwzięcia, ściągać do Torunia najciekawszych artystów

– powiedział Przemysław Draheim, rzecznik prasowy Toruńskiej Agendy Kulturalnej, cytowany w komunikacie.

Tegoroczny wkład banku Millennium w organizację tego niezwykłego wydarzenia oparty będzie o szczególnie dopasowaną do stylu spółki instalację o nazwie „Devotion”. Stanowi ona wspaniałą projekcję widoczną w 360 stopniach, co mocno kojarzy się z kampanią marketingową banku oraz nazwami niektórych produktów banku.

Blue Skyway Festival

Wolontariusze Banku Millennium w szkole w Mońkach

„Devotion” na Blue Skyway Festival

Warto ponadto wspomnieć, iż wspomniana konstrukcja zdobyła uznanie koneserów z między innymi Manchesteru, Abu Dhabi oraz Madrytu. W Toruniu będzie można oddać się pokazowi w trakcie wydarzenia w samym centrum miasta, bo na Rynku Staromiejskim.

Sama idea festiwalu nawiązuje do lądowania na Księżycu, właśnie tą „różnorodnością miejsc” inspirowali się twórcy konstrukcji. To niezwykłe doświadczenie będzie dostępne w dniach festiwalu w godzinach 20:30 – 24:00. Zgodnie z komunikatem banku czas trwania jednego spektaklu to około 6-7 minut.

Jest to kolejny przykład zaangażowania, jakie Bank Millennium udziela sztuce i kulturze już od trzydziestu lat. W komunikacie Bank określił się mianem „mecenasa kultury 360 stopni” z powodu wszechstronności względem form sztuki wspieranej przez spółkę. Są to bowiem zarówno wydarzenia lokalne, jak i te o większym zasięgu.

Wśród rodzajów dzieł sztuki objętych patronatem banku należy wymienić muzykę, rzeźbę, fotografię, film, malarstwo, teatr, literaturę oraz performance.

Terminale płatnicze typu POS od Millenium

Źródła:
www.bellaskyway.pl
https://www.bankmillennium.pl/o-banku/centrum-prasowe/informacje-prasowe/-/news-info/13-08-2019-bank-millennium-sponsoruje-tradycyjny-jazz-w-ilawie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

BNP Paribas doradcą finansowym Vectra S.A.
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
13 lutego 2020

BNP Paribas doradcą finansowym Vectra S.A.

Santander Consumer Bank Szamotuły
Oddziały
autor wpisu
Dorota Cholewicka
24 czerwca 2021

Santander Consumer Bank Szamotuły

Miesięcznie odkładamy prawie 4% dochodów
Blog
author
Aneta Jankowska
11 grudnia 2017

Miesięcznie odkładamy prawie 4% dochodów

Kredyt samochodowy Gdynia
Kredyty miasta
autor wpisu
Tadeusz_Miziak
23 października 2017

Kredyt samochodowy Gdynia

Ranking kredytów gotówkowych – kwiecień 2019
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
11 kwietnia 2019

Ranking kredytów gotówkowych – kwiecień 2019

Ustawa frankowa – zwrot spreadów
Wpisy
autor wpisu
Emilia
01 września 2016

Ustawa frankowa – zwrot spreadów

Porównaj