Euronet z Wielką Orkiestrą zagra już po raz piąty

Euronet z Wielką Orkiestrą zagra już po raz piąty

author
Alicja Uzarowicz
11 stycznia 2020

Współczesne bankomaty przestały służyć tylko do wypłaty oraz wpłaty gotówki. Już od pięciu lat przy okazji zbliżającego się finału można przy okazji transakcji dokonać wpłaty na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mowa tu oczywiście o urządzeniach Euronet. W jaki sposób spółka zaangażuje się w akcję w tym roku?

Euronet, spółka, którą kojarzy się z bankomatami, już po raz piąty postanowiła połączyć siły z ekipą Jurka Owsiaka, by pomóc w realizacji tegorocznego celu akcji charytatywnej. Za pośrednictwem maszyn dostarczanych przez tę spółkę będzie możliwe po raz kolejny dokonanie wpłaty na konto Wielkiej Orkiestry.

Podczas trwającego weekendu, w dniach 11-12 stycznia, powitalne ekrany, które jako pierwsze wyświetlają się użytkownikom automatów, ozdobione zostaną specjalną tegoroczną grafiką WOŚP-u. Celem grafiki będzie przypomnienie klientom o możliwości dokonania wpłaty na konto Orkiestry.

Co więcej, w dzień finału, czyli najbliższą niedzielę, na Placu Bankowym w Warszawie stanie mobilny bankomat. Dzięki niemu każdy, kto będzie miał ochotę pomóc Wielkiej Orkiestrze, wygodnie wypłaci gotówkę dla wolontariuszy przed zakończeniem zbiórki. Możliwe będzie także wsparcie bezpośrednio dzięki karcie.

Fot. WOŚP

 

Euronet zagra z WOŚP po raz piąty

"

Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy od 2016 roku. Jesteśmy dumni, że nasza współpraca ciągle się rozwija i wspólnie możemy pomagać potrzebującym. Nasze urządzenia umożliwiają wsparcie Fundacji przez 365 dni w roku, natomiast w weekend, podczas którego odbywa się Finał, dodatkowo zachęcamy naszych Klientów do wpłaty datku na rzecz WOŚP

– powiedział Robert Midura, Country Manager w Euronet Polska.

W dalszej części swojej wypowiedzi przedstawiciel spółki partnerskiej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poinformował o bezpiecznej metodzie wsparcia inicjatywy w dzień finału. Albowiem mobilny bankomat umożliwi przekazanie środków z konta bezgotówkowo, czyli bardzo bezpiecznie.

A w tym roku, z resztą jak zawsze, cel Wielkiej Orkiestry jest niezwykle poważny. 28. Finał inicjatywy ma na celu zakup wyposażenia sal operacyjnych w najnowocześniejsze urządzenia służące do dziecięcej medycyny zabiegowej. Narzędzia będą spełniać najwyższe standardy diagnostyczne i lecznicze.

Pomoc nie tylko „od święta”

A zatem pomagając Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy można stać się współtwórcą sukcesu w postaci ratowania życia najmłodszych pacjentów. Już w zeszłym roku WOŚP przekazał polskiej służbie zdrowia łącznie ponad miliard złotych. Ciężko zliczyć ile żyć udało się uratować dzięki zakupionym urządzeniom.

Sam 28. Finał WOŚP odbędzie się na Placu Bankowym i na Placu Teatralnym w Warszawie w najbliższą niedzielę, 12 stycznia. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do wspólnej zabawy w jak najbardziej szczytnym celu. Do zaproszenia dołącza naturalnie sieć Euronet.

Spółka zajmująca się dystrybucją bankomatów zachęca swoich klientów do cyklicznej pomocy WOŚP przez cały rok. Albowiem za pośrednictwem maszyn firmy można dokonywać bezgotówkowych wpłat na konto Wielkiej Orkiestry przez cały rok, a nie tylko „od święta”, czyli przy okazji zbliżającego się finału.

Aby dokonać wpłaty wystarczy skorzystać z jednego z 7,6 tys. urządzeń Euronet zlokalizowanych w całym kraju. Transakcja wygląda analogicznie do wypłaty środków, ale zamiast ich podjęcia, dochodzi do ich przekazania WOŚP. Wystarczy po włożeniu karty do maszyny wybrać opcję „Wpłać darowiznę”, a następnie wybrać WOŚP i postępować zgodnie z poleceniami bankomatu darując od 1 – 500 złotych bez dodatkowych opłat i prowizji.


Źródła:
http://www.euronetpolska.pl/biuro_prasowe_notka,241,_euronet_kolejny_rok_gra_z_wosp.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Totalizator Sportowy oddział Kraków
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
25 września 2017

Totalizator Sportowy oddział Kraków

Bocian Pożyczki w Warszawie
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
18 lipca 2019

Bocian Pożyczki w Warszawie

Kredyt hipoteczny Stargard
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
26 października 2017

Kredyt hipoteczny Stargard

Jakie było samopoczucie Polaków w 2017 roku ?
Blog
author
Aneta Jankowska
18 stycznia 2018

Jakie było samopoczucie Polaków w 2017 roku ?

thumbnail
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
20 września 2021

ING Bank Śląski z ofertą „Jesień u siebie”

Porównaj