Impact Mobility Revolution ’19 z partnerstwem PZIP

Impact Mobility Revolution ’19 z partnerstwem PZIP

author
Alicja Uzarowicz
05 października 2019

Impact Mobility Revolution ’19 to coroczne wydarzenie odbywające się w Katowicach. Tegorocznym Partnerem Merytorycznym imprezy poświęconej mobilności, przemysłowi transportowemu i zaawansowanym technologiom został Polski Związek Instytucji Pożyczkowych. PZIP poinformował o swoim partnerstwie w najnowszym komunikacie.

Jak czytamy w najnowszym komunikacie Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, instytucja ta została tegorocznym Partnerem Merytorycznym Impact Mobility Revolution ’19.  Wydarzenie to stanowi święto mobilności, zaawansowanych technologii i przemysłu transportowego.

Konferencja jak co roku przyciągnie wielkie firmy i pasjonatów motoryzacji, transportu, jak również idei smart city. Co więcej, 9-10 października w Katowicach pojawią się również przedstawiciele administracji państwowej. Impact Mobility Revolution ’19 będzie również gościć w tym roku pewną premierę.

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć i nacieszyć oko najnowszym elektrycznym Volkswagenem ID.3. Na wszystkich odwiedzających wydarzenie czekać będzie także strefa edukacyjna e-Expo, gdzie do wypróbowania po raz pierwszy w Polsce będą bolidy i symulatory formuły E.

LeadsMansion pracuje nad platformą w technologii blockchain

Impact Mobility Revolution ’19 z partnerstwem PZIP

Podczas wydarzenia w Katowicach odbędą się również panele dyskusyjne i konferencje. Uczestnicy i przedstawiciele gigantów motoryzacji zastanowią się nad nowych formach i sposobach pojmowania transportu w dzisiejszych czasach.

Co więcej, dyskusje będą dotyczyć również koncepcji używania technologii i danych do tworzenia kolejnych połączeń transportowych i zbliżania do siebie ludzi. Kolejną zagwozdką, nad którą zastanowią się pasjonaci transportu będą metody zwiększania efektywności transportu w sposób zrównoważony, to jest bez dalszych szkód dla środowiska.

"

Na scenie Impact mobility rEVolution’19 pojawią się liderzy biznesu, nauki, administracji czy szefowie startupów zmieniających zastane modele biznesowe i społeczne. Dyskusje będą toczyć się w ramach 6 ścieżek tematycznych – e-mobility, finansowanie i inwestycje (w tym partnerstwo publiczno-prywatne), mobilność w miastach, mobilność jako usługa, czysty i zrównoważony transport oraz zielona fabryka

– czytamy w komunikacie.

Polski Związek Instytucji Pożyczkowych – czym się zajmuje?

Transformacja transportu w niedalekiej przyszłości

W swoim komunikacie PZIP powołuje się na zdanie ekspertów z dziedziny transportu. Przytoczona w ten sposób została teza, iż współcześnie sercem transportu stały się komputery, dlatego obecne zmiany w tejże branży stanowią tsunami ze względu na swoją intensywność oraz tempo następowania.

Co więcej, najbliższa dekada będzie świadkiem większej ilości zmian niż zeszłe półwiecze. Odbije się to zarówno na transporcie publicznym, komercyjnym, jak również prywatnym. O galopującym postępie w tej dziedzinie informować i rozprawiać będą wizjonerzy przemysły motoryzacyjnego.

Wśród mówców wystąpi bowiem Henrik Fisker, którego pracy owocem są jedne z najpopularniejszych modeli BMW i Astona Martina i który obecni pracuje nad elektrycznym SUV-em. Na konferencji pojawią się również inni eksperci motoryzacji, przedstawiciele światowych korporacji i szefowie sportowych teamów motoryzacyjnych.

"

Impact mobility rEVolution’19 łączy w sobie strefy wystawiennicze, kongresowe i demonstracyjne. W przestrzeni e-Expo umieszczone zostaną stoiska pokazujące przełomowe rozwiązania z branży elektromobilności i nowej motoryzacji, urządzenia, narzędzia i technologie, których rozwój będzie wyznaczać przyszłość transportu. Na zewnętrznym obszarze demonstracyjnym i torach testowych można będzie doświadczyć przyszłości e-mobilności

– podsumowano w komunikacie PZIP.

Nowe oblicze rynku pożyczkowego – raport PZIP


Źródła:
https://impactcee.com/mobilityrevolution/2019/
https://pzip.pl/aktualnosci/2019/9/30/-polski-zwizek-instytucji-poyczkowych-partnerem-impact-mobility-revolution-19?fbclid=IwAR1_aM5ph4xkzbNjKUwaail21-ioy6uWnwP9rnswW5utq-HEVlwK_ARWbH4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

10 najbardziej stresujących zawodów
Blog
author
Aneta Jankowska
19 października 2017

10 najbardziej stresujących zawodów

SKOK Chmielewskiego Hajnówka
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
01 maja 2021

SKOK Chmielewskiego Hajnówka

Majowy rozwój rynku nieruchomości
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
25 czerwca 2019

Majowy rozwój rynku nieruchomości

Mikołaj Kopernik na monetach NBP
Wpisy
author
Aneta Jankowska
03 maja 2017

Mikołaj Kopernik na monetach NBP

Bank Pekao SA – kody SWIFT/BIC oraz IBAN
Banki
author
Dominika Sobieraj
28 listopada 2022

Bank Pekao SA – kody SWIFT/BIC oraz IBAN

Santander Consumer Bank Przysucha
Oddziały
author
Dorota Cholewicka
25 lipca 2021

Santander Consumer Bank Przysucha

Porównaj