ING Bank Śląski z Laurem Pośredników Finansowych

ING Bank Śląski z Laurem Pośredników Finansowych

author
Alicja Uzarowicz
09 października 2019

W swoim najnowszym komunikacie ING Bank Śląski poinformował o otrzymaniu nagrody Laur Pośredników Finansowych. Spółka otrzymała pierwsze miejsce w kategorii „Bank – kredyt hipoteczny”. Konkurs zorganizował Związek Przedsiębiorstw Finansowych (ZPF). Instytucja wyróżniła ING za wysoki poziom reprezentowany przez jego pośredników finansowych przy sprzedaży kredytów hipotecznych.

Zgodnie z najnowszym komunikacie ING Banku Śląskiego spółka otrzymała wyróżnienie Laur Pośredników Finansowych 2019 w kategorii „Bank – kredyt hipoteczny”. Organizowany przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych (ZPF) konkurs miał na celu wynagrodzenie banków, które cechuje najwyższa jakość obsługi klientów.

Jak wynika z najnowszego komunikatu, ZPF postanowiło wyróżnić pośredników finansowych zatrudnionych w ING Banku Śląskim za ich niezwykle wysoki standard obsługi klientów, którzy zainteresowani są kredytami hipotecznymi. W jaki sposób wytypowano laureatów?

Komisję konkursową stanowili przedstawiciele firm pośrednictwa finansowego, czyli eksperci w ocenianej dziedzinie. Najważniejszymi kategoriami oceny były zaś jakość i standard współpracy z innymi instytucjami finansowymi. Aby jak najlepiej urzetelnić dokonane oceny doszło do podzielenia konkursu na cztery kategorie pod względem sprzedawanych produktów.

Laury Pośredników Finansowych 2019

Czterema kategoriami, w których przyznano tegoroczne Laury były „Bank – kredyty hipoteczne”, „Bank – kredyty gotówkowe”, „Towarzystwo ubezpieczeniowe” oraz „Instytucja pożyczkowa”. Momentem wręczenia nagród laureatom był V Kongres Pośrednictwa Finansowego. Jednym z organizatorów wydarzenia był właśnie ZPF.

Przy okazji głosowania komisja ekspercka brała pod uwagę najróżniejsze kwestie związane z pośrednictwem finansowym. Oczywistym jest, iż te kryteria były zróżnicowane dla różnych kategorii konkursowych. Wśród czynników, na jakie zwracały uwagę osoby decyzyjne znalazły się na przykład standardy współpracy i komunikacie ocenianej firmy.

Niemniej ważne były również sprawność, przejrzystość zaprezentowania i intuicyjność, czy też przewidywalność na każdym etapie procedury sprzedaży poszczególnych produktów. Co więcej, do kryteriów konkursowych zaliczano również umiejętności związane z kontrolowaniem i monitorowaniem jakości praktyk sprzedażowych prezentowanej przez agentów.

ING Bank Śląski z Laurem Pośredników Finansowych

Powodem, dla którego do oceny brano pod uwagę ten ostatni czynnik jest chęć wyeliminowania sztucznie osiągniętych wyników. Innymi słowy takie podejście do oceny miało na celu wyeliminowanie procederu misselingu, jak również wyłudzeniom i związane było z uszanowaniem etyki działania pośredników finansowych.

ING Bank Śląski ma zatem niewątpliwie duży powód do radości. Zaś to wyróżnienie stanowi ukoronowanie ciężkiej pracy, jaką każdego dnia podejmują pośrednicy finansowi z banku w celu nieustannego polepszania jakości swojej obsługi. W czasach, gdy oferty różnych firm są do siebie podobne jest to jeden z lepszych sposobów na wyróżnianie się.

Laur Pośredników Finansowych 2019 jest niezwykle prestiżowym wyróżnieniem, które niewątpliwie zachęci potencjalnych klientów do przekroczenia progu banku w poszukiwaniu kredytu hipotecznego, ale nie tylko. Bowiem wysoki poziom pośrednictwa finansowego świadczy nie dotyczy zapewne tylko jednego działu działalności.


Źródła:
https://media.ingbank.pl/informacje-prasowe/926/pr/465763/ing-nagrodzony-laurem-posrednikow-finansowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Rekordowa sprzedaż mobilna biletów komunikacji miejskiej
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
26 sierpnia 2019

Rekordowa sprzedaż mobilna biletów komunikacji miejskiej

Jak złożyć reklamację w HSBC Bank Polska ?
Wpisy
author
Aneta Jankowska
11 marca 2017

Jak złożyć reklamację w HSBC Bank Polska ?

Najpopularniejsze polskie kurorty
Blog
author
Aneta Jankowska
14 lipca 2017

Najpopularniejsze polskie kurorty

Credit Agricole w Krakowie
Oddziały
author
Patryk Byczek
16 lipca 2019

Credit Agricole w Krakowie

Expander w Gdyni
Wpisy
autor wpisu
m_szydlowski
27 stycznia 2015

Expander w Gdyni

Zielone listy zastawne od ING Banku Hipotecznego
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
08 października 2019

Zielone listy zastawne od ING Banku Hipotecznego

Porównaj