Kino objazdowe Providenta i AXA

Kino objazdowe Providenta i AXA

author
Alicja Uzarowicz
03 lutego 2020

W swoim najnowszym komunikacie Provident poinformował o zawarciu współpracy z ubezpieczycielem AXA w celu docierania z kulturą w miejsca, gdzie na co dzień dostęp do niej jest utrudniony. Kino objazdowe firm odwiedzi z seansami wysokiej jakości miasta, w których nie ma możliwości obejrzenia filmu w kinie.

Jak czytamy w najnowszym komunikacie firmy pożyczkowej Provident, spółka postanowiła na poważnie zająć się tematem zwiększania dostępu do kultury w Polsce. Kino objazdowe w ramach akcji „Cześć, tu kino!” zorganizowanej wspólnie z AXA, odwiedzi miejscowości, w których na co dzień brakuje kina.

Trzecim partnerem przedsięwzięcia jest firma Outdoor Cinema, która po raz kolejny łączy siły z firmą pożyczkową Provident i firmą ubezpieczeniową AXA na rzecz większego dostępu do kultury. Docelowo plan zakłada, że kino objazdowe odwiedzi nawet 100 różnych miejscowości w Polsce, gdzie odbędą się wysokiej jakości projekcje filmów.

"

Dzięki współpracy partnerów i organizatora latem ubiegłego roku Polacy mogli realizować filmowe plany podczas najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego w Polsce, popularnego „Kina Letniego Sopot – Zakopane”. Przez 62 dni widzowie oglądali najlepsze filmy w popularnych polskich kurortach

– napisano w komunikacie Providenta.

Kino objazdowe Providenta i AXA

"

Plan na kino to już kolejny projekt, w który angażujemy się wspólnie z firmą ubezpieczeniową AXA. Współpraca przy festiwalu Kino Letnie Sopot-Zakopane zakończyła się dużym sukcesem. W minione wakacje ponad 100 tys. widzów obejrzało ponad 100 projekcji filmowych

– powiedział Andrzej Zackiewicz, dyrektor w Provident Polska, cytowany w komunikacie.

W dalszej części swojej wypowiedzi przedstawiciel firmy pożyczkowej podkreślił, że ze względu na aktualny i ciekawy repertuar filmów wyświetlanych podczas realizacji planu, do wyjścia z domu uda się nakłonić wielbicieli dobrego kina. Jednocześnie Andrzej Zackiewicz podkreślił dumę i zadowolenie ze współpracy AXA na rzecz promowania kultury w Polsce.

Kino objazdowe w tym roku zgodnie z planem wyruszy w trasę aż 9 razy. Pierwsza z nich rozpoczęła się 17 stycznia, a plan zakłada odwiedziny w 41 miastach Polski, które nie posiadają swojego kina. Wśród miast na tej trasie znalazły się między innymi: Przasnysz, Kamień Pomorski, Lidzbark, Szczytno czy Nidzica.

Jak kupić bilet do kina objazdowego?

Ze względu na fakt, iż projekcje filmów we wspomnianych miastach odbywają się nierzadko w dniu ich kinowej premiery, wydarzenie może stanowić nie lada gratkę dla miłośników wielkiego ekranu. Jak czytamy w komunikacie Providenta, wybór daty pierwszej trasy nie był przypadkowy.

Właśnie przełom stycznia i lutego to najważniejszy okres w karierze osób związanych z kinem profesjonalnie, czy tylko hobbystycznie. Właśnie w styczniu i lutym odbywa się bowiem najwięcej gali wręczani nagród filmowych. Dlatego mieszkańcy mniejszych miast będą mogli obejrzeć te filmy w lokalnych salach.

Przedsprzedażowe bilety na kino objazdowe w ramach przedsięwzięcia można zakupić  na stronie: plannakino.pl/kup_bilet. Poza tym bilety będą dostępne również w kasie kina przed seansem. Organizatorzy akcji zadbali również o możliwość zakupu biletów ulgowych. Zakupią je uczniowie, studenci, rodzice i opiekunowie z dziećmi a także seniorzy 60+.


Źródła:
https://media-provident.pl/pr/482323/czesc-tu-kino-provident-i-axa-ruszaja-w-polske-z-planem-na-filmowa-rozrywke

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Pożyczki bez BIK Zielonka
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
04 lipca 2022

Pożyczki bez BIK Zielonka

Reklamy w Google: „Moje wielkie wesele”
Blog
autor wpisu
Maciej_Stanko
25 lutego 2016

Reklamy w Google: „Moje wielkie wesele”

Deutsche Bank otrzymał 7 mln kary od UOKiK
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
21 stycznia 2019

Deutsche Bank otrzymał 7 mln kary od UOKiK

Promocja: „Blikomania” w Polskim Standardzie Płatności
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
19 marca 2019

Promocja: „Blikomania” w Polskim Standardzie Płatności

Bank Pekao w Turku
Oddziały
author
Patryk Byczek
03 sierpnia 2019

Bank Pekao w Turku

Całkowicie zdalny proces zakładania konta w mBanku
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
14 marca 2021

Całkowicie zdalny proces zakładania konta w mBanku

Porównaj