Wszyscy użytkownicy BLIKa mają powód do radości, bowiem ten system płatności został partnerem Multikina, wspierając jego najnowszą akcję skierowaną do uczniów od lat piętnastu oraz studentów. Wszystko dotyczy bardzo tanich biletów na seanse. 

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 21.05.2018
Udostępnij:

Jedna z największych sieci kin w Polsce wprowadza do swojej oferty „M!Kartę”. Karta jest aktywna we wszystkich 32 placówkach Multikina i sprawia, że od poniedziałku do czwartku bilet na dowolny seans z repertuaru kosztuje zaledwie 14 złotych 99 groszy. Sama karta kosztuje tyle samo, płatność jest jednorazowa, a ważność karty to pełne dwanaście miesięcy.

Warto wspomnieć, że posiadacze M!Karty mogą nabyć Zestaw Oscar skłądający się ze średniego napoju i średniego popcornu za jedyne 14 złotych 99 groszy.

Wsparcie BLIK

BLIK jest partnerem M!Karty, co także przynosi korzyści dla jej użytkowników. Opłacając zarezerwowane na stronie głównej kina bilety płacąc dodatkowo BLIKiem, zapłacą za nie 14 złotych 99 groszy zarówno w tygodniu, jak i w weekend. Promocja ta zaplanowana jest do końca listopada bieżącego roku.

Wolność i niezależność to dwie cechy, które są niezwykle istotne dla Millenialsów – i właśnie na te wartości postawiliśmy. Od teraz studentów i uczniów stać na emocje na najwyższym poziomie – od śmiechu po łzy wzruszenia. M!Karta jest dobrze znana uczniom i studentom w Warszawie. Ofertę testowaliśmy od początku grudnia w 4 naszych warszawskich obiektach. Okazała się absolutnym sukcesem, co przełożyło się na naszą decyzję o rozszerzeniu oferty na całą Polskę.” – mówił Igor Przespolewski, Marketing Manager Multikino S.A..

Zbierane punkty

Dodatkową ofertą dla posiadaczy karty są punkty. Za każdy kupiony przy pomocy M!Karty bilet lub zestaw Oscar na kartę nabijany jest jeden punkt. Zebranie 5 punktów generuje automatycznie kod, który trzeba wymienić na darmowy bilet do kina, z którego skorzystać mogą zarówno uczniowie i studenci, jak także osoby nie posiadające żadnej legitymacji świadczącej byciu uczniem lub studentem.

Należy wiedzieć, że karta nie musi byc fizyczna. Można ją także zarejestrować na stronie http://www.multikino.pl i okazać przy pomocy smartfona, wyświetlając odpowiednią opcję w aplikacji lub na stronie kina.
 

Komentarze