Mastercard po raz ósmy na Pol’and’Rock Festival

Mastercard po raz ósmy na Pol’and’Rock Festival

author
Alicja Uzarowicz
31 lipca 2019

Chociaż znany wszystkim festiwal o nazwie Przystanek Woodstock zmienił swoją nazwę na Pol’and’Rock Festival, to niewiele zmieniła się sama oprawa wydarzenia. Już w najbliższy weekend fani muzyki i jedynej w swoim rodzaju atmosfery spotkają się w Kostrzynie nad Odrą. Wydarzeniu już ósmy rok z rzędu patronować będzie firma Mastercard. W tym roku przygotowała coś specjalnego dla osób niesłyszących.

Organizowany po raz kolejny w Kostrzynie nad Odrą Pol’and’Rock Festival ponownie zgromadzi ogromną ilość fanów muzyki jak i samego festiwalu. Po raz ósmy wydarzeniu zorganizowanemu przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy patronować będzie firma Mastercard.

W specjalnej strefie poświęconej temu sponsorowi, w trakcie trwania festiwalu, czyli w dniach 1-3 sierpnia bieżącego roku, osoby niesłyszące mogą liczyć na niesamowitą pomoc. Mastercard przygotowało dla nich bowiem specjalne urządzenia, które pozwolą im na słuchanie muzyki. Jak to możliwe?

Technologia, która tworzy urządzenie składa się z kilku elementów. Po pierwsze jest to plecak, w który wbudowano subwoofery. Kolejnym elementem urządzenia są słuchawki z przewodzeniem kostnym oraz przekaźniki, które transmitować będą muzykę bezpośrednio z reżyserki i na żywo.

Mastercard

Fot. Mastercard

 

Bezpieczne e-zakupy – badania MasterCard

Mastercard ponownie powita niesłyszących specjalnym sprzętem

Podobne urządzenia przetestowano podczas zeszłorocznej edycji festiwalu Pol’and’Rock Festival i skorzystało z niego kilkudziesięciu uczestników imprezy muzycznej. Jest to doskonały sposób na umożliwienie osobom niesłyszącym branie jeszcze większego udziału w koncertach i różnych zabawach.

Nie jest to jednak jedyna niespodzianka, jaką Mastercard przygotował dla tegorocznych festiwalowiczów z Kostrzyna nad Odrą. Ze specjalną ofertą firma skierowała się bowiem także w stronę uczestników programu Priceless Specials. Punkty zebrane w ramach uslugi umożliwią zwiedzanie kulis imprezy.

„Backstage Tour” umożliwi uczestnikom na zobaczenie występujących artystów z innej strony niż zazwyczaj, bo od strony samej sceny. Co więcej, szczęśliwcy, którzy zdecydują się na wycieczkę zostaną zaproszeni do wozu realizacyjnego, będą mogli obejrzeć centrum dowodzenia imprezą oraz przejdą się strefą artystów.

Ostatnią atrakcją, jaką przewiduje „Backstage Tour” jest odwiedzenie przyczepy Jurka Owsiaka, który jak co roku czuwać będzie nad całym wydarzeniem. Dla chętnych osób do wzięcia udziału w wycieczce, które nie są uczestnikami programu Priceless na drugi dzień festiwalu wyznaczono konkurs, w którym do wygrania właśnie taka wycieczka.

Mastercard

Współpraca Blik i Mastercard

Strefa Mastercard na Pol’and’Rock Festival

Jak co roku strefa, w której będzie można skorzystać z opisanych wyżej atrakcji, pojawi się w samym środku miasteczka festiwalu Pol’and’Rock. Analogicznie do zeszłego roku, w strefie firmy pojawi się wieża multimedialna. To,  co ulegnie zmianie, to wysokość  – w tym roku będzie ona miała aż 17,5 metra.

Zwiększy się również funkcjonalność wieży. W tym roku poza podstawowymi informacjami odnośnie pogody, daty oraz godziny, na wieży wyświetlane będą najważniejsze bieżące informacje. Mowa tutaj o takich danych jak lineup, informacje festiwalowe oraz streaming występów artystów ze wszystkich scen.

Mastercard

Promocja: „Lipiec z kartą kredytową Mastercard” w Banku Millennium

Źródła:
https://newsroom.mastercard.com/eu/pl/press-releases/mastercard-na-polandrock-festival-nowe-technologie-w-sluzbie-nieslyszacym-i-swietowanie-25-lecia-festiwalu/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

SKOK Chmielewskiego Niedrzwica Duża
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
27 kwietnia 2021

SKOK Chmielewskiego Niedrzwica Duża

Pożyczki bez zaświadczeń Konin
Pożyczki miasta
author
Dominika Sobieraj
21 marca 2017

Pożyczki bez zaświadczeń Konin

Jak działa aplikacja mPojazd
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
13 maja 2019

Jak działa aplikacja mPojazd

Provident w Stargardzie
Oddziały
autor wpisu
Marek_Rutkowski
06 marca 2019

Provident w Stargardzie

Gdzie po kredyt z minimalnym wkładem własnym ?
Wpisy
autor wpisu
Lukasz_Zubrzycki
26 lutego 2016

Gdzie po kredyt z minimalnym wkładem własnym ?

Jakie sprzęty królują w polskich domach ?
Blog
author
Aneta Jankowska
29 września 2017

Jakie sprzęty królują w polskich domach ?

Porównaj