Motokarta Citi Handlowego i BP

Motokarta Citi Handlowego i BP

author
Alicja Uzarowicz
10 lutego 2020

Dotychczas klienci sieci stacji paliw BP (ang. British Petroleum) mogli zbierać punkty w ramach programu lojalnościowego Payback. Koncern paliwowy postanowił rozszerzyć swoją ofertę o wspólną inicjatywy z Bankiem Citi Handlowym. Motokarta Citi Handlowego i BP oznacza wiele ciekawych ofert i rabatów.

Program zbierania punktów lojalnościowych Payback przestanie działać na stacjach paliw BP? Pytanie wynika z nowego rozwiązania, jakim jest Motokarta Citi utworzona wspólnie z Bankiem Citi Handlowym. Takie rozwiązanie oznacza, że na klientów sieci stacji paliw będzie czekać wiele rabatów oraz ciekawa oferta promocyjna.

I chociaż pierwsze doniesienia o nawiązaniu współpracy przez spółki znane były już pod koniec ubiegłego roku, to właśnie teraz światło dzienne ujrzały szczegóły oferty. Flagowym upustem jest funkcja moneyback, która umożliwia odzyskiwanie z tankowania przy pomocy karty nawet 20 złotych miesięcznie.

Oznacza to, że klienci regularnie tankujący na stacjach paliw BP będą mogli zaoszczędzić aż 240 złotych w skali roku. Oczywiście jeżeli zdecydują się na wyrobienie Motokarty Citi. Jednak warto pamiętać, że warunki oferowane klientom obecnie mają zmienić się wraz z końcem sierpnia 2020 roku.

Motokarta Citi Handlowego to oszczędność na tankowaniu na BP

W jakich warunkach dostępna jest usługa moneyback? Jak już wcześniej wspomniano, aby otrzymać zwrot należy posiadać kredytową Motokartę Citi oraz opłacać nią zakup paliwa na stacjach BP. Karta ta jest jednocześnie zwolniona z opłaty rocznej, co zdecydowanie może przyciągnąć zainteresowanie klientów.

Maksymalny miesięczny zwrot środków przeznaczonych na tankowanie to 20 złotych miesięcznie, czyli 240 złotych rocznie. Warunki, jakie należy spełnić, to zapłacić bezgotówkowo, z użyciem Motokarty Citi za paliwo minimum 500 złotych, z czego co najmniej 250 złotych należy wydać na ten cel na stacjach paliw BP.

Poza zwrotem części kosztów paliwa, jakie poniesie kierowca w ciągu roku, ofertę karty kredytowej wzbogaca dodatkowy rabat na posiłki w restauracjach. Będzie to dokładnie upust wielkości 10 proc. za dania w 150 wskazanych lokalach restauracyjnych, jakie będzie można odnaleźć w całej Polsce.

Czy to koniec Payback na BP?

Motokarta Citi Handlowego wydawana wraz z siecią stacji paliw BP to nie nowość – spółki już wcześniej oferowały wspólnie taki produkt. Dotychczas jednak poza ciekawą ofertą promocyjną klienci mając jedną kartę zamiast dwóch mogli za pomocą karty kredytowej Banku Citi zbierać również punkty lojalnościowe w ramach programu Payback.

Przy informowaniu o nowej ofercie Motokarty Bank Citi Handlowy nie wspomniał jednak o tym programie. To pominięcie oznacza zatem deklarację zakończenia współpracy Citi i BP z Payback? A może brak informacji oznacza, że wszystko pozostanie bez zmian i klienci „jednym plastikiem” nabiją swoje punkty do programu?

Na ten moment sprawa czeka na wyjaśnienie, pozostaje zatem czekać na oficjalne informacje od Banku Citi Handlowego w tej sferze. W przeszłości od punktów Payback odszedł między innymi empik, decydując się na zmianę jej w kartę „Mój empik”. Czy klienci wymagają od firm osobnych programów lojalnościowych, bardziej dopasowanych do poszczególnych usług?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

2020-09-06 10:47:55

No to wpadłam w niepotrzebne wyrobienie moto karty którą oddam. Bez zbierania punktów taka karta jest mi niepotrzebna . W ciągu miesiąca jako emerytka nie tankuję za 250 zł.

Podobne artykuły

Kredyt konsolidacyjny Lubań
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
16 lipca 2022

Kredyt konsolidacyjny Lubań

Santander Consumer Bank Zduńska Wola
Oddziały
autor wpisu
Dorota Cholewicka
30 czerwca 2021

Santander Consumer Bank Zduńska Wola

Na jakich umowach zatrudnieni są Polacy?
Ekonomia
author
Halszka Gronek
11 czerwca 2018

Na jakich umowach zatrudnieni są Polacy?

Nowy banknot NBP od lutego w obiegu
Wpisy
author
Aneta Jankowska
03 stycznia 2017

Nowy banknot NBP od lutego w obiegu

T-Mobile Usługi Bankowe w Tarnobrzegu
Oddziały
author
Patryk Byczek
13 marca 2019

T-Mobile Usługi Bankowe w Tarnobrzegu

Porównaj