Nominacja do Euromoney dla BNP Paribas Wealth Management

Nominacja do Euromoney dla BNP Paribas Wealth Management

author
Alicja Uzarowicz
15 września 2019

W swoim najnowszym komunikacie Bank BNP Paribas pochwalił się nominacją jednego z podmiotów należących do tej samej grupy kapitałowej do nagrody Euromoney. Spółką walczącą o przyznanie tytułu w kategorii bankowości prywatnej jest BNP Paribas Wealth Management. Wynik konkursu zależy od internetowego głosowania.

Bank BNP Paribas ma powód do zadowolenia jednocześnie rozpoczynając pewną mobilizację. Powodem takiego stanu rzeczy jest nominacja BNP Paribas Wealth Management do nagrody Euromoney. Spółka powalczy o tytuł najlepszej jakości świadczonych usług bankowości prywatnej.

I skoro powód zadowolenia jest już znany, czas na mobilizację. Kwestią decydującą o przyznaniu tej nagrody właśnie BNP Paribas Wealth Management stanowi bowiem internetowe głosowanie. Spółka naturalnie zachęca do oddawania głosów za pośrednictwem stroni euromoney.com.

I chociaż jest jeszcze czas na oddawanie głosów – ostateczny termin upływa 11 października bieżącego roku, warto swoje zdanie wyrazić w niedługim czasie. Tym bardziej, że głosowanie zawiera dwie części: Nominacje oraz Perspektywa roku. Czym różnią się poszczególne części?

Czy BNP Paribas dostanie nagrodę Euromoney?

Pierwsza część głosowania polega na przekazaniu swojego wsparcia jednemu z nominowanych podmiotów. Ma ona na celu utworzenie rankingu najlepszych banków w danej kategorii oraz wyłonienia lidera swojej dziedziny. Perspektywy roku nie są jednak już tak mocno powiązane ze współzawodnictwem banków.

W drugiej części głosowania bowiem stanowi swoiste badanie opinii i zawiera pytanie odnoszące się do najświeższych osiągnięć danego segmentu rynku finansowego. Warto wspomnieć, iż nie byłaby to pierwsza nagroda dla BNP Paribas Wealth Management w prestiżowym konkursie Euromoney.

Euromoney Private Banking Survey, bo tak brzmi pełna nazwa nagrody w tej kategorii, trafiła bowiem do BNP Paribas Wealth Management na początku tego roku. Podczas uroczystej gali, która odbyła się w Londynie, nagrodę w imieniu spółki odebrała Beata Majewska, która na co dzień zarządza właśnie tym pionem BNP Paribas.

O nagrodzie Euromoney

W dalszej części swojego komunikatu bank BNP Paribas zawarł najważniejsze informacje o samej nagrodzie. O jej niezaprzeczalnym prestiżu świadczy chociażby fakt, iż jest ona przyznawana bankom nieustannie od roku 2002. Zasłużyć na nią mogą tylko najwybitniejsze jednostki świata finansów.

Co więcej, powaga i zaszczyt, jakie wiążą się z nagrodą doprowadziły do powszechnej opinii, iż jest to jedno z ważniejszych wyróżnień, jakie otrzymać może instytucja finansowa. W kategorii bankowości prywatnej ostateczną decyzję mają eksperci w postaci specjalistów do zarządzania majątkiem.

To oni bowiem są w stanie jak najlepiej ocenić szerokość wachlarza usług, relacje, jakie dany bank utrzymuje z klientem, ofertę produktów dedykowanych klientom prywatnym, jak również wyniki finansowe i przestrzegane standardy jakościowe. Głosowanie uczestników także stanowi część oceny nominowanych podmiotów.

W jego efekcie bowiem wybiera się wiodącego i najlepszego na rynku kandydata. O randze samego konkursu świadczy ponadto jego bardzo szeroki zasięg. W poszczególnych konkurencjach udział biorą czołowe banki reprezentujące ponad 100 krajów.


Źródła:
http://media.bnpparibas.pl/pr/461605/bnp-paribas-wealth-management-w-polsce-po-raz-kolejny-z-szansa-na-nagr?fbclid=IwAR3GYlHL5IojMnxZzL8OQ7EsfiGcLO_cXdbAovgomS7imi933K1oVglh8nI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Patron osób zadłużonych
Dla zadłużonych
author
Dominika Sobieraj
19 maja 2018

Patron osób zadłużonych

Dobre wyniki firmy windykacyjnej KRUK
Wpisy
author
Patryk Byczek
28 kwietnia 2018

Dobre wyniki firmy windykacyjnej KRUK

Kredyt samochodowy Żyrardów
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
22 listopada 2017

Kredyt samochodowy Żyrardów

Idea Bank z wakacjami kredytowymi
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
20 marca 2020

Idea Bank z wakacjami kredytowymi

Aż 7% Polaków rozumie oszustów wyłudzających kredyty
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
09 listopada 2019

Aż 7% Polaków rozumie oszustów wyłudzających kredyty

O jakie kredyty mieszkaniowe wnioskują Polacy? BIK Indeks
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
18 września 2019

O jakie kredyty mieszkaniowe wnioskują Polacy? BIK Indeks

Porównaj