Nowa reklama telewizyjna Banku Millennium

Nowa reklama telewizyjna Banku Millennium

author
Alicja Uzarowicz
12 września 2019

W swoim najnowszym komunikacie Bank Millennium poinformował o premierze kolejnego z serii spotów prezentujących Konto 360 stopni. Tym razem reklama pokazuje majestatyczny lot balonów nad pięknymi polskimi Karkonoszami. Także i tym razem o zaletach konta w Banku Millennium opowiada Radek Kotarski.

Po raz kolejny Bank Millennium postanowił przyrównać zalety swojego flagowego produktu – Konta 360 stopni do jakiejś ciekawostki. I to nie byle jakiej ciekawostki bo związanej z niesamowitym lotem balonem. Radek Kotarski tym razem opowiada o najlepszych cechach produktu w scenerii pięknych Karkonoszy.

Reklama telewizyjna, bo o niej właściwie mowa, miała swoją premierę 6 września. W jaki sposób tym razem udało się powiązać dwie na pierwszy rzut oka inne dyscypliny – bankowość i lot balonem? Na to pytanie odpowiada komunikat, jaki w tej sprawie pojawił się na stroni internetowej Banku Millennium.

Aby zrozumieć zaprezentowaną metaforę, specjaliści od marketingu spółki śpieszą z wyjaśnieniem za pośrednictwem wypowiedzi Radka Kotarskiego. W kolejnym już spocie ze znanym Youtuberem w roli głównej dowiadujemy się o tym, jak właściwie możliwe jest latanie balonem.

Fot. Millennium

 

Karkonosze i lot balonem, czyli nowa reklama Konta 360 stopni

Loty balonem wykorzystują nieco fizyki. Bowiem ich uniesienie polega w znacznej mierze na różnicy temperatur. Do wnętrza balonu wdmuchiwane jest powietrze ciepłe, które waży mniej niż to, które otacza balon. Daje to możliwość pasażerom na podziwianie niezwykłych widoków.

Piękna krajobrazowi nieba ozdobionego balonami dodaje dodatkowo widok rozciągających się pod nimi Karkonoszy. I chociaż przyjemnie byłoby oddać się temu obrazowi, to pojawia się pytanie: jak lot balonem ma się do produktu bankowego w Banku Millennium o nazwie Konto 360 stopni?

Zgodnie z samą reklamą, jak i komunikatem Banku Millennium dotyczącym najnowszego spotu reklamowego, Konto 360 stopni jest w tym zestawieniu właśnie balonem. Pozwala bowiem „wznieść się na wyższy poziom bankowości”. Poza bowiem podstawowymi funkcjami konto to ma od zaoferowania wiele więcej.

Funkcje Konta 360 stopni

Mówiąc konkretniej, funkcjami wyróżniającymi Konto 360 stopni od innych podobnych produktów w innych bankach są takie usługi jak: opcja skorzystania z pomocy medycznej dzięki wygodnemu i praktycznemu pakietowi assistance. Bank ponadto zapewnia, że zarządzanie swoimi środkami z poziomu konta jest przyjemne i wygodne.

"

Wystarczą łączne miesięczne wpływy w wysokości 1000 zł oraz jedna płatność kartą lub BLIKIEM w miesiącu, aby nie płacić za konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów. Bezwarunkowo bezpłatne są przelewy krajowe w złotych realizowane przez serwis internetowy i aplikację mobilną, zlecenia stałe, polecenia zapłaty oraz przelewy na numer telefonu komórkowego

– czytamy w komunikacie Banku Millennium.

Nowa reklama Konta 360 stopni już teraz wyświetlana jest w telewizyjnych stacjach ogólnopolskich, jak również wybranych kanałach tematycznych. Co więcej, spot można obejrzeć na kanale Banku Millennium na YouTube.


Źródła:
https://www.bankmillennium.pl/o-banku/centrum-prasowe/informacje-prasowe/-/news-info/wyzszy-poziom-uslug-bankowych-z-kontem-360-nowa-reklama-tv-10-09-2019

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

PKO BP chce przejmować zagraniczne banki?
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
28 marca 2019

PKO BP chce przejmować zagraniczne banki?

Finlandia wycofuje się z dochodu podstawowego
Wpisy
author
Patryk Byczek
25 kwietnia 2018

Finlandia wycofuje się z dochodu podstawowego

Dzięki 500+ Polacy mniej korzystają z pomocy społecznej
Wpisy
author
Dominika Sobieraj
10 stycznia 2018

Dzięki 500+ Polacy mniej korzystają z pomocy społecznej

Komornik Sądowy Ewa Zgol
Komornicy Sądowi
author
Patryk Byczek
06 lipca 2022

Komornik Sądowy Ewa Zgol

Prezydent Wrocławia docenił wolontariuszy Credit Agricole
Bez kategorii
author
Aleksandra Gościnna
11 czerwca 2021

Prezydent Wrocławia docenił wolontariuszy Credit Agricole

Porównaj