Pekao24 – nowy system transakcyjny banku

Pekao24 – nowy system transakcyjny banku

author
25 listopada 2019

W swoim najnowszym komunikacie Pekao S.A. poinformował o tym, że stopniowo wdrażany będzie najnowszy serwis transakcyjny. Pekao24 ma ułatwić klientom spółki dokonywanie codziennych transakcji. Wśród nich znalazły się szybsze i wygodniejsze przelewy, czy też funkcja monitorowania swoich wydatków.

Pekao24 ma swoją nową odsłonę. Jak czytamy w najnowszym komunikacie banku Pekao S.A., unowocześniony serwis transakcyjny będzie wprowadzany stopniowo. Dzięki temu klienci otrzymają możliwość przetestowania rozwiązań zanim zostaną wdrożone na stałe.

Najważniejszą zmianą, jaką eksperci IT banku dokonali w systemie jest widoczność wszystkich produktów bankowych posiadanych przez klienta już z poziomu strony głównej systemu. Dzięki temu sprawdzenie sald czy historii w szybki i wygodny sposób.

"

Nowe Pekao24 to nowoczesny i zaawansowany system bankowości elektronicznej, którego projektowanie było zorientowane na użytkownika. Właśnie udostępniamy naszym klientom  pierwszy etap wdrożenia. Stale pracujemy nad kolejnymi usprawnieniami, które będą pojawiać się w kolejnych tygodniach po uruchomieniu nowego serwisu

– powiedział Bartosz Zborowski z Pekao S.A.

Nowa odsłona Pekao24

Z okazji wdrożenia nowości w systemie transakcyjnym banku spółka przygotowała promocyjną ofertę „Lokata na start”. Każdy klient, który stanie się nowym użytkownikiem systemu Pekao24 ma prawo do skorzystania z 3-miesięcznej lokaty. Oprocentowanie produktu wynosi 2 proc. w skali roku.

Promocja kończy się 13 grudnia 2019 roku, dlatego niezdecydowani powinni pospieszyć się z rozpoczęciem korzystania z systemu. Warto w tym miejscu wspomnieć, że w ramach akcji promocyjnej można założyć tylko jedną lokatę oraz istnieją dwa limity kwotowe.

Albowiem minimalnie na taką lokatę można wpłacić 1 tys. zł, a maksymalnie 5 tys. zł. Bank Pekao postanowił również zadbać o jak najłagodniejsze przyswojenie zmian przez klientów. W najbliższym czasie bowiem mogą oni korzystać z obu wersji serwisu transakcyjnego.

Rozwój Pekao24

Aby nowe usługi mogły jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby klientów spółki, Bank Pekao S.A. zaprasza do prezentowania opinii, ocen i sugestii co do nowego serwisu transakcyjnego. Albowiem w okresie przejściowym łatwiej jest od razu zmienić najróżniejsze elementy systemu, by jak najlepiej wypełniały potrzeby klientów.

Kolejne usługi i udogodnienia będą przez Pekao S.A. wprowadzane stopniowo. Pozwoli to na oswojenie się z nowymi funkcjami i testowanie ich pojedynczo. Pekao24 zdecydowanie stanie się bardzo wygodnym narzędziem do codziennego bankowania.

"

Bank Pekao, jako jeden z najnowocześniejszych banków w Polsce, stale udoskonala swoje usługi i wprowadza nowe, innowacyjne rozwiązania. Jako pierwszy w Polsce wprowadził możliwość zakładania konta na selfie, a aplikacja mobilna PeoPay cieszy się niesłabnącą popularnością i doceniana jest przez specjalistów na całym świecie. Dzięki nowemu serwisowi transakcyjnemu Pekao chce sprawić, aby codzienne bankowanie było jeszcze prostsze

– czytamy w komunikacie Pekao S.A.


Źródła:
https://media.pekao.com.pl/pr/473095/3-2-1-startuje-nowe-pekao24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Prezes Wonga.com o regulacji rynku pożyczek pozabankowych
Wpisy
author
21 października 2013

Prezes Wonga.com o regulacji rynku pożyczek pozabankowych

Ranking kredytów gotówkowych – sierpień 2019
Bez kategorii
author
02 sierpnia 2019

Ranking kredytów gotówkowych – sierpień 2019

Ile mamy w Polsce kredytów walutowych ?
Wpisy
author
21 października 2017

Ile mamy w Polsce kredytów walutowych ?

E-kartka na dzień Babci i Dziadka
Bez kategorii
author
18 stycznia 2020

E-kartka na dzień Babci i Dziadka

Profi Credit w Łodzi
Wpisy
author
01 czerwca 2019

Profi Credit w Łodzi

KredytOK w Chrzanowie
Oddziały
author
11 lutego 2017

KredytOK w Chrzanowie